IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
cory @ 04.07.2023 02:21

Kubasova un modes dāma? Jā, brendu drēbes viņai mugurā visos galos, bet manuprāt gaumes un stila sajūta viņai nulle. Tas, kas salikts viņas kubasova.store instagram profilā ir tieši tas, ko viņa varētu arī pati vilkt.

Paskatījos to profilu, lielākā daļa no tām drēbēm nu tiešām tādas pabēdīgas, varētu jau noziedot kaut kur, ne pārdot.
Tās pašas daudz maz ok kleitas pa 15€, nu nezinu. Shein/Sinsay/NewYorker stiliņš un Shein tādas jaunas, nelietotas maksā 15€, Sinsay uz atlaidēm vispār gan jau pa 5€ var dabūt, ja jau gribas 😁
04.07.2023 10:49 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Lai arī Kristaps ir daudz sasniedzis, tomēr viņam neizdevās nocopēt uz nopietnām attiecībām nevienu ārzemju dūdiņu. Tāpēc viņš gudri izdarīja atrodot savā pazīstamo lokā vienkāršu latviešu meiteni ko pataisīja par tādu kam pats skraidīja pakaļ 😜
04.07.2023 11:29 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Apple of my eye @ 03.07.2023 17:31

Vizla ir visu iespējamo trendu vergs.
Un domā izskatīsies classy, ja pārbolīs acis un uztaisīs iedomīgu skatienu, bet sanāk kaut kas nebaudāms

Es savas pārbolu katru reizi, kad viņa pārbola, jo man vnk 🙄😒🫠. Tie storiji ar to seju, kur iet. Nevienā nesmaida. Nešķiet arī simpātiska un vizuāli pievilcīga. Pēc instagram kopumā izskatās garlaicīga būtne, bet varbūt tikai instagram tādu iespaidu rada.
04.07.2023 11:35 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
TuunEs @ 04.07.2023 11:29
Lai arī Kristaps ir daudz sasniedzis, tomēr viņam neizdevās nocopēt uz nopietnām attiecībām nevienu ārzemju dūdiņu. Tāpēc viņš gudri izdarīja atrodot savā pazīstamo lokā vienkāršu latviešu meiteni ko pataisīja par tādu kam pats skraidīja pakaļ ?

Nu ko var tirst. Nav apnicis dzīvot kaut kādos nenovīdīgos pieņēmumos? Paskaties gan uz Kristapa ģimeni, gan Lauras ģimeni – krietni, normāli, adekvāti, izglītoti un jauki latvieši. Paskatoties uz vecākiem itin labi var spriest, kādi cilvēki ir viņu atvases, un es ar lupu nevaru ieraudzīt nevienu sakni, no kurienes varētu izdīgt sūdīga sēkla, tb arī ar Kristapu un Lauru viss ir okei. Tfu, nenovīdīgās skaudīgās muļķītes.
04.07.2023 11:39 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
EmilijaArm @ 04.07.2023 11:39

Nu ko var tirst. Nav apnicis dzīvot kaut kādos nenovīdīgos pieņēmumos? Paskaties gan uz Kristapa ģimeni, gan Lauras ģimeni – krietni, normāli, adekvāti, izglītoti un jauki latvieši. Paskatoties uz vecākiem itin labi var spriest, kādi cilvēki ir viņu atvases, un es ar lupu nevaru ieraudzīt nevienu sakni, no kurienes varētu izdīgt sūdīga sēkla, tb arī ar Kristapu un Lauru viss ir okei. Tfu, nenovīdīgās skaudīgās muļķītes.

😀😀
Man atlika tikai ieiet instagramā nevis ir jāpēta abu ģimenes. Laura ir pilnīga ārzemju instamodeļu kopija un savā komentārā nepamanīju, ka būtu kaut ko tik negatīvu pateikusi.
Drīzāk pēc muļķes izskaties tu.
04.07.2023 11:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lai nu kā man besītu, kad forumnieces tiek sauktas par skauģēm - par Lauru Vizlu tomēr atļaušos pateikt, ka, manuprāt, te dažām vienkārši reāli skauž. 😅
Smuka latviešu meitene, izskatās attiecibās abi laimīgi, diezgan jauki cilveki UN ir super daudz naudas, forši izklaidējas, apceļo pasauli. Runājot par citām LV influencerēm, jā, es arī nezinu, kas tur varētu skaust, bet nu te viss ir diezgan skaidrs. 😄
04.07.2023 11:47 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Lula @ 04.07.2023 11:47
Lai nu kā man besītu, kad forumnieces tiek sauktas par skauģēm - par Lauru Vizlu tomēr atļaušos pateikt, ka, manuprāt, te dažām vienkārši reāli skauž. ?
Smuka latviešu meitene, izskatās attiecibās abi laimīgi, diezgan jauki cilveki UN ir super daudz naudas, forši izklaidējas, apceļo pasauli. Runājot par citām LV influencerēm, jā, es arī nezinu, kas tur varētu skaust, bet nu te viss ir diezgan skaidrs. ?

Es laikam arī pievienošos, cilvēks var vai nu patikt vai nepatikt, bet kad Tu sāc jau līst viņa maciņā un ķidāt turīgumu, naudu, vīru, tad skaidrs, ka Tev skauž.
Protams, katram ir sava gaume bet es tiešām nesaprotu, ko citi tur tik neglītu saskata Laurā, viņai ir lielas un skaistas acis, mīlīga un nepārmālēta seja, gaumīgs apģērbs un izkopts stils. Man personīgi vienalga kam viņa līdzinās IG, tas viņas sirsnību un būtību nemaina!
04.07.2023 11:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Te Vizlu ik pa laikam apķidā. Tad acis bola, tad tāda poza, tad tur paēdusi, tad sāk funktierēt, ko šī pa dzīvi dara, apzelē savu fantāziju lidojumu par sēdēšanu uz kakla un vel vis kas. Un beigās nekas arī netiek pateikts, tik vien kā pagātnes atstāsti. Pa virsu tam, vel uzbāž stulbumu, nemākulību appieties un iegūt labumu no Kristapa naudas, kur paralēli tam nāk vaimanāt, ka Laura uz svešas naudas sēž.
Nezinu, varbūt tiešām skaudība. Man patīk viņas ieturētība, augums viņai skaists. Pa cik un kādu naudu ēd, dzer, pērk šmotkas? Pilnīgi vienalga. Jauna, skaista sieviete. Kristaps ar saviem miljoniem būtu dabujis mierīgi kādu Ņujorkas čiksi, kam sapiķot un kura smuki klāt stāvētu. Domāju, ka Laurā ir kas vairāk par ārieni, un it shows.
04.07.2023 12:01 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Kristaps jau palakstīja pa eskortniecēm un beigās tika apvainots, ka esot viņu izvarojis.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6868999/amp/Woman-Kristaps-Porzingis-neighbor-says-ex-Knicks-star-raped-her.html
04.07.2023 12:09 |
 
Reitings 1035
Reģ: 26.02.2022
.Eksperte. @ 04.07.2023 12:01
Te Vizlu ik pa laikam apķidā. Tad acis bola, tad tāda poza, tad tur paēdusi, tad sāk funktierēt, ko šī pa dzīvi dara, apzelē savu fantāziju lidojumu par sēdēšanu uz kakla un vel vis kas. Un beigās nekas arī netiek pateikts, tik vien kā pagātnes atstāsti. Pa virsu tam, vel uzbāž stulbumu, nemākulību appieties un iegūt labumu no Kristapa naudas, kur paralēli tam nāk vaimanāt, ka Laura uz svešas naudas sēž.
Nezinu, varbūt tiešām skaudība. Man patīk viņas ieturētība, augums viņai skaists. Pa cik un kādu naudu ēd, dzer, pērk šmotkas? Pilnīgi vienalga. Jauna, skaista sieviete. Kristaps ar saviem miljoniem būtu dabujis mierīgi kādu Ņujorkas čiksi, kam sapiķot un kura smuki klāt stāvētu. Domāju, ka Laurā ir kas vairāk par ārieni, un it shows.

Tu viņu pazīsti, ja saki, ka ir kkas vairāk par ārieni? 😂 dažas no mums viņu zina un pazīst tuvāk/attālinātāk, kaut no pagātnes, un šeit lasītie un dzirdētie stāsti īsti nenorāda, ka par izskatu un spēju pielāgoties KP viņai kkas vairāk būtu.
04.07.2023 12:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Persiks89 @ 04.07.2023 12:31

Tu viņu pazīsti, ja saki, ka ir kkas vairāk par ārieni? ? dažas no mums viņu zina un pazīst tuvāk/attālinātāk, kaut no pagātnes, un šeit lasītie un dzirdētie stāsti īsti nenorāda, ka par izskatu un spēju pielāgoties KP viņai kkas vairāk būtu.

Es viņu personīgi nepazīstu, tieši tamdēļ rakstiju, ka domāju.
Runājot par "es viņu pazīstu no pagātnes", jājautā, ja paskataties pašas uz sevi pagātnē, jūs tagad esat tieši tās pašas, kas bijāt tad?
04.07.2023 12:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Persiks89 @ 04.07.2023 12:31

Tu viņu pazīsti, ja saki, ka ir kkas vairāk par ārieni? ? dažas no mums viņu zina un pazīst tuvāk/attālinātāk, kaut no pagātnes, un šeit lasītie un dzirdētie stāsti īsti nenorāda, ka par izskatu un spēju pielāgoties KP viņai kkas vairāk būtu.

Jā jā, tā pazīšana no pagātnes izklausās drīzāk pēc - mācījās man paralēlklasē pamatskolā. :D
Ja par mani kāds teiktu "pazīstu no pagātnes" (kas parasti, tiešām, ir no skolas laikiem), tad droši varu teikt, ka tad biju cits cilvēks.
Katrā ziņā neviena mēs te reāli neko nezinām, bet no malas viss viņiem izskatās un izklausās diezgan forši.
04.07.2023 12:56 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Persiks89 @ 04.07.2023 12:31

Tu viņu pazīsti, ja saki, ka ir kkas vairāk par ārieni? ? dažas no mums viņu zina un pazīst tuvāk/attālinātāk, kaut no pagātnes, un šeit lasītie un dzirdētie stāsti īsti nenorāda, ka par izskatu un spēju pielāgoties KP viņai kkas vairāk būtu.

Acīmredzot, ja Tu viņu pazīsti un esi pietuvināts cilvēks, bet par savu draugu spēj rakstīt tādas nejaucības, tad skaidrs ir viens, ka tā ir balta skaudība.
04.07.2023 13:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kašeram intervija ar Dāvidu. Es pareizi saprotu, ka viņam ar Tīnu draudzība pajukusi dēļ Eirovīzijas tērpa?
04.07.2023 13:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 04.07.2023 13:39
Kašeram intervija ar Dāvidu. Es pareizi saprotu, ka viņam ar Tīnu draudzība pajukusi dēļ Eirovīzijas tērpa?

oouuu interesanti! Tas, kas youtube saucas Žetons par uzdrīkstēšanos?
Viņš sen atpakaļ teica, ka viņam tuva persona esot parādā diezgan lielu naudu, toreiz jau, ja pareizi atceros, te spekulēja, ka tā ir Samanta un ir kaut kāda saistība ar Eirovīziju.
Pēc tam gan viņi demonstratīvi atkal kaut kādus storijus ielika, kur kopā atpūtās
04.07.2023 13:56 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
.Eksperte. @ 04.07.2023 13:39
Kašeram intervija ar Dāvidu. Es pareizi saprotu, ka viņam ar Tīnu draudzība pajukusi dēļ Eirovīzijas tērpa?

Vispār ap to Eirovīziju bija gan kaut kāds skandāls, ka nebija kas samaksāts vai kas tāds. Kaut ko pa miglu atceros! Tikai nebija toreiz ne vārdi, ne kas konkrēts pieminēts!
04.07.2023 13:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 04.07.2023 13:56

oouuu interesanti! Tas, kas youtube saucas Žetons par uzdrīkstēšanos?
Viņš sen atpakaļ teica, ka viņam tuva persona esot parādā diezgan lielu naudu, toreiz jau, ja pareizi atceros, te spekulēja, ka tā ir Samanta un ir kaut kāda saistība ar Eirovīziju.
Pēc tam gan viņi demonstratīvi atkal kaut kādus storijus ielika, kur kopā atpūtās

Dāvidam youtube kanāls, ja nemaldos nosaukums ir Žetons par uzdrīkstēšanos ar Dāvidu.
Par to naudu, man liekas, viņš pats beigās teica, ka tā nav Samanta.
04.07.2023 14:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 04.07.2023 14:01

Dāvidam youtube kanāls, ja nemaldos nosaukums ir Žetons par uzdrīkstēšanos ar Dāvidu.
Par to naudu, man liekas, viņš pats beigās teica, ka tā nav Samanta.

Paldies, jā, atradu, jau palaboju jautājumu.
Toreiz atceros, ka viņš komentēja to situāciju, bet tāpat likās, ka varbūt tomēr Samanta.
uziku tikko darbam fonā paklausīties
04.07.2023 14:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Samanta ir ļoti specifisks cilvēks un tāda dāma. Es personiski viņu nepazīstu, tomēr vienmēr bijusi sajūta, ka sevi uzstutējusi augstāk, nekā ir realitātē. Jāsaka, ka viņas motivācija, disciplīna un sievišķīgums ir uzslavas vērts. Tomēr man radies iespaids, ka kā draugs, viņa būs izpalīdzīga, tomēr sevi vienmēr liks augstākā plauktiņā kā citus. Varbūt pat ne apzināti. Vienkārši grūts cilvēks.
04.07.2023 14:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 04.07.2023 14:02

Paldies, jā, atradu, jau palaboju jautājumu.
Toreiz atceros, ka viņš komentēja to situāciju, bet tāpat likās, ka varbūt tomēr Samanta.
uziku tikko darbam fonā paklausīties

Tur nekā daudz nav, bet tā Kaspara seja pie Tīnas sadaļas jau vien pasaka, ka viņam gribētos viņu pasūtīt šālēt dillēs. 😁
Par to naudu atminos, ka Samanta taisnojās, ka pati pelnijusi naudiņu, jo cilvēki masveidā sāka pārmest ka valsts tērē līdzekļus tam šovam. Tad es tā nodomāju pie sevis, diez cik viņai ir tie tūkstoši? Man nav ne jausmas, cik tas viss pasākums izmaksā, bet es pieņemu, ka tas arī iziet tūkstošos. Un Kašera minētais par četriem tērpiem, viena vietā, es paredzu, ka katrs nav pa piečuku. Zinot Kašera aci uz detaļām, tas prasa laiku, darbu,rūpību. Varētu arī būt, ka Samanta beigās izbrāķējusi tur kaut ko un nav samaksājusi uzskatot, ka viņš savu darbu nav paveicis. Varbūt tāpēc arī Kaspara komentārs par to, ka viņaprāt viņš savu darbu izdarijis pēc labākās sirdsapziņas. Bet tie tik mani spriedelējumi.
04.07.2023 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits