IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kur tad Gobzis pēkšņi atcerējās un raksta par Gulbja dēla izvarošanām un pedofilijām arī, ka uzmācās visu laiku nepilngadīgām meitenēm. Tagad attapās un saka to tā neatstās, bet pirms tam klusēja kā ūdeni mutē iesmēlis!
13.09.2023 23:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5090
Reģ: 03.11.2012
salvija @ 13.09.2023 23:00

Cik zinu, vecāki nav bagāti.

Kādreiz, pirms gadiem 10 vai vairāk, Grigules tēvs bija samērā turīgs, jo mamma nestrādāja un pati Grigule bija nereāli izlutināts tīneidžers. Tad vecāki izšķīrās, tēvs piegrieza skābekli ar finansēm un māte aizgāja strādāt skaistumkopšanas salonā par administrātori. Nezinu kā ir tagad, varbūt tēvs viņu arī atbalsta finansiāli, bet kaut kā neticu. Drīzāk otrs variants, jo jau pusaudžu gados viņa bija paviegla, lai gan visiem klārēja, ka ir baigais nevainības iemiesojums.
Es nekad neaizmirsīšu kā viņa 15 gados ņaudēja par to, ka pievēmusi taksi un taksists viņu izmeta no auto, nakts vidū uz ielas 😂beigās tas stāsts tika tik ļoti “uzlabots”, ka viņa it kā esot tikusi piekauta.
13.09.2023 23:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
crete @ 13.09.2023 17:39

Nezināji, ka pērk ne jau logo dēļ, kuru knapi redz, bet gan dizaina dēļ? :D Nabadzītes, pašas siekalojas ap brendu somām, jo tām ir tie skaistie dizaini, bet snobisma dēļ nepirks ne pa kam, jo tač nedod dievs kāda dieviete atkodīs, ka nopirki fake, nevis oriģinālo. Un pat tad, ja nopirksi oriģinālo, tāpat norēks, ka ko brauc ar sabiedrisko un brendu somu. Tāpēc man vienalga, patīk dizains, pērku un staigāju. ?

Nabadziite esi tu, kura nevar nopirkt origjinaalu, kjiinieshu ubadze.
13.09.2023 23:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Maddy03 @ 13.09.2023 17:56
Nesen parādījās ziņas, ka Artūrs Šilovs šķiras no sievas…
Linkaa bilde ar viņa “sieviņu” Vendiju laikā kad Artūrs cīnījās par bronzu. Esot pamatīgi izklaidējusies ar pretējā dzimuma pārstāvjiem uz šīs “Luxury jahtas”
https://failiem.lv/u/ze7gchfa9

Cilveeks bez puptura sauljojas, kas tur slikts?
13.09.2023 23:31 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.06.2023
Huppoo @ 13.09.2023 23:23

Kāda starpībai vai viņam ir šizofrēnija vai nav, ja tas viss ko viņš raksta līdz šim ir bijusi taisnība? Gan Kazanovski, gan Sprogu, Trečaku. Es neko jaunu pagaidām neesmu uzzinājusi. ?

mani patiešām neinteresē pēdejo dienu un nedēļu intrigas.
Alda degradācija/personības izmaiņas ir daudz lielākā laika griezumā.
"Taisnība", ko viņs runā nāk no antisociāla cilvēka mutes, kurš vairs nespēj kontrolēt, ko, kur un kam viņš saka.
13.09.2023 23:32 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Big Bang Theory @ 13.09.2023 23:32

mani patiešām neinteresē pēdejo dienu un nedēļu intrigas.
Alda degradācija/personības izmaiņas ir daudz lielākā laika griezumā.
"Taisnība", ko viņs runā nāk no antisociāla cilvēka mutes, kurš vairs nespēj kontrolēt, ko, kur un kam viņš saka.
Gobzis pēdējos 2 gadus manuprāt ir riktīgi jumtu pazaudējis noteikti
13.09.2023 23:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5090
Reģ: 03.11.2012
Gardenia @ 13.09.2023 23:43
Gobzis pēdējos 2 gadus manuprāt ir riktīgi jumtu pazaudējis noteikti

Gobža neprāta sākums nav saistīts ar brīdi, kad viņš sāka tievēt un sportot? Ap to laiku tas viss nesākās?
Varbūt viņš tajā laikā sāka lietot, no lietošanas sāka zaudēt svaru un lai maskētos sāka sportot un paralēli tam visam, sāka vērties ciet…
13.09.2023 23:53 |
 
Patīk
Reitings 10797
Reģ: 18.09.2021
vivii @ 13.09.2023 23:53

Gobža neprāta sākums nav saistīts ar brīdi, kad viņš sāka tievēt un sportot? Ap to laiku tas viss nesākās?
Varbūt viņš tajā laikā sāka lietot, no lietošanas sāka zaudēt svaru un lai maskētos sāka sportot un paralēli tam visam, sāka vērties ciet…

Noteikti, ka jau pirms tam. Lietojis vismaz viņš esot jau krietni sen
13.09.2023 23:56 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
vivii @ 13.09.2023 23:53

Gobža neprāta sākums nav saistīts ar brīdi, kad viņš sāka tievēt un sportot? Ap to laiku tas viss nesākās?
Varbūt viņš tajā laikā sāka lietot, no lietošanas sāka zaudēt svaru un lai maskētos sāka sportot un paralēli tam visam, sāka vērties ciet…
Es tieši tā arī domāju, tik konkrētu laiku neatceros kad sportot sāka nebija tie 2 gadi atpakaļ? Noteikti ar koksu vieglāk svaru zaudēt, enerģijas vairāk tā spogulēšanās visās tualetēs pie podiem ļoti dīvaida. Agresīvais garastāvoklis tukšā stulbā muldēšana par neko.
13.09.2023 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 25.05.2009
Elizabeteputnos @ 13.09.2023 22:19
jā, ir būts iekšā, un jā, ir salīdzināts, paturot rokās, pielaikojot apģērbu utt.. piemēram, Ralph Lauren ir zīmols, kas pašai patīk un esmu bijusi gan viņu outletos, gan oficiālajos veikalos - atšķirība ir milzīga apģērbu kvalitātē. Outlets nenozīnē uzreiz, ka veikals ir kaut kāds noplucis kaktu veikals. Tas ir tās paša zīmola veikals, vai var būt outlet vairumtirgotājs, bet kvalitāte nav tā pati. Re kur var paskatīties kā salīdzina to pašu brendu no outleta ar oriģinālajiem veikaliem: ?si=vu-gALVw4AaBsVhx

Coach, Kate Spade, Banana Republic un J Crew, ko piemin tavā ievietotajā video, nav high end brendi. Amerikas tirgū tas ir tas pats, kas Eiropā Zara. Par tiem jau es teicu iepriekš, ka tur nav šaubu, ka tiek ražotas atsevišķas lietas priekš outlet un sava brenda retail veikaliem. Es runāju par high-end brendiem. Es labprāt paskatītos kādu video, kur salīdzina šīs piramīdas pirmo trīs augšējo iedaļu brendu outlet un veikalu produkciju un pasaka, ka tā ir ražota outlet un veikalam atsevišķi, bet neesmu pārliecināta, ka tādu video izdosies atrast.
14.09.2023 00:05 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.06.2023
Gardenia @ 13.09.2023 23:57
Es tieši tā arī domāju, tik konkrētu laiku neatceros kad sportot sāka nebija tie 2 gadi atpakaļ? Noteikti ar koksu vieglāk svaru zaudēt, enerģijas vairāk tā spogulēšanās visās tualetēs pie podiem ļoti dīvaida. Agresīvais garastāvoklis tukšā stulbā muldēšana par neko.

tā ir aisberga redzamā daļa.
Es par pagrieziena punktu nosauktu laiku, kad kaimiņa partiju ievēlēja saima un Aldis cerēja uz premjerministra amatu, bet visas partijas atteicās viņam roku spiest, t.i., veidot ar viņu valdību. Tā bija pirma reize, kad viņs piedzīvoju lielu un publisku kaunu. Tad tā sniega pika sāka velties no kalna lejā, kas tagad ir gigantiksa izmēra sniega bumba. Toreiz no viņa sāka noversties nopietni cilvēki un viņš aplipa ar margināliem personāžiem un lētticīgu/mazizglītotu fanu pulku.
Jo sliktāk attīstījās scenārijs, jo kaismīgaki izsaukumi sekoja.
14.09.2023 00:09 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Big Bang Theory @ 14.09.2023 00:09

tā ir aisberga redzamā daļa.
Es par pagrieziena punktu nosauktu laiku, kad kaimiņa partiju ievēlēja saima un Aldis cerēja uz premjerministra amatu, bet visas partijas atteicās viņam roku spiest, t.i., veidot ar viņu valdību. Tā bija pirma reize, kad viņs piedzīvoju lielu un publisku kaunu. Tad tā sniega pika sāka velties no kalna lejā, kas tagad ir gigantiksa izmēra sniega bumba. Toreiz no viņa sāka noversties nopietni cilvēki un viņš aplipa ar margināliem personāžiem un lētticīgu/mazizglītotu fanu pulku.
Jo sliktāk attīstījās scenārijs, jo kaismīgaki izsaukumi sekoja.
Noteikti ir tā kā Tu saki, pirms tam viņu jau arī es par pilnu neņēmu, bet tie trakie izgājieni bija drusku klusāki. Iespējams šo pēdējo 2 gadu laikā man vairāk acīs trāpījās kamēr FB pirms vēlēšanām nobloķēja. Pirms tam drusku palūrēju kad lika tam džekam Kristu precēt nu un un pēdējās fienās drusku palūrēju. Secinājums viens ja pirms tam man bija pārliecība, ka pilns rublis nav noteikti tagad jau mu vispār, bet faniņi un un fanītes dažas vēl savlabājušās spriežot pēc komentāriem. Viņam kaut uz galvu slimam, bet tomēr izglītotam cilvēkam smagi pieņemt ka fano par viņu neizglītoti cilvēciņi.
14.09.2023 00:26 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.06.2023
Gardenia @ 14.09.2023 00:26
Noteikti ir tā kā Tu saki, pirms tam viņu jau arī es par pilnu neņēmu, bet tie trakie izgājieni bija drusku klusāki. Iespējams šo pēdējo 2 gadu laikā man vairāk acīs trāpījās kamēr FB pirms vēlēšanām nobloķēja. Pirms tam drusku palūrēju kad lika tam džekam Kristu precēt nu un un pēdējās fienās drusku palūrēju. Secinājums viens ja pirms tam man bija pārliecība, ka pilns rublis nav noteikti tagad jau mu vispār, bet faniņi un un fanītes dažas vēl savlabājušās spriežot pēc komentāriem. Viņam kaut uz galvu slimam, bet tomēr izglītotam cilvēkam smagi pieņemt ka fano par viņu neizglītoti cilvēciņi.

varētu teikt, tas bija iemesls, kas mani pamudinaja te piereģistrēties:) un sākt par to runāt, lai Gobzema (kādreizējās) harizmas apstulbinātās meitenes un sievietes kaut nedaudz sāktu izvērtēt faktus un domāt kritiski.
Aldis savā dzīvē, ja vien neskaita skolas laiku, nekad neko nav darījis, ja gala iznakumā nesaņems personisko labumu, vai nepabaros savu ego. Cilvēks bez empātijas, manipulātors, kuram dzīvē vairak par visu sagāda baudu vara un uzmanība.
14.09.2023 00:35 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Big Bang Theory @ 14.09.2023 00:35

varētu teikt, tas bija iemesls, kas mani pamudinaja te piereģistrēties:) un sākt par to runāt, lai Gobzema (kādreizējās) harizmas apstulbinātās meitenes un sievietes kaut nedaudz sāktu izvērtēt faktus un domāt kritiski.
Aldis savā dzīvē, ja vien neskaita skolas laiku, nekad neko nav darījis, ja gala iznakumā nesaņems personisko labumu, vai nepabaros savu ego. Cilvēks bez empātijas, manipulātors, kuram dzīvē vairak par visu sagāda baudu vara un uzmanība.
Paldies par to Tev🙏 Mani vienmēr izbrīnīja kur viņš tās fanītes un fanus atrod? Tas vēl labi, ka Tev izdevās kādam acis atvērt man vienai paziņai nekā neizdevās, bet viņa ir tāda galīgi neizglītota 3 sīču mamaška😢 tā fanoja visu laiku, kamēr rs viņu atšuvu🙈
14.09.2023 00:40 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.06.2023
Gardenia @ 14.09.2023 00:40
Paldies par to Tev? Mani vienmēr izbrīnīja kur viņš tās fanītes un fanus atrod? Tas vēl labi, ka Tev izdevās kādam acis atvērt man vienai paziņai nekā neizdevās, bet viņa ir tāda galīgi neizglītota 3 sīču mamaška? tā fanoja visu laiku, kamēr rs viņu atšuvu?

:)
nezinu, vai izdevies, bet būšu no sirds priecīga, ja kaut viena no fanu kluba aizdomāsies un saks šaubīties.
14.09.2023 00:43 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.06.2023
Gardenia @ 14.09.2023 00:40
Paldies par to Tev? Mani vienmēr izbrīnīja kur viņš tās fanītes un fanus atrod? Tas vēl labi, ka Tev izdevās kādam acis atvērt man vienai paziņai nekā neizdevās, bet viņa ir tāda galīgi neizglītota 3 sīču mamaška? tā fanoja visu laiku, kamēr rs viņu atšuvu?

iesim čučēt;) Tas cilveks nav pelnījis tik lielu uzmanību, lai mēs par viņu te stundām runātu.
Ar labu nakti!
14.09.2023 00:45 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Big Bang Theory @ 14.09.2023 00:43

:)
nezinu, vai izdevies, bet būšu no sirds priecīga, ja kaut viena no fanu kluba aizdomāsies un saks šaubīties.
Gan jau ir domāju par to Tev nav jāsāubās īpaši tagad. Man jau tas bļauris no Maximas likās aizdomīgi glumš bļauris. Kas begās tāpat tapa skaidrs viņš jau go Maximu pats arī pāsa, bet uzmanību dabūja😔
14.09.2023 00:48 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
cory @ 14.09.2023 00:05

Coach, Kate Spade, Banana Republic un J Crew, ko piemin tavā ievietotajā video, nav high end brendi. Amerikas tirgū tas ir tas pats, kas Eiropā Zara. Par tiem jau es teicu iepriekš, ka tur nav šaubu, ka tiek ražotas atsevišķas lietas priekš outlet un sava brenda retail veikaliem. Es runāju par high-end brendiem. Es labprāt paskatītos kādu video, kur salīdzina šīs piramīdas pirmo trīs augšējo iedaļu brendu outlet un veikalu produkciju un pasaka, ka tā ir ražota outlet un veikalam atsevišķi, bet neesmu pārliecināta, ka tādu video izdosies atrast.
pajautāju google, man tas prasīja 2 minūtes, re kur raksta par Prada, Gucci, Burberry: https://www.google.com/amp/s/www.the-sun.com/lifestyle/7460664/reason-designer-outlet-stores-cheap-not-good-deal/amp/
"So brands like Prada, Gucci and Burberry, they all produce outlet lines for really cheap that they stock in these stores."
He went on to explain that outlets such as Bicester Village sell products made from 'inferior materials'
While the item may have the brand on it, it can be produced at a lower quality than the rest of the brands items.
Ben added: "Brands make huge amounts of money from these outlet stores so they make products specifically for them."
Tas ir viens raksts, kas bija pirmais sarkstā, netērēšu laiku meklēt vēl, bet par šo lietu esmu daudz interesējusies un testējusi, jo man interesē kvalitāte, nevis brends. Brendi grib, lai Tu domā, ka esi īpaša, nopērkot viņu krekliņu ar milzīgu logo priekšā, jo Tu kļūsti par bezmaksas reklāmu viņiem. Cilvēki, kas vēlas līdzināties slavenībām, nevar atļauties brendus, tāpēc tiem tiek sarūpētas lētākas, arī brenda, bet zemākas kvalitātes preces.
14.09.2023 00:58 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
cory @ 14.09.2023 00:05

Coach, Kate Spade, Banana Republic un J Crew, ko piemin tavā ievietotajā video, nav high end brendi. Amerikas tirgū tas ir tas pats, kas Eiropā Zara. Par tiem jau es teicu iepriekš, ka tur nav šaubu, ka tiek ražotas atsevišķas lietas priekš outlet un sava brenda retail veikaliem. Es runāju par high-end brendiem. Es labprāt paskatītos kādu video, kur salīdzina šīs piramīdas pirmo trīs augšējo iedaļu brendu outlet un veikalu produkciju un pasaka, ka tā ir ražota outlet un veikalam atsevišķi, bet neesmu pārliecināta, ka tādu video izdosies atrast.
Hermes, Fendi, protams ir ultra high end, tos tiešām neredzēsi un arī outletos nemaz nav, tos cilvēki - parastie bieži meklē vintage veikalos.
14.09.2023 01:03 |
 
Reitings 116
Reģ: 16.04.2023
Ariete @ 13.09.2023 22:22
Te varbūt kāda zin? Agnija Grigule arī eskortā? Aizdomīgi bieži ārzemju braucieni, tagad Monako helihopters.
tā dzirdēts, bet pierādījumu nav
14.09.2023 01:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits