IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Kads zina, kur The_aiga dēls? Ielieka bildes no fotosesijas un tur gimenes fotosesija tikai ar jauno virieti un meitinju, puikas nav. Izslegts no gimenes? Dzivo ar teeti? Kas zinams?
01.11.2023 11:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 31.12.2013
koncha @ 01.11.2023 11:04
Ar ko Evijafo ir ievērojama, ka 129k sekotāju?
liela daļa ir nopirkti :-)
01.11.2023 11:19 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
tritanija @ 01.11.2023 11:16
Kads zina, kur The_aiga dēls? Ielieka bildes no fotosesijas un tur gimenes fotosesija tikai ar jauno virieti un meitinju, puikas nav. Izslegts no gimenes? Dzivo ar teeti? Kas zinams?
Viņa vairākas reizes šo ir skaidrojusi.. Kad šķīrās ar dēla tēvu, tad tas nebija pozitīvi (kā var saprast), un tēvs ar tiesu ir pieprasījis, ka dēlu nedrīkst publicēt soc tīkos. Aiga pati ir minējusi, ka tas ir ļoti grūti viņai.
01.11.2023 11:32 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Meitenes vai tas telegram un ig konts your luxury shop ir savesti fake ?
01.11.2023 11:34 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
liilac @ 01.11.2023 11:32
Viņa vairākas reizes šo ir skaidrojusi.. Kad šķīrās ar dēla tēvu, tad tas nebija pozitīvi (kā var saprast), un tēvs ar tiesu ir pieprasījis, ka dēlu nedrīkst publicēt soc tīkos. Aiga pati ir minējusi, ka tas ir ļoti grūti viņai.

Mūsdienu traģēdija - nedrīkst publicēt bērnu soctīklos :D
01.11.2023 11:36 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Apple of my eye @ 01.11.2023 11:36

Mūsdienu traģēdija - nedrīkst publicēt bērnu soctīklos :D

Te jau arī rodas sabiedrības divkosīgums. Tad, kad ģimene izvēlas nerādīt bērnu soc.tīklos vai pat noklusē par grūtniecību, uzreiz baumo, ka vai tad bērns tik neglīts, ka negrib rādīt, laikam ar novirzēm utt. Bet tad, kad publicē, tad uzreiz, ko tad liek tos bērnus publiski, ja negrib, lai skatās un aprunā.
Mūsdienu norma - divkosīgums.
01.11.2023 11:53 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Loreenijatatoo @ 01.11.2023 11:34
Meitenes vai tas telegram un ig konts your luxury shop ir savesti fake ?

Protams, ka feiki! Pati tirgotāja to neslēpj.
01.11.2023 12:52 |
 
Reitings 2903
Reģ: 05.09.2023
Evijai tajās bildēs rakurss tāds izvēlēts, ka izskatās kā bumbas un nošļukušas. Domāju viņai piestāv, tikai vajadzēja kādu izmēru, varbūt divus mazāk.
01.11.2023 13:29 |
 
Reitings 227
Reģ: 20.11.2022
fioanaa @ 31.10.2023 23:58

Piekrītu, silikonpupi nerullē. Kā pašām ir patīkami apzināties, ka ķermenī sabāzti acīmredzami feiki? ?
tām kurām ir vismaz kautkas ko ielikt krūšturī, nekad nesapratīs tās, kurām gandrīz taisns. Labāk ielikt vismaz kautkādu izmēru nevis visu dzivi slēpties džemperos un būt kompleksos.
Bet Evijai bija jau pašai savas ,mierīgi varēja arī nelikt.
01.11.2023 13:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
nimfa1726 @ 01.11.2023 10:37
Kāds gredzens kambalai, Olga vnm bļāvusi kad pati visu dabū vilkt un domāt kā nomaksāt,jo vecis tik kož .

Kā gan citādi, lai novērš uzmanību no Kambalas ienākumu avota?
01.11.2023 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 3388
Reģ: 25.05.2009
Allii @ 01.11.2023 13:44
tām kurām ir vismaz kautkas ko ielikt krūšturī, nekad nesapratīs tās, kurām gandrīz taisns. Labāk ielikt vismaz kautkādu izmēru nevis visu dzivi slēpties džemperos un būt kompleksos.
Bet Evijai bija jau pašai savas ,mierīgi varēja arī nelikt.

Ne visām, kam ir gandrīz taisns, ir kompleksi. Mani droši vien var pieskaitīt šai "gandrīz taisns" kategorijai un man nav nekādu kompleksu un nekad neesmu gribējusi milzīgus buferus vai kaut lielākas krūtis. Kad es skatos uz tām izgāztajām lielizmēra krūtīm, kas tiek izrādītas plašākai publikai ar lielu dekoltē palīdzību, es tiešām nesaprotu kāpēc, tas ir jādara. Piem. Didrihsone, ņem un uzstūķē tās savas kannas līdz pat zodam ar savām korsetēm, tā ka šīs veļas laukā no bļodiņām. Manuprāt šobrīd šī krūšu palielināšana ir soctīklu bums, kas sievietes dzen veikt šāda tipa operāciju. Un te vairs nespēlē lomu pašas sievietes vēlme palielināt krūtis, tapēc, ka viņa nespēj pieņemt savu ķermeni, bet viss notiek no sērijas, Ilze palielināja krūtis, Ilzei tagad ir baigās bildes un tagad Ilzei ir daudz sekotāju un daudz like, tāpēc man arī vajag.
01.11.2023 14:08 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
cory @ 01.11.2023 14:08

Ne visām, kam ir gandrīz taisns, ir kompleksi. Mani droši vien var pieskaitīt šai "gandrīz taisns" kategorijai un man nav nekādu kompleksu un nekad neesmu gribējusi milzīgus buferus vai kaut lielākas krūtis. Kad es skatos uz tām izgāztajām lielizmēra krūtīm, kas tiek izrādītas plašākai publikai ar lielu dekoltē palīdzību, es tiešām nesaprotu kāpēc, tas ir jādara. Piem. Didrihsone, ņem un uzstūķē tās savas kannas līdz pat zodam ar savām korsetēm, tā ka šīs veļas laukā no bļodiņām. Manuprāt šobrīd šī krūšu palielināšana ir soctīklu bums, kas sievietes dzen veikt šāda tipa operāciju. Un te vairs nespēlē lomu pašas sievietes vēlme palielināt krūtis, tapēc, ka viņa nespēj pieņemt savu ķermeni, bet viss notiek no sērijas, Ilze palielināja krūtis, Ilzei tagad ir baigās bildes un tagad Ilzei ir daudz sekotāju un daudz like, tāpēc man arī vajag.

Ļoti piekrītu.
Saprotu tās, kas taisa no ļoooti maza vai koriģē reālus defektus. Bet dzīties pēc kaut kāda standarta vai trenda - tas ir nožēlojami.
Bet šajā gadījumā viņa no B (vai ne?) ielika kaut ko milzīgu - double D varbūt? Why?!? Tiešām izskatās smagnēja.
Didra savukārt vienkārši šausmas - nu tik nedabīgi kā tūlīt sprāgstoši baloni. Nevienādi. Uzspiesti līdz ausīm. Tas ir apsmiekls.
Vēl esmu ievērojusi, ka daudzām sievietēm ar dabīgi lielajiem izmēriem ir tāda kā pārākuma sajūta, un bieži sarunās tiek iemests “nu man jau grūti krūšturi atrast” vai no tādas sērijas. Bet attiecībā uz krūtīm man nekad nav licies, ka lielāks ir labāk
01.11.2023 14:29 |
 
Reitings 10063
Reģ: 08.03.2021
cory @ 01.11.2023 14:08

Ne visām, kam ir gandrīz taisns, ir kompleksi. Mani droši vien var pieskaitīt šai "gandrīz taisns" kategorijai un man nav nekādu kompleksu un nekad neesmu gribējusi milzīgus buferus vai kaut lielākas krūtis. Kad es skatos uz tām izgāztajām lielizmēra krūtīm, kas tiek izrādītas plašākai publikai ar lielu dekoltē palīdzību, es tiešām nesaprotu kāpēc, tas ir jādara. Piem. Didrihsone, ņem un uzstūķē tās savas kannas līdz pat zodam ar savām korsetēm, tā ka šīs veļas laukā no bļodiņām. Manuprāt šobrīd šī krūšu palielināšana ir soctīklu bums, kas sievietes dzen veikt šāda tipa operāciju. Un te vairs nespēlē lomu pašas sievietes vēlme palielināt krūtis, tapēc, ka viņa nespēj pieņemt savu ķermeni, bet viss notiek no sērijas, Ilze palielināja krūtis, Ilzei tagad ir baigās bildes un tagad Ilzei ir daudz sekotāju un daudz like, tāpēc man arī vajag.

Tieši tā, es arī ietilpstu kategorijā “gandrī taisni”, un man vienmēr savas krūtis ir patikušas. Ļoti bieži krūšturi nevalkāju, arī pēc bērna bija vien niecīgas izmaiņas. Man ir sportisks stils, un nevaru sevi iedomāties ar lielākām krūtīm. Seksu tāpat izbaudu, un vīrieši vienmēr pievilkušies tādi, kuriem mazas krūtis liekas seksīgas. Nekad neesmu vēlējusies implantus, tāpēc nevajag domāt, ka tie ir visu mazo krūšu īpašnieču sapnis.
01.11.2023 14:48 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
Būsim reāli. Mūsdienās visur internetā piedirsts ar bildēm kur miečas ir ar izgāztām krūtīm. Bildējas ar vien atkailinatākas, mūsdienās vairs nekas nav privāts. Lielākā dala vīriešu jau uz tādām vien siekalojas. Tādēļ sievietēm ari panesās, varu derēt ka liela dala palielina krūtis, jo zina ka tad tieši vīriešiem patīk. Man ir B izmērs, pēc hormonalajam zālēm man viņām vairs nav tā smukā forma, zāles palielināja man krūtis par vienu izmēru, un beidzot dzert samazināja, tad nu kas ir tas ir. Arī vienu brīdi biju lielos kompleksos, jo mans draugs ik pa laikam tieši uz tādam lielpupainām skatījās, bet tad vienu dienu kaut kā pavisam savādāk uz sevīm paskatījos, vnk vienā dienā man iepatikās tas ko redzu spogulī. Esmu gara, tieva meiča un apzinos, ka ieliekot krūtis man nekas vairs proporcionāls nebūs. P.S. Ar to draugu kopā vairs neesmu. Apnika visu laiku stresot un raudāt pēc kārtējām reizēm kad bija meklējis un skatijies uz sievietēm kuras ir pilnīgs pretstats man.
01.11.2023 14:56 |
 
Reitings 216
Reģ: 09.10.2023
Man arī nešķiet, ka lielas krūtis ir skaisti. Man agrāk bija mazas krūtis un man patika, kā izskatījās, nekādu kompleksu. Pieņēmos svarā un vēl šis tas un ir krietni lielākas, kā arī gravitācijas ietekmētas (kas, manuprāt, vairāk izpaužas tieši lielākiem izmēriem).. ar mazākām daudz ērtāk un daudzas drēbes izskatās labāk, ar lielākām daudz kas izskatās piedauzīgāk. Protams, gaumes atšķiras.
Bet šajā diskusijā jau arī var redzēt, ka sievietes vienu otru kritizē par dabiskām krūtīm vai normālu svaru. Piemēram, Brokas krūtis noliek, Gluzunovu par resnu sauc.
01.11.2023 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Apple of my eye @ 01.11.2023 14:29

Ļoti piekrītu.
Saprotu tās, kas taisa no ļoooti maza vai koriģē reālus defektus. Bet dzīties pēc kaut kāda standarta vai trenda - tas ir nožēlojami.
Bet šajā gadījumā viņa no B (vai ne?) ielika kaut ko milzīgu - double D varbūt? Why?!? Tiešām izskatās smagnēja.
Didra savukārt vienkārši šausmas - nu tik nedabīgi kā tūlīt sprāgstoši baloni. Nevienādi. Uzspiesti līdz ausīm. Tas ir apsmiekls.
Vēl esmu ievērojusi, ka daudzām sievietēm ar dabīgi lielajiem izmēriem ir tāda kā pārākuma sajūta, un bieži sarunās tiek iemests “nu man jau grūti krūšturi atrast” vai no tādas sērijas. Bet attiecībā uz krūtīm man nekad nav licies, ka lielāks ir labāk

Vienīgais bonuss no lielām krūtīm ir tas,ka skatoties filmu ir kur bļodiņu ar našķiem uzlikt,visādi citādi nu nafig. Personīga pieredze ar dabīgām bumbām.
01.11.2023 15:27 |
 
Reitings 216
Reģ: 09.10.2023
Apple of my eye @ 01.11.2023 14:29

Ļoti piekrītu.
Saprotu tās, kas taisa no ļoooti maza vai koriģē reālus defektus. Bet dzīties pēc kaut kāda standarta vai trenda - tas ir nožēlojami.
Bet šajā gadījumā viņa no B (vai ne?) ielika kaut ko milzīgu - double D varbūt? Why?!? Tiešām izskatās smagnēja.
Didra savukārt vienkārši šausmas - nu tik nedabīgi kā tūlīt sprāgstoši baloni. Nevienādi. Uzspiesti līdz ausīm. Tas ir apsmiekls.
Vēl esmu ievērojusi, ka daudzām sievietēm ar dabīgi lielajiem izmēriem ir tāda kā pārākuma sajūta, un bieži sarunās tiek iemests “nu man jau grūti krūšturi atrast” vai no tādas sērijas. Bet attiecībā uz krūtīm man nekad nav licies, ka lielāks ir labāk

Nu ar mazām krūtīm patiešām krietni vieglāk krūšturi atrast vai staigāt bez. Un es to saku ar nožēlu par to, ka man tā nav, nevis pārākumu.
01.11.2023 15:29 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2019
Nu viss, beidzot to sagaidījām. lv pakāpeniski dzēš bildes ar kp.
01.11.2023 15:36 |
 
Reitings 625
Reģ: 13.03.2020
te tik karsta diskusija par kruutiim ka intereses peec iegaaju paskatiities Evjafo - shiis ir taas “milziigaas” kruutis par kuraam juus runaajat? tad jau uz taa fona esmu pamela andersone
https://failiem.lv/u/4uggk69u59
01.11.2023 15:54 |
 
Reitings 625
Reģ: 13.03.2020
Murka236 @ 01.11.2023 15:36
Nu viss, beidzot to sagaidījām. lv pakāpeniski dzēš bildes ar kp.

tieshi to pashu shodien pamanijju! tomeer forumam bija taisniiba
01.11.2023 15:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits