IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 481
Reģ: 23.09.2023
Kas tur ar to saukāšanas akciju
Savāca parakstus
17.08.2024 00:19 |
 
Reitings 230
Reģ: 03.04.2024
Beitika pāris dienas atpakaļ rādīja svaru uz ko tiecas. Nebūs viņai pirmsdzemdību svara. Nebūs.
17.08.2024 10:20 |
 
Reitings 281
Reģ: 26.04.2024
Jeliskai tās draudzenes visas tīri vizuāli ir vienādās. Kā arī brauc uz klubiem piedzerās, tad domā, ka ir baigi stilīgas un krutās.
Nemaz nebūtu pārsteigta, ka viņas vēl ir citu vīriešu piegulētājas un vieglās dzīves karotājas. Pēc maniem dzīves novērojumiem parasti šādām baigi patīk čupoties un draudzēties. Ir kopīgas sarunu tēmas un intelekta līmenis arī ir līdzvērtīgs.
17.08.2024 11:54 |
 
Reitings 965
Reģ: 13.05.2022
yay @ 16.08.2024 19:46

lol pati. Es kaimiņos dzīvoju viņa ģimenei kādreiz.
Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt, starpcitu.
viņam ir krimināllieta par krāpšanu un mājai uzlikts arests, der tomēr kādreiz arī presi palasīt
17.08.2024 13:49 |
 
Reitings 1948
Reģ: 21.04.2024
Mākoņu Dejotāja @ 17.08.2024 11:54
Jeliskai tās draudzenes visas tīri vizuāli ir vienādās. Kā arī brauc uz klubiem piedzerās, tad domā, ka ir baigi stilīgas un krutās.
Nemaz nebūtu pārsteigta, ka viņas vēl ir citu vīriešu piegulētājas un vieglās dzīves karotājas. Pēc maniem dzīves novērojumiem parasti šādām baigi patīk čupoties un draudzēties. Ir kopīgas sarunu tēmas un intelekta līmenis arī ir līdzvērtīgs.

Man vairāk izbrīna Jeļas neprāts, tikko kā vesela, tā atkal uz alko uzkāpj. Tie šampji tak tā sit pa imunitāti, a šī tik triec iekšā, kolīdz temperatūra nokritusies.
17.08.2024 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 5064
Reģ: 05.08.2013
NIKOLAA @ 17.08.2024 13:49
viņam ir krimināllieta par krāpšanu un mājai uzlikts arests, der tomēr kādreiz arī presi palasīt

nu un? A kāds sakars ar to, ko es uzrakstiju? :D
17.08.2024 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 2986
Reģ: 09.07.2011
susla @ 17.08.2024 14:32

Man vairāk izbrīna Jeļas neprāts, tikko kā vesela, tā atkal uz alko uzkāpj. Tie šampji tak tā sit pa imunitāti, a šī tik triec iekšā, kolīdz temperatūra nokritusies.

Bet, kā pati saka, tad šampi dzer labi ja 1x nedēļā. Laikam svēti tam arī tic 😀
17.08.2024 20:41 |
 
Reitings 827
Reģ: 05.07.2024
Mākoņu Dejotāja @ 17.08.2024 11:54
Jeliskai tās draudzenes visas tīri vizuāli ir vienādās. Kā arī brauc uz klubiem piedzerās, tad domā, ka ir baigi stilīgas un krutās.
Nemaz nebūtu pārsteigta, ka viņas vēl ir citu vīriešu piegulētājas un vieglās dzīves karotājas. Pēc maniem dzīves novērojumiem parasti šādām baigi patīk čupoties un draudzēties. Ir kopīgas sarunu tēmas un intelekta līmenis arī ir līdzvērtīgs.
Jelinskai sekoju līdzi salīdzinoši nesen, sākumā radīja tiešām inteliģentas un skaistas sievietes iespaidu, skaista, kopta biznesa sieviete, bet šobrīd lasot gan to, kas te tiek rakstīts, gan regulārie storiji ar alko, Juriju utt, liek mainīt domas. Kaut kas tai sievietei ar galvu īsti nav… kompleksi, uzmanības trūkums?
17.08.2024 20:57 |
 
Reitings 10718
Reģ: 21.09.2023
brunettte @ 17.08.2024 20:57
Jelinskai sekoju līdzi salīdzinoši nesen, sākumā radīja tiešām inteliģentas un skaistas sievietes iespaidu, skaista, kopta biznesa sieviete, bet šobrīd lasot gan to, kas te tiek rakstīts, gan regulārie storiji ar alko, Juriju utt, liek mainīt domas. Kaut kas tai sievietei ar galvu īsti nav… kompleksi, uzmanības trūkums?
Nu kā, viņa ir pašā sievietes plaukumā, bet jādzīvo kopā ar bagātu lāčuku, kurš dod priekšroku mierīgai atpūtai mājās. Traks var palikt no garlaicības. Tāpēc dod uguņus apkārt, aizpilda pelēcību savā privātajā dzīvē kā nu māk.
17.08.2024 23:37 |
 
Reitings 1948
Reģ: 21.04.2024
brunettte @ 17.08.2024 20:57
Jelinskai sekoju līdzi salīdzinoši nesen, sākumā radīja tiešām inteliģentas un skaistas sievietes iespaidu, skaista, kopta biznesa sieviete, bet šobrīd lasot gan to, kas te tiek rakstīts, gan regulārie storiji ar alko, Juriju utt, liek mainīt domas. Kaut kas tai sievietei ar galvu īsti nav… kompleksi, uzmanības trūkums?

Viņa palika tāda kā sākās draudzība ar Ķimeni. Līdz tam bija piezemētāka. Tagad arī pievērš uzmanību savai komandai. Tikai sanācis, ka vislielākais kontakts ar Juriju, kurš ir vīrietis, atšķirībā no Ķimenes, kurai tikai sieviešu kolektīvs.
18.08.2024 12:07 |
 
Reitings 281
Reģ: 26.04.2024
brunettte @ 17.08.2024 20:57
Jelinskai sekoju līdzi salīdzinoši nesen, sākumā radīja tiešām inteliģentas un skaistas sievietes iespaidu, skaista, kopta biznesa sieviete, bet šobrīd lasot gan to, kas te tiek rakstīts, gan regulārie storiji ar alko, Juriju utt, liek mainīt domas. Kaut kas tai sievietei ar galvu īsti nav… kompleksi, uzmanības trūkums?

Varu teikt, ka abi divi: gan kompleksi, gan uzmanības trūkums.
Par biznesa sievieti nosaukt, gan viņu nevar. Viņa neko pati nav izveidojusi. Viņu Oļegs ir iecēlis par vadītāju. Pirms tam, viņa satikās ar Kasparu, kuru pameta, kad parādījās Oļegs, kurš bija perspektīvāks. (tipisks, golddigeres stāsts). Kaspars vēl pēc tam, teica, ka bija baigi vīlies, jo viņam nācās saskarties ar nodevību.
Kāds pat Jeļai pajautātaja: Vai Jurijs ir tavs mīļākais? Nu es, nemaz nebūtu baigi pārsteigta, ka tā arī izrādītos.😀 Trinās ap viņu kā marta kaķene kaut kādā un filmē viņu visu laiku, ka arī darba laikā liek sūtīt selfijus. Man, tas liekas tik neprofesionāli. Savukārt ar Oļegu storiji nav nekad, laikam baigi bojā viņas mākslīgi radīto luxury life profilu.
18.08.2024 12:17 |
 
Reitings 827
Reģ: 05.07.2024
Mākoņu Dejotāja @ 18.08.2024 12:17

Varu teikt, ka abi divi: gan kompleksi, gan uzmanības trūkums.
Par biznesa sievieti nosaukt, gan viņu nevar. Viņa neko pati nav izveidojusi. Viņu Oļegs ir iecēlis par vadītāju. Pirms tam, viņa satikās ar Kasparu, kuru pameta, kad parādījās Oļegs, kurš bija perspektīvāks. (tipisks, golddigeres stāsts). Kaspars vēl pēc tam, teica, ka bija baigi vīlies, jo viņam nācās saskarties ar nodevību.
Kāds pat Jeļai pajautātaja: Vai Jurijs ir tavs mīļākais? Nu es, nemaz nebūtu baigi pārsteigta, ka tā arī izrādītos.? Trinās ap viņu kā marta kaķene kaut kādā un filmē viņu visu laiku, ka arī darba laikā liek sūtīt selfijus. Man, tas liekas tik neprofesionāli. Savukārt ar Oļegu storiji nav nekad, laikam baigi bojā viņas mākslīgi radīto luxury life profilu.
Man gan Jurija profilu skatoties rodas iespaids, ka viņš ir kārtīgs ģimenes cilvēks ar meitiņu un sievu. Un Jeļu gan jau ir atkodis un viņam flirtam nepanesas līdzi, tik cik pasmejas tikai par viņu. Bet jocīgi, Tev blakus ir miljonārs, visa pasaule pie kājām, bet tāpat nelaimīgs cilvēks ar uzmanības trūkumu.
18.08.2024 12:49 |
 
Reitings 11713
Reģ: 06.07.2022
Hermiine89 @ 17.08.2024 23:37
Nu kā, viņa ir pašā sievietes plaukumā, bet jādzīvo kopā ar bagātu lāčuku, kurš dod priekšroku mierīgai atpūtai mājās. Traks var palikt no garlaicības. Tāpēc dod uguņus apkārt, aizpilda pelēcību savā privātajā dzīvē kā nu māk.

Man atkal liekas, ka Jurijs Kristīnei ir tikai instruments, lai censtos Fiļu padarīt greizsirdīgu un tādējādi mudinātu viņu uz attiecību noformēšanu oficiāli. Diezgan tipiska dāmu rīcība pie izmisuma un alkām pēc statusa.
18.08.2024 12:50 |
 
Reitings 765
Reģ: 15.09.2023
Vai tiešām drīz nebūs raksts Apollo, ka Simona Kubasova šķiras no sava vīra? Pamanīju storijos, ka vairs nenēsā savu saderināšanās gredzenu un laulību gredzenu. Aizdomīgi ilgi uzturas Latvijā. Vīrs nav ilgu laiku redzēts, kaut kad tikai pašā sākumā, kad atlidoja, manīju viņu vienā storijā. Parasti viņi atlido uz Latviju un tad ceļo pa Eiropu, bet te Simona visu laiku viena ar bērnu pa Latviju braukā.
18.08.2024 13:58 |
 
Reitings 1271
Reģ: 03.11.2023
Mashka Kakashka @ 18.08.2024 13:58
Vai tiešām drīz nebūs raksts Apollo, ka Simona Kubasova šķiras no sava vīra? Pamanīju storijos, ka vairs nenēsā savu saderināšanās gredzenu un laulību gredzenu. Aizdomīgi ilgi uzturas Latvijā. Vīrs nav ilgu laiku redzēts, kaut kad tikai pašā sākumā, kad atlidoja, manīju viņu vienā storijā. Parasti viņi atlido uz Latviju un tad ceļo pa Eiropu, bet te Simona visu laiku viena ar bērnu pa Latviju braukā.

Ir diezgan liela iespēja, ka ikdienā viņa tos dimantus nenēsā, nav pārāk droši
18.08.2024 14:33 |
 
Patīk
Reitings 39341
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 18.08.2024 13:58
Vai tiešām drīz nebūs raksts Apollo, ka Simona Kubasova šķiras no sava vīra? Pamanīju storijos, ka vairs nenēsā savu saderināšanās gredzenu un laulību gredzenu. Aizdomīgi ilgi uzturas Latvijā. Vīrs nav ilgu laiku redzēts, kaut kad tikai pašā sākumā, kad atlidoja, manīju viņu vienā storijā. Parasti viņi atlido uz Latviju un tad ceļo pa Eiropu, bet te Simona visu laiku viena ar bērnu pa Latviju braukā.
Es arī nesen nodomāju, ka šoreiz ļoti ilgi pavada laiku Latvijā. Bet viņas vīrs bija nesen Latvijā un pavadīja šeit aptuveni nedēļu.
Varbūt Latvijā pavadīs vasaru un brauks atpakaļ, un gredzenu neliek, jo pārāk dārgs, lai pazustu?
18.08.2024 16:17 |
 
Reitings 805
Reģ: 29.05.2023
Es šokā, ka Ilona Vilkoite (esmu bijusi pie viņas) vada live ar kkādu šarlatāni Aldu Žiedas 😭 Tas ir vāks, kā tā Alda runā un raksta!!! Man tomēr šķiet, ka profesionālim jebkurā sfērā jāsāk ar elementārām runāšanas un rakstīšanas zināšanām. Kur tikai tā Alda nav pabijusi - manikīra speciāliste, NL, kkāda zobu balināšana, Chogan, tagad vēl kkāda biorezonanse - kas ir tie cilvēki, kas vēršas pie tādiem speciālistiem? Turklāt vēl vēršas pie Didrihsones pēc padomiem biznesā. Alda, vai Tu maz esi ieguvusi kādu izglītību? Tavas valodas zināšanas liecina par to, ka neesi pat pabeigusi pamatskolu!
18.08.2024 17:11 |
 
Reitings 1948
Reģ: 21.04.2024
brunettte @ 18.08.2024 12:49
Man gan Jurija profilu skatoties rodas iespaids, ka viņš ir kārtīgs ģimenes cilvēks ar meitiņu un sievu. Un Jeļu gan jau ir atkodis un viņam flirtam nepanesas līdzi, tik cik pasmejas tikai par viņu. Bet jocīgi, Tev blakus ir miljonārs, visa pasaule pie kājām, bet tāpat nelaimīgs cilvēks ar uzmanības trūkumu.

Vai tad tas Jurijs gadījumā neizšķīrās no sievas? Tāpat arī nevienai sevis cienošai sievietei nebūtu pieņemama šāda vīra uzvedība savas šefenes storijos. Ja manu veci šefene vislaik filmētu, tad gan tā šefene vārdiski atrautos, gan vecis. Visdrīzāk liktu citu darbu atrast, vai pamestu tādu vīrieti ar pazorīgu uzvedību. Tas nav normāli.
18.08.2024 19:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.08.2024
susla @ 18.08.2024 19:28

Vai tad tas Jurijs gadījumā neizšķīrās no sievas? Tāpat arī nevienai sevis cienošai sievietei nebūtu pieņemama šāda vīra uzvedība savas šefenes storijos. Ja manu veci šefene vislaik filmētu, tad gan tā šefene vārdiski atrautos, gan vecis. Visdrīzāk liktu citu darbu atrast, vai pamestu tādu vīrieti ar pazorīgu uzvedību. Tas nav normāli.

Jurijs jau labu laiku ir šķīries no sievas
18.08.2024 19:51 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2019
Nekāds brīnums, ka Simona Kubasova šķīrusies no vīra. Cik tad ilgi tādu botoksa uzpumpētas sejas salmu galvu var izturēt? Atceroties to gadījumu pagājušajā gadā pie Nestes, tiešām šķiet, ka viņai ir cāļa izmēra smadzenes.
18.08.2024 19:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits