IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Vispār lasot to Gobzema vāvuļošanu daudz kas neiet kopā. Tur ir minēts, ka viņam lūdz klusēt kamēr DelfinGroup aiziet tirgū. Delfin aizgāja tirgū 2021. gadā https://delfingroup.lv/announcements/as-delfingroup-goes-public-and-launches-initial-public-offering-on-nasdaq-riga
Tad jau Krista guļ ar to vīrieti jau daudzus gadus :D
Un tā sms, tur ir nogriezts teksts. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka tur ir vēl kas cits. Jā, iespējams, ka Krista ir aizgājusi, bet tas nav viss.
Tās kāzu bildes ir no 2016. gada. Kur teikt, ka viņi nav šķīrušies jau sen.
Kopumā..ar nepareizajiem džekiem viņš tagad kasās. Bet ok, viņam jau ir aizmugure :)
30.06.2023 09:58 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Uvavy @ 29.06.2023 16:43

Izpratne par alkoholu, tā ietekmi, atkarībām utt. nav tava stiprā puse. Arī loģika nē, jo pēc tevis teiktā sanāk, ka cilvēks pēc vienas vīna glāzes var braukt pie stūres un viss būs kārtībā.

Drīzāk tava izpratne izlasot tekstu ir zem pirmklasnieka līmeņa, jo es nevienā brīdī neteicu, ka kaut ko lietojot vispār var sēsties pie stūres, Tu izvelc priekš sevis kaut kādus pilnīgi apsurdus pieņēmumus , kurus es pat neesmu uzrakstīju. Un vispār, nesaprotu ko Tu man uzsējies. Ja reiz es tavā skatījumā neko nesaprotu, liec man mieru un dari savas lietas 😀
30.06.2023 10:10 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Ariete @ 30.06.2023 09:41
Jansonei un Vavilovai gandrīz vienādi reels ar Syoss ?

Man izskatās, ka arī viesnīcas telpas tās pašas. 😁
30.06.2023 10:22 |
 
Reitings 24982
Reģ: 21.10.2022
Pelnrukšķīte @ 30.06.2023 09:58
Vispār lasot to Gobzema vāvuļošanu daudz kas neiet kopā. Tur ir minēts, ka viņam lūdz klusēt kamēr DelfinGroup aiziet tirgū. Delfin aizgāja tirgū 2021. gadā https://delfingroup.lv/announcements/as-delfingroup-goes-public-and-launches-initial-public-offering-on-nasdaq-riga
Tad jau Krista guļ ar to vīrieti jau daudzus gadus :D
Un tā sms, tur ir nogriezts teksts. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka tur ir vēl kas cits. Jā, iespējams, ka Krista ir aizgājusi, bet tas nav viss.
Tās kāzu bildes ir no 2016. gada. Kur teikt, ka viņi nav šķīrušies jau sen.
Kopumā..ar nepareizajiem džekiem viņš tagad kasās. Bet ok, viņam jau ir aizmugure :)

Starpcitu - Gobzema sievasmāte , kopā ar visu Gobzema ģimeni , arī pārcēlās uz dzīvi Spānijā ! Viņas Rīgas dzīvoklis jau ilgterminā tiek izīrēts .
30.06.2023 10:52 |
 
Reitings 1428
Reģ: 01.08.2021
vilkluse @ 30.06.2023 09:32
es nevaru, man tas gobzema kārtējais sūc tik grēcīgs liekas.
reāli, viņš taču to laulību jau pirms 2 gadiem izšķīra, lai zem Kristas paslēptu naudu. ?? Un tad, kad kkas uzķēra, ka viņi viens otram fotosesijas taisa un uzrakstīja, ka laulības šķiršana bijusi fiktīva, gobzems sāka tēlot, ka meklē jaunu sievu un viņi pa tiešām šķiras. ?
un tagad kaut ko murgo par to, ka tik ilgi jau audzinot bērnus viens. viņam vēl kādu mēnesi atpakaļ visās bildēs bija "mana ģimene, mēs 4" utt. vot, čalim karma par diršanu. ka tik tos bērnus arī neatņem, pamatojoties uz to, ka viņš ir garīgi nestabils.
lai tik kaut vienu vārdu vēl izmet par 'tradicionāli ģimeni', tās viņa hamelionu rotaļas nav ne ģimene, ne tradīcijas

Man kautkā tā Gobzema bļaustīšanās soctiklos atgadina Kiviču. Šim stāstam noteikti ir divas puses, žēl ka sieva nekomentē no savas puses.
30.06.2023 10:59 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
Krista tacu visu dzivi ir sljukusi pa bagatnieku gultam un draudzejusies tikai ar kadu izdevibas peec. Atceros kad vina nocopeja Gobzemu- bagato advokaatu, uhhh, cik laimiga bija, ka beidzot kads patiesam vinu grib.
Sada tipa meitenes nemainas, luk ists piemers tam. Ari gatava pamest bernus jo kads uzshvilp ar biezu maku. Kristu biezi redzu snachaa… redzot to meitenu un virieesu kompanijas viss ir skaidrs. Meitenei gribas to mersi ko gobzems tur raksta😀 es tikai nesaprotu kapec gobzems tam dzekam uzbruk un vinu tagad publiski iznicina.. vai tad vainiga nav tikai Krista?
Skaidrs ka gobzems uzcepies, vins to kristu uztur ari tagad, bet vina vnk riigaa tiekas ar citiem dzekiem un paraleli tere gobzema karti😀
30.06.2023 11:02 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
Hubabuba @ 30.06.2023 10:59

Man kautkā tā Gobzema bļaustīšanās soctiklos atgadina Kiviču. Šim stāstam noteikti ir divas puses, žēl ka sieva nekomentē no savas puses.

Ko vinai komentet? Ka vinu uztur bijusasi virs un pa to laiku rigaa ar citiem dzekiem tiekas?😀
Man besi gozbezems, bet nevajag ari kristu saja sakara uztaisit par cieteju un vinu idealizet.
Es to meiteni zinu no tusinu laikiem, mersi gribejusi ir visu dziivi. Tapat kaa vinas mamma kura ari koijotos naaca copet dzekus. Abas ar maati identiskas Elgitai un vinas muteritei😀 tapec ari gulbis visa saja sakara seit pieminets, jo tas jau visas sitas izlaidenes sponsoree😀
30.06.2023 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 3344
Reģ: 25.05.2009
riitarosme @ 30.06.2023 11:02
Krista tacu visu dzivi ir sljukusi pa bagatnieku gultam un draudzejusies tikai ar kadu izdevibas peec. Atceros kad vina nocopeja Gobzemu- bagato advokaatu, uhhh, cik laimiga bija, ka beidzot kads patiesam vinu grib.
Sada tipa meitenes nemainas, luk ists piemers tam. Ari gatava pamest bernus jo kads uzshvilp ar biezu maku. Kristu biezi redzu snachaa… redzot to meitenu un virieesu kompanijas viss ir skaidrs. Meitenei gribas to mersi ko gobzems tur raksta? es tikai nesaprotu kapec gobzems tam dzekam uzbruk un vinu tagad publiski iznicina.. vai tad vainiga nav tikai Krista?
Skaidrs ka gobzems uzcepies, vins to kristu uztur ari tagad, bet vina vnk riigaa tiekas ar citiem dzekiem un paraleli tere gobzema karti?

Pēc man pieejamās informācijas, Krista vairākus gadus strādāja, kā nodokļu konsultante KPMG. Tā kā kaut kāda galva tai meitenei ir uz pleciem.
30.06.2023 11:14 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
cory @ 30.06.2023 11:14

Pēc man pieejamās informācijas, Krista vairākus gadus strādāja, kā nodokļu konsultante KPMG. Tā kā kaut kāda galva tai meitenei ir uz pleciem.

Aha, macijas zviedros un ari tikai tapec ka tas ir stiligi un var to atlauties😀 ludzu nesalidzinam intelektu ar to kur macas😀 sai daamitei VISU dzivi ir bijis svarigs statuss- gan gimnazija, gan augstskola, visam jabut ar shiku😎😎😎
30.06.2023 11:19 |
 
Reitings 1428
Reģ: 01.08.2021
riitarosme @ 30.06.2023 11:02
Krista tacu visu dzivi ir sljukusi pa bagatnieku gultam un draudzejusies tikai ar kadu izdevibas peec. Atceros kad vina nocopeja Gobzemu- bagato advokaatu, uhhh, cik laimiga bija, ka beidzot kads patiesam vinu grib.
Sada tipa meitenes nemainas, luk ists piemers tam. Ari gatava pamest bernus jo kads uzshvilp ar biezu maku. Kristu biezi redzu snachaa… redzot to meitenu un virieesu kompanijas viss ir skaidrs. Meitenei gribas to mersi ko gobzems tur raksta? es tikai nesaprotu kapec gobzems tam dzekam uzbruk un vinu tagad publiski iznicina.. vai tad vainiga nav tikai Krista?
Skaidrs ka gobzems uzcepies, vins to kristu uztur ari tagad, bet vina vnk riigaa tiekas ar citiem dzekiem un paraleli tere gobzema karti?

Nu skaidrs, nezināju ka viņa tāda paviegla un vel muterīte tāda pati, žēl ka atkal bērni iejaukti.
Diez kas nav.
30.06.2023 11:33 |
 
Reitings 622
Reģ: 02.03.2022
Nepazīstu ne Gobezemu, ne Kristu, bet komentārs man ir gan! :D
1. Ir tāda piecu rokasspiedienu teorija, tad šitiem skaistiem un bagātiem ir piecu vagīnu teorija - visu pasauli un viens otru pazīst caur tām, diez vai tas publiski jāizliek, lai gan ko es saprotu.
2. Gobezemam ir jāarstējas, katra epizode arvien neglītāka.
3. Lielais bērnu aizstāvis - kas atstāts internetā, tas paliks internetā, arī bērni to varēs izlasīt, kaut pēc 10 gadiem.
30.06.2023 11:34 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
riitarosme @ 30.06.2023 11:19

Aha, macijas zviedros un ari tikai tapec ka tas ir stiligi un var to atlauties? ludzu nesalidzinam intelektu ar to kur macas? sai daamitei VISU dzivi ir bijis svarigs statuss- gan gimnazija, gan augstskola, visam jabut ar shiku???

Zviedros tikt pēdējā laikā nebija tik grūti kā agrāk, kad skola bija reālā līmenī. KPMG par nodokļu konsulantu strādāt - tas ir zemākais ieejas līmenis un neko baigi neparāda. Tikai to, ka galva ir uz pleciem, bet nekas tāaaads tas nav!
Krista izskatās pēc golddigeres, lai gan nepazīstu.
Bet tad jau ir "tāds tādu atrod", jo atceros Gobzemu pirms viņš kļuva slavens kā baigo zīmuli, kam interesēja mašīnas, pulksteņi un blondīnes "statusa" apliecinājumam. Viņš pirms gandrīz 20 gadiem koļīja manu draudzeni, tāpēc to zinu 100%. No tā, ko viņa stāstīja, Gobzems izklausījās pēc tukša cilvēka ar seklām vērtībām. Un - kāds pārsteigums, ka paņēma tādu kā Krista. Podiņš ar vāciņu 😁 Tikai tagad vāciņš mēģina citus podiņus 😁
30.06.2023 11:44 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Vispār tik smieklīgi lasīt tos Gobzema cēlos palagus par vērtībām, ģimeni un tā tālāk, kad reāli zināms, kādi viņi abi ar sievu ir.
Pats nupat atrada iemeslu, aiz kā aizķerties, lai pamestu visus solījumus un aizlaistos no Latvijas 😖 Nu tāds paraugvīrietis 😖
Uzrunu viņš teikšot - UZRUNU! Savā galvā laikam viņš ir prezidents, ka saka UZRUNU
30.06.2023 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Apple of my eye nu nu pastāsti vairāk par sievu 😄 zinu tikai to, ka pašlaik atgriezās un studē
30.06.2023 11:52 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Apple of my eye @ 30.06.2023 11:50
Vispār tik smieklīgi lasīt tos Gobzema cēlos palagus par vērtībām, ģimeni un tā tālāk, kad reāli zināms, kādi viņi abi ar sievu ir.
Pats nupat atrada iemeslu, aiz kā aizķerties, lai pamestu visus solījumus un aizlaistos no Latvijas ? Nu tāds paraugvīrietis ?
Uzrunu viņš teikšot - UZRUNU! Savā galvā laikam viņš ir prezidents, ka saka UZRUNU

Piekrītu. Un viena no ģimenes vērtībām ir nemazgāt netīro veļu publiski, to laikam aizmirsis! Nu sieva nokrāpa, pacel galvu augšā un kā vīrietis ej tālāk, nevis kā pusaudzis par to izkliedz visai pasaulei!
30.06.2023 12:54 |
 
Reitings 1035
Reģ: 26.02.2022
cory @ 30.06.2023 11:14

Pēc man pieejamās informācijas, Krista vairākus gadus strādāja, kā nodokļu konsultante KPMG. Tā kā kaut kāda galva tai meitenei ir uz pleciem.

Pabeidza zviedrus 5 gados (3 gadu programma) knapi, darba vietā nekādas izaugsmes nebija 5 gados, studiju laikā atrada gobzemu, aprecējās, palika stāvoklī, un vairāki gadi no šiem 5 tika pavadīti dekrētos. Strādāja varbūt 2 gadus. Bija tipiskā “uzturamā”, ar darbu un izglītību imitēja to, ka ir interesanta un pašpietiekama.
30.06.2023 14:35 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Neviens neesam balts un pūkains, šie jau nav pirmie kas pa gultām mīcās , tikai man kaut kā liekas, ka Aldim ir aizgājis ciet, nu tā pa īstam ciet, jāpaārstējas to bērnu dēļ, jo tie teksti ir tiešām tādi kā man zināmiem cilvēciņiem, kad viņi pēc laika tiek ievietoti ģinterenē.
30.06.2023 14:37 |
 
Reitings 1035
Reģ: 26.02.2022
cory @ 30.06.2023 11:14

Pēc man pieejamās informācijas, Krista vairākus gadus strādāja, kā nodokļu konsultante KPMG. Tā kā kaut kāda galva tai meitenei ir uz pleciem.

Si i
Apple of my eye @ 30.06.2023 11:44

Zviedros tikt pēdējā laikā nebija tik grūti kā agrāk, kad skola bija reālā līmenī. KPMG par nodokļu konsulantu strādāt - tas ir zemākais ieejas līmenis un neko baigi neparāda. Tikai to, ka galva ir uz pleciem, bet nekas tāaaads tas nav!
Krista izskatās pēc golddigeres, lai gan nepazīstu.
Bet tad jau ir "tāds tādu atrod", jo atceros Gobzemu pirms viņš kļuva slavens kā baigo zīmuli, kam interesēja mašīnas, pulksteņi un blondīnes "statusa" apliecinājumam. Viņš pirms gandrīz 20 gadiem koļīja manu draudzeni, tāpēc to zinu 100%. No tā, ko viņa stāstīja, Gobzems izklausījās pēc tukša cilvēka ar seklām vērtībām. Un - kāds pārsteigums, ka paņēma tādu kā Krista. Podiņš ar vāciņu ? Tikai tagad vāciņš mēģina citus podiņus ?

Pati so augstkolu esi beigusi, ja tā izrunājies? Kurā citā Baltijas universitātē uz vienu vietu ir ap 7 kandidāti, kas gatavi maksāt ne mazu naudu priekš LV?
30.06.2023 14:38 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Aldim liekas, ka mums visu laiku līst, i wish Aldi, i wish
Viņš rakstīja, ka bērnus audzināt ir ļoti viegli un tiem kam nav tie vienkārši nemāk vai negrib vai nemīl vai kas tur, bet pēc viņa izskata es teiku, ka neizskatās viegli , kad startēja vēlēšanās man tiešām likās, ka viņš ir simpātisks, tagad uiiii , it sevišķi, ka viņš visur uzsver cik veselīgi dzīvo
30.06.2023 14:44 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Un karma viņam, ka šie tagad triec viņa naudu nost, normāli legāli nopelnītu naudu nav nekur jāslēpj
30.06.2023 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits