IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Ak dievs, kā besī tādas pašpasludinātās “elegances” un lēdiju ekspertes kā tā Nasirova, ko nupat ielikāt 😄 Kuras apgalvo, ka “sievietes ratiņus nestiepj”.
Haha, tagad ņem, stibī, Vita! 😂
16.01.2024 12:10 |
 
Reitings 483
Reģ: 07.04.2022
Arabesq @ 16.01.2024 12:10
Ak dievs, kā besī tādas pašpasludinātās “elegances” un lēdiju ekspertes kā tā Nasirova, ko nupat ielikāt ? Kuras apgalvo, ka “sievietes ratiņus nestiepj”.
Haha, tagad ņem, stibī, Vita! ?

Šis tiešām smieklīgi. :D Nespļauj akā, no kuras var nākties padzerties.
16.01.2024 12:13 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Londine @ 16.01.2024 07:24
Sanda Krasta noteikti domā, ka kustas skaisti, dejojot. Man tas, ko viņa sauc par elastīgām kustībām, izskatās jēli un kaitinoši, nevis elastīgi.

Viņa vienmēr kaut kā jocīgi tur lokās, galīgi ne skaisti.
Un tad vēl staipa tās savas kārnās kājas un visādi izpildās, lai izskatās vēl kārnākas
16.01.2024 12:48 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2019
Vārdotāja @ 15.01.2024 18:05
Jūs te kaut kad rakstījāt, ka Andža palikusi viena ar bērniem, bet tomēr ir visi četri..
Nu paga, bildēs arī Ceriņu pāris entos gauds bija visi 4 :D
16.01.2024 14:55 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vilmara @ 16.01.2024 11:49
Beitika publicējusi foto melnā veļā un mēģina ar vizuālu vēstījumu sevi ar varu motivēt tievēt, izmantojot sadarbību ar Madaru, bet kā nesanāk, tā nesanāk... Joprojām neatzīst sev, ka nav jau to resursu tievēšanai, ja raujas uz visām pusēm.
Tomēr taisnība tiem, kas stāsta, kad sakārto galvu un dienas režīmu, tad arī izdodas notievēt.

Ar Beitiku viss būtu vienkāršāk, ja nebūtu Madara. Viss, kas Beitikai iesākumā ir jādara, lai iekustinātu taukus un svara krišanos ir katru dienu 7 km, intervāla ēšana, veselīgs kaloriju deficīts ( ēdot sabalansētas un pilnvērtīgas maltītes). Kad tas ir iesākts un svars sācis kristies, tad varbūt Madaru varētu piesaistīt. Godīgi sakot, neesmu dzirdējusi, ka kāds Madaras uzraudzībā būtu nometis svaru. Viņa kaut ko ļoti dara nepareizi. Nu nepietiek tikai ar veselīgām ēdienreizēm, veselīgajiem našķiem utt. un regulāru sport, lai zaudētu svaru. Ir nepieciešams kaloriju deficīts, bet izskatās, ka viņa to vispār nestāsta un tas nenotiek. Tā nabaga Beitika tiek mocīta un viss svara zaudēšanas process viņai vēl vairāk grūtāks. Vispār, ko jūs domājat par Madaru, kā treneri? Es nespēju uzticēties trenerim, kurš vārdu treniņš saka ar diviem N - trenniņš. Nu tā griežas ausīs!!
16.01.2024 15:17 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
Jēziņ, Andžai taaaads uzmanības deficīts. Viņas Gvido viņu entās reizes piekrāpis, tagad sievai izsaka komplimentus un Andža ģībst. Vēl jāpārpublicē katrs Gvido pirdiens 🤦🏼‍♀️
16.01.2024 15:30 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
aauuu @ 16.01.2024 15:17

Ar Beitiku viss būtu vienkāršāk, ja nebūtu Madara. Viss, kas Beitikai iesākumā ir jādara, lai iekustinātu taukus un svara krišanos ir katru dienu 7 km, intervāla ēšana, veselīgs kaloriju deficīts ( ēdot sabalansētas un pilnvērtīgas maltītes). Kad tas ir iesākts un svars sācis kristies, tad varbūt Madaru varētu piesaistīt. Godīgi sakot, neesmu dzirdējusi, ka kāds Madaras uzraudzībā būtu nometis svaru. Viņa kaut ko ļoti dara nepareizi. Nu nepietiek tikai ar veselīgām ēdienreizēm, veselīgajiem našķiem utt. un regulāru sport, lai zaudētu svaru. Ir nepieciešams kaloriju deficīts, bet izskatās, ka viņa to vispār nestāsta un tas nenotiek. Tā nabaga Beitika tiek mocīta un viss svara zaudēšanas process viņai vēl vairāk grūtāks. Vispār, ko jūs domājat par Madaru, kā treneri? Es nespēju uzticēties trenerim, kurš vārdu treniņš saka ar diviem N - trenniņš. Nu tā griežas ausīs!!

Par Meieri viss skaidrs - ja klienti viņas uzraudzībā netievē, tad nav ievērots kaloriju deficīts.
Treneriem mēdz klibot pareizrakstība, bet svarīgāk ir, vai klienti saņem pareizas norādes un sasniedz rezultātus. Man vienīgā autoritāte ir tikai Ineta Rijniece, pie kuras tiešām visi zaudē daļu no svara jau 1.mēnesī, bet tālākais atkarīgs tikai no pašiem. Turklāt visas viņas izstrādātās mazkaloriju ēdienu receptes ir pieejamas internetā bezmaksas.
16.01.2024 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
aauuu @ 16.01.2024 15:17

Ar Beitiku viss būtu vienkāršāk, ja nebūtu Madara. Viss, kas Beitikai iesākumā ir jādara, lai iekustinātu taukus un svara krišanos ir katru dienu 7 km, intervāla ēšana, veselīgs kaloriju deficīts ( ēdot sabalansētas un pilnvērtīgas maltītes). Kad tas ir iesākts un svars sācis kristies, tad varbūt Madaru varētu piesaistīt. Godīgi sakot, neesmu dzirdējusi, ka kāds Madaras uzraudzībā būtu nometis svaru. Viņa kaut ko ļoti dara nepareizi. Nu nepietiek tikai ar veselīgām ēdienreizēm, veselīgajiem našķiem utt. un regulāru sport, lai zaudētu svaru. Ir nepieciešams kaloriju deficīts, bet izskatās, ka viņa to vispār nestāsta un tas nenotiek. Tā nabaga Beitika tiek mocīta un viss svara zaudēšanas process viņai vēl vairāk grūtāks. Vispār, ko jūs domājat par Madaru, kā treneri? Es nespēju uzticēties trenerim, kurš vārdu treniņš saka ar diviem N - trenniņš. Nu tā griežas ausīs!!

Man arī liekas, ka vienīgais reālais variants ir kaloriju deficīts. Kustēties un it kā ēst veselīgi, nezinot, cik katrs "šo jau drīkst pēc garas pastaigas" našķis "maksā" kaloriju izteiksmē, ir tuvu bezjēdzīgi, ja mērķis ir zaudēt svaru. Arī ar veselīgām maltītēm var krietni pārsniegt kaloriju daudzumu, kas nepieciešams, lai tievētu.
16.01.2024 15:51 |
 
Reitings 411
Reģ: 03.08.2022
Arahne @ 16.01.2024 15:30
Jēziņ, Andžai taaaads uzmanības deficīts. Viņas Gvido viņu entās reizes piekrāpis, tagad sievai izsaka komplimentus un Andža ģībst. Vēl jāpārpublicē katrs Gvido pirdiens ??‍♀️

Andža vispār neko nav mācījusies. Atkal abi bērni laulības gultā un vīrietis nostumts labi tālu.
16.01.2024 16:02 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Inna86 @ 16.01.2024 16:02

Andža vispār neko nav mācījusies. Atkal abi bērni laulības gultā un vīrietis nostumts labi tālu.

Vīrieši nāk un iet, bet bērni paliek.
Zīdainīši, mazi bērni tik ātri izaug, lai paguļ. Ja vecis gribēs iet, aizies, un nekāda gulta, ne skapis viņu nenoturēs.
16.01.2024 16:08 |
 
Reitings 902
Reģ: 23.04.2014
Arahne @ 16.01.2024 15:30
Jēziņ, Andžai taaaads uzmanības deficīts. Viņas Gvido viņu entās reizes piekrāpis, tagad sievai izsaka komplimentus un Andža ģībst. Vēl jāpārpublicē katrs Gvido pirdiens ??‍♀️

Es nezinu, kas tur viņiem bija, bet viņi acīmredzot saglāba ğimeni, par ko man liels prieks. Adriu gan no gultas jādzen, sorry. Liela meitene jau.
16.01.2024 16:09 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
Standby @ 16.01.2024 16:09

Es nezinu, kas tur viņiem bija, bet viņi acīmredzot saglāba ğimeni, par ko man liels prieks. Adriu gan no gultas jādzen, sorry. Liela meitene jau.

Var jau mēģināt saglābt, bet izlietu ūdeni nesasmelsi.
Par Adriu gan taisnība. Un kādu māsiņu viņai naktī vajag? Greizsirdība un vecie niķi.
16.01.2024 16:18 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2024
aauuu @ 16.01.2024 15:17

Ar Beitiku viss būtu vienkāršāk, ja nebūtu Madara. Viss, kas Beitikai iesākumā ir jādara, lai iekustinātu taukus un svara krišanos ir katru dienu 7 km, intervāla ēšana, veselīgs kaloriju deficīts ( ēdot sabalansētas un pilnvērtīgas maltītes). Kad tas ir iesākts un svars sācis kristies, tad varbūt Madaru varētu piesaistīt. Godīgi sakot, neesmu dzirdējusi, ka kāds Madaras uzraudzībā būtu nometis svaru. Viņa kaut ko ļoti dara nepareizi. Nu nepietiek tikai ar veselīgām ēdienreizēm, veselīgajiem našķiem utt. un regulāru sport, lai zaudētu svaru. Ir nepieciešams kaloriju deficīts, bet izskatās, ka viņa to vispār nestāsta un tas nenotiek. Tā nabaga Beitika tiek mocīta un viss svara zaudēšanas process viņai vēl vairāk grūtāks. Vispār, ko jūs domājat par Madaru, kā treneri? Es nespēju uzticēties trenerim, kurš vārdu treniņš saka ar diviem N - trenniņš. Nu tā griežas ausīs!!

Manās rokās ir bijusi Madaras grāmata un nu ziniet - ja viņa māca tāpat kā raksta grāmatas, tad es nebrīnos, ka ar viņu nevienam nekas nesanāk. Info ir maz, viņas portreti katrā otrajā lapā. Bēdīgi.
Kad paņem rokās tāda cilvēka grāmatu, kam jāzina un jāpalīdz, bet tu paņem rokās grāmatu, kas ir kā viņas bilžu albums...
16.01.2024 16:26 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2024
Mathilde @ 16.01.2024 16:08

Vīrieši nāk un iet, bet bērni paliek.
Zīdainīši, mazi bērni tik ātri izaug, lai paguļ. Ja vecis gribēs iet, aizies, un nekāda gulta, ne skapis viņu nenoturēs.

Ar šādu domāšanau vispār nevajag veidot attiecības. Ir jābūt attiecībām ar saviem bērniem, nenoliedzami, bet attiecībām ar vīrieti arī ir jābūt. Bez tām, tie bērni nerastos.
Arī vīriešiem nepieciešama uzmanība no sievietes, sievas, draudzenes.. Vecumdienās, kā reiz ar to vienu būs jāpavada laiks, jo Dievs dod, ka bērni pie mammas brunča nesēdēs, bet aizies savās dzīvēs.
16.01.2024 16:30 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vilmara @ 16.01.2024 15:36

Par Meieri viss skaidrs - ja klienti viņas uzraudzībā netievē, tad nav ievērots kaloriju deficīts.
Treneriem mēdz klibot pareizrakstība, bet svarīgāk ir, vai klienti saņem pareizas norādes un sasniedz rezultātus. Man vienīgā autoritāte ir tikai Ineta Rijniece, pie kuras tiešām visi zaudē daļu no svara jau 1.mēnesī, bet tālākais atkarīgs tikai no pašiem. Turklāt visas viņas izstrādātās mazkaloriju ēdienu receptes ir pieejamas internetā bezmaksas.

Madaras gadījumā TRENNIŅŠ ar dieviem N nav pareizrakstības kļūda. Viņa tā saka visos raidījumos, radio, kad runāja un dzīvē. Viņa tiešām ir TRENNERE, nevis trenere, jo jēgas no viņas prakstiski nav. Ja sertificēta trenere izdod tik pliekanu grāmatu, pati neēd gaļu un savus veselīgos našķus piedāvā kā alternatīvu svara zaudēšanas procesā, kuri absolūti nav mazkaloriju, tad vienīgais, ar ko viņa nodarbojas ir tā nabaga dūšīgā cilvēka mocīšanu.
16.01.2024 16:34 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Zobenzobu tīģeris @ 16.01.2024 16:30

Ar šādu domāšanau vispār nevajag veidot attiecības. Ir jābūt attiecībām ar saviem bērniem, nenoliedzami, bet attiecībām ar vīrieti arī ir jābūt. Bez tām, tie bērni nerastos.
Arī vīriešiem nepieciešama uzmanība no sievietes, sievas, draudzenes.. Vecumdienās, kā reiz ar to vienu būs jāpavada laiks, jo Dievs dod, ka bērni pie mammas brunča nesēdēs, bet aizies savās dzīvēs.

Tu mani nemācīsi, ko darīt.
Tāpēc jau tos dēlus visas izlutina līdz pēdējam, kas pēc tam ir kā lieli memmes, jo ND sieva uzreiz nedos sexu, nebūs tieva un bērniem no dzimšanas jābūt sava vieta, pēc iespējas tālāk no vīrieša.
Uz visas dzīves fona mazuļi un mazi bērni ir ļoti neilgu laiciņu. Gan paspēs i atpūsties, i attiecības saveidot bez bērniem.
16.01.2024 16:58 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.07.2023
Man vairāk tas ka plānoju pirmo reizi nopirkt to Nasirovas elegances kursu, bet nu tagad kaut kas nelīmējas. Viņa ļoti kultivē ka lēdijai vienmēr blakus džentlmenis. Ka viņa ir 5 michelin zvaigžņu sieviete ar kuru tā un šitā neviens neatļaujas, vīrieši kaujas, kurš attaisīs durvis, bet beigu galā tās pašas likstas kas visiem dream couple. Bet okokok par agru baumot, moš kaut kas cits noticis ar tēvu vai tml
16.01.2024 17:02 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Zobenzobu tīģeris @ 16.01.2024 16:30

Ar šādu domāšanau vispār nevajag veidot attiecības. Ir jābūt attiecībām ar saviem bērniem, nenoliedzami, bet attiecībām ar vīrieti arī ir jābūt. Bez tām, tie bērni nerastos.
Arī vīriešiem nepieciešama uzmanība no sievietes, sievas, draudzenes.. Vecumdienās, kā reiz ar to vienu būs jāpavada laiks, jo Dievs dod, ka bērni pie mammas brunča nesēdēs, bet aizies savās dzīvēs.

Es arī šim piekrītu. Daudzi kaut kā aizmirst, ka mēs katrs esam personība un indivīds ar savu dzīvi. Bērni jau padsmit gados principā nodalās - ja visa dzīve bija par un ap bērnu, tad ko tālāk? Un arī kamēr bērni ir mazi - ja visa dzīve griežas ap bērniem un vecāki "upurējas" viņiem, tad arī tas šķiet tā neveselīgi
16.01.2024 17:02 |
 
Reitings 2172
Reģ: 22.02.2023
Apple of my eye @ 16.01.2024 12:48

Viņa vienmēr kaut kā jocīgi tur lokās, galīgi ne skaisti.
Un tad vēl staipa tās savas kārnās kājas un visādi izpildās, lai izskatās vēl kārnākas

Nu, ir tās "brīvās dejas", ko visādās feministu nometnēs piekopj, izskatās pēc tā. Bet neestētisks skats.
Neesmu eksperte, bet man izskatās, ka viņa jau ir anorektiski tieva. Kas te pārmeta, ka Evija Fo esot milzene, nu sorry... tieši normāla, ne tieva, ne resna. Bet ja sievietei 40+ sērkociņu kājas un katra riba redzama, es neticu veselīgam dzīvesveidam. Jo ar sportu viņa ne pārāk.
16.01.2024 17:08 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Apple of my eye @ 16.01.2024 17:02

Es arī šim piekrītu. Daudzi kaut kā aizmirst, ka mēs katrs esam personība un indivīds ar savu dzīvi. Bērni jau padsmit gados principā nodalās - ja visa dzīve bija par un ap bērnu, tad ko tālāk? Un arī kamēr bērni ir mazi - ja visa dzīve griežas ap bērniem un vecāki "upurējas" viņiem, tad arī tas šķiet tā neveselīgi

LV ir tik daudz bērnu namu, krīžu centri, nelabvēlīgi vecāki, kuriem
mazs bērniņš neko nenozīmē. Uz nepilniem 2mlj tas ir vājprātā daudz.
Galvenais šobrīd topā ir IG ielikt superīgas bildes, traukties katru dienu apkārt pa pasauli, jo mājās mierīgi padzīvoties ar bērnu ir neizturami. Un vispār mazi bērni jātur tālāk no vecākiem, īpaši tēva, jo tak attiecības var izjukt un vecais aizskries pie kaimiņienes, jo viņai nav bērnu.
16.01.2024 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits