IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2023
Mrs.True @ 05.02.2024 17:39

Ir atšķirība filmēties komercfilmā, kuru rāda uz lielā ekrāna, kur ieguldīts režisora, scenārija autora, producentu u.c. darbs, vai ražot jēlus storijus ar plikām plastmasas lellēm WC telpā ar melnām sienām, pretendējot uz sātanistu zemtekstiem (skat. Elīnas 11.01.2024. postu). Katrīne reāli sevi sakompromitējusi, sapinoties ar to ākstu kompāniju.

Kādiem sātanistu zemtekstiem? :D Tas ir Escape Room - esmu bijusi tajā pašā spēlē vairākus gadus atpakaļ. Tad jau tagad visas spēles liksim zem sātanisma un šausmu filmas arī (kurām, starp citu, bieži vien doma un zemteksts ir daudz dziļāks un nozīmīgāks kā romantiskajam kino). Jā, tas viņas jaunais video nebija baigi labais, bet nu tomēr var diezgan labi noprast, ka tas ir satīrai līdzīgs humors, tikai nebija īsti veiksmīgi noformēts. Bet nu nevajag visu dzīvē uztvert tik nopietni. Kādas 1000000x nopietnāk ir visas alkoholiķu un nariku ģimenes, varmākas un kas tik vēl ne - to mums pa pilnam. Tur būtu jau sen visiem jābūt zem bāriņtiesas uzraudzības, ne jau šiem cilvēkiem, kam humors īsti neizdevās, bet toties par savām ģimenēm rūpējas un mīl.
05.02.2024 20:58 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Kāda varēja izburtot Kramiņas storiju par gripu? Es vispār nesaprotu tās influenceres, kuras ieliek storiju ar tik daudz maza teksta, kurš ir gandrīz vienā krāsā ar fona attēlu. Es izlasīju pirmos teikumus un sapratu, ka negribu mocīt acis, varbūt kādai te ir lielāka pacietība un labāka redze. Bet vai tad visas grūtnieces nevakcinē pret gripu, jo gripas pārslimošana grūtniecībā var ļoti smagi atsaukties uz bērniņu? Par gripu un grūtniecēm pat es esmu dzirdējusi, ka tas ir bīstami un man nav ar tādām tēmām nekāda sakara 😀 vai tiešām viņa bija tik bezatbildīga, ka riskēja? Šogad, cik lasu, arī gripas epidēmija iet uz urrā. Ļoti žēl un ceru, ka Karlīnai un bērniņam viss būs labi.
05.02.2024 21:05 |
 
Reitings 639
Reģ: 29.01.2020
meitene1989 @ 05.02.2024 19:43
minni teksts
Likās jau aizdomīgi,ka Dukure pēkšņi lido uz Parīzi laikā,kad Upeniekam tur izrādēs...un re,ir bildes kopā.

Ja viņi ir kopā tad apsveicu
Laura jau sen pelnījusi ko labāku un cerams, ka Upenieks ir labs vīrietis. Vismaz Laura to muļķi nepaņems atpakaļ 😀 bet viņai arī ātri viss notiek
05.02.2024 21:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 02.11.2023
Mercury6 @ 05.02.2024 21:05
Kāda varēja izburtot Kramiņas storiju par gripu? Es vispār nesaprotu tās influenceres, kuras ieliek storiju ar tik daudz maza teksta, kurš ir gandrīz vienā krāsā ar fona attēlu. Es izlasīju pirmos teikumus un sapratu, ka negribu mocīt acis, varbūt kādai te ir lielāka pacietība un labāka redze. Bet vai tad visas grūtnieces nevakcinē pret gripu, jo gripas pārslimošana grūtniecībā var ļoti smagi atsaukties uz bērniņu? Par gripu un grūtniecēm pat es esmu dzirdējusi, ka tas ir bīstami un man nav ar tādām tēmām nekāda sakara ? vai tiešām viņa bija tik bezatbildīga, ka riskēja? Šogad, cik lasu, arī gripas epidēmija iet uz urrā. Ļoti žēl un ceru, ka Karlīnai un bērniņam viss būs labi.

Vakcinācija pret gripu ir pēc paša izvēles, arī grūtniecības laikā. Man nevienā reizē to pat nepiedāvāja.
Vienā reizē, kad pie ģimenes ārstes māsiņas taisīju vienu citu poti, tieši dzirdēju blakus kabinetā dakteres sarunu ar pacienti, grūtnieci par gripas poti. Daktere teica, ka iesaka, bet neuzspiež, jo tāpat kā neviens nevar pateikt kādas būs sekas izslimotai gripai, tā arī neviens nevar pateikt kādas sekas pote atstās uz augli.
Par gripas poti runāju arī ar savu bērnu ārsti, kurai jau daudzu gadu pieredze, un viņa teica, ka pati nekad nav potējusies pret gripu, jo neredz tam jēgu, gripas paveidi ir ļoti daudz un pote reti kad pasargās.
05.02.2024 21:41 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Cranberry20 @ 05.02.2024 21:41

Vakcinācija pret gripu ir pēc paša izvēles, arī grūtniecības laikā. Man nevienā reizē to pat nepiedāvāja.
Vienā reizē, kad pie ģimenes ārstes māsiņas taisīju vienu citu poti, tieši dzirdēju blakus kabinetā dakteres sarunu ar pacienti, grūtnieci par gripas poti. Daktere teica, ka iesaka, bet neuzspiež, jo tāpat kā neviens nevar pateikt kādas būs sekas izslimotai gripai, tā arī neviens nevar pateikt kādas sekas pote atstās uz augli.
Par gripas poti runāju arī ar savu bērnu ārsti, kurai jau daudzu gadu pieredze, un viņa teica, ka pati nekad nav potējusies pret gripu, jo neredz tam jēgu, gripas paveidi ir ļoti daudz un pote reti kad pasargās.

Skaidrs, paldies par precizējumu, loģiski padomājot jau jā, nevar uzspiest grūtniecības laikā pret ko vakcinēties. Es tikai biju dzirdējusi, ka vakcinē grūtnieces.
05.02.2024 21:46 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Linlī @ 05.02.2024 21:32

Ja viņi ir kopā tad apsveicu
Laura jau sen pelnījusi ko labāku un cerams, ka Upenieks ir labs vīrietis. Vismaz Laura to muļķi nepaņems atpakaļ ? bet viņai arī ātri viss notiek

un ko Jansonmarija lido uz Parīzi?
05.02.2024 22:44 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Beitika ņēmusi vērā ietekmeles, vairs negaudo ig.
05.02.2024 23:01 |
 
Reitings 585
Reģ: 31.01.2023
minni @ 05.02.2024 19:09
Francijas Jolantas storijā Laura Dukure un Mārtiņš Upenieks. Kā pāris ciemos vai arī top kāds raidījums?

Upenieks ir Parize ar viesizradi no Dailes teatra.
05.02.2024 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Upenieks izskatās labs vīrietis un pretstats Dukuram.
06.02.2024 07:24 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Mercury6 @ 05.02.2024 21:46

Skaidrs, paldies par precizējumu, loģiski padomājot jau jā, nevar uzspiest grūtniecības laikā pret ko vakcinēties. Es tikai biju dzirdējusi, ka vakcinē grūtnieces.
Es grūtniecības laikā izslimoju gripu 6-7 mēnesī. Paldies Dieviņam viss labi. Puika piedzima drusku ātrāk, bet tur cita vaina. Biju pārsalusi un pasildījos. 3.300 viss kā vajag.
06.02.2024 07:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 23.08.2022
Mrs.True @ 05.02.2024 17:39

Ir atšķirība filmēties komercfilmā, kuru rāda uz lielā ekrāna, kur ieguldīts režisora, scenārija autora, producentu u.c. darbs, vai ražot jēlus storijus ar plikām plastmasas lellēm WC telpā ar melnām sienām, pretendējot uz sātanistu zemtekstiem (skat. Elīnas 11.01.2024. postu). Katrīne reāli sevi sakompromitējusi, sapinoties ar to ākstu kompāniju.

daļēji piekritīšu šim komentāram, nevienam no iesaistītajiem šis projekts neglaimo.
Gluzunova normāli dzied, varēja rakstīt savas dziesmas un koncertēt, Dukurs turpināt trinkšķināt ģitāru cafe, un Katrinei tāpat ir 101 projekts ar ko ņemties. ļoti šaubos, ka ar šo viņi var kaut ko nopelnīt naudas izteiksmē.
šis projekts ir prasts, lēts, vulgārs, laikam domāts kā baigi rēcīgs prikols, bet realitātē nekā rēcīga tur nav. vienkārši tizli no sākuma līdz galam.
grūti iedomāties, kas vispār ir šīs "grupas" auditorija? nu kurš tādu murgu skatītos un klausītos?
skaidrs, kapēc tur ir Dukurs, viņam vienkārši ir uzmanības deficīts, iedomājies no sevis baigo gaili, patiesībā pilnīgs duraks. kā tik atver ziņu lapu tā priekšā - Dukurs ar savu mīļoto iepazinās sarunājoties par grupveida seksu!; Dukurs šo debilu un Dukurs to debilu.
šķiet, ka Dukurs sacenšas ar Kivičiem, kurš nu iemantos to skandalozāko slavu kā lielākais idiots un būs visvairāk uz vāka dzeltenajiem.
06.02.2024 08:04 |
 
Reitings 715
Reģ: 23.01.2024
be.beta @ 06.02.2024 08:04

daļēji piekritīšu šim komentāram, nevienam no iesaistītajiem šis projekts neglaimo.
Gluzunova normāli dzied, varēja rakstīt savas dziesmas un koncertēt, Dukurs turpināt trinkšķināt ģitāru cafe, un Katrinei tāpat ir 101 projekts ar ko ņemties. ļoti šaubos, ka ar šo viņi var kaut ko nopelnīt naudas izteiksmē.
šis projekts ir prasts, lēts, vulgārs, laikam domāts kā baigi rēcīgs prikols, bet realitātē nekā rēcīga tur nav. vienkārši tizli no sākuma līdz galam.
grūti iedomāties, kas vispār ir šīs "grupas" auditorija? nu kurš tādu murgu skatītos un klausītos?
skaidrs, kapēc tur ir Dukurs, viņam vienkārši ir uzmanības deficīts, iedomājies no sevis baigo gaili, patiesībā pilnīgs duraks. kā tik atver ziņu lapu tā priekšā - Dukurs ar savu mīļoto iepazinās sarunājoties par grupveida seksu!; Dukurs šo debilu un Dukurs to debilu.
šķiet, ka Dukurs sacenšas ar Kivičiem, kurš nu iemantos to skandalozāko slavu kā lielākais idiots un būs visvairāk uz vāka dzeltenajiem.

Tieši tā tas arī ir. Ja šī pseido radošā komanda nespēj radīt neko skatāmu, tad tikai tāpēc, ka pašos iekšā pilnīgs tukšums. Atražo klišejas. Nav arī laba producenta līdzās, kas no šiem trim ākstiem kaut ko jēdzīgu izspiestu. Ja nav ideju, vienmēr var paraudzīties, ko dara šovbiznesā jebkurā civilizētā valstī un kaut vai nošpikot.
06.02.2024 09:36 |
 
Reitings 448
Reģ: 31.01.2023
Uz Santas vāka nupat Vizla, uz Lilit Grigule. Jāsāk pukstēt kā Gobzim, bet nu wtf, tādas vērtības mums tagad? Ierosinu tad martā kādam izdevumam uzlikt to pašu vaild Viktoriju, kad jau, tad jau 😁
06.02.2024 10:26 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Es tā gribētu dzirdē tā astrologa vārdu, kurš Jelinskai sastāstījis, cik šī saderīga ar Fiļu un kā šiem vajadzēja satikties agrāk 🤣🤣🤣 Blje, ne vizuāli, ne kādā citā veidā. Vizuāli - tēvs un meita un punkts, tur nekā no pāra nevienā bildē, šiem reāli jāsāk sūkties, lai saprastu, ka romēr pāris, nevis papucis meitu aizvedis šopingā, uz restorānu. Citos aspektos? Šī skrien nu jau gadiem kā zirgs, lai pārliecinātu papiku, cik čakla un izdarīga. Šis ar tādu tēvišķu dāsnumu un mieru ik pa laikam ko nopērk un aizved, nu gluži kā pret meitu, nekādas trakās loves 🤣 Ja astrologs nav mucā audzis un pa spundi barots, tad vārdi, uzvārdi zināmi, nu un salēja medu ausīs 🤣🤣🤣 Šī svēti tic, tā vietā, lai ieslēgtu loģisko domāšanu un atjēgtu, ka var sarauties un izstiepties, bet nekas vairāk par meita - papucis tur nebūs. Ja būtu tāda zvaigžņu sakritība, jau sen būtu altāris ar baltās kleitas balagānu un nēsātu uz rokām, nevis nodarbinātu kā darba zirgu un svētā mietā noskatītos, kā šī lec no ādas ārā, lai šo apprecētu. Tiešām “noderīgs” astrologs, saņem naudu ar to, ka ir labs psihologs un pamuļķītēm izskalo smadzenes.
06.02.2024 10:26 |
 
Reitings 762
Reģ: 29.05.2023
Miuce @ 06.02.2024 10:26
Es tā gribētu dzirdē tā astrologa vārdu, kurš Jelinskai sastāstījis, cik šī saderīga ar Fiļu un kā šiem vajadzēja satikties agrāk ??? Blje, ne vizuāli, ne kādā citā veidā. Vizuāli - tēvs un meita un punkts, tur nekā no pāra nevienā bildē, šiem reāli jāsāk sūkties, lai saprastu, ka romēr pāris, nevis papucis meitu aizvedis šopingā, uz restorānu. Citos aspektos? Šī skrien nu jau gadiem kā zirgs, lai pārliecinātu papiku, cik čakla un izdarīga. Šis ar tādu tēvišķu dāsnumu un mieru ik pa laikam ko nopērk un aizved, nu gluži kā pret meitu, nekādas trakās loves ? Ja astrologs nav mucā audzis un pa spundi barots, tad vārdi, uzvārdi zināmi, nu un salēja medu ausīs ??? Šī svēti tic, tā vietā, lai ieslēgtu loģisko domāšanu un atjēgtu, ka var sarauties un izstiepties, bet nekas vairāk par meita - papucis tur nebūs. Ja būtu tāda zvaigžņu sakritība, jau sen būtu altāris ar baltās kleitas balagānu un nēsātu uz rokām, nevis nodarbinātu kā darba zirgu un svētā mietā noskatītos, kā šī lec no ādas ārā, lai šo apprecētu. Tiešām “noderīgs” astrologs, saņem naudu ar to, ka ir labs psihologs un pamuļķītēm izskalo smadzenes.

Manuprāt, tas bija domāts par to, ka žēl, ka ar astrologu nesatikās ātrāk.
06.02.2024 10:38 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Miuce @ 06.02.2024 10:26
Es tā gribētu dzirdē tā astrologa vārdu, kurš Jelinskai sastāstījis, cik šī saderīga ar Fiļu un kā šiem vajadzēja satikties agrāk ??? Blje, ne vizuāli, ne kādā citā veidā. Vizuāli - tēvs un meita un punkts, tur nekā no pāra nevienā bildē, šiem reāli jāsāk sūkties, lai saprastu, ka romēr pāris, nevis papucis meitu aizvedis šopingā, uz restorānu. Citos aspektos? Šī skrien nu jau gadiem kā zirgs, lai pārliecinātu papiku, cik čakla un izdarīga. Šis ar tādu tēvišķu dāsnumu un mieru ik pa laikam ko nopērk un aizved, nu gluži kā pret meitu, nekādas trakās loves ? Ja astrologs nav mucā audzis un pa spundi barots, tad vārdi, uzvārdi zināmi, nu un salēja medu ausīs ??? Šī svēti tic, tā vietā, lai ieslēgtu loģisko domāšanu un atjēgtu, ka var sarauties un izstiepties, bet nekas vairāk par meita - papucis tur nebūs. Ja būtu tāda zvaigžņu sakritība, jau sen būtu altāris ar baltās kleitas balagānu un nēsātu uz rokām, nevis nodarbinātu kā darba zirgu un svētā mietā noskatītos, kā šī lec no ādas ārā, lai šo apprecētu. Tiešām “noderīgs” astrologs, saņem naudu ar to, ka ir labs psihologs un pamuļķītēm izskalo smadzenes.

Vai tad viņa teica, ka astrologs ir teicis par viņas un O saderību?
Tur jau diezgan redzams, ka saderība ir tikai aprēķins. Atpakaļ ceļa jau viņai nav. Ja viņa dievina dzīvi, kurā sevi nojāj kā zirgu, čakarē savu veselību, lieto alkoholu nesamērīgos daudzumos, kas viņu strauji novecina un ir novecinājis jau, kad miljonārs pie sāniem un vecim tas arī ir ok, lai tak! Kā pāris vizuāli noteikti nesaderīgs. Ja abiem patīk, lai tik dzīvo nost. Viņu darīšana. Bet lai skaustu Jeļas dzīvi un lielo laimi, ka miljonāru nocopējusi un ir restorāna vadītāja? Nu nē! Tur fonā tik daudz stresa, kas nolasās arī viņas acīs. Viņas izvēle savu jaunību un labākos dzīves gadus vergot vīrieša īpašumā, kurš pat nav viņas vīrs. Vismaz pagaidām.
06.02.2024 11:57 |
 
Reitings 715
Reģ: 23.01.2024
Pilgrim @ 06.02.2024 10:26
Uz Santas vāka nupat Vizla, uz Lilit Grigule. Jāsāk pukstēt kā Gobzim, bet nu wtf, tādas vērtības mums tagad? Ierosinu tad martā kādam izdevumam uzlikt to pašu vaild Viktoriju, kad jau, tad jau ?

es gribētu uz katra tā vāka redzēt Inetu Ķirsi-Tiesnieci. Nesen viņai palika 58 (!) gadi, bet izskatās kā 18-gadīga. To ar filtriem panākt nevar, kā viņa spēj tā izskatīties. Vismaz tas iedvesmotu citas sievietes vingrot, sportot mūža garumā. Uz ko iedvesmo Vizla, Grigule?...
06.02.2024 12:37 |
 
Reitings 2172
Reģ: 22.02.2023
Mrs.True @ 06.02.2024 12:37

es gribētu uz katra tā vāka redzēt Inetu Ķirsi-Tiesnieci. Nesen viņai palika 58 (!) gadi, bet izskatās kā 18-gadīga. To ar filtriem panākt nevar, kā viņa spēj tā izskatīties. Vismaz tas iedvesmotu citas sievietes vingrot, sportot mūža garumā. Uz ko iedvesmo Vizla, Grigule?...
Atbalstu. Mums ir ļoti izteikts jaunības kults.
Nesen uz ielas satiku Ināru Slucku. Vēlāk ieguglēju, cik viņai gadu. Izrādās, 64! Ļoti stilīga, vitāla un inteliģenta sieviete. Lūk, tādas personības es gribētu uz žurnālu vākiem, nevis košas viendienītes.
06.02.2024 12:48 |
 
Reitings 108
Reģ: 01.04.2023
LuckyStrike @ 06.02.2024 12:48
Atbalstu. Mums ir ļoti izteikts jaunības kults.
Nesen uz ielas satiku Ināru Slucku. Vēlāk ieguglēju, cik viņai gadu. Izrādās, 64! Ļoti stilīga, vitāla un inteliģenta sieviete. Lūk, tādas personības es gribētu uz žurnālu vākiem, nevis košas viendienītes.

Kirsei viss ir mākslīgs, stiepta aada utt.
06.02.2024 12:52 |
 
Reitings 108
Reģ: 01.04.2023
Miuce @ 06.02.2024 10:26
Es tā gribētu dzirdē tā astrologa vārdu, kurš Jelinskai sastāstījis, cik šī saderīga ar Fiļu un kā šiem vajadzēja satikties agrāk ??? Blje, ne vizuāli, ne kādā citā veidā. Vizuāli - tēvs un meita un punkts, tur nekā no pāra nevienā bildē, šiem reāli jāsāk sūkties, lai saprastu, ka romēr pāris, nevis papucis meitu aizvedis šopingā, uz restorānu. Citos aspektos? Šī skrien nu jau gadiem kā zirgs, lai pārliecinātu papiku, cik čakla un izdarīga. Šis ar tādu tēvišķu dāsnumu un mieru ik pa laikam ko nopērk un aizved, nu gluži kā pret meitu, nekādas trakās loves ? Ja astrologs nav mucā audzis un pa spundi barots, tad vārdi, uzvārdi zināmi, nu un salēja medu ausīs ??? Šī svēti tic, tā vietā, lai ieslēgtu loģisko domāšanu un atjēgtu, ka var sarauties un izstiepties, bet nekas vairāk par meita - papucis tur nebūs. Ja būtu tāda zvaigžņu sakritība, jau sen būtu altāris ar baltās kleitas balagānu un nēsātu uz rokām, nevis nodarbinātu kā darba zirgu un svētā mietā noskatītos, kā šī lec no ādas ārā, lai šo apprecētu. Tiešām “noderīgs” astrologs, saņem naudu ar to, ka ir labs psihologs un pamuļķītēm izskalo smadzenes.

Ir astrologi, kurirm patīk liet ūdeni un stāstīt to, ko cilvēks grib dzirdēt.
06.02.2024 12:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits