IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nu lūk, Dzenīte rāda savu patieso seju. Izlikt visiem saviem sekotājiem, kāds neapmierināts mopsis ir šī “mistiskā” meitene no cēsēim. Tikai Dzene ir nevis neapmierināts mopsis, bet kroksis .
Un nejauciet pī*du ar plaušām. Agris apņirdza vidusskolas pēdējajās klasēs, arī bijušo meiteni nolika pretīgi un visiem pstāstīja ko un kā šī dara... Neaizstāviet to tēvaini, viņš daudzām meitenēm no skolas ir palicis atmiņā kā riebīgs cilvēks, viņa izteikumi neaprobežojās ar “cūka”, vai “nesmuka”.
Zinot viņus, šie abi tikai heitu būtu pelnijuši.
11.03.2021 16:37 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Manuprāt, viņa būtu darījusi gudrāk, ja paturētu to visu pie sevis, nevis iztirzājusi story+vēl screenshot. Bet viņai arī laikam tie mūsu klikšķi vajadzīgi..
11.03.2021 16:51 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Rosèy @ 11.03.2021 16:51
Manuprāt, viņa būtu darījusi gudrāk, ja paturētu to visu pie sevis, nevis iztirzājusi story+vēl screenshot. Bet viņai arī laikam tie mūsu klikšķi vajadzīgi..

Vai ne.. pilnīgs bērnudārzs.
11.03.2021 16:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Eksperte @ 11.03.2021 15:42

Wow x2.
Varētu padomāt, ka skolas laikos neviens nekādas stulbības nav darijis. Skolas laiks sen aiz muguras, bet tik ļoti daudzi tieši to laiku piemin cenšoties aizvainot vai radot negatīvu iespaidu par cilvēku. Es nesaprotu kāpēc ir jāiesēžās vecās lietās.

Skolas laikos jā, bet...
Ir cilvēku grupa, kuri to savu “intelektu” ir saglabājuši no skolas laikiem, vienīgi kļūstot par “pieaugušo”, tas notušējas, bet konkrētos apstākļos un situācijās tāpat iznāk uz āru.
Personīgi, to esmu novērojusi daudziem, vienīgi, daudzi to meistarīgi slēpj.
Tāpēc jā, piekrītu te citos komentāros paustajam viedoklim, ka arī pēc tā var spriest par cilvēku un izdarīt secinājumus.
11.03.2021 17:00 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Jā lasiju Sailas atbildes un uz katru storiju uzrakstiju kā man pietrūkst viņas storiju.Sekoju viņas dzīvei kopš bloga laikiem tāpēc man ir sajūta,ka es viņu zinu visu mūžu.Pareizi viņa saka,ka visiem nevar patikt,bet man liekas ka es viņu dievinu.Atceros,ka lasīju viņas ierakstus no koju laikiem un domāju,kā var nebaidīties tik tieši runāt par tēmām,kuras citi noklusē un nevis čīkstēt par sliktu dzīvi,bet aprakstīt visu tā,ka pašai uz sevi gribētos to izbaudīt.Latgalieši visi ar savu autentisko šarmu,kas ieturētākiem cilvēkiem var būt par daudz
11.03.2021 18:40 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
Amandaria @ 11.03.2021 13:54

Man arī ļoti nepatīk. Uzreiz var redzēt, ka nav dabīgās un izskatās mazliet pēc neizdevušās operācijas tāpat kā Tammy Hembrow un Didrai. Zinu meitenes, kurām ir veikta operācija un ieliktas mazākas, bet nevar vispār pateikt. Varbūt tas arī atkarīgs no ķermeņa īpatnībām. Nezinu, neinteresējos un neesmu pētījusi
nē nav kā Jutai, 4x mazākas bet skaistas. Nekad arī negribētu silikonus. Par Madaras runājot jā nepatīk un jā tajā bodijā liekas nošļukušas, ņemot vērā viņas augumu un krūšu izmēru cik bilde varēja saprast. Man tādas nepatīk, bet nu ja jums visām tāda tipa krūtis ir- ok. :D katrai savi dotumi. Baigi neesmu pētījusi sieviešu krūtis, kas skaitās skaisti sabiedrības standartos
11.03.2021 19:51 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Es šajā diskusijā atbalstīju Elīnu, bet jāsaka, kā ir - es arī nesaprotu to avīžu sienu. 😬😁
11.03.2021 20:02 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Ne tajā diskusijā ierakstīju..
11.03.2021 20:03 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Jā lasiju Sailas atbildes un uz katru storiju uzrakstiju kā man pietrūkst viņas storiju.Sekoju viņas dzīvei kopš bloga laikiem tāpēc man ir sajūta,ka es viņu zinu visu mūžu.Pareizi viņa saka,ka visiem nevar patikt,bet man liekas ka es viņu dievinu.Atceros,ka lasīju viņas ierakstus no koju laikiem un domāju,kā var nebaidīties tik tieši runāt par tēmām,kuras citi noklusē un nevis čīkstēt par sliktu dzīvi,bet aprakstīt visu tā,ka pašai uz sevi gribētos to izbaudīt.Latgalieši visi ar savu autentisko šarmu,kas ieturētākiem cilvēkiem var būt par daudz

Man arī ļooti, ļoti patīk Saila. Skaista, gudra un interesanta. Ar savu šarmu. Ļoti skaistas acis un ģimenīte.
11.03.2021 20:26 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
Kāda zin, kur tos dārzeņu čipšus var nopirkt, kas bija Danenbergsones storijos?
11.03.2021 20:27 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Alegorija @ 11.03.2021 16:34
Īsti nesaprotu, kas par vainu Dzenītes krūtīm? Liekas normālas, normāla izmēra.. Nepatīk kā viņa visās bildēs uzrauj apenes līdz padusēm, bet tas ir kas cits. Kāpēc nevar pirkt normālus peldkostīmus, nevis ar kāju caurumiem līdz nabai :D
Elīnas D. krūtis gan jau aprunā tik daudz, jo skaidri redzams, ka silikons + viņa arī visas drēbes un bildes izvēlas tādas, kas to akcentē.
Bet vispār, par kādu feminismu un cilvēku līdztiesību mēs varam runāt un cīnīties, ja aprunājam, kādas kurai nošļukušas krūtis (kas Kivičai nemaz nav) vai cik liela mau*a kāda ir, jo gulējusi ar vairāk vīriešiem nekā svētās dievgosniņas. Labi, pieņemsim, tā Elīna ir gulējusi ar visu pagastu un kāds ar sveci katru reizi klāt stāvējis un cītīgi skaitījis.. Bet kāpēc uzreiz tas ir nosodāmi? Vai sievietei nevar patikt fiziskas attiecības, nejau konkrēti par šo indivīdu. Vai tikai vīrieši var meklēt izklaidi fiziskā tuvībā, bet sievietes uzreiz ir vieglas uzvedības? Tās, kas vērtē citu cilvēku gultas biedru skaitu augstāk par personību, gūt baudu arī sievietei ir normāli un jā, katru reizi.
Mēs varam apspriest citu cilvēku ģērbšanās stilu, dumjos izteikumus, kosmētiku utt., bet varbūt nevajag apsmiet to, ko daba ir devusi un ne visi var mainīt. Sievietēm ir jāturas kopā.

Ja pareizi atceros, tad viņa kkad sen storyos stāstīja, ka kopš grūtniecības ar dvīņiem nevar vilkt normālus bikini, jo vēdera āda izstaipījusies + problēmas ar vēdera muskuļiem bija. Ko pilnīgi saprotu - ja pēc divu bērnu iznēsāšanas vēders vairs nav skaists, kāpēc visiem atrādīt to, ja var vilkt peldkostīmus, kas to aizsedz. Un liekas arī diezgan saprotami, ka pēc diviem bēbīšiem vienā vēderā tur nebūs vairs tik skaisti kā pirms.
11.03.2021 22:21 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Nikapika3798 @ 11.03.2021 22:21

Ja pareizi atceros, tad viņa kkad sen storyos stāstīja, ka kopš grūtniecības ar dvīņiem nevar vilkt normālus bikini, jo vēdera āda izstaipījusies + problēmas ar vēdera muskuļiem bija. Ko pilnīgi saprotu - ja pēc divu bērnu iznēsāšanas vēders vairs nav skaists, kāpēc visiem atrādīt to, ja var vilkt peldkostīmus, kas to aizsedz. Un liekas arī diezgan saprotami, ka pēc diviem bēbīšiem vienā vēderā tur nebūs vairs tik skaisti kā pirms.

Tas viss saprotams, es pat teiktu, ka ir skaisti tie peldkostīmi ar augsto jostas vietu, bet viņai visi ir ar ļoti lieliem kāju izgriezumiem, kas manam skatam rada tādu uzrautu sajūtu
Es esmu pozitīvi "skaudīga" uz viņas apņemšanos ķermeni uzturēt tik labā formā. Tas noteikti prasa daudz darba un pūles. Gribētos arī tādu motivāciju
11.03.2021 22:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Man izleca Tīnas mazais video ar to kur viņa skaidro savas Eirovīzijas dziesmas kontekstu. Viņa min ka ir cilvēks un negrib sevi pielīdzināt dievībām, ka viņai nav tādu tiesību. Un atcerējos kā pirms pāris dienām pamaniju, ja viņas klipā piedalās tā Mičules māsa (?) Simona, kas visas sauc par dievietēm. Manuprāt interesanta sakritība. 😀
12.03.2021 07:06 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Nepatēmu, bet tikko youtube izleca Laimz azartspēļu reklāma, kur sejas bija Paula Freimane un Anete Krasovska, nauda protams nesmird, bet vai viņām tiešām vienalga ko reklamēt? 😬
12.03.2021 08:20 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
0meitene0 @ 12.03.2021 08:20
Nepatēmu, bet tikko youtube izleca Laimz azartspēļu reklāma, kur sejas bija Paula Freimane un Anete Krasovska, nauda protams nesmird, bet vai viņām tiešām vienalga ko reklamēt? ?

Jūtos nelāgi pārsteigta.
Paula tak teica, ka nekad nereklamēs neko, ko uzskata par nelietderīgu.
Bet tagad kā apsveikuma seja azartspēļu saitā.
Tas, ka azartspēles salauž dzīves, izjauc ģimenes un sen jau notiek cīņa par aizliegšanu, tas jai nekas.
12.03.2021 08:43 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.03.2020
Bāc, Sauliete tak tādu naudu pelna, bet kaķim vislētāko un nekvalitatīvāko barību dod.
12.03.2021 08:54 |
 
Reitings 38
Reģ: 06.04.2013
Nopietni? Paula un azartspēlēs? Cmon, kāpēc vēl nav pilns IG, ka tas ir slikti utt? Tas ir tāds akmens viņas dārziņā pēc tā, kā aizstāvēja veselīgu uzturu utt. Brīnos, ka Sauliete to nav pamanījusi vēl, jo nu tas ir ļoti tizli... tad jau labāk uz aitām tirgot nl, nekā aicināt spēlēt apīšus no mājām
12.03.2021 09:09 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Lūdzu, skrīnšotu.neticās, kam viņai tas bija vajadzīgs
Bieži esmu novērojusi tas, ka cilvēkam ir nauda nenozīmē, ka viņam ir prāts un saorašana, ka kaķim ne vienmer jādod veikala pārtika, lētākā un populārākā. Viņi pat neaizdomajas, kādu sūdu dod dzīvniekiem. Vienkārši vienalga
12.03.2021 09:21 |
 
Reitings 38
Reģ: 06.04.2013
Ieej IG laimz_lv apskaties
12.03.2021 09:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
core @ 12.03.2021 09:21
Lūdzu, skrīnšotu.neticās, kam viņai tas bija vajadzīgs
Bieži esmu novērojusi tas, ka cilvēkam ir nauda nenozīmē, ka viņam ir prāts un saorašana, ka kaķim ne vienmer jādod veikala pārtika, lētākā un populārākā. Viņi pat neaizdomajas, kādu sūdu dod dzīvniekiem. Vienkārši vienalga

Ieraksti fb Laizm,tur 8.marta video.
12.03.2021 09:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits