IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 539
Reģ: 01.11.2023
Gan jau esmu tāda vienīgā, bet man daudzi našķoties Zanes ēdieni patiesība liekas dīvaini. Šodien kkada mega giga bļoda ar biezpienu. Labi, kkādi pīrāgi reizēm izskatās labi, bet bieži ari liekas, ka receptes tadas, ka viss randoma samests kopa. Un kad vina liek panna sviestu un baksta ar pirkstiem, it ka sviests pats neizkusis, man ari kaitina
23.11.2023 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 6999
Reģ: 17.09.2009
maijrozīte @ 23.11.2023 15:32

Es piemēram, nu vispār nevaru iztēloties vienalga kaut kādu vīrieti/puisi , kurš gribētu būt ar tādu, ka Broka. ? Tur, acīmredzot jābūt kaut kādam, izmisumam pašā pēdējā pakāpe. Ka arī paskatoties viņas profilu pazūd vēlme nodarboties ar mīlas priekiem uz vairākām dienām.
Nu nē, nav jau tik traki. Parasta, vienkārša meitene. Bet es nesaprotu - kāpēc plikai sevi jaizrāda IG? Kā tieši tas ceļ viņas pašapziņu? Lai izrādās plika savam vīrietim.
23.11.2023 16:35 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Skandalalert @ 23.11.2023 16:35
Gan jau esmu tāda vienīgā, bet man daudzi našķoties Zanes ēdieni patiesība liekas dīvaini. Šodien kkada mega giga bļoda ar biezpienu. Labi, kkādi pīrāgi reizēm izskatās labi, bet bieži ari liekas, ka receptes tadas, ka viss randoma samests kopa. Un kad vina liek panna sviestu un baksta ar pirkstiem, it ka sviests pats neizkusis, man ari kaitina
Man viņas ēdieni škiet pārāk trekni un ar daudzām dārgām izejvielām.
23.11.2023 16:44 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
LuckyStrike @ 23.11.2023 16:44
Man viņas ēdieni škiet pārāk trekni un ar daudzām dārgām izejvielām.

Apskatīju, kā Zane ķeskāja kulināro biezpienu (kas paredzēts kā sastāvdaļa dažādiem ēdieniem, nevis ēšanai randomā kā parastais biezpiens) un kārtējo reizi pārliecinos, ka neviena influencere Latvijā nav izdomājusi labākas, garšīgākas un veselīgākas receptes par edunsporto.lv (fitnesistes Inetas Rijnieces projekts) Neviena! Visām kaut kas trekns, vai kaut kas dārgs, ko ikdienā negatavo, vai kaut kas samiksēts, un receptēs nav ne olbaltumvielas, ne ogļhidrāti, ne tauki līdzsvarā, ne kcal uz 100 g norādītas, kas palīdzētu orientēties, cik daudz un cik bieži to ēdienu ēst.
23.11.2023 16:59 |
 
Reitings 539
Reģ: 01.11.2023
Un es it ka saprotu, ka ta Zane ir tada sirsnīga pēc rakstura, bet daudzi tie viņas joki man liekas tik nesmiekligi un tizli
23.11.2023 17:08 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
koncha @ 23.11.2023 14:52

Tāda riktīgi sagurusi ?

Gan jau Pēča (Dēsts).
Abi tāds dzēraju pārītis,sauliete novecojusi vien 6 men laikā,redz ko alko nodara ādai un sejai,alkaša.
23.11.2023 18:12 |
 
Reitings 2626
Reģ: 10.04.2022
Loreenijatatoo @ 23.11.2023 18:12

Gan jau Pēča liek kārtīgi atstrādāt ar muti!!??dzer,ēd,sūkā!! Pat pucēties laika nav,vien vienā vācerē iespiestā peldkostīmā staigā,laikam lai vieglāk uz celīšiem.
Abi tāds dzēraju pārītis,sauliete novecojusi vien 6 men laikā,redz ko alko nodara ādai un sejai,alkaša.

Tak nesen vēl Pēča storijos sieviņai uzsmirdēja par to sūkāšanu, ka vēl viņai ir jāpraktizējas😀😀😀 Vai ta Sauliete jaunības/ziedu laikos slepus viesnīcās nesapraktizējās?😀😀
23.11.2023 18:24 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Loreenijatatoo @ 23.11.2023 18:12

Gan jau Pēča liek kārtīgi atstrādāt ar muti!!??dzer,ēd,sūkā!! Pat pucēties laika nav,vien vienā vācerē iespiestā peldkostīmā staigā,laikam lai vieglāk uz celīšiem.
Abi tāds dzēraju pārītis,sauliete novecojusi vien 6 men laikā,redz ko alko nodara ādai un sejai,alkaša.
A te daudzas Jutas izteikumus nosodīja par alko. Tā Kača tik dzer un ēd😂 katra glāze savādāka kā veselība tur to maisījumu? Viņa vismaz ēd👍 brīnos kur paliek viss😳 nevar būt tā ka viņa iet uz ateju kuņģi pēc tam tīrīt? Viņai jau no alko kaloriju visai dienai pietiek. Un tas vēl ko viņa ēd? Labi būtu jūras veltes un pliki dārzeņi, bet viņai tak makaroni zupā, pelmeņi buljonā, makaronu bļodas ar piedevām utt. Tie pulveri neko nelīdz tādēļ man ir aizdomas tiešām par to kuņģa tīrīšanu.
23.11.2023 18:37 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Jo Kačai ir kā bulīmiķe ēd rij pārēdās! Nu tak es pus zupu neapēstu no tā visa . Labi es ēdu ļoti maz, bet bieži. Īst neticās, ka viņi sasūta kaudzi un gandrīz visu atstāj!
23.11.2023 18:42 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Gardenia @ 23.11.2023 18:37
A te daudzas Jutas izteikumus nosodīja par alko. Tā Kača tik dzer un ēd? katra glāze savādāka kā veselība tur to maisījumu? Viņa vismaz ēd? brīnos kur paliek viss? nevar būt tā ka viņa iet uz ateju kuņģi pēc tam tīrīt? Viņai jau no alko kaloriju visai dienai pietiek. Un tas vēl ko viņa ēd? Labi būtu jūras veltes un pliki dārzeņi, bet viņai tak makaroni zupā, pelmeņi buljonā, makaronu bļodas ar piedevām utt. Tie pulveri neko nelīdz tādēļ man ir aizdomas tiešām par to kuņģa tīrīšanu.

Vai nu joprojām baigi ātra vielmaiņa vai vemj ārā, vai kaut ko lieto (tabletes/šņauc, nezinu)...
Man nebūtu tik slaids augums, ja es tā rītu, dzertu un kustētos tik maz (tā sporta zāle pa retam neko nemaina)
23.11.2023 18:44 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Apple of my eye @ 23.11.2023 18:44

Vai nu joprojām baigi ātra vielmaiņa vai vemj ārā, vai kaut ko lieto (tabletes/šņauc, nezinu)...
Man nebūtu tik slaids augums, ja es tā rītu, dzertu un kustētos tik maz (tā sporta zāle pa retam neko nemaina)
Vielmaiņai īsti neticās, es iedomājos kā Didra viņai blakus justos😂 Bļin es mājās wokus gatavoju bez nūdelēm tikai uz dārzeņiem, jūras veltēm un gaļu. Man bļin skauž kā viņa tās nūdeles ēd😂 viņai tak visas zupas ar nūdelēm man būtu bez. Pelmeņus arī neizvēlētos, bet viņa štopē pilnām mutēm😳 Dzimšanas dienas galds vispār mani nokāva. Kā ieraudzīju 2 dienas viņai ar līkumu gāju.
23.11.2023 18:57 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Es vēl saprastu, ja Kača tikai ēstu, bet tur tik daudz alko un kādi visi tie dzērieni ar kalorijām pārbagāti. Aperoli, pina koladas, šampi. Tie visi ir kaloriju bumbas. Tak nav dienā 1-2 danu pat trīs nav. Man izskatās kā minimums 6 un uz augšu. Ja video ir dienā 3 -4 dažādi dzerekļi tad cik vēl bez kamerām?
23.11.2023 19:01 |
 
Reitings 146
Reģ: 18.07.2023
Vilmara @ 23.11.2023 16:59

Apskatīju, kā Zane ķeskāja kulināro biezpienu (kas paredzēts kā sastāvdaļa dažādiem ēdieniem, nevis ēšanai randomā kā parastais biezpiens) un kārtējo reizi pārliecinos, ka neviena influencere Latvijā nav izdomājusi labākas, garšīgākas un veselīgākas receptes par edunsporto.lv (fitnesistes Inetas Rijnieces projekts) Neviena! Visām kaut kas trekns, vai kaut kas dārgs, ko ikdienā negatavo, vai kaut kas samiksēts, un receptēs nav ne olbaltumvielas, ne ogļhidrāti, ne tauki līdzsvarā, ne kcal uz 100 g norādītas, kas palīdzētu orientēties, cik daudz un cik bieži to ēdienu ēst.

Hallo, Zanes jājamzirdziņš ir nostalģiskas receptes "kā bērnībā", viņa nav nekāds fitnesa ēdiena influenceris. Protams, ka tās receptes nav nekāda veselīga dzīvesveida virsotne, kā jau visa latviešu ierastā virtuve. Vārds "našķoties" taču jau pasaka to priekšā.
Man Zane ļoti patīk, ja uznāk kāre pēc tāda veida ēdieniem. Nesen uzcepu magoņmaizītes pēc viņas receptes, sanāca tieši un precīzi tas, pēc kā tu ilgojies, kad domā "gribas magoņmaizīti".
23.11.2023 19:02 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Gardenia @ 23.11.2023 18:57
Vielmaiņai īsti neticās, es iedomājos kā Didra viņai blakus justos? Bļin es mājās wokus gatavoju bez nūdelēm tikai uz dārzeņiem, jūras veltēm un gaļu. Man bļin skauž kā viņa tās nūdeles ēd? viņai tak visas zupas ar nūdelēm man būtu bez. Pelmeņus arī neizvēlētos, bet viņa štopē pilnām mutēm? Dzimšanas dienas galds vispār mani nokāva. Kā ieraudzīju 2 dienas viņai ar līkumu gāju.

Nu vispār man pašai arī neticas vielmaiņai, jo tad viņa būtu kā skals visu laiku, bet kaut cik jau viņai tas svars staigā. Un tauki bija jāatsūc. Manuprāt, noteikti ir kāda metodīte... Bet nekas nevar būt veselībai labs
23.11.2023 19:05 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
Terra Incognita @ 23.11.2023 19:02

Hallo, Zanes jājamzirdziņš ir nostalģiskas receptes "kā bērnībā", viņa nav nekāds fitnesa ēdiena influenceris. Protams, ka tās receptes nav nekāda veselīga dzīvesveida virsotne, kā jau visa latviešu ierastā virtuve. Vārds "našķoties" taču jau pasaka to priekšā.
Man Zane ļoti patīk, ja uznāk kāre pēc tāda veida ēdieniem. Nesen uzcepu magoņmaizītes pēc viņas receptes, sanāca tieši un precīzi tas, pēc kā tu ilgojies, kad domā "gribas magoņmaizīti".

Vai ne... Man arī tomēr šķiet, ka Našķoties Zane nav tas pats, kas fitnesa/veselīga uztura influenceris. Nevajag visus bāzt vienā maisā. Zanes receptes gatavoju reti, bet nav sanācis vilties. Un kalorijas katrs pats var mājās aprēķināt, ja seko tam līdzi.
23.11.2023 19:10 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Apple of my eye @ 23.11.2023 19:05

Nu vispār man pašai arī neticas vielmaiņai, jo tad viņa būtu kā skals visu laiku, bet kaut cik jau viņai tas svars staigā. Un tauki bija jāatsūc. Manuprāt, noteikti ir kāda metodīte... Bet nekas nevar būt veselībai labs
Tas bija dzirdēts, ka svariņš staigā par tauku atsūkšanu nezināju gan. Nezini kurās vietās atsūca. Točna no malas ar skaudību skatos!😂 es par savu vielmaiņu īst nesūdzos, bet šitā rīšana tā vairs nav ēsšana! Es it kā pie visa piedomāju saldumus nelietoju tikai šad tad medus drusku tējai, maizi praktiski neēdu vispār tikai pa retam ar lasi, ikriem vai aknu pastēti. Tiešām reti. 4-6 gadā uztaisu lazanju tur makaroni. Kartupeļus ēdu gan. Pārsvarā ēdiens gaļa zivis, jūras veltes dārzeņi un augļi. Piena produkti. Bet viņa visu stumj iekšā āzijas zupai ar nūdelēm vēl nūdeles močī pa virsu. 99 pročiem ar to alko būtu 8 izmēri pa pus gadu klāt.
23.11.2023 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 1602
Reģ: 01.08.2012
Skandalalert @ 23.11.2023 16:35
Gan jau esmu tāda vienīgā, bet man daudzi našķoties Zanes ēdieni patiesība liekas dīvaini. Šodien kkada mega giga bļoda ar biezpienu. Labi, kkādi pīrāgi reizēm izskatās labi, bet bieži ari liekas, ka receptes tadas, ka viss randoma samests kopa. Un kad vina liek panna sviestu un baksta ar pirkstiem, it ka sviests pats neizkusis, man ari kaitina
visits jāliek uz pusi mazāk siera vai cukura.
Bet vispār man viņa patīk.
23.11.2023 19:31 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Terra Incognita @ 23.11.2023 19:02

Hallo, Zanes jājamzirdziņš ir nostalģiskas receptes "kā bērnībā", viņa nav nekāds fitnesa ēdiena influenceris. Protams, ka tās receptes nav nekāda veselīga dzīvesveida virsotne, kā jau visa latviešu ierastā virtuve. Vārds "našķoties" taču jau pasaka to priekšā.
Man Zane ļoti patīk, ja uznāk kāre pēc tāda veida ēdieniem. Nesen uzcepu magoņmaizītes pēc viņas receptes, sanāca tieši un precīzi tas, pēc kā tu ilgojies, kad domā "gribas magoņmaizīti".

Bērnībā nekāda kulinārā biezpiena nebija, ko jaukt ar rozīnēm, čia utt. Ja gribas našķoties, tad jāņem 9% biezpiens un tad var tiešām našķēties. Īsāk sakot, haoss tas viss. Nav tur viena, ieturēta kulinārā stila "vecmāmiņas gaumē", bet kaut kāds bezstils.
23.11.2023 19:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Aleluja! Kača mani sadzirdēja viņai viena, viena porcija ar garnelēm un dārzeņiem plus beidzot ūdens😳
23.11.2023 19:54 |
 
Reitings 1965
Reģ: 04.01.2022
Vilmara @ 23.11.2023 19:33

Bērnībā nekāda kulinārā biezpiena nebija, ko jaukt ar rozīnēm, čia utt. Ja gribas našķoties, tad jāņem 9% biezpiens un tad var tiešām našķēties. Īsāk sakot, haoss tas viss. Nav tur viena, ieturēta kulinārā stila "vecmāmiņas gaumē", bet kaut kāds bezstils.

Ko piesējies pie kulinārā biezpiena? Kulinārais nebija nopērkams, tāpēc mana ome dzina biezpienu 10x caur gaļmašīnu, lai sanāktu kulinārais.
Zane ir forša, man ir visas viņas grāmatas. Un tieši tā, viņa nav fitnesa influencere! Viņas niša ir komforta ēdiens.
A tu vari turpināt skaitīt savas kalorijas un dusmoties uz visu pasauli.
23.11.2023 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits