IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
jana.te @ 25.01.2024 13:11
Man ir tikai viens neatbildèts jautàjums, á nè divi?
1. Kad beidzot nobanos gobzema profilu?
Eju nosûdzèt instagram?
2. Kad aiztaisis šo tenku forumu kurà vnk notiek publisks bullying?jums labàk no tà paliek ka katru dienu nàkat te savu žulti izgàst un rakties pa svešám dzïvèm?
Tādu opciju neesi izskatījusi kā nenākt šeit iekšā un nelasīt Gobzi?😉
25.01.2024 14:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Gardenia @ 25.01.2024 14:18
Man tie Vizlas zāles storiji vispār šķiet apkaunojoši! Daudzas jau neticēs, bet viņai vispār netrennējās un ķermenis nav trennēts, reljefa nav vispār, vēl trakāk pat tievās rokas zem padusēm ļum un trīc pie straujām kustībām. Tās kuras sporto sapratīs par ko es runāju! Pats galvenais par ko tiku vienreiz norieta viņai nav sporta cindi!!! Ja viņa tiešām trennētos rokas būtu sapistas galīgā pakaļā par šo laiku! Es zinu pietiek 1-2 reizes aizmirst cimdus mājās un uz rokām var daudz ko redzēt, bet viņai cimdi nekad nav bijuši! Ķermenim reljefa nav vispār, ne rokām, ne kājām! Nekad dzīvē neizskatīsies kaut nedaudz trennēta roka kā Vizlai īpaši kad atspiežās pret kaut ko galdu, krēslu utt. Video var redzēt, ka viņas ir mīkstas un muskuļi diezgan attrofēti! Video to vispār īpaši labi var redzēt!

Vārdu TRENIŅŠ un TRENĒTIES raksta ar vienu N burtu latviešu valodā. Nu nav tāds - trenniņš, trennēties, trenneris...! Acis lauž!!!
25.01.2024 14:34 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
IceCream @ 25.01.2024 14:06

Kāda starpība, ka darbs? Ja Maxima reklamēs saldumsaldos arbūzus, Tu viņus nopirksi, bet iekša būs pretīgi sapuvusi, tad tak būsi vīlusies, ne? Bet varbūt nenopirksi, ja kāds Facebook uzrakstīs, ka nav labi.
Tas pats ar Ceriņu laulību. Tikpat izpuvusi. Darbs vai ne darbs.

Es tev ieteiktu sākt dzīvot savu dzīvi ar savu laulību, nevis uztraukties par svešām. Viņiem ir svarīgi veidot labu tēlu, lai pārdotu savu pakalpojumu, kas, kā es saprotu, ir pasākumu vadīšana, kāzu vadīšana, tv sejas utt. Viņi nepiedāvā vīra/sievas pakalpojumus. Iespējams, tev un citiem patiktu saukt par kāzu vadītāju cilvēku, kurš ir patiess, raud un stāsta par savu dzīvi atklāti, ka viņu krāpj, sit un vēl sazin ko. Bet tomēr lielākajai daļas sabiedrības patīk tieši tie pozitīvie tēli. Viņi aicinās vadīt kāzus to cilvēku, kas smaida, izskatās priecīgs utt. Un būtu naivi domāt, ka šim cilvēkam nav problēmu - viņš vienkārši to neparāda un lielākajai daļai cilvēku patīk, ka uz āru rāda pozitīvismu. Bez maz vai kā taisīt traci par to, ka "meitenes arī kakā???". Pašiem kaut kādas iedomas kā bērnudārzniekiem.
25.01.2024 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 1298
Reģ: 06.04.2010
nu ko meitenes, jaker ciet jaunais Santa žurnāls, LV atkal sniedz interviju un viņi minēja ka intervija būšot ari par KP :D
25.01.2024 14:41 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Upene36 @ 25.01.2024 12:05

Jā, es zinu, nedomā, ka tu esi vienīgā. Es, protams, jūtu arī tev līdzi, tāpat kā visam, kam mēs ejam cauri, jūtu līdzi visiem šiem pāriem... Bet, mēs NEPADEVĀMIES un nečīkstējām, ka viss, nav lemts, pilnīgs kaput. Sērošanas periodi, protams, ir, bet tad paiet daži mēneši un ar jauniem spēkiem un jaunu cerību atkal devāmies cīņā.
Jā, man bija 2 MA bez IVF un 1 MA jau ar IVF. Veiksmīgā grūtniecība un 1. bēbītis sanāca no 4. IVF krio procedūras. Es visu labi zinu kā tas ir durt hormonus, labi zinu, kādas sāpes ir, kad kārtējā pazaudētā cerība un arī ZINU, kāda laime ir tad, kad TU VINNĒ.
Visām novēlu celt to samīdīto kroni un izcīnīt savu laimīti par bērniņu. NEKAD nav jāpadodas, NEKAD! ♥

Katram cilvēkam ir sava bļodiņa un, kad tā ir pilna, tad drīkst teikt STOP. Un tā nav padošanās.
Forši, ka tev bija, ko paņemt, lai būtu krio, forši, ka tev sēram pietika pāris mēneši. Citiem pāriem tā nav. Un, pirms runāt stulbu par Vitu, jāiemācās nedaudz empātija, jo ar visu to, ka tev ir bijusi medicīniskā apaugļošana, tev tā trūkst.
Tāpat kā saka, ka visas grūtniecības nav vienādas..arī visas neauglības nav vienādas. Un cilvēki nav vienādi. Tas ir tas, ko cenšos pateikt.
25.01.2024 14:44 |
 
Reitings 2172
Reģ: 22.02.2023
Lizavay @ 25.01.2024 11:51
Ja ņem vērā, ka pats Gobzems krāpa savu sievu laulību laikā.. Tad laulību pārkāpēju “atmaskošana” ir vēl absurdāka.
Ko Tu. Tas taču neskaitās! 😁 Bet kad Krista atļāvās to pašu, tad šizītim jumtu nonesa konkrēti. Tagad spamo par jebkādiem random cilvēkiem 🤦‍♀️ Ja godīgi, es patiešām ļoti brīnos, ka kāds viņam nav vnk pa purnu sadevis.
25.01.2024 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
chihiro @ 25.01.2024 14:39

Es tev ieteiktu sākt dzīvot savu dzīvi ar savu laulību, nevis uztraukties par svešām. Viņiem ir svarīgi veidot labu tēlu, lai pārdotu savu pakalpojumu, kas, kā es saprotu, ir pasākumu vadīšana, kāzu vadīšana, tv sejas utt. Viņi nepiedāvā vīra/sievas pakalpojumus. Iespējams, tev un citiem patiktu saukt par kāzu vadītāju cilvēku, kurš ir patiess, raud un stāsta par savu dzīvi atklāti, ka viņu krāpj, sit un vēl sazin ko. Bet tomēr lielākajai daļas sabiedrības patīk tieši tie pozitīvie tēli. Viņi aicinās vadīt kāzus to cilvēku, kas smaida, izskatās priecīgs utt. Un būtu naivi domāt, ka šim cilvēkam nav problēmu - viņš vienkārši to neparāda un lielākajai daļai cilvēku patīk, ka uz āru rāda pozitīvismu. Bez maz vai kā taisīt traci par to, ka "meitenes arī kakā???". Pašiem kaut kādas iedomas kā bērnudārzniekiem.

Tātad Tev būtu OK, ka Tavas kāzas vada maukurs, galvenais, ka pozitīvs?
Es laikam liekulību neieredzu šajā dzīvē vairāk par visu. Cilvēkus, kas saka, skaties uz maniem vārdiem (insta bildēm), neskaties uz maniem darbiem.
Un kāda te daļa gar manu laulību? Kaut kāds tizls mūžīgais ieteikums. Labi, ka Tev viss labi, ka vari te atsperdamās komentēt.
25.01.2024 15:08 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
IceCream @ 25.01.2024 15:08

Tātad Tev būtu OK, ka Tavas kāzas vada maukurs, galvenais, ka pozitīvs?
Es laikam liekulību neieredzu šajā dzīvē vairāk par visu. Cilvēkus, kas saka, skaties uz maniem vārdiem (insta bildēm), neskaties uz maniem darbiem.
Un kāda te daļa gar manu laulību? Kaut kāds tizls mūžīgais ieteikums. Labi, ka Tev viss labi, ka vari te atsperdamās komentēt.

Pēc tavas loģikas kāzu vadītājam vai mācītājam vajadzētu katru jauno pāri spraust pie melu detektora un jautāt, vai nav krāpuši viens otru. Normāliem cilvēkiem neinteresē citu privātā dzīve jo apzinās, ka tā ir daudzkrāsaina ar dažādām morāles normām.
Nesen lasiju rakstu par mācītāju kas atzina, ka daudzus atteicies salaulāt, jo pēc tikšanās redz, ka tur nav kopības. Padomāju, ko tie pāri pēc tam dara un nonācu pie secinājuma, ka ja man tā gadītos un pārliecība par attiecībām būtu liela jo liela, atrastu citu mācītāju un tāpat apprecētos. Vari būt šajā dzīvē principiāls, bet tālu ar to netikt.
25.01.2024 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
SarmaD @ 25.01.2024 15:12

Pēc tavas loģikas kāzu vadītājam vai mācītājam vajadzētu katru jauno pāri spraust pie melu detektora un jautāt, vai nav krāpuši viens otru. Normāliem cilvēkiem neinteresē citu privātā dzīve jo apzinās, ka tā ir daudzkrāsaina ar dažādām morāles normām.
Nesen lasiju rakstu par mācītāju kas atzina, ka daudzus atteicies salaulāt, jo pēc tikšanās redz, ka tur nav kopības. Padomāju, ko tie pāri pēc tam dara un nonācu pie secinājuma, ka ja man tā gadītos un pārliecība par attiecībām būtu liela jo liela, atrastu citu mācītāju un tāpat apprecētos. Vari būt šajā dzīvē principiāls, bet tālu ar to netikt.

Neizgudro manā vietā to, ko es neesmu teikusi.
Foršs mācītājs. Galu galā, viņš nav sabiedrisko pakalpojumu sniedzējs.
25.01.2024 15:30 |
 
Reitings 664
Reģ: 11.08.2022
Nu gan svētās nolasījušās. Pēc jūsu morāles ceriņš tagad nedrīkstēs ne kāzas vadīt, ne TV rādīties, ne par pārdevēju strādāt 😁 Nu svētules, kuru bausli tad ceriņkungs ir pārkāpis? Un jūs pašas zinat, ar ko jūsu vīri nodarbojas brīvajā laikā un ka nelidinās pa visādiem tinderiem svindleriem? Ka mudž pilns ar precētajiem😁
25.01.2024 16:16 |
 
Reitings 123
Reģ: 31.10.2022
u.604737e44a238 @ 25.01.2024 13:18

Nav jāpadodas arī tad, kad asinis tek pa degunu un mentālā un fiziskā veselība iet pa pieskari? Piedod, bet tā vairs nav nepadošanās, tā ir apmātība. Par visām varēm tiekties pēc bērna, ja nesanāk un nesanāk? Un ja nu bērnam ir smagas veselības problēmas? Vienalga, ka tik bērns! Saprotu Tavas izjūtas, bet katrai sievietei ir sava mentālā kapacitāte un katrai ir savs brīdis, kad pateikt stop. Un to nesauc par padošanos, to sauc par dzīves pieņemšanu.

Vispār jau tieši neveselu gēnu gadījumā notiek MA, tieši šeit gan ļoti labi, ka daba pati izdara savu darbu un man par saviem 3 MA nav sāpju, jo šie būtu neveseli bērni.
Bet IVF krio gadījumā "neveselības" risks ir vēl mazāks kā dabīgā ceļā uzreiz ieņemtiem bērniem, jo tās šūnas izgājušas ne tikai mediķu atlasi, bet arī sarežģīto sasaldēšanas un atsaldēšanas procesu. Mani bērni, starpcitu, ļooooti reti slimo, es, protams, nesaku, ka tas pateicoties tikai IVF krio, bet pilnīgi iespējams, ka savu lomu tas arī nospēlē.
Tā ka.... arī, ja nav zināšanu par to visu, tad labāk paklusēt. Tie, kas grib, tie arī nonāk pie veiksmīga rezultāta un noteikti ne slimiem bērniem, ka tik par katru cenu.
25.01.2024 16:20 |
 
Reitings 123
Reģ: 31.10.2022
Pelnrukšķīte @ 25.01.2024 14:44

Katram cilvēkam ir sava bļodiņa un, kad tā ir pilna, tad drīkst teikt STOP. Un tā nav padošanās.
Forši, ka tev bija, ko paņemt, lai būtu krio, forši, ka tev sēram pietika pāris mēneši. Citiem pāriem tā nav. Un, pirms runāt stulbu par Vitu, jāiemācās nedaudz empātija, jo ar visu to, ka tev ir bijusi medicīniskā apaugļošana, tev tā trūkst.
Tāpat kā saka, ka visas grūtniecības nav vienādas..arī visas neauglības nav vienādas. Un cilvēki nav vienādi. Tas ir tas, ko cenšos pateikt.

Es tev piekristu, ja pāris būtu izgājuši 6+ mēģinājumus un pa starpam viss kas noticis vai vispār nekas nesanāk, tad objektīvi varētu jau krist izmisumā. Bet zini, ir tūkstošiem sieviešu, kuras paliek veiksmīgi stāvoklī ar veseliem bērniem pēc 10+ mēģinājuma. Ir, ir tādas, tie ir sirdi plosoši stāsti (jo tas ir arī liels pārbaudījums pāra savienībai), protams, bet tas tikai pierāda, ka padoties NEDRĪKST.
Un tāpēc man nav īpaši daudz empātijas pret tādām, kuras uzreiz atmet ar roku IVF iespējām vai padodas pēc 2. vai 3. mēģinājuma. Nu kamōn. Te tad jau ir jautājums, cik ĻOTI tu vēlies to bērnu. Ja pārdomā, tad visu cieņu, bet noteikti manu cieņu neizpelnās tās, kuras vienkārši pasaka "nav lemts" pat nemēģinot vai salūzt pēc 1. neveiksmes.
25.01.2024 16:28 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2024
LuckyStrike @ 25.01.2024 15:02
Ko Tu. Tas taču neskaitās! ? Bet kad Krista atļāvās to pašu, tad šizītim jumtu nonesa konkrēti. Tagad spamo par jebkādiem random cilvēkiem ?‍♀️ Ja godīgi, es patiešām ļoti brīnos, ka kāds viņam nav vnk pa purnu sadevis.

Es arī par šo te brīnos. Tātad vēl, noteikti, nav ĪSTOS atmaskojis.
Bet vispār, lai kā man patiktu šad tad kādu klaču palasīt, šis man liekas par traku jau. Maukas, delfīni, kreisie virzieni. Ja būts būtu tik šķīsts un perfekts un sievas krāpšana bijis trieciens siltā laulībā un nācis kā zibens no skaidrām debesīm, bet nu "pats no tā paša maisa vien izvilkts". Ko tur tagad moralizēt...Kad pats, tad nekas. Kā sieva - tā briesmīgi apbižojies, bērniņš.
25.01.2024 16:37 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Upene36 @ 25.01.2024 16:28

Es tev piekristu, ja pāris būtu izgājuši 6+ mēģinājumus un pa starpam viss kas noticis vai vispār nekas nesanāk, tad objektīvi varētu jau krist izmisumā. Bet zini, ir tūkstošiem sieviešu, kuras paliek veiksmīgi stāvoklī ar veseliem bērniem pēc 10+ mēģinājuma. Ir, ir tādas, tie ir sirdi plosoši stāsti (jo tas ir arī liels pārbaudījums pāra savienībai), protams, bet tas tikai pierāda, ka padoties NEDRĪKST.
Un tāpēc man nav īpaši daudz empātijas pret tādām, kuras uzreiz atmet ar roku IVF iespējām vai padodas pēc 2. vai 3. mēģinājuma. Nu kamōn. Te tad jau ir jautājums, cik ĻOTI tu vēlies to bērnu. Ja pārdomā, tad visu cieņu, bet noteikti manu cieņu neizpelnās tās, kuras vienkārši pasaka "nav lemts" pat nemēģinot vai salūzt pēc 1. neveiksmes.

Ja pēc pirmās neveiksmes pasaka, ka nav lemts, tad arī to bērnu vienkārši tik ļoti negrib, lai ietu tam visam cauri. Par ko brēka? Kas tur slikts, ka vienas grib un citas ne?
25.01.2024 17:25 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
IceCream @ 25.01.2024 15:30

Neizgudro manā vietā to, ko es neesmu teikusi.
Foršs mācītājs. Galu galā, viņš nav sabiedrisko pakalpojumu sniedzējs.

Doma ir un paliek viena - katram mums ir savas morāles. Mācītājam tās ir vienas, kamēr laulātais pāris bauda brīva tipa attiecības. Mācītājs to uzzinot met krustu un dzen ārā no baznīcas, savukārt jaunais pāris tāpat apprecas un dzīvo nost. Un nepareizs ir tas kuram liekas, ka laime nepastāv aiz citām morālēm.
25.01.2024 17:29 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 25.01.2024 17:29

Doma ir un paliek viena - katram mums ir savas morāles. Mācītājam tās ir vienas, kamēr laulātais pāris bauda brīva tipa attiecības. Mācītājs to uzzinot met krustu un dzen ārā no baznīcas, savukārt jaunais pāris tāpat apprecas un dzīvo nost. Un nepareizs ir tas kuram liekas, ka laime nepastāv aiz citām morālēm.
Lai tik dzīvo nost ar saviem dubultajiem standartiem tās kuras grib lai veči viņas krāpj nonstopā! Vai tas kādai traucē? Tikai lai izlien pašas no tā skapja ārā un netaisa paraugģimenes IG. Stāsts jau ir drīzāk par to, ka tēlo paraugģimeni kad iekšiņa ir izpuvusi līdz saknei! Vai tad buļa sievai kādas problēmas bez paraugģimenes IG? Vai Bulim problēmas naudu nopelnīt? Visi zin, ka Bulis maukojās ar visām pēc kārtas sievai galvenais lai viņu nepamet un šad tad mājās parādās. Tak gandrīz 3 gadus atklāti ar 2 dzīvoja, kamēr Ilzei to bērnu neuztaisīja, Ļenku tak pameta tikai tad kad Bulei vēders liels. Visi zina Ilzi viss apmmierina lai tik koplietošanas desa mājās pārrodās. Tikai nevajag stāstīt kāda Bule malacīte, viņa esot glābusi ģimeni, nu job cik cuj varone. Ar ko un kā glāba uz maza bērniņa rēķina?🙈 gribiet žēlojiet viņu, te jau daudz viņa tika žēlota. Priekš manis viņa ir nožēlojama grīdas lupata!
25.01.2024 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 858
Reģ: 17.12.2010
Es piekrītu, ka nav runa par to, kurš kuru krāpj, bet tas, ka IG bija tēls un vērtības, kas īsti nesaskan ar realitāti. Nu nav tas ok. Īpaši, ja tas vilcies gadiem.
100% abiem Ceriņiem šis viss ietekmēs nākotnes projektus un pasākumus. Nav jābūt svētai un naivai, lai tā domātu. Cilvēkiem ir svarīgi, lai pasākumus un kāzas vadītu cilvēki ar labu reputāciju un pozitīvu tēlu.
25.01.2024 18:41 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Magnolija @ 25.01.2024 18:41
Es piekrītu, ka nav runa par to, kurš kuru krāpj, bet tas, ka IG bija tēls un vērtības, kas īsti nesaskan ar realitāti. Nu nav tas ok. Īpaši, ja tas vilcies gadiem.
100% abiem Ceriņiem šis viss ietekmēs nākotnes projektus un pasākumus. Nav jābūt svētai un naivai, lai tā domātu. Cilvēkiem ir svarīgi, lai pasākumus un kāzas vadītu cilvēki ar labu reputāciju un pozitīvu tēlu.

Vispār jau cilvēkiem ir svarīgi, lai kāzu vadītājs būtu profesionāls un spētu noturēt publikas uzmanību un iesaisti. Pilnīgi vienalga, kāda ir viņa reputācija, ja godīgi. Ja atsauksmes labas kā kāzu vadītājam, tad viņu bukos, neskatoties uz to, ko viņš dara savā privātajā dzīvē.
25.01.2024 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 3705
Reģ: 05.08.2013
SarmaD @ 25.01.2024 17:29

Doma ir un paliek viena - katram mums ir savas morāles. Mācītājam tās ir vienas, kamēr laulātais pāris bauda brīva tipa attiecības. Mācītājs to uzzinot met krustu un dzen ārā no baznīcas, savukārt jaunais pāris tāpat apprecas un dzīvo nost. Un nepareizs ir tas kuram liekas, ka laime nepastāv aiz citām morālēm.

Un beigās izrādās, ka mācītājs ir pedolācis.
Kur tad ir morāle? ;D
25.01.2024 19:32 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Gardenia @ 25.01.2024 14:20
Tādu opciju neesi izskatījusi kā nenākt šeit iekšā un nelasīt Gobzi??
a kur vèl vienuviet sastapsi tik daudz tupu vecenu kà šeit forumà?🤣🤣
25.01.2024 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)