IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10620
Reģ: 16.09.2022
Ai, nu beidziet. It kā Fils neko nezinātu. Viņi ar Jelinsku piestāv viens otram ka podiņš ar vāciņu. Palasiet, ko Fils savulaik rakstījis Twitter, pirms spriežat par viņa adekvatumu. Naudu ir sapelnījis, bet ar tikpat lieliem putniem.
14.04.2024 11:50 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Gardenia @ 14.04.2024 10:50
Sieva Olga bērnu māte arī labi apdāvināta jau bankas sākuma laikos bija kādas 10 Hermes birkin somas. Šķiroties praktiski pils Jūrmalā! ? tikai nieki salīdzinot ar Fiļa maka biezumu

Visus gadus šie abi, Jeļa ar OF regulāri uz restorāniem gāja. Viss tika atrādīts instagramā. Kaut kā pēdējā laikā viss viņiem tur mazāk notiek. Retāk ceļo, nestaigā pa restūžiem kopā. Jeļa trako par bijušo, raksta publiski instagramā viņam veltītus storijus, protams, neglaimojošus. Pati noskrējusies kā suns. Baigi laimīga dzīve ar miljonāru, ne?
14.04.2024 11:52 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
sinddyy @ 14.04.2024 11:40
Es laikam kaut ko nesaprotu, bet kurā vietā Jeļinska plātās ar kaut ko?
Storiji no Nurmuižas, pēc tam fitness...

Paseko cītīgāk un regulārāk, tad sapratīsi.
14.04.2024 11:55 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
aauuu @ 14.04.2024 11:52

Visus gadus šie abi, Jeļa ar OF regulāri uz restorāniem gāja. Viss tika atrādīts instagramā. Kaut kā pēdējā laikā viss viņiem tur mazāk notiek. Retāk ceļo, nestaigā pa restūžiem kopā. Jeļa trako par bijušo, raksta publiski instagramā viņam veltītus storijus, protams, neglaimojošus. Pati noskrējusies kā suns. Baigi laimīga dzīve ar miljonāru, ne?
Bingo! Tiešām ar Fiļu īsti nekā pēdējā laikā nav tikai pudeles un glāzes pārsvarā ar draudzenēm! Tā bļaušana par vismaz 5 Kaspara mīļākajām var būt saistīta ar viņas ģimenes dzīves iekšieni un Fiļam uzradusies kāda dāma vai pat vairākas?🤔 Tak ja nemaldos nesen viens ceļojums izpalika par kuru pirms tam lielījās, IG neviena storija nebija😅
14.04.2024 12:09 |
 
Reitings 486
Reģ: 07.04.2022
Varbūt Fiļam jau apnika regulāra iziešana pa restūžiem un grib mierīgi komfortā sēdēt mājās?
14.04.2024 12:16 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
sinddyy @ 14.04.2024 12:16
Varbūt Fiļam jau apnika regulāra iziešana pa restūžiem un grib mierīgi komfortā sēdēt mājās?

Kauit kāds iemesls jau ir.
14.04.2024 12:37 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Grinfelde manāmi uztraukusies par jautājumiem, vai var veikt injekcijas ar viņas izglītību
Ko lai saka, pati sevi apkauno un cenšas izgrozīties
Pēdējā laikā katra kosmētiķe un uztura speciāliste uzsver, ka ir medicīniskā izglītība, ja tik ļoti gribas akcentēt savu medicīnisko izglītību, tad jebkurai ir iespēja iegūt augstāko
14.04.2024 12:56 |
 
Reitings 918
Reģ: 03.11.2023
Martinika @ 14.04.2024 11:37

Kristīne Jelinska, tā Tu, kas te iemaldījusies pie rozā lezbietēm? :)

Kas par prikolu ar tām lezbietēm? Vel kaut kad lasīju te
14.04.2024 13:07 |
 
Reitings 154
Reģ: 01.04.2023
Tās ziņas, ko Kristīne atskaņo no Jelinsjas jau ir gadu vecas, 2023.gada maijs, kāda jēga tagad vilkt ārā un publiskot vecas ziņas?
14.04.2024 13:53 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Nu tur abas labas Kristinkas! Ignorē un dzīvo tālāk, bet nē- abas liek IG un kautko kautkam grib pierādīt?! Tāda publiska veļas mazgāšana tikai liecina par stulbumu un histēriskumu.
14.04.2024 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 866
Reģ: 17.12.2010
Jelinsku ik pa laikam kaut kur redzu, restorānos, pasākumos, biju arī Nurmuižā. Nu neliekas tik traki, kā te rakstīts. Man Nurmuižā patika, gan spa, gan restorāns bija līmenī, vienīgi pati saimniece varēja vismaz pasveicināt viesus, diezgan iedomīga likās 😄
Bet jā, baigā mīlestība starp viņiem nestaroja, ēda vakariņas ar kaut kādu kompāniju, Oļegs runāja ar viesiem , Jelinska daudz bija telefonā. Nedaudz sabojājās iespaids par viņu.
Marija Jansone gan jauka, arī esmu satikusi. Un bez vīra vairākās vietās redzēju šogad atpūtās, diemžēl tiešām laikam šķīrušies. Novēlu viņai satikt kādu jaunu, aktīvu, foršu, pieklājīgu vīrieti.
14.04.2024 14:01 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
sandrute @ 14.04.2024 13:53
Tās ziņas, ko Kristīne atskaņo no Jelinsjas jau ir gadu vecas, 2023.gada maijs, kāda jēga tagad vilkt ārā un publiskot vecas ziņas?
Tāda, ka līdz šim brīdim neliek mieru un sākumā bija citas jaunas ziņas izskatās Tu neredzēji! Arī publiski Krisa pat šogad intervijā nolika Kasparu.
14.04.2024 14:06 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Magnolija @ 14.04.2024 14:01
Jelinsku ik pa laikam kaut kur redzu, restorānos, pasākumos, biju arī Nurmuižā. Nu neliekas tik traki, kā te rakstīts. Man Nurmuižā patika, gan spa, gan restorāns bija līmenī, vienīgi pati saimniece varēja vismaz pasveicināt viesus, diezgan iedomīga likās ?
Bet jā, baigā mīlestība starp viņiem nestaroja, ēda vakariņas ar kaut kādu kompāniju, Oļegs runāja ar viesiem , Jelinska daudz bija telefonā. Nedaudz sabojājās iespaids par viņu.
Marija Jansone gan jauka, arī esmu satikusi. Un bez vīra vairākās vietās redzēju šogad atpūtās, diemžēl tiešām laikam šķīrušies. Novēlu viņai satikt kādu jaunu, aktīvu, foršu, pieklājīgu vīrieti.
No kurienes tādas ziņas vispār, ka Marija šķīrusies?
14.04.2024 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 297
Reģ: 17.08.2009
Martinika @ 14.04.2024 11:34

Vai man' dieniņ'!
Es līdz šim kārtīgi nezināju, kas ir Kristīne Jelinska. Bet vakar vakarā paskatījos (tacu, laikam nevajadzēja)> Bet nu vispār vāks!
KĀ TĀDU MAITU NES ZEME un mīl kāds vīrietis? Kā tādu ciena kāds cilvēks? Tur taču maitu maita spiežas laukā pa visām vīlītēm! Pašai saprāta kā melns aiz naga, bet uztaisās par "pasaules nabu" bez maz, kas citiem mēģina ierādīt vietu un plātās ar dāvinātām lietām.
Šausmas, kas notiek ar to cilvēku? Kas darās viņas šaurajās smadzenēs ar tuneļa skatu?
Kāpēc nevar dzīvot savu "lakšerī" dzīvi un likties mierā?
Bet, laikam jau tā ir - ja pašam neiet, gribās, lai arī citiem neiet.

Šis gan ir interesanti.
Vispār neko nezinot par cilvēku, kaut ko paskatās, pieļauju, ka IG un ir absolūti skaidrs, ka ir maita un kā tādu zeme var nest? WTF?
Tieši kāpēc maita? Nu man vnk interesē kā vispār neko it kā nezinot, tas tā vienā acu mirklī top skaidrs?
14.04.2024 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 297
Reģ: 17.08.2009
sandrute @ 14.04.2024 13:53
Tās ziņas, ko Kristīne atskaņo no Jelinsjas jau ir gadu vecas, 2023.gada maijs, kāda jēga tagad vilkt ārā un publiskot vecas ziņas?

Man vīrs arī sazinās ar sava bērna māti.
Esam kopā vairāk par 10 gadiem un tā vnm ir bijis un arī būs. Viņa arī saka, ka slikti iet, ka slikti jūtas, ka problēmas ik pa laikam. Man viņa totāli besī globāli, bet viņai ie tiesībaa justies slikti un prasīt palīdzību. Vispār nesaprotu problēmu.
14.04.2024 14:31 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
slinkiss @ 14.04.2024 14:27

Šis gan ir interesanti.
Vispār neko nezinot par cilvēku, kaut ko paskatās, pieļauju, ka IG un ir absolūti skaidrs, ka ir maita un kā tādu zeme var nest? WTF?
Tieši kāpēc maita? Nu man vnk interesē kā vispār neko it kā nezinot, tas tā vienā acu mirklī top skaidrs?

Noklausies balss ziņas Lapiņas storijos un pasaki, vai tā var runāt nemaita?
14.04.2024 14:44 |
 
Reitings 3457
Reģ: 01.04.2023
Jelinsku ik pa laikam kaut kur redzu, restorānos, pasākumos, biju arī Nurmuižā. Nu neliekas tik traki, kā te rakstīts. Man Nurmuižā patika, gan spa, gan restorāns bija līmenī, vienīgi pati saimniece varēja vismaz pasveicināt viesus, diezgan iedomīga likās 😄
Bet jā, baigā mīlestība starp viņiem nestaroja, ēda vakariņas ar kaut kādu kompāniju, Oļegs runāja ar viesiem , Jelinska daudz bija telefonā. Nedaudz sabojājās iespaids par viņu.
Marija Jansone gan jauka, arī esmu satikusi. Un bez vīra vairākās vietās redzēju šogad atpūtās, diemžēl tiešām laikam šķīrušies. Novēlu viņai satikt kādu jaunu, aktīvu, foršu, pieklājīgu vīrieti

Nu, tad Mariju varbūt piespēlēt Oļegam? :D Joks, protams, bet abi tādi jauki cilvēki :D Gan jau viņš pats zinās, te tik daudz apspriež, ka viņam esot tā Kristīne jāpatriec, pilnīgs sviests. Ja jau tik ilgi kopā, acīmredzot viss tur ir labi. Un jā, man bija piemirsies tas fakts, ka viņa audzina arī bijušā dēlu. Bija pat kaut kādi ceļojumi, kur visi kopā ar Oļegu brauca utml., izskatījās ļoti forši un ģimeniski, domāju, ka abiem puikām nekā netrūkst un arī Fiļs neko nežēlo. (Iespējams, tā domā arī bioloģiskais tēvs, ja tas par alimentu nemaksāšanu ir taisnība). Katrā ziņā, ja salīdzina, viņa tomēr būs galvastiesu pārāka par dzeguzi Kivičlieni, ja lai arī nav tā jaukākā persona un, iespējams, pārlieku mīl šampi.
14.04.2024 14:47 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
slinkiss @ 14.04.2024 14:27

Šis gan ir interesanti.
Vispār neko nezinot par cilvēku, kaut ko paskatās, pieļauju, ka IG un ir absolūti skaidrs, ka ir maita un kā tādu zeme var nest? WTF?
Tieši kāpēc maita? Nu man vnk interesē kā vispār neko it kā nezinot, tas tā vienā acu mirklī top skaidrs?

Tāpēc, ka tādi cilvēki, kuri pret citiem izturas ar tādu augstprātīgu un pārākuma attieksmi, kādu demonstrēja balss ziņās Kristīne Jelinska, ir tādi, kā minēju!
Teikt otrai sievietei - zini savu vietu, sēdi mierīga un rāma, man ir tādas un šitādas somas un kartjē, klusē un neuzdrošinies runāt ar Oļegu, maini pamperus un esi mierīga utt. nav pelnījuši ne cieņu, ne kaut ko citu!
Man nav jāpazīst cilvēks līdz vīlei, pietiek ar šo info, kas "uzpeldēja". Domā, ka dzīvē viņa citādāka un pāris ziņās virtuāli tikai nejauka? Nedomāju gan.
Ja Tu aizstāvi tā cilvēka domu gājienu, acīmredzot, kaTev ir tāda pati vai līdzīga vērtību sistēma - izteikties par cilvēkiem, skatīties uz cilvēkiem nicinoši un ar pārākuma apziņu.
14.04.2024 14:51 |
 
Reitings 3457
Reģ: 01.04.2023
Džinga @ 14.04.2024 13:07

Kas par prikolu ar tām lezbietēm? Vel kaut kad lasīju te

Kivičs savulaik pasludināja, ka visas šeit ir neglītas, resnas, nedabūjušas, ar dzīvi neapmierinātas lezbietes. Precīzus epitetus neatceros, bet lezbietes vienalga.
14.04.2024 14:56 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tuana @ 14.04.2024 14:47

Nu, tad Mariju varbūt piespēlēt Oļegam? :D Joks, protams, bet abi tādi jauki cilvēki :D Gan jau viņš pats zinās, te tik daudz apspriež, ka viņam esot tā Kristīne jāpatriec, pilnīgs sviests. Ja jau tik ilgi kopā, acīmredzot viss tur ir labi. Un jā, man bija piemirsies tas fakts, ka viņa audzina arī bijušā dēlu. Bija pat kaut kādi ceļojumi, kur visi kopā ar Oļegu brauca utml., izskatījās ļoti forši un ģimeniski, domāju, ka abiem puikām nekā netrūkst un arī Fiļs neko nežēlo. (Iespējams, tā domā arī bioloģiskais tēvs, ja tas par alimentu nemaksāšanu ir taisnība). Katrā ziņā, ja salīdzina, viņa tomēr būs galvastiesu pārāka par dzeguzi Kivičlieni, ja lai arī nav tā jaukākā persona un, iespējams, pārlieku mīl šampi.

Protams, ka naudas ziņā un bērnu audzināšanas ziņā pārāka par Kiviču, bet Kiviča Jelinskas gados arī dzīvoja kopā ar daudz maz turīgu vīrieti un audzināja (vismaz no malas skatoties tā varēja likties) meitas, joki jau sākās vēlāk.
Turklāt tas, ka vispār ienāk prātā salīdzināt viņu ar Kiviču - labu nerāda par viņu, jo latiņa, lai būtu nedaudz labākai par Kiviču, nav liela. Un, manuprāt, lielākā atšķirība ir naudas esamība, kas zin, kā būtu ar bērniem, ja naudas nebūtu.
14.04.2024 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits