IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
IP adreses jau sen visiem ir dinamiskās. Iespējams, tas nerada problēmu tāpat atrast cilvēku - nezinu, nav mans lauks.
Skaidrs, ka internetā nav jādara nekas, ko nedarītu dzīvē. Svešas kailbildes likt šeit man arī nešķiet ok. Es tikai norādu uz lietotajas nepareizi izplatīto informāciju.
22.07.2023 23:50 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
Danuta @ 22.07.2023 23:35

Kā saprast, beidzās ļoti bēdīgi? Bērni dabūja administratīvo lietu? ?

vidusskola vairs neiet berni bet jau pilngadigi jauniesi loti liela dala,ta ir kriminallieta, nevis administrativais sods, ja tu par otru stasti faktus, kura pamata ir pieradams apmelojums,safabriceti teksti. atliek tikai vienam galam uzrakstit iesniegumu. tas palika ari uz visu muzu vinai noteikti, nevienam nekadas kompensacijas nebija, bet ar likumu bija jacinas, lielakais kauns bija ka si anonima dama kluva publiska, maciba uz visu dzivi vismaz
22.07.2023 23:59 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
EmilijaArm @ 22.07.2023 23:48
Iedomājieties, kas darīsies, kad mākslīgais intelekts ar diviem klikiem uztaisīs tev nude ar kādas dievgosniņas galvu klāt un palaidīs par whatsapu un failiemlv... Augstākā līmenī melnajā PR tas tiks lietots uz urrā. Piem, vot sagribēs kāds diskreditēt prezidentu, uzmeikos super ticamu "slepenās kameras" seksa bildi ar kādu kungu utt. Pilnīgi noteikti tuvāko gadu nāksies grozīt likumdošanu un tiesību aktus arī MI dēļ.
p.s. Tai, kas teica, ka jebkuru cilvēku aiz IP var sazīmēt, ir taisnība. Var jebkuru, VPN var arī neglābt.

Vispār jau tas jau notiek. Pilns youtube ar safabricētiem video, kur aktieru sejas izmanto video rullīšiem, kur viņi ne tuvu nav stāvējuši klāt.
23.07.2023 00:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
Uvavy @ 22.07.2023 22:42

Lol, apskaties Krimināllikuma aktuālo redakciju un tad runā. Tas, ko tu esi ielikusi - grozījumi Krimināllikumā, šobrīd nav spēkā, viens pants dzēsts, otrs izteikts citā redakcijā. Trollis esi vai vienkārši nepārāk gudra?

https://www.esidross.lv/2016/09/09/interneta-likumi/
siem cilvekiem vienmer var uzrakstit un drosi ari palasit informaciju, par to, ka interneta ari ir likimi un tomer 157. pants ir tas, kas rakstits ir kriminallikuma un par sim lietam ir jaatbild.
5. Kādi sodi pienākas cilvēkiem, kas internetā apkauno konkrētu personu?
Personas goda un cieņas aizsardzība ir paredzēta gan krimināltiesiskā, gan civiltiesiskā kārtībā. 157. pants. Neslavas celšana (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), – soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu. (2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī – soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
ari starpcitu datu inspekcijai var drosi rakstit un parasti ari tiek gala ar sim lietam, loti veikli.
daziem vajadzetu apzinaties, ka ir briva varda likums, ka tu kadu apsauka par stulbu un visados citos vardos, tas protsms ir tikai tavs viedoklis, bet lidz ko tu bez pamata saceri un veerp tekstus un intrigas, ievieto bildes, kas iespejams nemaz nav taisniba baumu limeni,tad 157. pants, kas jau ir kriminalatbildiba.
23.07.2023 00:04 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Agrita50 @ 23.07.2023 00:04

https://www.esidross.lv/2016/09/09/interneta-likumi/
siem cilvekiem vienmer var uzrakstit un drosi ari palasit informaciju, par to, ka interneta ari ir likimi un tomer 157. pants ir tas, kas rakstits ir kriminallikuma un par sim lietam ir jaatbild.
5. Kādi sodi pienākas cilvēkiem, kas internetā apkauno konkrētu personu?
Personas goda un cieņas aizsardzība ir paredzēta gan krimināltiesiskā, gan civiltiesiskā kārtībā. 157. pants. Neslavas celšana (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), – soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu. (2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī – soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
ari starpcitu datu inspekcijai var drosi rakstit un parasti ari tiek gala ar sim lietam, loti veikli.
daziem vajadzetu apzinaties, ka ir briva varda likums, ka tu kadu apsauka par stulbu un visados citos vardos, tas protsms ir tikai tavs viedoklis, bet lidz ko tu bez pamata saceri un veerp tekstus un intrigas, ievieto bildes, kas iespejams nemaz nav taisniba baumu limeni,tad 157. pants, kas jau ir kriminalatbildiba.

Kāpēc neskaties pirmavotu - Krimināllikumu (spēkā esošo redakciju) ?
Ja nevari atrast, še links
https://m.likumi.lv/ta/id/88966-kriminallikums
23.07.2023 00:09 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Uvavy @ 23.07.2023 00:09

Kāpēc neskaties pirmavotu - Krimināllikumu (spēkā esošo redakciju) ?
Ja nevari atrast, še links
https://m.likumi.lv/ta/id/88966-kriminallikums

Uvavy ir joprojām te?
🤯🤯🤯🤯 Kā sokas ar sek** atbalsīšanu internetā? Ka veiicas ar onlyfanu? ONLYFA
23.07.2023 00:12 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Agrita50 @ 23.07.2023 00:04

https://www.esidross.lv/2016/09/09/interneta-likumi/
siem cilvekiem vienmer var uzrakstit un drosi ari palasit informaciju, par to, ka interneta ari ir likimi un tomer 157. pants ir tas, kas rakstits ir kriminallikuma un par sim lietam ir jaatbild.
5. Kādi sodi pienākas cilvēkiem, kas internetā apkauno konkrētu personu?
Personas goda un cieņas aizsardzība ir paredzēta gan krimināltiesiskā, gan civiltiesiskā kārtībā. 157. pants. Neslavas celšana (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), – soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu. (2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī – soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
ari starpcitu datu inspekcijai var drosi rakstit un parasti ari tiek gala ar sim lietam, loti veikli.
daziem vajadzetu apzinaties, ka ir briva varda likums, ka tu kadu apsauka par stulbu un visados citos vardos, tas protsms ir tikai tavs viedoklis, bet lidz ko tu bez pamata saceri un veerp tekstus un intrigas, ievieto bildes, kas iespejams nemaz nav taisniba baumu limeni,tad 157. pants, kas jau ir kriminalatbildiba.

Bet vispār parādi, kur šajā tekstā ir naudas sodi izteikti minimālajās algās vai 156.pants minēts. Tā ir, kad lasa visādus linkus internetā, vienu reizi sanāk uztrāpīt uz kļūdaino informāciju, citu reizi uz īsto. Pirms kādām draudi ar likuma pantiem, vispirms atver likumu un tos izlasi.
23.07.2023 00:18 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
fioanaa @ 23.07.2023 00:01

Vispār jau tas jau notiek. Pilns youtube ar safabricētiem video, kur aktieru sejas izmanto video rullīšiem, kur viņi ne tuvu nav stāvējuši klāt.

Jā!
Krievu lapās ir sabiedrībā zināmie latvieši pie viltus rakstiem. Tur gan kvalitāte kā slikts fotošops.
Bet teiksim Putina deep fake video uzruna Krievijas tv kanālos bija ticama.
23.07.2023 00:21 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Agrita50 @ 22.07.2023 23:59

vidusskola vairs neiet berni bet jau pilngadigi jauniesi loti liela dala,ta ir kriminallieta, nevis administrativais sods, ja tu par otru stasti faktus, kura pamata ir pieradams apmelojums,safabriceti teksti. atliek tikai vienam galam uzrakstit iesniegumu. tas palika ari uz visu muzu vinai noteikti, nevienam nekadas kompensacijas nebija, bet ar likumu bija jacinas, lielakais kauns bija ka si anonima dama kluva publiska, maciba uz visu dzivi vismaz

Tādi kapeņu stāstiņi.
Viens ir aizrādīt, ka nav forši likt svešas kailbildes, un tam daudzi piekristu. Otrs ir dezinformēt ar neesošu regulējumu, piepušķotiem stāstiem utt.
23.07.2023 00:27 |
 
Reitings 2260
Reģ: 11.10.2022
lasu,ka Gundega Skudrina skiras ar viru.Man vina loti patik,bet nu ar to vinas darba ritmu,ka strada un parsvara nav maja,tas jau bija skiadrs,ka ilgi gimene nepastaves.Vipsar apbrinoju vinas energiju.
23.07.2023 06:48 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
pepija @ 23.07.2023 06:48
lasu,ka Gundega Skudrina skiras ar viru.Man vina loti patik,bet nu ar to vinas darba ritmu,ka strada un parsvara nav maja,tas jau bija skiadrs,ka ilgi gimene nepastaves.Vipsar apbrinoju vinas energiju.

Darbaholisms ir mentāla saslimšana. Ir traki, kad cilvēks vairs neredz neko sev apkārt, tikai darbs un karjera. Kad mani vecāki šķīrās manā bērnībā, tā bija šausmīga mentāla trauma. Es mīlēju gan tēti, gan mammu un mana sirds plīsa pušu no domas, ka mēs vairs nevarēsim visi būt kopā.Lai gan viņi šķīrās mierīgi un bez skandāliem, tas tāpat bija trakoti sāpīgi man kā bērnam. Bet nu bērniem jau neviens nejautā…
23.07.2023 07:20 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
EmilijaArm @ 22.07.2023 23:48
Iedomājieties, kas darīsies, kad mākslīgais intelekts ar diviem klikiem uztaisīs tev nude ar kādas dievgosniņas galvu klāt un palaidīs par whatsapu un failiemlv... Augstākā līmenī melnajā PR tas tiks lietots uz urrā. Piem, vot sagribēs kāds diskreditēt prezidentu, uzmeikos super ticamu "slepenās kameras" seksa bildi ar kādu kungu utt. Pilnīgi noteikti tuvāko gadu nāksies grozīt likumdošanu un tiesību aktus arī MI dēļ.
p.s. Tai, kas teica, ka jebkuru cilvēku aiz IP var sazīmēt, ir taisnība. Var jebkuru, VPN var arī neglābt.

Drošības policijas pārstāvis vienā no sarunu raidījumiem teica, ka internetā nekas nav anonīms un ja vajadzīgs, var sazīmēt jebkuru un saukt pie atbildības. Bet tas tomēr esot darbs un tur jābūt tiešām reālam iemeslam meklēt, piemēram, konkrēti draudi dzīvībai utt. Neviens nemeklēs anonīmā foruma pārstāvi, kas pateica, ka kādai influencerei ir resnas kājas.
23.07.2023 08:00 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Ņemu popkornu un sekoju Spriņģes un Janovskas drāmai 😄 un vēl Bidiņš pa vidu
23.07.2023 08:58 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Dzēstaislietotājs tak ir mūsu pašu Elīna atpakaļ, jaunā veidolā 😂 Sakaunējās par viņas bilžu izķengāšanu Jeļenas diskusijā un izcepa jaunu profilu, lai var stāstīt gan par savu mammīti, gan palielīties ar pāris kripatiskām zināšanām, kuras iemācījusies policijā 😂
23.07.2023 09:03 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Arabesq @ 23.07.2023 09:03
Dzēstaislietotājs tak ir mūsu pašu Elīna atpakaļ, jaunā veidolā ? Sakaunējās par viņas bilžu izķengāšanu Jeļenas diskusijā un izcepa jaunu profilu, lai var stāstīt gan par savu mammīti, gan palielīties ar pāris kripatiskām zināšanām, kuras iemācījusies policijā ?

Tā jau man arī likās, ka viņa tulīt ūs klāt ar jaunu lietotājvārdu. Neizturēja kritiku, a bija tik pašpārliecināta...😁 Tagad diez vai bāzīs visur savas bildes, laikam pašvērtējumu nedaudz iedragājām nabadzītei.
23.07.2023 09:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
Uvavy @ 23.07.2023 00:18

Bet vispār parādi, kur šajā tekstā ir naudas sodi izteikti minimālajās algās vai 156.pants minēts. Tā ir, kad lasa visādus linkus internetā, vienu reizi sanāk uztrāpīt uz kļūdaino informāciju, citu reizi uz īsto. Pirms kādām draudi ar likuma pantiem, vispirms atver likumu un tos izlasi.

nu tomer verte gan, ne tikai šo te mēnešalgas, tu esi izlasijusi vienu likumu un tad skali blauj.
Kriminālatbildība par izvairīšanos no nodokļu nomaksas iestājas, ja tā izdarīta lielā apmērā: nenomaksāto nodokļu pamata parāda summa nav mazāka par 50 minimālajām mēnešalgām, proti, 21 500 eiro.
Izvairīšanās no nodokļu nomaksas var izpausties gan aktīvi, gan pasīvi: nodokļus var nemaksāt gan ar darbību (izvairoties vai slēpjot), gan bezdarbību – nemaksājot.
Privātpersonai, kura saņem tikai darba algu, ir neiespējami sasniegt nenomaksāto nodokļu summu 50 mēnešalgu apmērā. Taču jābūt uzmanīgam ar nekustamā īpašuma pārdošanu un citiem lielākiem darījumiem.
seit pat, vajag atsauci???
23.07.2023 09:28 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
pepija @ 23.07.2023 06:48
lasu,ka Gundega Skudrina skiras ar viru.Man vina loti patik,bet nu ar to vinas darba ritmu,ka strada un parsvara nav maja,tas jau bija skiadrs,ka ilgi gimene nepastaves.Vipsar apbrinoju vinas energiju.

ne visi grib savu dzivi paklaut attiecibam un ne visiem sapnis ir stradat regularas stundas un ne visi grib ka vavere riteni maukt uz darbu 5 dienas nedela. Ja gribas tadu sievieti, tad laikam jaiet pie tevis,regulars ritms, darbs no pirmdienas lidz piektdienai 8h, vakarinas,iet gulet un ta 40 gadus no vietas. Tu par to aprunaa, jo vinai nav parasta dzive? Kautko vairak izdarijusi? Doma ka virietis var izturet tikai tad ja tu esi ka vavere riteni, neinteresanta, garlaiciga sieviete? tadas sievietes kas strada 150 h menesi ir neinteresantas un donatas tikai lai maju satiritu un taisitu est.
23.07.2023 09:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
Ausmas tante @ 23.07.2023 08:00

Drošības policijas pārstāvis vienā no sarunu raidījumiem teica, ka internetā nekas nav anonīms un ja vajadzīgs, var sazīmēt jebkuru un saukt pie atbildības. Bet tas tomēr esot darbs un tur jābūt tiešām reālam iemeslam meklēt, piemēram, konkrēti draudi dzīvībai utt. Neviens nemeklēs anonīmā foruma pārstāvi, kas pateica, ka kādai influencerei ir resnas kājas.

seit ir jaatskir kas ir briva varda likumus, tu vari apsaukaties un vertet cik tev uziet, bet liez tu safabrice informaciju un palaid baumas, par kkadu naudas stavokli, par nodoklu nemeksasanu(kas piemeram patiesiba nemaz nav), visadi citi nopietni apmelojumi, kas grauj reputaciju un ja preti ir cilveks, kas iesnied iesniegumu,tad ari forumniece tiks saukta pie atbildibas.
Iedomajies,tagad tevi ieliek interneta, ka tu esi kadu apzagusi vai kautko izdarijusi,kas patiesiva nav, tas stav interneta kad ieraksta tavu vardu un uzvardu,man liekas tu skrietu uz policiju pirma, jo tavu vardu un uzvardu ierakstot tava reputacija tiek grauta, nu luk, seit atrod vainigo un to sauc pie atbildibas.
23.07.2023 09:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2023
Arabesq @ 23.07.2023 09:03
Dzēstaislietotājs tak ir mūsu pašu Elīna atpakaļ, jaunā veidolā ? Sakaunējās par viņas bilžu izķengāšanu Jeļenas diskusijā un izcepa jaunu profilu, lai var stāstīt gan par savu mammīti, gan palielīties ar pāris kripatiskām zināšanām, kuras iemācījusies policijā ?

un ta jus sakat nomelnot svesu cilveku, tikai balstoties uz savam ekspektacijam un ta veidojas baumbas un safabricets info, ko velak var saukt pie atbildibas.
23.07.2023 09:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
tritanija @ 13.07.2023 00:08

Nu es esmu bijusi pie Bulavkinas specifiskā jautājumā par ādas veselību, jo no viņas satura redzēju, ka viņa saprot tēmu un cerības attaisnojās, jo ieteica man beidzot to, kas bērnam palīdzēja nevis dārgi dermatologi pie kuriem bijām iepriekš.
Viņa manās acīs ir arī ļoti kompetenta zīdīšanās un, ja man butu tāda problēma, es ietu pie viņas nedomājot, vienalga ko viņa par citiem saka storijos.
Man ari vienlaga ka vina noliek mulkja pacientus, kas ir bezkaunigi (tik tok), jo es nekad taa nedaru un respekteju citu laiku. Musdienas daudzi tadi jutigi palikushi uz visu un laikam tajos uzbraucienos redz sevi, tapec asi reage. Man ari vienalga, ko vinja cepas ar miega mammu vai kkadiem citiem ga, kuri iesaka absurdas lietas.
Laikam tie vienkārši nav mani trigeri.
Savukat Isarova man raisa jautajumus par to kapec tas viss, ko vinja rada par sevi ir vajadzigs. Man nav ne jausmas par vinjas kompetencem, jo vinja neraada tas. Vinja rada sevi skaistuli, ir influencere (ne medinfluenecre bet vienkārši meitene instagram) un kko darija sakara ar Ukrainu. Man nav ne jausmas, kur vinja ir vsp kompetenta. It ka kkad kaut ko par vakcinam veidoja, bet nekas tads nav manits sen. Tapec par vinju man vairak paliek tas dazhreiz vulgarais tels, bet par Bulavkinu vertigais saturs, kuru vinja ir likusi agrak bloga un ik pa laikam publisko tagad. Vinja neliek savu dibenu vai make up un kaa tuse helovinos kakjsievietes terpa Vecriga vai dzer klubā - tapec man par vinju ir prata = gudra arste. Dazhreiz asa, nav ar smalku komunikaciju, bet gudra, zinosha.
Ja man jauzvelas pie ka pierakstit bernu, es izveletos Bulavkinu nevis Isarovu. Tai skaita ari jo Bulavkinai ir berns, bet Isarovai divaini tviti tviteri, kur ari rodas jautajums - prieksh kam tas visiem jazina.
pirmkārt , tas ka viņa nearste interneta nenozīmē ,ka ir slikts ārsts ,tā šie viņas privātais profils ,kur bija var likt ko grib ,viņai ir savs ārsta darba laiks ,kurā viņa strādā.
Par Bulavkinu un viņas kompetenci ,pajautā viņai kāpēc viņa šobrīd ir tur kur ir nevis kāda liela klīnika ,jo skolā nekas spīdošs viņai nebija . vispār brīnums kā tika tur kur tika ,bet nu lai jau . Un ja tev vienalga ,ka viņa noliek kādu pacientu ,tad neaizmirstam, ka ir viņa šādi pārkapj Hipokrāta zvērestu ;) un , protams,iekšēji mums visiem gribas pašausminaties par stulbiem cilvēkiem ,bet neaizmirstiet,kā arī jūs bijāt vai būsiet jaunās mammas ,kas kaut ko var nezināt ,tāpēc dodas pie speciālista. Un , piemēram,man ir 3 bērni un pie katra man ir bijušas situācijas, kā pirmo X ,jo ar iepriekšējo tā nav bijis . Tāpēc jau interesējas un dodas pie speciālista,lai uzzinātu ko darīt un tad tā cūka tevi iztirzā pa visu internetu ,lai gan visiem nav vienas vienādas pieejas ,kas ārstam būtu jāsaprot,tātad viņas vienas viedoklis nekad nebūs vienīgais pareizais . Tas vien jau norāda cik sudiga speciāliste ( man smiekli nāk viņu tā saukt) viņa ir
23.07.2023 09:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!