IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Subidubi @ 05.07.2023 11:39
Ai, nu tak beidziet. Iedomājieties, cik visām šitām skaistulēm, miljonāru sievām ir grūta un stresa pilna dzīve īstenībā? Viņām visu laiku, katru dienu ir jāstreso, ka viņš atradīs citu, labāku, smukāku, jaunāku, tievāku, gudrāku, resnāku, garākām kājām. Es nojūgtos no tāda spiediena ikdienā. Forši ir būt pašai bagātai, bet karāties bagāta vīra vai drauga biksēs, tas ir darbs, nenormāls darbs katru dienu. Tāpēc jau svīst trenažieru zālēs, špricē visu, ko var sašpricēt un murrā kā kaķēni, piecieš to, kas viņām riebjas vai neinteresē.

Es arī domāju, ka viņām ir stress. Reāli atkarīgs no vīrieša - vai ir tāds, kas skatās pa labi un pa kreisi… Protams, arī sportā un šovbiznesā ir arī tādi, kas neatkarīgi ne no kā ir uzticīgi visu dzīvi un kuriem slava & bagātība neko nemaina
Sievietes ir baigi motivētas. Piemēram, tā pati Megana Mārkla tā tiecās uz britu augstāko sabiedrību un veiksmīgi :D Oficiālais stāsts ir tāds, ka viņa pat līdz tam nezināja, kas ir princis Harijs (nopietni!?), bet patiesībā viņa ilgu laiku mērķtiecīgi grozījās britu augstākajās aprindās ar skaidru mērķi tikt pie Harija. Domāju, ka sievietēm ir veidi, kā tikt gan pie NBA basketbolistiem, gan aktieriem, gan citiem
05.07.2023 12:30 |
 
Reitings 2260
Reģ: 11.10.2022
es ari gribetu neko nedarit,vazaties pa veikaliem,saloniem,kafuziem,celot utt.Jo reali esmu ta pargurusi,no darba,sadzives utt..Domaju,ka 99 procenti gribetu dzivot un vnk kaifot..nevis vergot pa minimalo.Protams ir jau cilveki,kam patik stradat un pelnit,es tocna neesmu taja ieskaitama.Bet es to gribetu bez viriesa,pati gribetu but bagata.Gaidu,kad vinnesu miljonu😀
05.07.2023 12:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dzhila @ 05.07.2023 12:18
TheBlonde,
Nu, lai dotos uz Āfriku par brīvprātīgo jau nevajag miljonus. Ja esi skatījusies programmas, viņi tev pat kaut kādu dienas naudu maksā, lai vari paēst un dzīvot. Lidojums gan pašam bija jāsedz. Un lai glābtu dzīvniekus- arī var pieteikties par dzīvnieku kopēju/ palīdzi kādā no patversmēm. Tā kā, ja tas ir tavs sapnis, vari rīkoties jau tagad, nevis gaidīt, kad tevi apprecēs bagāts basketbolists.?
Un tagad pasaki, ko patiešām darītu (bez visa tā Miss Universe uzrunas bulšita), ja tev būtu tāds sponsors kā Porziņģis?

Nu tieši tā, visas tiks svētas un intelektuālas teorijā, bet nez kas notiktu ja pašas dabūtu to miljonāru 😀
05.07.2023 12:47 |
 
Reitings 1428
Reģ: 01.08.2021
karenmil @ 05.07.2023 08:12
"talants" ir 90% garā auguma dēļ. Cik tad tur paliek cm precīzam trāpījumam grozā. ?

Jā, protams, tad jau puse no 2m pasaules čaļiem būtu basketbolisti - miljonāri 😀
Tie kas kaut nedaudz ir pietuvināti sportam, saprot, cik nenormāls darbs un investīcijas no ģimenes tiek ielikts, lai izaudzinātu profesionalu sportistu. Protams, dīvānā pirdējiem viss ir vienkārši- atliek tikai izaugt 2m un viss notiek 😀
05.07.2023 13:06 |
 
Reitings 5039
Reģ: 26.04.2023
https://www.1188.lv/zinas/x-faktora-zvaigzne-julija-leviona-kardinali-mainijusi-savu-izskatu/17166
Šis ir dienas ekskuzīvākais jaunums :D Instagram profils izskatās pēc eskorta sludinājumu dēļa
05.07.2023 13:28 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
.Eksperte. @ 05.07.2023 09:50

Šis ir top komentārs. ?
Kas tad tur, tik izaudz garšs un met bumbu grozā. ?
Es parsmejos par šito😂 iesākumam ,lai meitene iesaistās ielu basketbolā (3x3)ar vietejiem puišiem.pamegina to bumbu trāpit tai grozā atcereties visus noteikumus,izvairīties no blokešanas un vispar tikt lidz tam grozam.Pēc tam visu savu darbibu sareizinat ar 100 un pielikt klāt atrumu,speku un lokanību un pielikt klat vēl 2 spēlētājus 😂 un neizmirst ,ka jatrenejas ari citos veidos lai elpa nepietrukst un sirds neapstājas no pārpūles
05.07.2023 13:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es lasu un saprotu, ka daļai sabiedrības besī citu cilvēku nauda. Tapēc jāapzelē ko viņi ar viņu dara, pareizi vai nepareizi, jābūsto savs ego ar "es darītu tā un šitā, ja man būtu", lai mentāli sevi padarītu par labāku cilvēku. Lieta tajā, ka katrs to naudu tērē tieši tā, kā viņam tīk. Un nav nevienam jājūtas par to parādā. Nevienam.
05.07.2023 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Lula @ 05.07.2023 12:47

Nu tieši tā, visas tiks svētas un intelektuālas teorijā, bet nez kas notiktu ja pašas dabūtu to miljonāru ?

Un jums visām tik grūti noticēt, ka ne visām sievietēm dzīves sapnis ir implanti, izbolītas acis, dārgas drēbes un sirsniņas pie bildēm? Ir cilvēki arī ar citām dzīves vērtībām. Bet Jūs turpiniet cerēt un gaidīt to savu miljonāru, lai slāpētu savus kompleksus un iegūtu kkādu atzinību dzīvē.
05.07.2023 13:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
TheBlonde @ 05.07.2023 13:56

Un jums visām tik grūti noticēt, ka ne visām sievietēm dzīves sapnis ir implanti, izbolītas acis, dārgas drēbes un sirsniņas pie bildēm? Ir cilvēki arī ar citām dzīves vērtībām. Bet Jūs turpiniet cerēt un gaidīt to savu miljonāru, lai slāpētu savus kompleksus un iegūtu kkādu atzinību dzīvē.

Jā jā, varbūt padomā par to, ka citiem tās īstās dzīves vērtības paliek ārpus Instagram, un netiek atrādītas, lai tādas kā Tu varētu izķidāt vai pareizajai labdarībai noziedots.
05.07.2023 14:11 |
 
Reitings 777
Reģ: 03.11.2022
Paskat tik,Katrīna Valtere kopā ar Ģirģenu. Kopumā viņi tāds smuks pāris☀️
05.07.2023 14:21 |
 
Reitings 4955
Reģ: 23.08.2022
Amandaria @ 05.07.2023 00:14

Es viņas tiktokos neko dārgu neredzu. Guess un TH skaitās dargs ? Dargs ir Loewe, Louis Vuitton, Hermes utt.
Bet tie viņas tiktoki ir pilnīgs murgs. Sekluma kalngals. Jāliek block. Tiešām kādam interese, cik viņa tērē un ko apēd Vapiano? Prasta ēstuve

tieši iegāju paskatīties tiktok, kas tā ir un man jau viņa bija nobloķēta.
pareizi saki, īstais vārds - sekli. tik tukšs saturs un cilvēks
05.07.2023 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Sievietes ir baigi motivētas. Piemēram, tā pati Megana Mārkla tā tiecās uz britu augstāko sabiedrību un veiksmīgi Oficiālais stāsts ir tāds, ka viņa pat līdz tam nezināja, kas ir princis Harijs (nopietni!?), bet patiesībā viņa ilgu laiku mērķtiecīgi grozījās britu augstākajās aprindās ar skaidru mērķi tikt pie Harija. Domāju, ka sievietēm ir veidi, kā tikt gan pie NBA basketbolistiem, gan aktieriem, gan citiem

Bet Harijs drāž maukas, pie tam tā sadistiski... ka viņas pa taisno uz slimnīcu. Un Meganai nākas pievērt uz to acis. Jūs tā gribētu? Tā ir cena par naudu un statusu.
05.07.2023 14:37 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Tērvetniece @ 05.07.2023 13:28
https://www.1188.lv/zinas/x-faktora-zvaigzne-julija-leviona-kardinali-mainijusi-savu-izskatu/17166
Šis ir dienas ekskuzīvākais jaunums :D Instagram profils izskatās pēc eskorta sludinājumu dēļa

Šīs dienas, jā. Ļoti aši strādā 1188 ziņas. Uzmetu aci viņas instagramam, un nav jābūt ģēnijam, lai redzētu, ka tās “kardinālās” izmaiņas ir bijušas aktuālas gada sākumā. Tagad ir jūlijs un viss jau sen atgriezies savās sliedēs.
05.07.2023 14:42 |
 
Reitings 313
Reģ: 03.11.2019
Man patiesībā žēl, ka un cik ļoti Alise wild aizgājis ciet. Sekoju viņai ļoti sen, kad vēl nebija plaši zināma un galvenā lieta ko viņa aģitēja bija vegānisms un ceļojumi. Toreiz ļoti patika viņas saturs, bet šobrīd skumji kā cilvēkam var aizraut ciet no regulāras pīpēšanas gadiem ilgi
05.07.2023 15:08 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Var palīdzēt dzīvniekiem utt arī bez naudas vai ar minimālu naudu, bet nevar noliegt, ka jebkurš brīvprātīgs darbs būs vienkāršāks veicams, ja nav jādomā par finansēm. Pirmkārt, vairāk brīvā laika pievērsties attiecīgajam brīvprātīgajam darbam, mazāk uztraukumu par ikdienišķām izmaksām utt. Otrkārt, bez finansēm var iet un kopt patversmes, staidzināt suņus utt, ar finansēm var uztaisīt pašam savu patversmi vai ziedot lielas summas jau esošām patversmēm, jo tur daudz kas atduras pret naudas trūkumu. Vai, piemēram, ir tāds Sofi fonds, kurš piedāvā sponsorēt citu izveidotos projektus dzīvnieku glābšanai un jau īsteno dažādus. Ar naudu var daudz vairāk izdarīt. Pieņemu, ka tas pats ar visām jomām, ko var veikt bez naudas, bet daudz vienkāršāk, ja tāda ir. Piemēram, studēt utt.
Bet, ja man būtu šādas iespējas, vai es to atrādītu sociālajos tīklos - nē, jo tas nav manā dabā. Tā kā, protams, mēs nevaram zināt, cik un ko kurš dara. Iespējams, kāds grib parādīt tikai savus selfijus, bet reāli, piemēram, ziedo (pārsvarā jau vispār daudziem patīk to darīt anonīmi) vai studē. To jau zinās tie cilvēki, kas vairāk pazīst konkrētā cilvēka dabu.
05.07.2023 15:12 |
 
Reitings 313
Reģ: 03.11.2019
Smieklīgi tie viedokļi par Vizlu. Es piekrītu, ka jāizmanto iespējas, kas viņai šobrīd dotas, bet mēs nezinām, ko viņa patiesībā dara. Es esmu vidējais Instagram lietotājs, kurš novērtē kvalitatīvas bildes un arī pati tādas cenšos publicēt. Es lasu grāmatas, izglītojos kursos, smagi strādāju, tīru māju, gatavoju ēst un vēl visas citas daudzās lietas, kuras Instagram nerādu. Kāpēc, lai to rādītu viņai vai kāds cits influenceris, ja tas nav viņa satura fokuss?
Neko kaitīgu viņa nepublicē, tiešā veidā nelielās ar lietām, tikai parāda foršos brīžus, kuri noteikti ir vēl vairāk nekā tiek publicēts. Tās sejas izteiksmes smieklīgas, jā, bet viņa ir jauna un viņas idol ir Kylie Jenner, kurai viņa šādi mēģina līdzināties.
05.07.2023 15:15 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Villanelle @ 05.07.2023 15:08
Man patiesībā žēl, ka un cik ļoti Alise wild aizgājis ciet. Sekoju viņai ļoti sen, kad vēl nebija plaši zināma un galvenā lieta ko viņa aģitēja bija vegānisms un ceļojumi. Toreiz ļoti patika viņas saturs, bet šobrīd skumji kā cilvēkam var aizraut ciet no regulāras pīpēšanas gadiem ilgi

Cik atšķirīgi mēs domājam par vienu un to pašu personu. Es atkal uzskatu, ka aizgājis ir ciet no viņas ēšanas problēmām.
Kaut arī, ja viņa grib legalizēt marihuānu Lv, tad viņai galīgi nesanāk..
05.07.2023 15:19 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
kordelia @ 05.07.2023 14:37

Bet Harijs drāž maukas, pie tam tā sadistiski... ka viņas pa taisno uz slimnīcu. Un Meganai nākas pievērt uz to acis. Jūs tā gribētu? Tā ir cena par naudu un statusu.

Nedzirdēju tādas runas par Hariju, bet, manuprāt, Meganai ir nospļauties uz visu to, pat ja tā būtu patiesība. Abi šķiet tādi bezmorāles cilvēki un, cik redzēts, viņi ir izslāpuši pēc uzmanības, speciāli taisa skandālus.
05.07.2023 15:20 |
 
Reitings 313
Reģ: 03.11.2019
TuunEs @ 05.07.2023 15:19

Cik atšķirīgi mēs domājam par vienu un to pašu personu. Es atkal uzskatu, ka aizgājis ir ciet no viņas ēšanas problēmām.
Kaut arī, ja viņa grib legalizēt marihuānu Lv, tad viņai galīgi nesanāk..
Piedod, bet no ēšanas problēmām šādi cilvēkam ciet neaiziet. Jā, tas var iet roku rokā ar depresiju vai citām mentālām kaitēm, bet viss, kas te redzams, ir pārsvarā zālītes kaitējums.
Un, nē, es neiebilstu pret zālītes uzpīpēšanu reizi pa reizei, bet brīdī, kad tā kļūst par tavu personības sastāvdaļu, tā ir problēma.
05.07.2023 15:28 |
 
Reitings 777
Reģ: 03.11.2022
kordelia @ 05.07.2023 14:37

Bet Harijs drāž maukas, pie tam tā sadistiski... ka viņas pa taisno uz slimnīcu. Un Meganai nākas pievērt uz to acis. Jūs tā gribētu? Tā ir cena par naudu un statusu.

No kurienes tad šāds info?😱
05.07.2023 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits