IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
lote_te @ 09.07.2023 13:18

Cukura diabētam ir mazs sakars ar saldumiem. Atkarīgs, protams, no diabēta tipa, bet vairums bērnu ar to slimo lai gan saldumiem pat blakus nestāv. Tas tāds muļķīgs mīts, ka tikai cukurēdāji ar to slimo un ja bērnam ir uzstādīta šī diagnoze, tātad vecāki baroja ar saldumiem no rīta līdz vakaram.
Bet par stiklenēm- es arī bērniem nedodu. Jo tiešām var aizrīties un man arī ir bail. Tas ir pilnīgi bezjēdzīgs saldums

Tev un citiem, kas saspieda Like ir nepareizs priekšstats. Tieši otrādāk, ar cukuru diabētu mazi bērni saslimst tieši dēļ cukura patēriņa, nevis dēļ ģenētikas! Ar to var saslimt pilnīgi veseli bērni, kuriem nav ģenētiskās noslieces uz to, kļūst par invalīdiem uz mūžu. Palasat taču literatūru un informāciju! Tieši tāpēc arī sabiedrībā ir tāds pofigs, kas tur ko neiedot sieriņu vai končas uz kociņa, kinderus utt.
09.07.2023 21:05 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
1 tipa diabēts augsts risks saslimt kam ģimenē vecākiem.vai citiem ir, ietekme arī vides faktori un dažādas infekcijas .
09.07.2023 21:10 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
BKUS ārsti ari saka ka cukura lietošana 1 tipa diabētu neietekme
Ar 2 tipa diabētu slimo cilvēki pēc 40gadiem
09.07.2023 21:12 |
 
Reitings 11019
Reģ: 16.09.2022
Kapec Kazanovskis laiko savas ex sievas jaunakas bildes peldkostima? Jauna draudzene neko nesaka nez? 😀
09.07.2023 21:15 |
 
Reitings 1625
Reģ: 26.06.2019
Cukura diabēts ir autoimūna saslimšana. Jā, tam var būt sakars ar dzīvesveidu, paradumiem utt., bet tas nav ar vienādības zīmi - saldumi. Man vari to nestastīt, man ir bērns ar cukura diabētu no 2gadu vecuma, kuram saldumi ne tuvu nestāvēja, bet diagonoze ir tāda, kāda tā ir.
09.07.2023 23:13 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
bouquettt @ 09.07.2023 16:49
Nesen uzdūros ig Katerynai Bulavkinai. Piesekoju, jo daži posti par bērnu slimošanu likās noderīgi. Bet nu ilgāk sekojot, saprotu, ka kaut kas man viņā tracina, bet nezinu pat kas. Laikam tik apmātu zīdīšanas fani neesmu iepriekš redzējusi. ? Šodien mulsinošs likās story, kur ielika par to, ka uzskata, ka Miega mamma un Naktsmieram ir nekam nederīgas un dara sliktu bērnam.Šķiet, ka viņa nespēj beigt sevi slavināt, cik viņa pareizi un nevainojami visu dara, bet visi citi "nu, nu, nu, cik nepareizi".

Manīju viņai uzdirsienu Latvijas slimnīcām- hz, man pieredze ar 2, nevienā ar varu neuzbāzās ar pudelēm, un mana privātā zīdīšanas konsultante arī atnāca turpat uz palātu pie mums.
09.07.2023 23:34 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
lote_te @ 09.07.2023 23:13
Cukura diabēts ir autoimūna saslimšana. Jā, tam var būt sakars ar dzīvesveidu, paradumiem utt., bet tas nav ar vienādības zīmi - saldumi. Man vari to nestastīt, man ir bērns ar cukura diabētu no 2gadu vecuma, kuram saldumi ne tuvu nestāvēja, bet diagonoze ir tāda, kāda tā ir.

Man žēl, ka tavam bērniņam ir diabēts. Bet tev jāsaprot, ka tavs 1 gadījums nav nekāds rādītājs un pierādījums. Tavā gadījumā nospēlēja lomu ģenētika, tieši tik vienkārši. Bet milzīgam skaitam diabēts rodas tieši no cukura, tas ir pierādīts, ka tas ir provokators. Daudzās citās ES valstīs ir stingras regulas par cukura nominālu, bet Latvijā tas ir samērā augsts un nav pielāgots jaunākiem normatīviem. Sabiedrība arī nav tik izglītota.
10.07.2023 00:58 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Krastas pēdējais storijs no dziesmu svētkiem.👀
Nu, ka tā var nofotošopēt, ka pilnīgi neatpazīst pati sevi???
Tur ir sevis nepieņemšana ar ēšanas traucējumiem.
10.07.2023 01:24 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
sakuraszarins @ 10.07.2023 01:24
Krastas pēdējais storijs no dziesmu svētkiem.?
Nu, ka tā var nofotošopēt, ka pilnīgi neatpazīst pati sevi???
Tur ir sevis nepieņemšana ar ēšanas traucējumiem.

Tā taču nav viņa. Tas ir viņas vainags galvā dejotājai.
10.07.2023 02:35 |
 
Reitings 3724
Reģ: 12.07.2021
Ausmas tante @ 09.07.2023 17:25

Kad bija aktuāli, arī viņai piesekoju, bet drīz vien atsekoju. Nenormāli sakāpis galvā un viņa domā, ka tikai viņai ir taisnība un visi pārējie ir idioti, jo redz viņa ir ģimenes ārste. Nevienam nepatīk cilvēki, kas būvē savu veiksmi, noliekot citus. Reti pretīga sieviete.

Uz rokas pirkstiem var saskaitīt patiešām zinošus ģimenes ārstus. Manā laikā tie medicīnu beigušie, kas netika nekur citur rezidentūrā, gāja uz ģimenes ārstiem. Nu tad man ir skaidrs, kādi kadri tur mācās. Bērnkopības jautājumos es personīgi uzticos pediatriem un/vai speciālistiem.
10.07.2023 03:23 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Sofia Kralow vīrs izskatās pēc viena reti kaitinoša vīrieša. Paskatījos viņa tik tok, Latvijā, protams, viss slikti, nekas jauns, bet tā plātīšanās ar naudu katrā otrajā tik tok… cilvēki, kuriem tiešām ir tik daudz naudas necentīsies Tev iestāstīt katrā otrajā video, ka ir miljonāri
10.07.2023 07:07 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Schokolaade @ 10.07.2023 03:23

Uz rokas pirkstiem var saskaitīt patiešām zinošus ģimenes ārstus. Manā laikā tie medicīnu beigušie, kas netika nekur citur rezidentūrā, gāja uz ģimenes ārstiem. Nu tad man ir skaidrs, kādi kadri tur mācās. Bērnkopības jautājumos es personīgi uzticos pediatriem un/vai speciālistiem.

Esmu konsultejusies ar vinju berna adas jautajumos un varu teikt tikai labako. Kompetenti, korekti, bez lieka udens un liekiem medikamentiem. Zinu vel dazhas mammas, kuras konsultejas zidishana. Ari labas atsauksmes. Ari ja vinja ir augstpratiga, Nav jau ar to Bulavkinu jadraudzejas, ja iet konsulteties.
Par pediatriem gan nepiekritishu, jo ir bijusi pieredze ar vairakiem, tai skaita ari BKUS un tadus brinumus dzirdeju. Man neliekas bernkopiba mediciniska joma, bet vairak praktiska. Pediatri kuriem nav pashiem berni neko vairak ka kkur teorija izlasito nevar pastastit. Es runaju par jautajumiem par kopshanu, hendlingu, piebarojumu, miegu, kas manuprat ir bernkopiba. Tapec es pirmkart jautatu vai tam pediatram ir savi berni, reala pieredze kopjot bernus.
10.07.2023 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
tritanija @ 10.07.2023 09:09

Esmu konsultejusies ar vinju berna adas jautajumos un varu teikt tikai labako. Kompetenti, korekti, bez lieka udens un liekiem medikamentiem. Zinu vel dazhas mammas, kuras konsultejas zidishana. Ari labas atsauksmes. Ari ja vinja ir augstpratiga, Nav jau ar to Bulavkinu jadraudzejas, ja iet konsulteties.
Par pediatriem gan nepiekritishu, jo ir bijusi pieredze ar vairakiem, tai skaita ari BKUS un tadus brinumus dzirdeju. Man neliekas bernkopiba mediciniska joma, bet vairak praktiska. Pediatri kuriem nav pashiem berni neko vairak ka kkur teorija izlasito nevar pastastit. Es runaju par jautajumiem par kopshanu, hendlingu, piebarojumu, miegu, kas manuprat ir bernkopiba. Tapec es pirmkart jautatu vai tam pediatram ir savi berni, reala pieredze kopjot bernus.
Nesen mana draudzene bija ari pie Danas Isarovas klinika Ravarbers. Neko vsp nepateica, izrakstija maksas analizes, attieksme augstpratiga un vsp vinja likas nepatikams cilveks. Vispar soc tiklu tels un reala dzive ir dazhadas lietas.
10.07.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
tritanija par ārstu gan nemācēšu teikt kāda viņa ir, lai gan kā cilvēks man viņa galīgi nesaista, bet maksas analīzes izrakstīja, jo Rabarbers klīnika ir privātā, ne valsts sektors
10.07.2023 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Runājot par Dr.Kateryna Bulavkina, neesmu saskārusies ar viņu kā ārsti, bet laikam negribētu būt viņas pacients
Neieteikt kādu citu ārstu tikai kaut kāda Twitter beef dēļ man liekas muļķīgi. Kā arī pati vienmēr ļoti asi reaģē uz kritiku. Nezinu, atgādina cilvēku, kuram nekas nekad nebūs pietiekami labi
10.07.2023 10:35 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
tritanija @ 10.07.2023 09:09

Esmu konsultejusies ar vinju berna adas jautajumos un varu teikt tikai labako. Kompetenti, korekti, bez lieka udens un liekiem medikamentiem. Zinu vel dazhas mammas, kuras konsultejas zidishana. Ari labas atsauksmes. Ari ja vinja ir augstpratiga, Nav jau ar to Bulavkinu jadraudzejas, ja iet konsulteties.
Par pediatriem gan nepiekritishu, jo ir bijusi pieredze ar vairakiem, tai skaita ari BKUS un tadus brinumus dzirdeju. Man neliekas bernkopiba mediciniska joma, bet vairak praktiska. Pediatri kuriem nav pashiem berni neko vairak ka kkur teorija izlasito nevar pastastit. Es runaju par jautajumiem par kopshanu, hendlingu, piebarojumu, miegu, kas manuprat ir bernkopiba. Tapec es pirmkart jautatu vai tam pediatram ir savi berni, reala pieredze kopjot bernus.

Neapšaubu viņas profesionalitāti. Bet, manuprāt, viņas uzvedība soc. tīklos ir pārāk augstprātīga. Kāpēc vispār ir jāliek citu cilvēku nomelnojoši storiji, pēc tam tas cilvēks jānobloķē un jāturpina par to rakstīt. Miega mamma savā ig bija ielikusi, ka Bulavkina viņu nobloķējusi. Šis tiešām izskatījās pēc varianta, ka vairs nezināja, kā savu spalvu spodrināt, tāpēc sāka nolikt citus.
Tāpat es arī negribētu iet pie ārsta, kurš pēc tam manu gadījumu iztirzā savos ig storijos.
10.07.2023 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
bouquettt @ 10.07.2023 10:51

Neapšaubu viņas profesionalitāti. Bet, manuprāt, viņas uzvedība soc. tīklos ir pārāk augstprātīga. Kāpēc vispār ir jāliek citu cilvēku nomelnojoši storiji, pēc tam tas cilvēks jānobloķē un jāturpina par to rakstīt. Miega mamma savā ig bija ielikusi, ka Bulavkina viņu nobloķējusi. Šis tiešām izskatījās pēc varianta, ka vairs nezināja, kā savu spalvu spodrināt, tāpēc sāka nolikt citus.
Tāpat es arī negribētu iet pie ārsta, kurš pēc tam manu gadījumu iztirzā savos ig storijos.

Nu to, kas viņām privāti notiek, jau mēs nezinām. Kādi tie twitter beef un tamlīdzīgi vai privāta komunikācija bijusi. Un arī nezinām par gadījumiem, kas bulavkinu tā sastresojuši.
Vinja ir maksimali par zidishanu un shkjiet, ka tas ir vinjas galvenais virziens, sekoju vinjai, ka nesen ieguva augstako kvalifikacijas sertifikatu zidishana. Gan jau ir bijis iemesls ka ta sadusmojusies.
Ta ka vinja praktiski neliek saturu, man isti vienalga sekot vai neskot, jo vinja neposto neko. Kad vajag, var pieteikties konsultacijai. 😀
10.07.2023 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits