IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Vai kāda seko ig kontam @manssapnudarzs? No pedējā storija man nolasās, ka freimaņu paula sviestā sagājusi un draud slēgt manssapnudarzs kontu, apsaukājusies un ko tik vēl ne. Kā tad miss fit madāma-tiešàm tāda rupekle? Pankūku recepte tipa esot izmantota viņas bez atsauces, lai gan manssapnudarzs teic, ka sastāvdaļas mainītas un viena recepte vispar atrasta youtubā, ko freimane škiet nopublicējusi savā pavārgrāmatā🤷‍♀️
06.02.2024 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Pinko @ 06.02.2024 23:42
Vai kāda seko ig kontam @manssapnudarzs? No pedējā storija man nolasās, ka freimaņu paula sviestā sagājusi un draud slēgt manssapnudarzs kontu, apsaukājusies un ko tik vēl ne. Kā tad miss fit madāma-tiešàm tāda rupekle? Pankūku recepte tipa esot izmantota viņas bez atsauces, lai gan manssapnudarzs teic, ka sastāvdaļas mainītas un viena recepte vispar atrasta youtubā, ko freimane škiet nopublicējusi savā pavārgrāmatā?‍♀️
nē, viņa tur saka, ka patiesībās tās nav tās draudētājas receptes (jo tā influencere savā profilā liekot receptes), viena esot no grāmatas (Paulas)kuru uzdāvināja meita un otra no Youtube, bet abas ar pārveidojumiem.
06.02.2024 23:53 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
aauuu @ 06.02.2024 23:42

Nu tu jau te atkal šauj garām:D
Santa un pelēkā pele? Tu tiešām domā, ka O būtu iemīlējies nekoptā pelēkajā pelē? Iedzer vinčiku un atslābsti. Bija viņam šī sieviete viņa dzīvē, tātad viņai piemita kas tāds, kas nav citās. Ko tur szrežģīt.

es Santu diezgan redzēju, kad viņa vēl netikās ar savu exvīru. Parasta sieviete, džinsās. Tāds sportiskais, puiciskais, modernais stiliņš ar 0 izm krūtīm un plakanu dibenu. Jā, tāda tipa sievietes var forši uztaisīt, jo tieva, gara, tādām piestāvēs gan skaista vakarkleita, gan saplēsti džinsi.
Atcerējos, viņa kko dīdžejoja arī.
Par izskatu es neko nesaku, katram sava gaume un iespējas. Bet ne jau skaistuma un grācijas nesēja kā Tu te viņu gribi nodēvēt.
07.02.2024 00:53 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Pinko @ 06.02.2024 23:42
Vai kāda seko ig kontam @manssapnudarzs? No pedējā storija man nolasās, ka freimaņu paula sviestā sagājusi un draud slēgt manssapnudarzs kontu, apsaukājusies un ko tik vēl ne. Kā tad miss fit madāma-tiešàm tāda rupekle? Pankūku recepte tipa esot izmantota viņas bez atsauces, lai gan manssapnudarzs teic, ka sastāvdaļas mainītas un viena recepte vispar atrasta youtubā, ko freimane škiet nopublicējusi savā pavārgrāmatā?‍♀️

kā tad tagad jābūt, ja es taisu pankūkkūku, jābūt atsaucei uz Freimani? Vai viņai pieder patents?
Man tādu pankūkkūku omīte taisīja bērnībā, kad Freimane vēl nebija dzimusi.
07.02.2024 00:56 |
 
Reitings 108
Reģ: 01.04.2023
Oļegs Santu ļoti mīlēja. Tāda mīlestība ir tikai 1x dzīve un arī ne visiem dota. Nesaprotu, kaa Santa varēja taa izrikoties, aptirit un uzmest Oļegu? Viņš tomēr tāds vīrišķīgs, pievilcīgs vīrietis. Taa reeta Olegam sulo visu laiku.
07.02.2024 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Mrs.True @ 06.02.2024 13:37

Jeļu tiešām nav, ko apskaust. Ja Fiļs viņu nekad neapprec, tad viņa veltīgi būs savu jaunību novergojusi viņam, apmaiņā pret luxury dzīvesveidu. Jo faktiski Fiļa mantojums paliks tikai bērniem. Turklāt pat ne Jeļas bērniem/am. Ja viņa pierunātu, lai Fiļs tos adoptē, tad vismaz viņiem kas tiktu, bet tā... Tukšs numurs.
Jeļa lielījās nesen storijos ka viņai jau esot savs īpašums 😁
07.02.2024 02:51 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Es nekad nesapratīšu kā gudrs, cienījams vīrietis var atļaut tādas lūpas kā mērkaķa dirsu savai sievietei.
Man kauns būtu.
07.02.2024 03:02 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Pinko @ 06.02.2024 23:42
Vai kāda seko ig kontam @manssapnudarzs? No pedējā storija man nolasās, ka freimaņu paula sviestā sagājusi un draud slēgt manssapnudarzs kontu, apsaukājusies un ko tik vēl ne. Kā tad miss fit madāma-tiešàm tāda rupekle? Pankūku recepte tipa esot izmantota viņas bez atsauces, lai gan manssapnudarzs teic, ka sastāvdaļas mainītas un viena recepte vispar atrasta youtubā, ko freimane škiet nopublicējusi savā pavārgrāmatā?‍♀️
nē. Ne Freimane. Kāda cita inpļūtencere. Bet interesanti kura?! Dace vispār parasta sieviete, kura tiešām darbojas ar dārziem un parāda savu ikdienu ko dara , kā dzīvo. Un tik vienkārša, kas citiem patīk. Arī es sava dārza idejas un info smeļos no viņas.. man patīk ļoti! Bez tam es varētu būt viņas meita- bet pat mani uzrunā viņas profils. . es vispār šokā ka kādam nav kauna arī šādām sievietēm bāzties virsū ar haštagu pieprasīšanu utt.. es vienkārši nahren pasūtītu tādus. Ļoti labi ka parādīja no kurienes nāk receptes- reāli iesmērēja IN YOUR FACE tai gudriniecei😃
07.02.2024 06:20 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Stalkere Jr. @ 06.02.2024 20:35

Cik gan dzīve interesantas kārtis reizēm iedala..
Kādu laiku atpakaļ klīda runas, ka Mikam ir dēka ar sievas Lauras draudzeni Lindu (tolaik Ķuzi). Pēc šī fakta nākšanas atklātībā abu dāmu draudzība izjuka. Un tagad Mika ex sievai Laurai esot draudzība ar nu jau ex vīra Mika draugu.
Nu santabarbara, jeibogu?
diez Ķuze( jeb Krūze) tiešām varētu mest acis pa kreisi? Viņa tak tāda paraug pārsieviete iztaisījās vienmēr😃 ..
Bet nu tālu nav jāmeklē- ceriņi arī pirmdien bija paraugpāris, otrdien izšķīrās un netīrā veļa sāka smirdēt.
07.02.2024 06:23 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Ariete @ 07.02.2024 03:02
Es nekad nesapratīšu kā gudrs, cienījams vīrietis var atļaut tādas lūpas kā mērkaķa dirsu savai sievietei.
Man kauns būtu.

Tu savam vīram pirms procedūrām, da jebkādām, arī prasi atļauju?
07.02.2024 06:54 |
 
Reitings 1351
Reģ: 01.08.2021
Semmi @ 07.02.2024 06:20
nē. Ne Freimane. Kāda cita inpļūtencere. Bet interesanti kura?! Dace vispār parasta sieviete, kura tiešām darbojas ar dārziem un parāda savu ikdienu ko dara , kā dzīvo. Un tik vienkārša, kas citiem patīk. Arī es sava dārza idejas un info smeļos no viņas.. man patīk ļoti! Bez tam es varētu būt viņas meita- bet pat mani uzrunā viņas profils. . es vispār šokā ka kādam nav kauna arī šādām sievietēm bāzties virsū ar haštagu pieprasīšanu utt.. es vienkārši nahren pasūtītu tādus. Ļoti labi ka parādīja no kurienes nāk receptes- reāli iesmērēja IN YOUR FACE tai gudriniecei?

Interesanti kura bija tā influencere. Daces vietā nopublicētu to saraksti.
07.02.2024 08:21 |
 
Reitings 221
Reģ: 07.02.2024
Tā ir Everita, kura Dacei brauc virsū. Uzvārdu neatceros. Viņai tievēšanas maratons.
Pilnigi slimi murgi. Tādas receptes kā Everitai ir pilns internets. Pati savu uzturu plānu salasijusi no krievu youtubes.
07.02.2024 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Japānas princese @ 07.02.2024 08:44
Tā ir Everita, kura Dacei brauc virsū. Uzvārdu neatceros. Viņai tievēšanas maratons.
Pilnigi slimi murgi. Tādas receptes kā Everitai ir pilns internets. Pati savu uzturu plānu salasijusi no krievu youtubes.
es arī par viņu aizdomājos!!! Vakar instagrama meklēju tādu pankūku torti, bet neko neizdevās atrast, nonācu līdz tai Everitai,domāju vai tik tā nebūs viņa, bet nu tieši tādu torti es neatradu. Dace arī minēja, ka atšķirībā no viņas, daloties bez makas ar receptēm. Tā Everita tak rīko tur kaut kādas tievēšanas un īsti pozitīva un citam labu vēloša cilvēka ieapaidu neatstāj...
07.02.2024 09:49 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
sandrute @ 07.02.2024 01:12
Oļegs Santu ļoti mīlēja. Tāda mīlestība ir tikai 1x dzīve un arī ne visiem dota. Nesaprotu, kaa Santa varēja taa izrikoties, aptirit un uzmest Oļegu? Viņš tomēr tāds vīrišķīgs, pievilcīgs vīrietis. Taa reeta Olegam sulo visu laiku.

Tāpēc, ka Oļegs ir neciešams tipiņš, gan jau ar visu lielo mīlu tas līda ārā.
07.02.2024 09:52 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
SarmaD @ 07.02.2024 06:54

Tu savam vīram pirms procedūrām, da jebkādām, arī prasi atļauju?
Protams, ka nē. Bet ir atšķirība starp procedūrām un mērkaķa lūpām.
07.02.2024 10:56 |
 
Reitings 221
Reģ: 07.02.2024
Sakta @ 07.02.2024 09:49
es arī par viņu aizdomājos!!! Vakar instagrama meklēju tādu pankūku torti, bet neko neizdevās atrast, nonācu līdz tai Everitai,domāju vai tik tā nebūs viņa, bet nu tieši tādu torti es neatradu. Dace arī minēja, ka atšķirībā no viņas, daloties bez makas ar receptēm. Tā Everita tak rīko tur kaut kādas tievēšanas un īsti pozitīva un citam labu vēloša cilvēka ieapaidu neatstāj...

Tā pankūku recepte ir yuotuba, vakar speciāli gāju meklėt. Un pat vairākas.
Everita ari bija zem Daces tām receptēm uzrakstijusi dusmigus komentārus, tā sapratu, ka tā ir viņa. Ka reklamē viņas uztura plănu bez atsauces. Bet nekad neesmu redzejusi, ka Dace to dara. Ielika 2 receptes vienu no grāmatas, otru no youtubes. Nezinu, kas ir patentējis tās receptes, bet Everita diez vai.
07.02.2024 11:08 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mathilde @ 07.02.2024 00:53

es Santu diezgan redzēju, kad viņa vēl netikās ar savu exvīru. Parasta sieviete, džinsās. Tāds sportiskais, puiciskais, modernais stiliņš ar 0 izm krūtīm un plakanu dibenu. Jā, tāda tipa sievietes var forši uztaisīt, jo tieva, gara, tādām piestāvēs gan skaista vakarkleita, gan saplēsti džinsi.
Atcerējos, viņa kko dīdžejoja arī.
Par izskatu es neko nesaku, katram sava gaume un iespējas. Bet ne jau skaistuma un grācijas nesēja kā Tu te viņu gribi nodēvēt.

Kurā vietā nodēvēju par grācijas un skaistuma etalonu?
Kaut gan grācija viņai piemīt, to nevar noliegt. Arī es esmu dzīvē vairākkārt viņu redzējusi. Un pasaki, kura ikdienā nemēdz staigāt džinsos, kedās utt.? Sasamīdināji arī pa 0 izmēra krūtīm:D
Vai tiešām tām sievietēm, kurām nav ieliktas silikona bumbas, automātiski ir 0 tā izmēra krūtis?
Neaizmirsti, ka Santa bija O izvēle pēc viņa otrās sievas, kurai tur bija lielizmēra silikona krūtis. Tātad, gan jau Santai ar krūtīm viss kārtībā. Un vispār, Santa taču bija O izvēle. Tātad viņai piemīt kas tāds, kā nebija ne otrajai sievai, ne Jeļai tagad. Un ja noliek visas blakus, Santa tiešām stāv pāri. Jo O taču viņu bija izvēlējies un pat aprecējis.
07.02.2024 11:31 |
 
Reitings 1468
Reģ: 27.04.2023
Pinko @ 06.02.2024 23:42
Vai kāda seko ig kontam @manssapnudarzs? No pedējā storija man nolasās, ka freimaņu paula sviestā sagājusi un draud slēgt manssapnudarzs kontu, apsaukājusies un ko tik vēl ne. Kā tad miss fit madāma-tiešàm tāda rupekle? Pankūku recepte tipa esot izmantota viņas bez atsauces, lai gan manssapnudarzs teic, ka sastāvdaļas mainītas un viena recepte vispar atrasta youtubā, ko freimane škiet nopublicējusi savā pavārgrāmatā?‍♀️

Shausmas. Vairs neko nevares likt soctiklos, bus jaliek atsauces kautkadas???
Kas notiek ar tiem “wannabe” influencetajiem? Tiesham ta jadzenas pec slavas?
07.02.2024 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Un kas tā Everita vispār būtu? Kkāda vecene kura dzīvoja kā resns valis un viņas lielākais sasniegums ir, ka notievējusi? Tagad jūtas, kā afigenna kaut ko sasniegusi!
Es ceru, Everita, ka līdz tevīm šis komentārs nokļūs!! Māksla nav notievēt! Māksla ir neuzaudzēt tik resnu dirsu un nenolaist sevi da klinķim, ka jau riebies sev!!!
Un kas tagad tur baigi no tevis ir? Ļengana āda un vecs ķermenis. Un viss- nekas cits tur nav.. gorās XS biksēs- a dirsas tur nekādas nav. Dēlis it visur🤣. Eksperte.
Viņai gan jau pogas griež, ka Dacei izdodas tievēt.. bet... Dacei ir kas vairāk- dace sejā ir pat diezgan simpātiska savā vecumā.. patiešām!!! Žēl protamd arī , ka viņai āda karāsies, bet viņa ir simpātiska. Un jaunībā krasavica bija tā tik..
Bet Everita- melna rozīne. Konkrèta. Kurai bez tievēšanas NEKĀ CITA ARĪ NAV AR KO PADIŽOTIES. Ahujenna pārdod savas programmas.. mīļās dāmas, to naudu atvēliet jauniem treneriem.. kuri jūs aizvedīs līdz skaistam augumam ar pareizām proporcijām, nevis wanna be xxs ux iekšu dēlim🤣.
EVERITAI kniebj tas ka Dace neko nedarot piesaista cilvēkus.. piesaista ar savu dzīvi un hobiju.. un paralēli tam cilvēki interesējas kā Dacei izdevies iegūt jaunās formas.. turpretī Everitai aiz matiem jāvelk " klientes" un piķis jākasa.
Es ne santīma nemaksātu tādai.. paskatos un jāpievemj kaut kur tept blakus.. ex nesprotu kā var justies kā eksperte ar TĀDU IZSKATU🙈
07.02.2024 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 138
Reģ: 28.01.2013
Japānas princese @ 07.02.2024 11:08

Tā pankūku recepte ir yuotuba, vakar speciāli gāju meklėt. Un pat vairākas.
Everita ari bija zem Daces tām receptēm uzrakstijusi dusmigus komentārus, tā sapratu, ka tā ir viņa. Ka reklamē viņas uztura plănu bez atsauces. Bet nekad neesmu redzejusi, ka Dace to dara. Ielika 2 receptes vienu no grāmatas, otru no youtubes. Nezinu, kas ir patentējis tās receptes, bet Everita diez vai.
es zinu, ka no Youtube, Dace pati to teica. Es vienkārši domāju kurš varēja kaut ko tādu rakstīt un skatijos vai tai Everitai instagarama nav tāda līdzīga. Īsti neatradu, bet nu bija aizdoma,ka tā varētu būtu viņa. Gribēju arī Daces kometāros paskatīties vai tur kaut kas nav iedirsts, bet aizmirsu.
07.02.2024 12:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits