IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Londine @ 31.12.2023 11:25

Tas bija jautājums, ja neatšķir jautājumu no stāsta. Vai es pieminēju opcijas un teicu, ka tās manas? Beidz fantazēt par dzīvi un citiem, sāc dzīvot labāk savu. Zoss kas zoss, goda vārds!
Bet lai tev prāts mierīgs vecgada vakarā, tad neviena opcija nav mana, bet es dotu priekšroku plikam paurim ar trenētu augumu nekā otrādi. Mierīga paliki?

Diez kapēc tad tev radās tieši šādi divi piemēri? Tas ir tāpat kā prasīt vai labāk bez vienas kājas vai rokas dzīvot. Hujova ir abos gadijumos un ja ir izvēle, tad neizvēlos nevienu.
31.12.2023 11:35 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Sievietes, jūs vispār esat adekvātas tādu huiņu rakstīt un par to diskutēt? 🤣🤣🤣 tà ir tik debila apspriešanas tēma, ka tālāk vairs nevar un nevajag attaisnoties, uzreiz saku
31.12.2023 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 3207
Reģ: 18.12.2012
Man gan ieskats šajās kāzās rada iespaidu, ka gribēja klusi, mierīgi, vienkārši. Arī par tērpu utt. Nu ne visiem tieši kāzas ir tā galvenā prioritāte, uz kuru izvēlēties visekstravagantāko (pat ja normāli tas atbilstu viņai)... Domāju, ka te kāzas bija vairāk tāda ķeksīša pēc, lai pavērtu durvis visam pārējam. Kā jau te pēc diskusijām var redzēt - katram savs.
Un vīrietis izskatās sazemējošs, drošvien tieši tas, kas bija vajadzīgs!
31.12.2023 11:58 |
 
Reitings 761
Reģ: 13.05.2022
Londine @ 31.12.2023 01:38
Personīgi es gan ar skepsi skatos uz vīriešiem, kas tikai dzīvo mūžīgi kopā un neapprec to savu sievieti ar bērniem. Jā, nespējīgi uznemties formālu atbildību par dzīvi, kuru vēlas ikdienā baudīt. Izmantotāji vai gļēvuļi.
par šādiem mans vīrs saka, ka viņi vienkārši nav pārliecināti, ka tā ir īstā sieviete, tāpēc neprec, ja nu kāds labāks variants....
31.12.2023 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Chirka @ 31.12.2023 00:52

Pilnībā piekrītu! Mums pašlaik iet devītais gads kopā. Ir meita. Vai es kādā brīdī esmu jutusies pazemojoši, jo redz neesmu sieva? Nē.
Pienāks laiks , kad mēs arī aprecēsimies, mums tas nav tik ļoti svarīgi. ?

Forši, ne, kad viņam nav svarīgi Tev statusu iedot? Jebkuram normālam un normāli domājošam vīrietim IR svarīgi parādīt pasaulei, ka šī ir viņa sieva. A tā, Tu vnk esi ērta, bet ne svarīga.
31.12.2023 12:14 |
 
Reitings 132
Reģ: 28.04.2023
NIKOLAA @ 31.12.2023 12:10
par šādiem mans vīrs saka, ka viņi vienkārši nav pārliecināti, ka tā ir īstā sieviete, tāpēc neprec, ja nu kāds labāks variants....

Jā, manuprāt, tieši tā tas arī ir. Mans vīrs teica, ka viņš uzreiz zināja, ka mani noprecēs asap, lai izņemtu no apgrozības. Nekad neesmu uztvērusi nopietni ilgstošās kopābūšanas.
31.12.2023 12:22 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Parokoties dziļāk Samantas vīra firmai baigie parādi.
31.12.2023 12:24 |
 
Reitings 13
Reģ: 25.12.2023
Nespēju iztēloties dzīvot ar vīrieti kopā gadiem un nebūt nekādā juridiskā statusā. Man kāzu diena vel priekšā. Esam kopā četrus gadus, nedaudz pirms piecu gadu jubilejas teiksim viens otram "Jā" vārdu. Mīlestību apliecināt arī juridiski man šķiet tikai un vienīgi ieguvums un attiecību stiprinoši.
Par Samantu jāsaka, ka arī esmu pārsteigta gan par viņas vīra izvēli gan to, ka tas viss tā steidzīgi. Varbūt ir taisnība tai, kura saka, ka laulība vienkārši ir durvju atvēršana visam pārējam. Samanta man liekas ar stipru iekšēju kodolu un stingriem principiem, tapēc nebūtu pārsteigums, ja laulība būtu tapusi kaut kādu principu iespaidā. Bet lai vai kā, lai ilgi un laimīgi. ❤️
31.12.2023 12:25 |
 
Moderators
Reitings 3831
Reģ: 13.11.2016
Rīts @ 31.12.2023 12:25
Nespēju iztēloties dzīvot ar vīrieti kopā gadiem un nebūt nekādā juridiskā statusā. Man kāzu diena vel priekšā. Esam kopā četrus gadus, nedaudz pirms piecu gadu jubilejas teiksim viens otram "Jā" vārdu. Mīlestību apliecināt arī juridiski man šķiet tikai un vienīgi ieguvums un attiecību stiprinoši.
Par Samantu jāsaka, ka arī esmu pārsteigta gan par viņas vīra izvēli gan to, ka tas viss tā steidzīgi. Varbūt ir taisnība tai, kura saka, ka laulība vienkārši ir durvju atvēršana visam pārējam. Samanta man liekas ar stipru iekšēju kodolu un stingriem principiem, tapēc nebūtu pārsteigums, ja laulība būtu tapusi kaut kādu principu iespaidā. Bet lai vai kā, lai ilgi un laimīgi. ❤️

Ja sievietei tūlīt 35 un vīrietim mazliet virs 40, turklāt abi grib klasisku ģimeni ar bērniem, tad tādā vecumā lēmumi tiek pieņemti salīdzinoši ātri. Parasti dzīves pieredze tādā vecumā palīdz attiecībās pieņemt labākus lēmumus nekā tad, ja viņiem būtu par kādiem 15 gadiem mazāk.
31.12.2023 12:41 |
 
Moderators
Reitings 3831
Reģ: 13.11.2016
IceCream @ 31.12.2023 12:14

Forši, ne, kad viņam nav svarīgi Tev statusu iedot? Jebkuram normālam un normāli domājošam vīrietim IR svarīgi parādīt pasaulei, ka šī ir viņa sieva. A tā, Tu vnk esi ērta, bet ne svarīga.

Chirkai meita aug pilnā ģimenē.
Starp citu, cik tev bija bijušo vīru? Nebija kādi divi?
31.12.2023 12:43 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
IceCream @ 31.12.2023 12:14

Forši, ne, kad viņam nav svarīgi Tev statusu iedot? Jebkuram normālam un normāli domājošam vīrietim IR svarīgi parādīt pasaulei, ka šī ir viņa sieva. A tā, Tu vnk esi ērta, bet ne svarīga.
kādas muļķības jūs te runājat 😀 mūsdienās tik ļoti viss ir mainījies, sievietes ir neatkarīgas, pašas pelna, strādā. Nav vairs 1920.,kad kāzas bija obligāta prasība, un nedod Dievs piedzemdē neapprecējusies. Citās valstīs pat tādām sievietēm atņēma jaundzimušo jo uzskatīja to par netikumu. Tagad ir nu jau gandrīz 2024.gads, pilnīgi cita pasaule, citas prioritātes, un par kāzām daudzas sievietes pat neiespringst. Dzīvo laimīgu ģimenes dzīvi un tāpat sauc viens otru par vīru un sievu, ir bērni, ir kopīgi īpašumi. Ja arī tavs vārds ir uz īpašuma, nekādu problēmu nebūs, ne šķiroties, ne mirstot. Ja precējies pāris ir idioti tad tāpat šķiroties būs problēmas. Tāpēc nesaprotu to viedokļa uzspiešanu un ņirgāšanos par tām, kuras nav apprecējušās. Redz vīrs ir slikts, jo statusu nav iedevis. Sviests ar jums un tik šaura domāšana. Laimīgas attiecības ir pats galvenais un parādīt savu sievieti var ar vai bez papīra.
31.12.2023 12:47 |
 
Reitings 13
Reģ: 25.12.2023
law7 @ 31.12.2023 12:41

Ja sievietei tūlīt 35 un vīrietim mazliet virs 40, turklāt abi grib klasisku ģimeni ar bērniem, tad tādā vecumā lēmumi tiek pieņemti salīdzinoši ātri. Parasti dzīves pieredze tādā vecumā palīdz attiecībās pieņemt labākus lēmumus nekā tad, ja viņiem būtu par kādiem 15 gadiem mazāk.

Es domāju ka jā, tajā vecuma posmā tādi lēmumi tiek pieņemti ļoti ātri. Man gan gribas mazliet tomēr piekabināt izmisumu un sajūtu, ka vecums, ka jābūt, jo mums vienkārši ir kaut kādi sabiedrības standarti attiecībā pret ģimeni un attiecībām kā tādām.
31.12.2023 12:49 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
IceCream @ 31.12.2023 12:14

Forši, ne, kad viņam nav svarīgi Tev statusu iedot? Jebkuram normālam un normāli domājošam vīrietim IR svarīgi parādīt pasaulei, ka šī ir viņa sieva. A tā, Tu vnk esi ērta, bet ne svarīga.

Precīzi!
Ja vīrietis neprec savu sievieti, kuru saka, ka mīl, tad tam vīrietim padomā visādam gadījumam ir funktieris uz plānu B.
Ja ir bildināta un kāzas nesasteidz, tad cita runa. Bet ja dzīvo kopā gadiem un nebildina, tad nafig.
31.12.2023 12:50 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Yololo @ 31.12.2023 12:47
kādas muļķības jūs te runājat ? mūsdienās tik ļoti viss ir mainījies, sievietes ir neatkarīgas, pašas pelna, strādā. Nav vairs 1920.,kad kāzas bija obligāta prasība, un nedod Dievs piedzemdē neapprecējusies. Citās valstīs pat tādām sievietēm atņēma jaundzimušo jo uzskatīja to par netikumu. Tagad ir nu jau gandrīz 2024.gads, pilnīgi cita pasaule, citas prioritātes, un par kāzām daudzas sievietes pat neiespringst. Dzīvo laimīgu ģimenes dzīvi un tāpat sauc viens otru par vīru un sievu, ir bērni, ir kopīgi īpašumi. Ja arī tavs vārds ir uz īpašuma, nekādu problēmu nebūs, ne šķiroties, ne mirstot. Ja precējies pāris ir idioti tad tāpat šķiroties būs problēmas. Tāpēc nesaprotu to viedokļa uzspiešanu un ņirgāšanos par tām, kuras nav apprecējušās. Redz vīrs ir slikts, jo statusu nav iedevis. Sviests ar jums un tik šaura domāšana. Laimīgas attiecības ir pats galvenais un parādīt savu sievieti var ar vai bez papīra.

Sieva un vīrs tomēr ir statuss, ko juridiski piešķir un kas dod zināmas privilēģijas. Nedomāju, ka ir godīgi attiecībā pret sevi un otru piedēvēt to, kas neeksistē.
31.12.2023 12:52 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
aauuu @ 31.12.2023 12:50

Precīzi!
Ja vīrietis neprec savu sievieti, kuru saka, ka mīl, tad tam vīrietim padomā visādam gadījumam ir funktieris uz plānu B.
Ja ir bildināta un kāzas nesasteidz, tad cita runa. Bet ja dzīvo kopā gadiem un nebildina, tad nafig.
stulbuma kalngals
31.12.2023 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 1528
Reģ: 17.01.2013
Tās meitenes, kuras saka, ka kāzas nav tik svarīgas- jā, varbūt arī pašas kāzas nav tik svarīgas, bet juridiski sakārtotas attiecības, gan ir svarīgas! Tu nekad nezini kā iegrozīsies Tavas dzīve, vienā brīdi vari attapties, ka nekas neesi tam cilvēkam, likuma priekšā, vēl trakāk, ja ir arī nepilngadīgi bērni. Es šeit nerunāju par to, “kā izsist vairāk naudu, no veča šķiroties”. Bet par nelaimēm, kuras neviens neplāno.
31.12.2023 12:53 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
aauuu @ 31.12.2023 12:50

Precīzi!
Ja vīrietis neprec savu sievieti, kuru saka, ka mīl, tad tam vīrietim padomā visādam gadījumam ir funktieris uz plānu B.
Ja ir bildināta un kāzas nesasteidz, tad cita runa. Bet ja dzīvo kopā gadiem un nebildina, tad nafig.

Arī būt bildinātai gadiem ir kā turēt durvis pusvirus. Ne ta nāk iekšā, ne ta ārā.
31.12.2023 12:53 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Naomi* @ 31.12.2023 12:53
Tās meitenes, kuras saka, ka kāzas nav tik svarīgas- jā, varbūt arī pašas kāzas nav tik svarīgas, bet juridiski sakārtotas attiecības, gan ir svarīgas! Tu nekad nezini kā iegrozīsies Tavas dzīve, vienā brīdi vari attapties, ka nekas neesi tam cilvēkam, likuma priekšā, vēl trakāk, ja ir arī nepilngadīgi bērni. Es šeit nerunāju par to, “kā izsist vairāk naudu, no veča šķiroties”. Bet par nelaimēm, kuras neviens neplāno.
juridiski visu var sakārtot bez kāzām. Uzraksti vēlējumu vai apdrošināšanā norādi otras puses vārdu nelaimes gadījumā.
31.12.2023 12:55 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Yololo @ 31.12.2023 12:55
juridiski visu var sakārtot bez kāzām. Uzraksti vēlējumu vai apdrošināšanā norādi otras puses vārdu nelaimes gadījumā.

Vienkāršāk nav apprecēt? Tas gredzens ir tāds bubulis, ka ies deviņus līkumus, bet ka tik nav apprecējušies. 😄
31.12.2023 12:57 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
SarmaD @ 31.12.2023 12:53

Arī būt bildinātai gadiem ir kā turēt durvis pusvirus. Ne ta nāk iekšā, ne ta ārā.

Piekrītu. Bet vismaz vīrietis ir bildinājis un tas dod sievietei foršu sajūtu. Tas, protams, negarantē, ka būs kāzas. Bet vecim ir jāuzņemas atbildība, ja grib veidot ģimeni vai tā jau ir izveidota. Var spriedelēt te visu ko, ka gadiem dzīvojot kopā bez laulības ir kruti tāpat, bet ja vecis neprec, tad iesaku padomāt par to, kāpēc. Vecim ir jābūt īstam vecim un , ja savu sievieti mīl, tad parasti grib arī precēt un padarīt par sievu. Visādi citādi, prātā noslēpts plāns B un nav pārliecības par sievieti blakus, vai grib precēt. Esot neprecētam nav čakara pamest, ja nu kas. Tāpēc nafig tādu veci, par sevi un sievieti nepārliecinātu. Ilgo gadu kopdzīvju bez laulībām aizstāves - varat mani norakt, bet tādas nu ir veču domas un tādas ir uzklausītas visai daudz.
31.12.2023 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits