IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Bet, padomāju un secināju, ka ir labi, ka mums sabiedrībā ir cilvēki, kas stingri nosoda tos, kas nerīkojas pēc baušļa. Ja mēs visi sāktu uz tādām lietām skatīties ar vienaldzību, sabiedrības normas izjuktu. Sašutums un kancel kultūra ir tas, kas notur šīs normas. Un normām ir jābūt.
01.01.2024 15:45 |
 
Reitings 98
Reģ: 22.11.2023
SarmaD @ 01.01.2024 15:45
Bet, padomāju un secināju, ka ir labi, ka mums sabiedrībā ir cilvēki, kas stingri nosoda tos, kas nerīkojas pēc baušļa. Ja mēs visi sāktu uz tādām lietām skatīties ar vienaldzību, sabiedrības normas izjuktu. Sašutums un kancel kultūra ir tas, kas notur šīs normas. Un normām ir jābūt.

Jā, pilnībā piekrītu.
01.01.2024 15:49 |
 
Reitings 4774
Reģ: 20.08.2021
Tuana @ 01.01.2024 15:44

Ir cilvēki, kas Kiviču aicina kāzās spēlēt, gan jau atradīsies sava publika arī Ceriņam.

Nu redz Vecgada vakarā rockstārs klīda pa Vecrīgu! Tā kā ir tautieši, kuri filtrē un neaicina!
01.01.2024 15:51 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Vēl feikāku sejas izteiksmi ar pārsteigumu par grūtniecību savā video Andersone nevarēja notēlot 🤦‍♀️ veselību bērniņam!
01.01.2024 16:10 |
 
Reitings 3297
Reģ: 01.04.2023
Zebradivi @ 31.12.2023 17:12

Jā , mani šis arī izbrīna. Sieviete pasaka - Tu esi labākais vīrietim kas krāpj sievu? Nekādi nespēju saskatīt loģiku.

Tāda pati kā Sipeniece un Rajecka. Baigās tantes uzņēmušās aizstāvju lomu tiem čaļiem- jākļiem, smieklīgi :D
01.01.2024 16:11 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.01.2024
Kur gan es biju agrāk, ka šādu forumu nezināju!!!
Ļoti iepatikās diskusija par kāzām.
Mums ar “boyfriendu” (hahaha) 38 gadi, kopā esam 18 gadus. Ir divi bērni un gaidu trešo. Neesam precējušies, bet esam vienīgais stabilais pāris paziņo lokā ar tik ilgu laimīgu kopā būšanas stāžu.
Vīrs strādā pelna, es strādāju- pelnu.
Nekad neesmu baidījusies, ka kaut kādā gadījumā palikšu “ar pliku pakaļu”. Zinu, ka vīra ģimene būtu gatava pat savus īpašumus pārdot, lai tikai man ar bērniem būtu labi, ja kaut kas notiktu. Tāpat mana ģimene, ja vīram vajadzētu palīdzību.
Turklāt, meitenes, Jūs kādas ziņas lasiet? Bez dzeltenajām - tagad taču pieņēma to kopdzīves likumu!!! Visu var juridiski sakārtot arī bez laulībām!
Forši ir nevis precēties, jo bail kaut ko pazaudēt- vīru, sievu, mantu…. Bet forši ir mīlēt, uzticēties, būt vienkārši laimīgiem. Ne tikai IG, ne tikai 14.02, bet tā vienkārši- katru dienu!!!
It kā šķiet, ka visi tie publiskie “ideālie” laulātie pāri, kuri tik nesmuki un diezgan arī ātri šķir laulību arī to parāda- kaut vai Ceriņi… laulība noteikti nav stabilu un laimīgu, ilgstošu attiecību garants.
01.01.2024 16:18 |
 
Reitings 689
Reģ: 21.11.2023
Joru @ 01.01.2024 16:18
Kur gan es biju agrāk, ka šādu forumu nezināju!!!
Ļoti iepatikās diskusija par kāzām.
Mums ar “boyfriendu” (hahaha) 38 gadi, kopā esam 18 gadus. Ir divi bērni un gaidu trešo. Neesam precējušies, bet esam vienīgais stabilais pāris paziņo lokā ar tik ilgu laimīgu kopā būšanas stāžu.
Vīrs strādā pelna, es strādāju- pelnu.
Nekad neesmu baidījusies, ka kaut kādā gadījumā palikšu “ar pliku pakaļu”. Zinu, ka vīra ģimene būtu gatava pat savus īpašumus pārdot, lai tikai man ar bērniem būtu labi, ja kaut kas notiktu. Tāpat mana ģimene, ja vīram vajadzētu palīdzību.
Turklāt, meitenes, Jūs kādas ziņas lasiet? Bez dzeltenajām - tagad taču pieņēma to kopdzīves likumu!!! Visu var juridiski sakārtot arī bez laulībām!
Forši ir nevis precēties, jo bail kaut ko pazaudēt- vīru, sievu, mantu…. Bet forši ir mīlēt, uzticēties, būt vienkārši laimīgiem. Ne tikai IG, ne tikai 14.02, bet tā vienkārši- katru dienu!!!
It kā šķiet, ka visi tie publiskie “ideālie” laulātie pāri, kuri tik nesmuki un diezgan arī ātri šķir laulību arī to parāda- kaut vai Ceriņi… laulība noteikti nav stabilu un laimīgu, ilgstošu attiecību garants.

Laulība kā institūcija ne pie kā nav vainīga, ja saiet kopā divi cilvēki, kuri laika gaitā, dažādu apsvērumu dēļ nespēj normāli līdzpastāvēt.
01.01.2024 16:23 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Turklāt, meitenes, Jūs kādas ziņas lasiet? Bez dzeltenajām - tagad taču pieņēma to kopdzīves likumu!!! Visu var juridiski sakārtot arī bez laulībām!

Acīm redzot, pati nelasi, jo 'tikumīgie' nacionāļi un šleserieši šo likumu ir apstādinājuši. Notiek parakstu vākšana, lai taisītu referendumu par šī likuma stāšanos spēkā. Ok, tos parakstus visticamāk nesavāks.
Jāsaka gan, ka šis likums mantošanas jautājumu tāpat neatrisināšot.
Piekrītu, ka papīrs negarantē laimi un ilgu kopā būšanu. Tomēr sakārtoti papīri dod sirdsmieru 😉
Ah, uz tavu bērnu tēvs nav tavs vīrs. Lai būtu vīrs, nepietiek ar kopīgiem bērniem un 18 gadiem kopā. Vari cirst kāju pie zemes un roku pie sirds, bet tu neesi viņa sieva un viņš nav tavs vīrs.
01.01.2024 16:31 |
 
Reitings 1653
Reģ: 06.10.2022
Joru @ 01.01.2024 16:18
Kur gan es biju agrāk, ka šādu forumu nezināju!!!
Ļoti iepatikās diskusija par kāzām.
Mums ar “boyfriendu” (hahaha) 38 gadi, kopā esam 18 gadus. Ir divi bērni un gaidu trešo. Neesam precējušies, bet esam vienīgais stabilais pāris paziņo lokā ar tik ilgu laimīgu kopā būšanas stāžu.
Vīrs strādā pelna, es strādāju- pelnu.
Nekad neesmu baidījusies, ka kaut kādā gadījumā palikšu “ar pliku pakaļu”. Zinu, ka vīra ģimene būtu gatava pat savus īpašumus pārdot, lai tikai man ar bērniem būtu labi, ja kaut kas notiktu. Tāpat mana ģimene, ja vīram vajadzētu palīdzību.
Turklāt, meitenes, Jūs kādas ziņas lasiet? Bez dzeltenajām - tagad taču pieņēma to kopdzīves likumu!!! Visu var juridiski sakārtot arī bez laulībām!
Forši ir nevis precēties, jo bail kaut ko pazaudēt- vīru, sievu, mantu…. Bet forši ir mīlēt, uzticēties, būt vienkārši laimīgiem. Ne tikai IG, ne tikai 14.02, bet tā vienkārši- katru dienu!!!
It kā šķiet, ka visi tie publiskie “ideālie” laulātie pāri, kuri tik nesmuki un diezgan arī ātri šķir laulību arī to parāda- kaut vai Ceriņi… laulība noteikti nav stabilu un laimīgu, ilgstošu attiecību garants.

Piekrītu uz visiem 100. Manā draugu/paziņu lokā ir ļooooti daudz šķirtu, neveiksmīgu laulību, bet ko visām attiecībām labākās, ilgstošākās ir tās, kur vai nu nav apprecējušies, vai to izdarīja klusi, bez lielas balles un izrādīšanās.
01.01.2024 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2519
Reģ: 29.01.2009
Joru @ 01.01.2024 16:18
Kur gan es biju agrāk, ka šādu forumu nezināju!!!
Ļoti iepatikās diskusija par kāzām.
Mums ar “boyfriendu” (hahaha) 38 gadi, kopā esam 18 gadus. Ir divi bērni un gaidu trešo. Neesam precējušies, bet esam vienīgais stabilais pāris paziņo lokā ar tik ilgu laimīgu kopā būšanas stāžu.
Vīrs strādā pelna, es strādāju- pelnu.
Nekad neesmu baidījusies, ka kaut kādā gadījumā palikšu “ar pliku pakaļu”. Zinu, ka vīra ģimene būtu gatava pat savus īpašumus pārdot, lai tikai man ar bērniem būtu labi, ja kaut kas notiktu. Tāpat mana ģimene, ja vīram vajadzētu palīdzību.
Turklāt, meitenes, Jūs kādas ziņas lasiet? Bez dzeltenajām - tagad taču pieņēma to kopdzīves likumu!!! Visu var juridiski sakārtot arī bez laulībām!
Forši ir nevis precēties, jo bail kaut ko pazaudēt- vīru, sievu, mantu…. Bet forši ir mīlēt, uzticēties, būt vienkārši laimīgiem. Ne tikai IG, ne tikai 14.02, bet tā vienkārši- katru dienu!!!
It kā šķiet, ka visi tie publiskie “ideālie” laulātie pāri, kuri tik nesmuki un diezgan arī ātri šķir laulību arī to parāda- kaut vai Ceriņi… laulība noteikti nav stabilu un laimīgu, ilgstošu attiecību garants.

Tavuprāt jums ir tik ilgas un laimīgas attiecības tikai tāpēc, ka neesat precējušies?
Kāds vispār sakars starp laulības esamību vai neesamību un to, cik ilgas un laimīgas attiecības?
01.01.2024 16:35 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.01.2024
Lovisa @ 01.01.2024 16:35

Tavuprāt jums ir tik ilgas un laimīgas attiecības tikai tāpēc, ka neesat precējušies?
Kāds vispār sakars starp laulības esamību vai neesamību un to, cik ilgas un laimīgas attiecības?

To es arī saku- nekāds!!
Ir cilvēki, kam prioritātes vienkārši ir savādākas dzīvē- nevis, lai kāds un kaut kas Tev pieder, bet mīlestība.
Ļoti daudziem kāzu motīvs ir bailes, nevis mīlestība.
Bailes vispār jebkam ir slikts motīvs, kur nu vēl kāzām.
01.01.2024 16:44 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Bailes vispār jebkam ir slikts motīvs

Pilnībā nepiekrītu. Bailes kā reiz ir izcils motīvs dzīves kvalitātes uzlabošanai. Ne visiem, protams.
01.01.2024 16:48 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Joru @ 01.01.2024 16:44

To es arī saku- nekāds!!
Ir cilvēki, kam prioritātes vienkārši ir savādākas dzīvē- nevis, lai kāds un kaut kas Tev pieder, bet mīlestība.
Ļoti daudziem kāzu motīvs ir bailes, nevis mīlestība.
Bailes vispār jebkam ir slikts motīvs, kur nu vēl kāzām.

Pasaki to tām sievietēm, kuras esot stāvoklī, zaudē savu mīļoto cilvēku un paliek bez jebkāda finansiāla atbalsta kopīgajam bērnam, jo paternitātes pierādīšana ir ļoti sarežģīta vai pat neiespējama.
Bet jā, tā jau tikai papīru smērēšana, un bailēm pāri stāv MĪLESTĪBA!
Jāpiemin, ka es neesmu par pompozām kāzām, kaut par 14€ parakstīt papīrus un miers. Ne uzvārds jāmaina, ne gredzeni jānēsā.
01.01.2024 16:52 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Arabesq @ 01.01.2024 11:18
Aivis ir totālākais krāns. Jo tieši Lelde bija tā, kas izvilka viņu no laukiem, uztaisīja karjeru televīzijā, pataisīja par pazīstamu vīrieti. Viņam Leldei kājas vajadzētu bučot, ne apkārt jāties, jo bez viņas viņš arī būtu savā būvniecībā - stroikās.
Sakāpa galviņā slava, nāsīs koks un aiziet. Fuj, tādi vīrieši… Nav vārdu.
Un no Leldes puses droši vien arī nav nekāda “perfektās ģimenes spēlēšana”, jo viņai ģimene un viņas bērni arī patiešām ir vērtība. Tikai vienam jāklim nē, līdz ar to - šāds rezultāts.
Vai tad Aivis Leldi nekrāpa līdz televīzijai? Man neticās, ka nekad neko nav zinājusi, tad kādēļ viņu tā vaktēja? Tak sākumā abi tādas aiztāvības IG lika. Vienkārši tas video tiešām ir apkārt staigāt sācis visdrīzākais. Vai pārāk daudz saistītās puses runātīgas palikušas.
01.01.2024 17:04 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 01.01.2024 15:45
Bet, padomāju un secināju, ka ir labi, ka mums sabiedrībā ir cilvēki, kas stingri nosoda tos, kas nerīkojas pēc baušļa. Ja mēs visi sāktu uz tādām lietām skatīties ar vienaldzību, sabiedrības normas izjuktu. Sašutums un kancel kultūra ir tas, kas notur šīs normas. Un normām ir jābūt.
Apbrīnojama divkosiba!
Sievieti kurai jaunāks virs tu nosauc par lielāko pasaules grēkāzi ,par pedofii!!
Maukas,zagļus,joberus,narkomānus tu aizstāvi !!! ,Tu tak neesi pilna simta!
01.01.2024 17:08 |
 
Reitings 323
Reģ: 29.11.2022
Pelnrukšķīte @ 01.01.2024 16:52

Pasaki to tām sievietēm, kuras esot stāvoklī, zaudē savu mīļoto cilvēku un paliek bez jebkāda finansiāla atbalsta kopīgajam bērnam, jo paternitātes pierādīšana ir ļoti sarežģīta vai pat neiespējama.
Bet jā, tā jau tikai papīru smērēšana, un bailēm pāri stāv MĪLESTĪBA!
Jāpiemin, ka es neesmu par pompozām kāzām, kaut par 14€ parakstīt papīrus un miers. Ne uzvārds jāmaina, ne gredzeni jānēsā.

Tieši tagad eju cauri tādai situācijai. Nevienai nenovēlu ko tādu piedzīvot. Bērna tēvs vienā dienā no mums vienkārši atteicās. Kā no vecām kurpēm, kas spiež…
Mums ar bērniņu viss būs labi, mēs izķepurosimies. Bet nekad vairs bērnus neradīšu, neesot laulībā.
01.01.2024 17:09 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tuana @ 01.01.2024 16:11

Tāda pati kā Sipeniece un Rajecka. Baigās tantes uzņēmušās aizstāvju lomu tiem čaļiem- jākļiem, smieklīgi :D
Jo pašas ir maukas ?
01.01.2024 17:11 |
 
Moderators
Reitings 3853
Reģ: 13.11.2016
Maltā gaļa @ 01.01.2024 17:09

Tieši tagad eju cauri tādai situācijai. Nevienai nenovēlu ko tādu piedzīvot. Bērna tēvs vienā dienā no mums vienkārši atteicās. Kā no vecām kurpēm, kas spiež…
Mums ar bērniņu viss būs labi, mēs izķepurosimies. Bet nekad vairs bērnus neradīšu, neesot laulībā.

Ko tavā situācijā mainītu noslēgta laulība?
P.S. Nesaku, ka nemainītu, vienkārši jautāju, jo daudzos gadījumos cilvēki, it sevišķi, sievietes nezināšanas dēļ pārspīlē laulības nozīmi. Dažkārt šķiroties izrādās, ka noslēgta laulība sievietei nav izdevīga.
Savukārt tas, kādus uzturlīdzekļus varēsi saņemt, piedzīt, ir atkarīgs no tā, kādu vīrieti izvēlējies pat bērna tēvu, galvenokārt, tādā ziņā, kādi ir viņa legālie ienākumi.
01.01.2024 17:22 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
A vispārējai diskusijai - kā jūs skatāties uz vīriešiem, kas labi ziniet, ka krāpuši? Piemēram, tagad pa LTV iet tiešām foršs koncerts - Ziedonis. Lācis. Vīrieši.
Un tur Aišpurs stāsta salkanu stāstu, kā abi ar Andrejevu kāpuši kalnos un viņa jebkurā gadījumā viņam esot “skaistākā sieviete pasaulē”. Man goda vārds no tā “vjek” gandrīz gribējās kanālu pārslēgt. Nu tas tiešām ir vīrieša vārdā godājams divkājis, ja viņš nokrāpis sievu (viņa pat toreiz nebija stāvoklī?! Vai ar jaundzimšo). Un tad skraida riņķī stāstīdams, cik viņam tā jauniņā ir forša. Fuuuj 🤢 Un es patiesi ceru, ka sievietes, kas sapinušās ar šādiem precētiem beigās dabūs identiski to pašu ❤️
01.01.2024 17:23 |
 
Reitings 323
Reģ: 29.11.2022
law7 @ 01.01.2024 17:22

Ko tavā situācijā mainītu noslēgta laulība?
P.S. Nesaku, ka nemainītu, vienkārši jautāju, jo daudzos gadījumos cilvēki, it sevišķi, sievietes nezināšanas dēļ pārspīlē laulības nozīmi. Dažkārt šķiroties izrādās, ka noslēgta laulība sievietei nav izdevīga.
Savukārt tas, kādus uzturlīdzekļus varēsi saņemt, piedzīt, ir atkarīgs no tā, kādu vīrieti izvēlējies pat bērna tēvu, galvenokārt, tādā ziņā, kādi ir viņa legālie ienākumi.

Mainītu kaut vai to, ka viņš mani 34.grūtniecības nedēļā nevarētu tik veigli izlikt no mūsu mājām un paziņot, ka bērns nav viņa.
01.01.2024 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits