IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Saistībā ar Vizlu tur viss skaidrs. Dzīvo savu labāko dzīvi, ir pakļauta skriet pakaļ skaistuma etaloniem. Viņa tiešām ir ļoti simpātiska, nesaprotu, kāpēc viņa slēpj savus unikālos vasaras raibumus. Man vairāk viņa simpatizētu, ja viņa vairāk būtu Latvijas Laura, nevis skrien pēc Kardashian kulta un pataisīt sevi par kārtējo lelli, bet katram savs 🙂!
Attiecības arī viņai izskatās līdzīgi līmenī kā Valdmaņiem bija - skaistums, mode un lai abi ir kā no žurnāla. Nav vairs viņiem augstāka līmeņa, kur kāpt.
Es zinu to Porziņģa kompāniju, kas viņam tur izskatās ir uzsēdusies. Manliekas smieklīgi lielīties ar visu to bagātību, ka Kristaps to visu uzsaucis. 😀
23.07.2023 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Uvavy @ 23.07.2023 11:38
Jana Janovska nav latviete? Skatos Sprinģes storijus, kur viņa publicēja saraksti ar Janovsku. Janovska ar tādām kļūdām raksta.. Satura ziņā, skatoties Spriņģi un Bidiņu, man nerodas šaubas, ka Janovska runā muļķības biznesa dēļ. Tāpat kā iepriekš tā zīdīšanas speciāliste, arī šī izmanto "dr" nevietā, cenšoties savām muļķībām piedot lielāku ticamību.

Jana izskatās ir ārste. Anti-aging màjaslapa viņa minēta kā - Dr.med. Jana Janovska
Preventīvās medicīnas speciālists, dermatologs
Bet zinot kā LV apmāca dermatologus 😄, tad jau nav brīnums, ka tikai ar Dr. birku viņa var spekulēt. Viņa jau nav terapeite, tāpēc līst tādos lauciņos ir bīstami. Būtu labāk stāstījusi par atopisku dermatītu, no sava lauciņa. :)
Ārsts nenozīmē, ka tagad piem. ķirurgs var sākt līst cita speciālista lauciņā un mācīt publiski, kā būtu labāk.
23.07.2023 16:46 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Cik smieklīgi! Žurnāliste Spriņģe un pašpasludinātais uztura “eksperts” Bidiņš (kuram nav medicīniskas izglītības) uzsāk publisku diskusiju ar ārsti, kura ir rakstījusi doktora disertāciju par tēmu un noteikti māk lasīt medicīniskos pētījumus daudz labāk kā Spriņģe vai Bidiņš! Zinātniskie pētījumi arvien tiek veikti un es nemaz nebrīnītos ja tās auzas nav tik veselīgas. Galu galā, pirms 20 gadiem visi teica, ka margarīns ir daudz veselīgāks par sviestu un tikai pēc tam atklājās patiesība par transtaukskābēm un to kaitīgumu veselībai.
Spriņģei ir izteikta vēlme būt visām pudelēm par korķi, bet varbūt vajag pirms tam mazliet iedziļināties tēmās?
Vienīgais, par ko Janovskai var piesieties, ir valodas prasme un informācijas pasniegšanas stils. Viņa mani neuzrunā ar savu tēlu. Bet zināšanas viņai ir pietiekošas, lai viņa teiktu to, ko saka.
23.07.2023 17:08 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Janovska izklausās pēc ārstes, par kuru mana mamma iesmēja,jo netīšām trāpīja pasēdēt blakus kursiku laikā, vēl prasīja man vai nezin kas tā par instagram dakterīti , stāstīja tādas muļķības ka tik turies
23.07.2023 17:08 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Ainulai @ 23.07.2023 17:08
Cik smieklīgi! Žurnāliste Spriņģe un pašpasludinātais uztura “eksperts” Bidiņš (kuram nav medicīniskas izglītības) uzsāk publisku diskusiju ar ārsti, kura ir rakstījusi doktora disertāciju par tēmu un noteikti māk lasīt medicīniskos pētījumus daudz labāk kā Spriņģe vai Bidiņš! Zinātniskie pētījumi arvien tiek veikti un es nemaz nebrīnītos ja tās auzas nav tik veselīgas. Galu galā, pirms 20 gadiem visi teica, ka margarīns ir daudz veselīgāks par sviestu un tikai pēc tam atklājās patiesība par transtaukskābēm un to kaitīgumu veselībai.
Spriņģei ir izteikta vēlme būt visām pudelēm par korķi, bet varbūt vajag pirms tam mazliet iedziļināties tēmās?
Vienīgais, par ko Janovskai var piesieties, ir valodas prasme un informācijas pasniegšanas stils. Viņa mani neuzrunā ar savu tēlu. Bet zināšanas viņai ir pietiekošas, lai viņa teiktu to, ko saka.

Ne jau tikai viņi divi par to runā. Jau esmu redzējusi vairākos soctīklos ierakstus no dažādiem speciālistiem, tai skaitā uztura speciālistiem, kas saka to pašu, uzverot, ka Janovska ir izrāvusi datus no konteksta vai speciāli interpretējusi pētījumu pa savam, lai dabūtu klikšķus. Turklāt Janovska pēc specializācijas ir dermatologs, kāds sakars viņai par uzturu runāt, kas nav viņas lauciņš, turklāt tik kategoriski? Nekad, nekad nevajag uzticēties tādiem “speciālistiem”, kas saka, ka kaut kāda lieta ir tikai slikta vai tikai laba, visam ir savas nianses.
23.07.2023 17:19 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Burgundya @ 23.07.2023 16:46

Jana izskatās ir ārste. Anti-aging màjaslapa viņa minēta kā - Dr.med. Jana Janovska
Preventīvās medicīnas speciālists, dermatologs
Bet zinot kā LV apmāca dermatologus ?, tad jau nav brīnums, ka tikai ar Dr. birku viņa var spekulēt. Viņa jau nav terapeite, tāpēc līst tādos lauciņos ir bīstami. Būtu labāk stāstījusi par atopisku dermatītu, no sava lauciņa. :)
Ārsts nenozīmē, ka tagad piem. ķirurgs var sākt līst cita speciālista lauciņā un mācīt publiski, kā būtu labāk.

Tieši tā! Katram ārstam ir sava specializācija un pat viskompetentākais un zinošākais ārsts nekad nelīdīs ne-savā jomā ar tik kategoriskiem viedokļiem. Viņai vienkārši vajag klikšķus, tāpēc taisa sensacionālos ierakstus. Ļoti neprofesionāli, es pie viņas neietu arī kā pie dermatologa.
23.07.2023 17:23 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Laurai Vizlai noteikti nav nekādu galvassāpju par viņas dzīvi, bet pēdejā laikā liekas, ka nu viņai smagi sakāpis un jā tas amerikāņu stils, izskatas un dzīvesveids laužas pāri viņas pašas personībai.
Elīnai Andersonei jautājumu lodziņš atvērts, kādai no Jums noteikti būtu ko pajautāt 😅
23.07.2023 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 1086
Reģ: 20.05.2013
Burgundya @ 23.07.2023 16:30
Saistībā ar Vizlu tur viss skaidrs. Dzīvo savu labāko dzīvi, ir pakļauta skriet pakaļ skaistuma etaloniem. Viņa tiešām ir ļoti simpātiska, nesaprotu, kāpēc viņa slēpj savus unikālos vasaras raibumus. Man vairāk viņa simpatizētu, ja viņa vairāk būtu Latvijas Laura, nevis skrien pēc Kardashian kulta un pataisīt sevi par kārtējo lelli, bet katram savs ?!
Attiecības arī viņai izskatās līdzīgi līmenī kā Valdmaņiem bija - skaistums, mode un lai abi ir kā no žurnāla. Nav vairs viņiem augstāka līmeņa, kur kāpt.
Es zinu to Porziņģa kompāniju, kas viņam tur izskatās ir uzsēdusies. Manliekas smieklīgi lielīties ar visu to bagātību, ka Kristaps to visu uzsaucis. ?
Vizla ir izskatīga meitene, bet es nesaprotu viņas IG saturu. Nesekoju, bet pa reizei uzduros un nekas vairāk par kkādu uzspēlētu grimasi un dīvainu pozu , saraustītu storiju neesmu redzējusi. Šķiet, ka ieiet kkādā tēlā 😄 Vai viņa kko arī runā, dalās ar kko? Citādi šķiet , ka nekā cita viņai nav ko parādīt.
23.07.2023 18:18 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Mia6 @ 23.07.2023 18:18
Vizla ir izskatīga meitene, bet es nesaprotu viņas IG saturu. Nesekoju, bet pa reizei uzduros un nekas vairāk par kkādu uzspēlētu grimasi un dīvainu pozu , saraustītu storiju neesmu redzējusi. Šķiet, ka ieiet kkādā tēlā ? Vai viņa kko arī runā, dalās ar kko? Citādi šķiet , ka nekā cita viņai nav ko parādīt.
nav, nav, tik izbolīt acis. Ja izglītojās (par ādu kaut ko mācijās?!) varēja padalīties. Bet gan jau padalītos, ka krēms 1000$. Viņa ir tukša
23.07.2023 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 3344
Reģ: 25.05.2009
No Vizlas instagrama nolasās, ka viņa ļoti izbauda to skaisto dzīvi, ko viņai iedevis Kristaps, bet nu īsti jau par to nevar pārmest. Jauna, skaista un visi ceļi vaļā ar pieejamajām finansēm. Būtu man tajos gados pieejami tie paši resursi, es droši vien arī būtu baudījusi skaisto jaunību, kā vien varētu.
23.07.2023 18:41 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
chiepinja @ 23.07.2023 18:21
nav, nav, tik izbolīt acis. Ja izglītojās (par ādu kaut ko mācijās?!) varēja padalīties. Bet gan jau padalītos, ka krēms 1000$. Viņa ir tukša

Mani nosit tas vienādi tukšais skatiens visās bildēs. 😁
23.07.2023 19:11 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
sinddyy @ 23.07.2023 19:11

Mani nosit tas vienādi tukšais skatiens visās bildēs. ?
... un pašās beigās Eyeroll 😅 vai tas skatiens uz atpakaļu 😅 citreiz balsī ierēcos 😅
23.07.2023 19:13 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
Neesmu Jankovskas fane, viņai tas saturs ir pārāk komercializēts un tā wanabe influenceres gorīšanās rada ne visai profesionālu iespaidu, bet lai gan man pašai Bidiņš liekas pa lielam ok, tomer viņam nav apakšā nopietnas izglītības, tikai kautkādi kursiki un pašmācības ceļā iegūta informācija, mūsdienās jau ar to pietiek, lai mentorētu cilvēkus un vadītu savus kursikus, kā pareizi ēst. Un Sprinģe, kura vienmēr ir skaļi iestājusies par medicīnu, kas balstīta uz zinātniskiem faktiem, saņemot sarakstu ar pētijumu linkiem, tāpat pamanās uzdrist par to kā redz Jankovska ar tādu latviešu valodu var dabūt doktora disertāciju. Ļoti profesionāli no pētnieciskās žurnālistes puses, lai neteiktu vairāk. Kad aptrukstas argumenti, tad vajag uzdirst.
23.07.2023 19:33 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Hubabuba @ 23.07.2023 19:33
Neesmu Jankovskas fane, viņai tas saturs ir pārāk komercializēts un tā wanabe influenceres gorīšanās rada ne visai profesionālu iespaidu, bet lai gan man pašai Bidiņš liekas pa lielam ok, tomer viņam nav apakšā nopietnas izglītības, tikai kautkādi kursiki un pašmācības ceļā iegūta informācija, mūsdienās jau ar to pietiek, lai mentorētu cilvēkus un vadītu savus kursikus, kā pareizi ēst. Un Sprinģe, kura vienmēr ir skaļi iestājusies par medicīnu, kas balstīta uz zinātniskiem faktiem, saņemot sarakstu ar pētijumu linkiem, tāpat pamanās uzdrist par to kā redz Jankovska ar tādu latviešu valodu var dabūt doktora disertāciju. Ļoti profesionāli no pētnieciskās žurnālistes puses, lai neteiktu vairāk. Kad aptrukstas argumenti, tad vajag uzdirst.

Mani, savukārt, izbrīna, ka Spriņģe par putru jautā cilvēkam bez attiecīgās izglītības par cilvēka viedokli ar izglītību tajā jomā. Nu kā? WTF?
23.07.2023 19:39 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Burgundya @ 23.07.2023 16:30
Saistībā ar Vizlu tur viss skaidrs. Dzīvo savu labāko dzīvi, ir pakļauta skriet pakaļ skaistuma etaloniem. Viņa tiešām ir ļoti simpātiska, nesaprotu, kāpēc viņa slēpj savus unikālos vasaras raibumus. Man vairāk viņa simpatizētu, ja viņa vairāk būtu Latvijas Laura, nevis skrien pēc Kardashian kulta un pataisīt sevi par kārtējo lelli, bet katram savs ?!
Attiecības arī viņai izskatās līdzīgi līmenī kā Valdmaņiem bija - skaistums, mode un lai abi ir kā no žurnāla. Nav vairs viņiem augstāka līmeņa, kur kāpt.
Es zinu to Porziņģa kompāniju, kas viņam tur izskatās ir uzsēdusies. Manliekas smieklīgi lielīties ar visu to bagātību, ka Kristaps to visu uzsaucis. ?

Bet tā taču ir Kristapa izvēle, kam ko uzsaukt? Viņa nauda, viņa izvēles. Protams, ja ir tāda nauda, viņa ir jātērē un jābauda dzīve ar sevis izvēlētiem cilvēkiem blakus nevis jāliek zeķē. Tāpat visu naudu vienas dzīves laikā nenotērēs. Vizla arī ir viņa izvēle un viņai visu maksāt, pirkt un sniegt. Un pareizi dara. Jebkurš savu sievieti mīlošs vīritis grib lutināt savu sievieti. Katrs to dara pēc saviem līdzekļiem. Pati Vizla ir super! Tieši tāpēc Kristaps ar viņu joprojām kopā.
23.07.2023 19:48 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Andersone savā IG jau izdzēsusi storijus, kur liek savu svaru 52kg un vingrojumus, bet tajā pašā laikā Youtube redzami nedaudz apgriesti video ar 57kg 😅 kāpēc tādai kā vinai un Jelinskai ir tik nopietni kompleksi par svaru?
23.07.2023 20:23 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
oioioi @ 23.07.2023 19:39

Mani, savukārt, izbrīna, ka Spriņģe par putru jautā cilvēkam bez attiecīgās izglītības par cilvēka viedokli ar izglītību tajā jomā. Nu kā? WTF?

Precīzi! Būtu kaut vai pajautājusi Viktorijai no uzlabo, kurai vismaz ir uztura speciālistes izglītība, bet ne jau Bidiņam, kur medicīniskā “izglītība” ir kaut kādi neakreditēti kursiki par uzturu. Varbūt Bidiņš viņai kāds privāts čoms?
23.07.2023 20:37 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Gaidīju,ka Tīna varbūt matus nokrāsos kaut kādus dabiskā tonī, bet nop bļoda uz galvas.
23.07.2023 20:46 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Neticu, ka mums forumā šeit nav neviena dermatologa un uztura speciālista, kurš tad galu galā arī objektīvi pateiktu par to auzu putru 🤣
23.07.2023 21:13 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.05.2023
Elizabeteeee @ 23.07.2023 21:13
Neticu, ka mums forumā šeit nav neviena dermatologa un uztura speciālista, kurš tad galu galā arī objektīvi pateiktu par to auzu putru ?

Ne vienmēr paši dermatologi un uztura speciālisti ir erudīti un izglītoti, inteliģenti utt., lielākajai daļai nemaz neinteresē papildus informācija, apgūt jaunas zināšanas, paplašināt redzesloku savā profesijā utt., lielākā daļa vienkārši ieguvuši izglītību un izraksta hormonu preparātus. Neesmu ne viens, ne otrs, bet interesējos par uzturu - to, ko raksta Jankovska savā IG par auzu pārslu putru - biju lasījusi jau 5 pirms gadiem no cita info avota, tāpēc nav iemesla apšaubīt vai domāt, ka viņa ir uzrakstījusi pilnīgu absurdu. Beeeet tik daudziem tas nepieņemami, jo paši neinteresējas par lietām, neko nav lasījuši un pētījuši. Cik zinu, viņa nav latviete un ir muļķīgi apspriest to, ka viņas latviešu valoda nav perfekta. Prieks, ka cilvēks cenšas un pielieto valodu kā var.
23.07.2023 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits