IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
Par Nikolu Osipovu Glocer dimantu biznesu manuprāt viss ir feiks. IG bija smukas bildes gadu atpakaļ un tikai, bet oficiālā mājaslapā daži tikai briesmīgi izstrādājumi ar kosmiskām atlaidēm, dažu simtu cenā, ar melnajiem lētajiem briljantiem. Ig lapa arī klusē jau gadu😳 ig smalkās rotas lietas nesapas ar mājas lapas izstrādājumiem! Iespējams bija tikai grabuļi bižutērijas, kādai Dievietei ir par šo cits viedoklis? IG lapā visi izstrādājumi, ja īsti dimanti 100 tūkstošu vai miljonu vērtībā.
15.07.2024 06:28 |
 
Reitings 97
Reģ: 12.09.2019
TikTok lietotājas - ievēroju vakar vienu meiteni, Santa. Nenormāli ticīga. Tas saturs, maigi izsakoties, ir cringe. Visur tikai slavē Dievu, liek citātus no bībeles… izskatās ļoti izskalotas smadzenes. Es pieļauju, ka tāda tipa cilvēki taču neiet uz baznīcu parasto, bet apmeklē Prieka vēsts tipa iestādes?
15.07.2024 07:46 |
 
Reitings 163
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 15.07.2024 04:56
Pilnīgi pareizi! Tikai to nesaprot dīvainās būtnes Lupinlupi, kura redz noķer frāzi Juta gtibētu 3 mazos un ja uzreiz nedzemdē tad ir mele? 30 gados jau sievieti noraksta!? saku godīgi kauns par tādiem lupinlupiem?

Ko var nedēļu vecu temu vēl cilat, atslābsti, tāpēc arī nav sikie, ka visu laiku cepiens iekšā. Ieej Kiviču tēmā un pakaunies 😁 un Jutai tūliņ pēc mēneša bus 35, otrais vīrs. Nevajag izskaistināt situāciju. Tas ir pēdējais brīdis sākt, ja grib kuplu ģimeni.
15.07.2024 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 2636
Reģ: 29.01.2009
Dovana @ 15.07.2024 06:28
Par Nikolu Osipovu Glocer dimantu biznesu manuprāt viss ir feiks. IG bija smukas bildes gadu atpakaļ un tikai, bet oficiālā mājaslapā daži tikai briesmīgi izstrādājumi ar kosmiskām atlaidēm, dažu simtu cenā, ar melnajiem lētajiem briljantiem. Ig lapa arī klusē jau gadu? ig smalkās rotas lietas nesapas ar mājas lapas izstrādājumiem! Iespējams bija tikai grabuļi bižutērijas, kādai Dievietei ir par šo cits viedoklis? IG lapā visi izstrādājumi, ja īsti dimanti 100 tūkstošu vai miljonu vērtībā.

Tie ir laboratorijā audzēti dimanti, pati reiz stāstija storijos. Tie ir lētāki, nekā dabīgie. Vari pagooglēt, ja nezināji :)
15.07.2024 08:41 |
 
Reitings 141
Reģ: 02.04.2022
Dovana @ 15.07.2024 03:38
Kādas domas Jums ir par Thomas Kralow kripto investīciju čali no LV? Ieguldīties netaisos, bet pēdējā laikā sācis daudz video likt pat latviešu valodā. Smuks gan un riktīgs veiksminieks izskatās! Tāds bulis seksa LV spīdeklis blakus nestāv.

Tomas ir gudrs mūsdienu čalis, kurš zina, kā salikt un parādīt lietas, lai tās labi izskatās.
Pati nesaprotu kripto un finanses tik labi, bet esmu redzējusi gan latviešu, gan ārzemju satura veidotājus, kuri “atmasko” Tomasu, un to, kā vińš pasniedz informāciju, kas ne vienmēr atbilst patiesībai.
Šeit nesen ierakstu sērija X par Tomasu:
https://x.com/unabomber_lv/status/1811430084932501905
Bet nu, tanī pat laikā - Respect pat centību un to, ka virzās, kur škietami vēlas virzīties - dzīve Dubaijā utt.
15.07.2024 09:29 |
 
Reitings 323
Reģ: 21.01.2024
Tavā teikumā vairāk nolasās izmisums un vēlme, kādam, kaut ko pierādīt. 40 gados tu nevari izskatīties uz 20, kaut vai tīri bioloģiski.

Es domāju, ka tika salīdzinātas 20, 30 gadnieces ar lieko svaru un pumpām ar slaidām 40 gadniecēm. Nevis, ka slaidas 40 gadnieces izskatās jaunas.
15.07.2024 09:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
Aurora22 @ 15.07.2024 09:29

Tomas ir gudrs mūsdienu čalis, kurš zina, kā salikt un parādīt lietas, lai tās labi izskatās.
Pati nesaprotu kripto un finanses tik labi, bet esmu redzējusi gan latviešu, gan ārzemju satura veidotājus, kuri “atmasko” Tomasu, un to, kā vińš pasniedz informāciju, kas ne vienmēr atbilst patiesībai.
Šeit nesen ierakstu sērija X par Tomasu:
https://x.com/unabomber_lv/status/1811430084932501905
Bet nu, tanī pat laikā - Respect pat centību un to, ka virzās, kur škietami vēlas virzīties - dzīve Dubaijā utt.
Kas nu tur apakšā, bet dzīvo forši, nu un ļoti labi izskatās👌 Paķer uz izbrīnu tikai tas, ka pēkšņi pēdējo mēnešu laikā runā latviski. Par motivāciju izteicās perfekti! Ja nav motivācijas paskaties IG un tad padomā vai tas Tevi nemotivē dzīvot labāk? Ne par sevi lika piemērā, bet citus.👌
15.07.2024 10:05 |
 
Reitings 302
Reģ: 01.05.2022
Pavārs Jurijs patiešām ir iemīlējies Kristīnee. Kad viņa šodienas storija atver virtuves durvis un skatās Jurijs, tas acu skatiens ir tāds, kāds ir vīrietim, kurš ir iemīlējies un grib būt mīlēts.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Par Kristīnes jūtām gan nevar īsti saprast, bet patīk koķetet ar Juriju❤️❤️❤️Varbūt viņi kopā var būt laimīgs pāris, izskatās, ka abiem patīk priecāties un baudīt dzivi❤️❤️❤️Lai mīlestība nebeidzas!

Šīs bija arī manas domas pēc viena vakardienas story :D
Bet es domāju Kristīnei nav izdevīgi, labāk palikt pie O.F.
Bet var redzēt ka viņai ir garlaicīgi ar Fiļa kungu, izvieto dīvainus IG stories, kur parāda citus vīriešus un dīvainus tekstus, tā itkā būtu brīva. :D
15.07.2024 10:09 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
gii_star @ 15.07.2024 08:41

Tie ir laboratorijā audzēti dimanti, pati reiz stāstija storijos. Tie ir lētāki, nekā dabīgie. Vari pagooglēt, ja nezināji :)
Paldies tagad zināšu, tie tak praktiski bižutērijas cenā,. Viņas storijus neesmu dzirdējusi, tikai uzmetu aci un pēc uzmetiena sapratu, ka reklamē kā īstos🤔 ja īstie būtu tad tur miljoni uz rokas.
15.07.2024 10:15 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 15.07.2024 08:21

Ko var nedēļu vecu temu vēl cilat, atslābsti, tāpēc arī nav sikie, ka visu laiku cepiens iekšā. Ieej Kiviču tēmā un pakaunies ? un Jutai tūliņ pēc mēneša bus 35, otrais vīrs. Nevajag izskaistināt situāciju. Tas ir pēdējais brīdis sākt, ja grib kuplu ģimeni.
Kādēļ Tu visu laiku skandini kad viņai pēdējais laiks dzemdēt?😳🙈 neuzskatu, ka 35 gadi ir baigais mega vecums īpasi USA! Sakārtos un viss būs. Arī es varu tikt pie bērna ja gribēšu olšūnas saglabātas. Olnīcas pat ir tik dzemdes nav, bet ir taču surogātmātes! Es pat zinu, ka LV var mierīgi atrast par 10 tk kas uzņemsies ar prieku, neticēsi, bet ir veselīgas sievietes kuras to dara. Protams ir vēl vesela čupa papildizmalsu, neko neizskaistinu, bet zinu kā notiek!
15.07.2024 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 6116
Reģ: 29.01.2009
Par Thomas Kralow - dzīvoja tepat Rīgā Panorama Plaza augšējā stāvā, brauca ar Bentliju, daudz strādāja. Naudu nopelnīja ar treidingu, bet lielo piķi dabūja kad ieguldīja visu uz to laiku esošo iekrāto naudu kripto monētās. Ja pareizi atceros - viņam bija 20 tk eur, tā bija vienīgā nauda uz to brīdi un nopērkot un pārdodot kripto monētas, kas toreiz ļoti ātri uzlidoja augšā - dabūja 400 tk peļņu. Viņam ir trading kurss, kurš ir diezgan ok. Šobrīd nav ļoti reāli ar kripto īsā posmā dabūt tādu piķi, bet tolaik tas bija kaut kas wow, baigais haips, visi pirka un gudrie cilvēki ar to labi nopelnīja. Vispār respect viņam par sasniegumiem.
15.07.2024 10:40 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
Anggggst @ 15.07.2024 10:40
Par Thomas Kralow - dzīvoja tepat Rīgā Panorama Plaza augšējā stāvā, brauca ar Bentliju, daudz strādāja. Naudu nopelnīja ar treidingu, bet lielo piķi dabūja kad ieguldīja visu uz to laiku esošo iekrāto naudu kripto monētās. Ja pareizi atceros - viņam bija 20 tk eur, tā bija vienīgā nauda uz to brīdi un nopērkot un pārdodot kripto monētas, kas toreiz ļoti ātri uzlidoja augšā - dabūja 400 tk peļņu. Viņam ir trading kurss, kurš ir diezgan ok. Šobrīd nav ļoti reāli ar kripto īsā posmā dabūt tādu piķi, bet tolaik tas bija kaut kas wow, baigais haips, visi pirka un gudrie cilvēki ar to labi nopelnīja. Vispār respect viņam par sasniegumiem.
Paties paldies par info un prieks, ka čalis tā izsities👌 Noteikti pelnīti kurš neriskē tas nevinnē🥂
15.07.2024 10:44 |
 
Reitings 163
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 15.07.2024 10:29
Kādēļ Tu visu laiku skandini kad viņai pēdējais laiks dzemdēt??? neuzskatu, ka 35 gadi ir baigais mega vecums īpasi USA! Sakārtos un viss būs. Arī es varu tikt pie bērna ja gribēšu olšūnas saglabātas. Olnīcas pat ir tik dzemdes nav, bet ir taču surogātmātes! Es pat zinu, ka LV var mierīgi atrast par 10 tk kas uzņemsies ar prieku, neticēsi, bet ir veselīgas sievietes kuras to dara. Protams ir vēl vesela čupa papildizmalsu, neko neizskaistinu, bet zinu kā notiek!

Tu pati velc vecas tēmas āra un ar putām uz lūpām Jutu aizstāvi. Redzams, ka pašai ši tēma vai pati Juta dikti tuva. Tak visiem vienalga, ko tā Juta dara. Šis ir klacu forums, ja nepamanīji. Vai tiešām pa nedēļu nebija nekā interesantāka ko pakomentēt ?!?!
15.07.2024 10:47 |
 
Reitings 246
Reģ: 14.05.2024
Dovana @ 15.07.2024 10:15
Paldies tagad zināšu, tie tak praktiski bižutērijas cenā,. Viņas storijus neesmu dzirdējusi, tikai uzmetu aci un pēc uzmetiena sapratu, ka reklamē kā īstos? ja īstie būtu tad tur miljoni uz rokas.

Audzēti laboratorijā ir pārsvarā visi dimanti, ko var redzēt veikalā, tā cena ir zemāka par īstajiem, bet tā nav bižutērija, kā arī swaroski kristāls. Protams, ir arī pieejami īstie dimanti, bet nu tādos fancy salonos.
Augstas kvalitātes laboratorijas dimanti parasti maksā par apmēram 40% mazāk, bet tā nav bižutērija. Tas ir īsts dimants, kur speciālisti laboratorijā ir izveidojuši tādu pašu vidi kā dabā. Šis process ilgst vairākus mēnešus, nevis miljonus gadu. Vienīgi laboratorijas dimanti parasti neiegūst vērtību, bet dabā iegūtam dimantam aug vērtība.
15.07.2024 11:03 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
Lupinlups @ 15.07.2024 10:47

Tu pati velc vecas tēmas āra un ar putām uz lūpām Jutu aizstāvi. Redzams, ka pašai ši tēma vai pati Juta dikti tuva. Tak visiem vienalga, ko tā Juta dara. Šis ir klacu forums, ja nepamanīji. Vai tiešām pa nedēļu nebija nekā interesantāka ko pakomentēt ?!?!
Esmu prom no LV ceļojumā. Ar mani viss kārtībā un esmu pārliecināta Jutai arī būs. Kādēļ Tu mani tā analizē? Kas man ir vai nav? Es uzrakstīju kā ir man un kā visu var atrisināt. Ar Jutu pat tikusies neesmu, bet kādēļ Tu lien svešā kājstarpē? Viņa mele grib bērnus un neražo, Tev ko apsolīja? Kādēļ nelamatoti jānoniecina cita sieviete? Pat nejautāšu par Tavām problēmām.
15.07.2024 11:12 |
 
Reitings 163
Reģ: 13.07.2023
Dovana @ 15.07.2024 11:12
Esmu prom no LV ceļojumā. Ar mani viss kārtībā un esmu pārliecināta Jutai arī būs. Kādēļ Tu mani tā analizē? Kas man ir vai nav? Es uzrakstīju kā ir man un kā visu var atrisināt. Ar Jutu pat tikusies neesmu, bet kādēļ Tu lien svešā kājstarpē? Viņa mele grib bērnus un neražo, Tev ko apsolīja? Kādēļ nelamatoti jānoniecina cita sieviete? Pat nejautāšu par Tavām problēmām.

Žēl, ka Tev esot ceļojuma aiz garlaicības jalasa klacu lapas 😁 pēc Tavas loģikas šeit sēž visas kājstarpē līdējas, jo ar ko Tava mīļa Jutiņa ir savādāka par citam šeit apspriestajām dāmām 😁 Un es visu laiku nelienu, Tu kaut ko jauc, es uzdevu retorisku jautājumu 2 nedēļas atpakaļ un tieši Tu esi tā, kas šo temu visu laiku rauj atpakaļ 🙃
15.07.2024 11:21 |
 
Reitings 747
Reģ: 02.08.2022
Par kuru manefestācijas guru runā Vidauska?
15.07.2024 11:34 |
 
Reitings 1368
Reģ: 09.06.2024
LivaLauva1 @ 15.07.2024 11:03

Audzēti laboratorijā ir pārsvarā visi dimanti, ko var redzēt veikalā, tā cena ir zemāka par īstajiem, bet tā nav bižutērija, kā arī swaroski kristāls. Protams, ir arī pieejami īstie dimanti, bet nu tādos fancy salonos.
Augstas kvalitātes laboratorijas dimanti parasti maksā par apmēram 40% mazāk, bet tā nav bižutērija. Tas ir īsts dimants, kur speciālisti laboratorijā ir izveidojuši tādu pašu vidi kā dabā. Šis process ilgst vairākus mēnešus, nevis miljonus gadu. Vienīgi laboratorijas dimanti parasti neiegūst vērtību, bet dabā iegūtam dimantam aug vērtība.
Jā es visu zinu gan par mākslīgiem dimantiem, gan moisanītiem un īstiem briljanriem. Mākslīgajam īstai cenai jābūt vismaz uz 80% lētākai moisanītam 95% aptuveni. Es esmu sadarbojusies ar sinnergems( paši brauc un iepērk dārgakmeņus uz briljantiem pat neskatās). Briljantu raktuves ir čupu čupām salīdzinot ar citiem dārgakmeņiem. Vērtība ir tikai tīram lielam akmenim. Dimantu raktuves praktiski visas ir vienās rokās usa, arī krievu Jakutijas briljanti, kuri tur cenu un reklamē šo brīnumu caur kino, bildināšanu utt. Bizmess ir bizness. Īstās patiesās vērtības ir citiem dārgakmeņiem! Tagad Turmalīnam tikai paraibai, smaragdiem, safīriem, rubīniem un brīnumainajam špinelim. Briljanti bija paredzēti vienmēr tikai šo dārgakmeņu ietvaram un apdarei. Ja briljants liels tad protams cita cena. Lūdzu nejaukt ar krievu laiku rubīniem, safīriem utt. Lai cik skarbi nebūtu tur veikalos tirgoja tikai sintētiskos rubīnus, safīrus utt. Skarbi, bet patiesi!
15.07.2024 11:35 |
 
Reitings 313
Reģ: 03.11.2019
Kāpēc neviens nepasaka Maijai Rozītei cik viņas dejojošie video ir cringe 🥴😭😭
15.07.2024 11:39 |
 
Reitings 313
Reģ: 03.11.2019
LV Grieķijā atpūšas kopā ar KP ģimeni 😏 Ko nu teiks tiās bļāvējas kuras bija pārliecinātas ka šķiršanās bija dēļ KP brāļiem
15.07.2024 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!