IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 24.12.2023 16:16

Es nezinu vai tā ir taisnība, bet te viena rakstīja par to, ka KP ģimene ne īpaši Vizlu gribēja pieņemt. Varbūt padevās ģimenes spiedienam un apdomājās. Visādi var būt. Turklāt ar šādām sievietēm, ne tikai eskortiem, bet arī, kuras nodarbojas ar onlyfans ir pilns internets, kur ļoti cieš šo cilvēku bērni skolās, tad kad viņi ir. Patiesībā tas ir ļoti šausmīgi, ka tevi apņirdz par to, ka mammu var redzēt pliku pa 9.99 internetā., ar eskortiem varētu būt līdzīgi. Nevienam to nenovēlu.

Šim es īpaši neuzticos, jo bieži fakti tiek izzīsti no pirksta. Varbūt tā bija, varbūt nē. Īpaši neklausos kaut kādus cilvēku atstāstus par citu attiecībām, kur viņiem astotās pakāpes brālēns atstāstijis nu jau mirušajam opītim, tas uz nāves gultas savai mazmeitai un tas pa ķēdīti nonāk forumā. Attiecībās bieži ir tā, ka neviens cits, izņemot pašus nezin, kā tad tur viss ir sācies vai beidzies. Šeit ir tikai spriedelējumi par un ap. Man patīk tīri fakti, lietas, kuras tāpat var izsecināt no jau esošā.
Par tiem bērniem un to, ka cieš... nezinu. Sieviete, kura ieiet šajā biznesā zina uz ko parakstās. Un bērni, starp citu, apdirsīs otru arī tad, ja nebūs ko paskatīties par 9.99.
24.12.2023 16:22 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Mani tikai izbrīna kur Vizlas atbalstītāju pulciņš palicis? Vizlai viss no dabas dots īpaši pakaļa😂 tur rak operācija pie operācijas. Tas, ka abi joprojām kopā, drīz pat kāzas būšot utt. KP par Vizlu labāku nesameklēs ja nu tikai lielāku ma-ku tā laikam bija domāts. Mēs te murgojam, ka Vizla pamesta. Vēl jautrāk, ka Vizla šo pametusi😂 Būtu pametusi tak loģiski dzīvotu citur un nebrauktu ar viņa auto. Redz taisnība visām tām kuras bija pārliecinātas Vizlu viņam nevajag priekš ģimenes veidošanas, vajag ko nopietnāku. Brāļi apprecējās un pašam arī ģimeni var būt gribās jau. Loģisks rezultāts šīm attiecībām. Tagad tikai laika jautājums kad paliks bez auto un dzīvesvietas. Naudas jau šai īsti nav tādēļ trinās ar Lukomski.
24.12.2023 16:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Par tiem bērniem un to, ka cieš... nezinu. Sieviete, kura ieiet šajā biznesā zina uz ko parakstās. Un bērni, starp citu, apdirsīs otru arī tad, ja nebūs ko paskatīties par 9.99.

Tas pat vēl ir trakāk, ka sieviete to apzinās un tāpat rada sīkos, kuriem tagad ir jācieš. Ir pilns internets ar gadījumiem, kur pa skolu ir nopludināti onlyfans video, un daži sīkie pat izdara pašnāvību. Tas nav nekas jauns un rets.
24.12.2023 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 2157
Reģ: 09.07.2011
Gan jau, ka LV cerēja uz to gredzenu, jo tad dzīve viņai būtu nodrošināta, a tā tagad pašai jādomā, kur dzīvos un ar ko brauks, kad esošie atstātie labumi tiks atņemti. Bet nu ir diezgan naivi cerēt, ka veiksmīgam vīrietim gribēsies precēt eskorta meiteni, lai cik skaista vai sakarīga viņa arī nebūtu. Tādas droši vien tikai ar Lukomsky tipa suteneriem arī var veidot "abpusēji izdevīgas attiecības", kur, protams, līdz normālām/veselīgām ilgtermiņa attiecībām ir tālāk kā līdz mēnesim.
24.12.2023 16:27 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Gan jau, ka LV cerēja uz to gredzenu, jo tad dzīve viņai būtu nodrošināta, a tā tagad pašai jādomā, kur dzīvos un ar ko brauks, kad esošie atstātie labumi tiks atņemti. Bet nu ir diezgan naivi cerēt, ka veiksmīgam vīrietim gribēsies precēt eskorta meiteni, lai cik skaista vai sakarīga viņa arī nebūtu. Tādas droši vien tikai ar Lukomsky tipa suteneriem arī var veidot "abpusēji izdevīgas attiecības", kur, protams, līdz normālām/veselīgām ilgtermiņa attiecībām ir tālāk kā līdz mēnesim.

True. Vēl ir variants 60g+ turīgiem vīriešiem, kuriem neko īsti nevajag un grib pavadīt vecumdienas ar smuku zaķi pie savas bikšu priekšas.
24.12.2023 16:30 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 24.12.2023 16:22
Mani tikai izbrīna kur Vizlas atbalstītāju pulciņš palicis? Vizlai viss no dabas dots īpaši pakaļa? tur rak operācija pie operācijas. Tas, ka abi joprojām kopā, drīz pat kāzas būšot utt. KP par Vizlu labāku nesameklēs ja nu tikai lielāku ma-ku tā laikam bija domāts. Mēs te murgojam, ka Vizla pamesta. Vēl jautrāk, ka Vizla šo pametusi? Būtu pametusi tak loģiski dzīvotu citur un nebrauktu ar viņa auto. Redz taisnība visām tām kuras bija pārliecinātas Vizlu viņam nevajag priekš ģimenes veidošanas, vajag ko nopietnāku. Brāļi apprecējās un pašam arī ģimeni var būt gribās jau. Loģisks rezultāts šīm attiecībām. Tagad tikai laika jautājums kad paliks bez auto un dzīvesvietas. Naudas jau šai īsti nav tādēļ trinās ar Lukomski.

Lasu tavus komentārus un redzu tipisku sievišķīgu skaudību, kas mēģināts apslēpt aiz vārdiem - tā taču m@uka. Es redzu skaistu, jaunu sievieti, kura kritusi uz turīgiem vīriešiem. Veikusi ķermeņa uzlabojumus, kas nav pārsteigums zinot, ka viņa apgrozijās ASV, kur tā ir lielāka norma kā Latvijā. Domāju, ka arī būt basketbolista draudzenei uzliek kaut kādu šablonu, kādai jābūt, kā jāuzvedas un kā jāizskatās. Ne pirmā sieviete uz pasaules, kuras kategorija ir naudīgs vīrietis. Es domāju, ka Laura nepazudīs. Iespējams būs materiāli sūdīgāks brīdis kā tad, kad bija ar KP.
24.12.2023 16:31 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 24.12.2023 16:11

Tad arī KP, lai saglabātu savu salīdzinoši tīro slavu, nebūtu ar Vizlu iesaistijies attiecībās. Ja viņa tiešām bijusi viena no eskortniecēm, es nedomāju, ka KP to nebūtu zinājis jau startā.
Nu Tu gan dod vaļā viņš tak ilgi un dikti tikai par naudu gulēja ar Vizlu. Vairāk kā pus gadu ja ne gadu. Tikai vēlāk sāka līdzi ņemt. Par kādu startu Tu runā? 😳 tādēļ neviens viņu neatzina no sākta gala nav labas attiecības. Viņiem tak ir bildes ģimeniskās un praktiskinevienā ģimenes bildē vizla nekad nav bijusi. Darījums bija uz laiku pēc USA skandālu lai noklust, tas protams mans skatījums.
24.12.2023 16:39 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 24.12.2023 16:39
Nu Tu gan dod vaļā viņš tak ilgi un dikti tikai par naudu gulēja ar Vizlu. Vairāk kā pus gadu ja ne gadu. Tikai vēlāk sāka līdzi ņemt. Par kādu startu Tu runā? ? tādēļ neviens viņu neatzina no sākta gala nav labas attiecības. Viņiem tak ir bildes ģimeniskās un praktiskinevienā ģimenes bildē vizla nekad nav bijusi. Darījums bija uz laiku pēc USA skandālu lai noklust, tas protams mans skatījums.

Mani vairāk izbrīna kā tu tik labi zini kā viņš par cik un cik ilgi ir gulējis? Kur tās ģimeniskās bildes var redzēt? 😄
24.12.2023 16:45 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 24.12.2023 16:31

Lasu tavus komentārus un redzu tipisku sievišķīgu skaudību, kas mēģināts apslēpt aiz vārdiem - tā taču m@uka. Es redzu skaistu, jaunu sievieti, kura kritusi uz turīgiem vīriešiem. Veikusi ķermeņa uzlabojumus, kas nav pārsteigums zinot, ka viņa apgrozijās ASV, kur tā ir lielāka norma kā Latvijā. Domāju, ka arī būt basketbolista draudzenei uzliek kaut kādu šablonu, kādai jābūt, kā jāuzvedas un kā jāizskatās. Ne pirmā sieviete uz pasaules, kuras kategorija ir naudīgs vīrietis. Es domāju, ka Laura nepazudīs. Iespējams būs materiāli sūdīgāks brīdis kā tad, kad bija ar KP.
Drusku vēlētos palabod , uz turīgiem vīriešiem mēs gandrīz visas labprāt kristu. Vizla krīt zem par naudu. Strādāt taču netaisās, arī nestrādā atlika Lukomskis tagad visu nolaidusi līdz kliņķim lejā.
24.12.2023 16:56 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 24.12.2023 16:56
Drusku vēlētos palabod , uz turīgiem vīriešiem mēs gandrīz visas labprāt kristu. Vizla krīt zem par naudu. Strādāt taču netaisās, arī nestrādā atlika Lukomskis tagad visu nolaidusi līdz kliņķim lejā.

Tev tāds atklāts naids. Esi domājusi kapēc?
24.12.2023 17:13 |
 
Reitings 2264
Reģ: 10.04.2022
Kapēc Jūs domājat, ka Vizla trinās gar Lukomski? Soc tīklos neko nevar redzēt
24.12.2023 17:37 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
sauliiite.paula @ 24.12.2023 17:37
Kapēc Jūs domājat, ka Vizla trinās gar Lukomski? Soc tīklos neko nevar redzēt
Tak viņš pats salicis viņas bildes savā IG pie pārējām eskortniecēm. Palūgs kāds klients privāti atsūtīs vēl atklātāku portfolio
24.12.2023 17:44 |
 
Reitings 411
Reģ: 03.08.2022
Dainuviete @ 24.12.2023 15:59
Elīna Andersone ar stāvoklī - bet vai esošais dzīvoklis nav par mazu pat trīs cilvēku ģimenei, kur nu vēl četriem. Pēc video izskatās, ka tur reāli ir tikai viena guļamistaba. Un puika? Guļ uz dīvāna?

Gulēšana uz dīvāna nekādi netraucē izaugt par normālu cilvēku. Vispār viņa ir malacis, ka dzīvoja mazajā dzīvoklītī, kas pieder pašiem un netērēja naudu maksājot citiem milzīgu īri un par to nemaz nekautrējās. Tak uzcels māju un būs katram sava istaba.
24.12.2023 17:49 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 24.12.2023 17:13

Tev tāds atklāts naids. Esi domājusi kapēc?
Nav nekāda naida, tikai bezjēdzīgi eskortnieci mālēt par baltu pūkainu ģimenes pavarda sargātāju. Just līdzi un liekuļot, ka viņai viss dabas dots.
24.12.2023 18:08 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Gardenia @ 24.12.2023 18:08
Nav nekāda naida, tikai bezjēdzīgi eskortnieci mālēt par baltu pūkainu ģimenes pavarda sargātāju. Just līdzi un liekuļot, ka viņai viss dabas dots.

Kurš tad te viņu tādu zīmē?
24.12.2023 18:23 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Sieviete var vīrieti pacelt vai gremdēt. Pieļauju, ka KP pats saprata vai ģimene uzspieda, ka šī nebūs cēlēja. Gan jau ne arī gremdētāja, bet vienkārši tukšs cilvēks, kurš vērsts uz sevi un savu plastisko dotumu atrādīšanu, bet nevar dot nekādu citu pienesumu. Protams, nezinu personīgi, bet vismaz tāds iespaids radās. SarmaD, Tu vari te aizstāvēt ar putām uz lūpām šo jauko un dabīgi skaisto meiteni, bet es viņu redzu tā :P
24.12.2023 18:26 |
 
Moderators
Reitings 3830
Reģ: 13.11.2016
GhostGG @ 24.12.2023 16:16

Es nezinu vai tā ir taisnība, bet te viena rakstīja par to, ka KP ģimene ne īpaši Vizlu gribēja pieņemt. Varbūt padevās ģimenes spiedienam un apdomājās. Visādi var būt. Turklāt ar šādām sievietēm, ne tikai eskortiem, bet arī, kuras nodarbojas ar onlyfans ir pilns internets, kur ļoti cieš šo cilvēku bērni skolās, tad kad viņi ir. Patiesībā tas ir ļoti šausmīgi, ka tevi apņirdz par to, ka mammu var redzēt pliku pa 9.99 internetā., ar eskortiem varētu būt līdzīgi. Nevienam to nenovēlu.

Ģimenēm, kuras līdz kaulam ir basketbolā, mēdz būt īpašas intereses attiecībā uz dēlu partnerēm, ar kurām tiek veidota ģimene. Viņām vēlams būt ... garām. Tas nozīmē lielākas izredzes basketbolā arī nākamajām paaudzēm.
24.12.2023 18:31 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Apple of my eye @ 24.12.2023 18:26
Sieviete var vīrieti pacelt vai gremdēt. Pieļauju, ka KP pats saprata vai ģimene uzspieda, ka šī nebūs cēlēja. Gan jau ne arī gremdētāja, bet vienkārši tukšs cilvēks, kurš vērsts uz sevi un savu plastisko dotumu atrādīšanu, bet nevar dot nekādu citu pienesumu. Protams, nezinu personīgi, bet vismaz tāds iespaids radās. SarmaD, Tu vari te aizstāvēt ar putām uz lūpām šo jauko un dabīgi skaisto meiteni, bet es viņu redzu tā :P

Es gan neaizstāvu. Es minu faktus. Te ir daudzas, kuras ar putām uz lūpām kliedz, kāda viņa m@uka. Varbūt arī ir, ej nu sazin. Es tik tā aizdomājos, ar ko tad tās, kuras rāda ar pirkstu ir labākas un kapēc tā ir jārāda ar to pirkstu uz otru. Nav jau Vizla ne pirmā un ne pēdējā, kas meklē naudīgu vīrieti un liek uzsvaru uz savu izskatu. Man gan ir grūti teikt kāda viņa ir iekšēji, tapēc minējumus neizteikšu.
24.12.2023 18:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sieviete var vīrieti pacelt vai gremdēt.

Šie ir zelta vārdi. Lai ari es bieži vien pasaules slavenību attiecību patiesumu apšaubu, daudzu iemeslu dēl, tad ir tikai viens pāris, kur man šķiet, ka varētu viss būt patiesi un tas ir - macaulay culkina un Brenda Song attiecības. Manuprāt, Brenda viņu izglāba un izvilka no lielas bedres. Man ļoti liels prieks par to.
Ģimenēm, kuras līdz kaulam ir basketbolā, mēdz būt īpašas intereses attiecībā uz dēlu partnerēm, ar kurām tiek veidota ģimene. Viņām vēlams būt ... garām. Tas nozīmē lielākas izredzes basketbolā arī nākamajām paaudzēm.

Domā viņu izbrāķēja dēļ auguma? :D Visādi var būt. Bet jā, tas patiesībā nav noslēpums, ka garas sievietes "taisa" garus bērnus. Bērni, pie noteikuma, ka grūtniecība ir "gājusi" bez komplekācijām, nekad nebūs īsāki par māti, savukārt ar īsu sievieti un garu vīrieti ģenētiskā loterija var visādi iegriezties.
P.S Kristap, ja šo lasi, tad beidz dzīvot pie mammas un klūsti bagāts un atrodi 180m+ draudzeni. Piedod, es nespēju noturēties šo uzrakstīt :D
24.12.2023 18:50 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SarmaD @ 24.12.2023 18:23

Kurš tad te viņu tādu zīmē?
Dāļēji Tu, jo redzi tikai jaunu skaistu sievieti. Tas, ka KP ģimenei nepatika tās IG plikbildes ir tika normāli. Kādēļ citu sportistu dāmas sievas īpaši tādas bildes neliek? Ne visas, bet daudzas. Madara Biedriņa, Duļevska utt. Par Vizlas eskortu te sen rakstīja ar visām cenām, KP attiecības presē parādījās daudz vēlāk.
24.12.2023 19:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)