IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Schokolaade @ 19.06.2023 21:10

Ir viena tur tāda, arī reāli dīvaina, cik no viņas bijušā džeka dzirdēts ? vārdu, uzvārdu gan negribu saukt
ig?
20.06.2023 00:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
Kantra @ 19.06.2023 23:14
Marta Logina, Daiga Ellaby vienkārši, skaisti konti. Neviena nemāca dzīvot.
Uresina uzbāžas ar savu 21 d izaicināhumu, maļ vienu un to pašu, ka dzive mainījusies, vīru nomanifistēja. Cik var, kāpēc vēl neesi iegādājusies 21 d izaicinājumu. Atsekoju, kur tik neatlaidīgi, sagurstu no viņas. Ģim ar vīru bija izbesījusi. ( laiku atpakaļ).

Es atsekoju jau pirms gada, viņa nevis iedvesmo, bet nereāli uz nerviem krīt.
Pie tam es kādu laiku sākumā nevareju saprast, kur es viņu esmu redzējusi un tad sapratu. Tā viņas diršana par to, ka bijusi nabadzīga un staigajusi vienas bikses utt...lielaku diršanu neizdomas. Domāju ka tie kas viņu no Liepājas zin, tie zin ka profesionali iet dejās nevar tam kurām nav naudas. Tie tērpi maksā jau cik. Un viņa bija iedomīga, augstprātīga skuķene!!!
20.06.2023 05:05 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
Karolaina @ 19.06.2023 22:23
Kas ir Paula Muižniece (IG - muizniecee) un kopš kura laika viņa ir influencere? Viņas profils man izleca Instagram, ļoti nepatīkama “pēcgarša” apskatot viņu. Kaut kāda dīvaina.

Viņa ar tiktoka palīdzību ir savakusi tos savus IG sekotājus. Reti kaitinoša personība.
20.06.2023 05:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Ainulai @ 19.06.2023 22:44

Tāpēc es nelaižu, jo man bail, ka nespēšu apstāties un beigšu kā visas. Pīļknābī! Paskatieties, kā izskatās Jana Davidenko (bijusī Medova). Šausmas!!!! Nu kur sevi tā var izkropļot. Donalds Daks atpūšas.
Un to vairs nekad nevar atgriezt kā bija. Filleris pilnībā nenoārdās un ja vēl uz vecumu iestājas Agneses Zeltiņas variants…. Nē paldies!
Vispār baigi traki, ka visas LV ietekmeles salaidušas visās vietās tos fillerus. Visas izskatās kā copy paste.

Kāpēc Medova pārtapa par Davidenko?
20.06.2023 06:30 |
 
Reitings 622
Reģ: 02.03.2022
Par Kambalu piekrītu.
Nesen izbraukāja Garciema kāpas ar savu miskasti. Nez, sodu samaksāja?
Pāris reizes ir nācies būt vienā satiksmes plūsmā. Tur tiešām brauc nevis agresīvi, bet neadekvāti un pēc pēdējā raidījuma, kur viņa to apakšveļu mēra, man vienai iespaids, ka viņa ir pievienojusies baltā pulvera šņaukšanas pulciņā?? Kaut kas tajā uzvedībā mainījies.
20.06.2023 07:02 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Uvavy @ 19.06.2023 22:11

Mobilly nav panaceja. Kā minēju, man ir gadījies, ka telefons izlādējies, atcerējos, pat vairākas reizes. Un vēl bija traucējumi, kādēļ nevarēja nopirkt biļetes ne RS, ne vilcienos.
vienmēr kladzina, ka mēs atpaliekam, kamēr citur visu dara TIKAI caur telefonu, izmaksas samazina, jo nav šoferim jādrukā biļetes katrā pieturā un nevajag kiosku turēt, lai varētu nopirkt gadā tās 2 biļetes kāda. No laukiem cilvēki nemāk? Nevajag par muļķiem taisīties, kad pašu slinkums ir. Tikai Latvijā katram pie pakaļas vajag pa ārstam, policistam, biļešu pārdevējam.
20.06.2023 08:08 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Te taas visbiezak apspriestas ir vairaak “wannabe” influenceres,nekaa reaali tur kkas no vinaam tiesaam ir.. 10k followeri sobrid vispar nav NEKAS.. kāda vēl Karadzana un kas te vel...ne sekotaju ne satura..
un tad vel mana miilaakaa
sadaļa ir atseviska kategorija “pļavu unfluenceres” -ar bildēm lavandu/rapšu laukos,pie ezeriem utt puķainās kleitās🤣kautkad atceros viena krievu blogere ar 2milj.auditoriju par sho iereeca,ka shis sen jau pat nav trendaa🤣nu nopietni?
Pasaules merogaa neviens lielais “brends” ar nevienu no shim nestraadaa, paskataties apkart, aarpus Latvijas,kas notiek pasaulee,kaadi ir trendi un ka straadaa arzemju influenceri..un ari tiesam reali labi pelna un musu Latvijas pljavu influenceres vnk nobaal.
te visas kuras jus ikdiena aprunajat pat naudu ar to nepelna..tik vien kaa pashas sevi deeve par influencereem, labakajaa gadijumaa noreklame kautko ko kads latviesu uznemums uzdavinajis un pashas baigi priecigas🤣ar savam “Drogas” & “Maxima” sadarbibaam🤣🤣
Nakamaa kategorija-taaas,kas pardod kursus.. un pasham nav ne skatijumu, ne “likes” ..bet maaca kaa piesaistit klientis..vai tad sakumaa pashai nebutu jabut ka piemeram pirms kko paardod?
Man liekas tas kam zem 50k followeru vispar varetu sedet un muti nevert valja ,kur nu vel kursus paardot un kur vel deevet sevi par eksperteem..un cik mums taadu ir?
tagad katrs mulkis ar 1000sekotajiem deve sevi par eksepertu..pisdec kur taa pasaule iet.😀
20.06.2023 08:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Karai tāds lakšeri laif, ka ne pašai, ne turkam nav pat automašinas -NE KREDITA NE BEZ TĀ, pat vecas misenes nav😀😀🙊, nākas ar autibusu braukt pa zaki 😀😀
20.06.2023 08:59 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
jana.te @ 20.06.2023 08:49
Te taas visbiezak apspriestas ir vairaak “wannabe” influenceres,nekaa reaali tur kkas no vinaam tiesaam ir.. 10k followeri sobrid vispar nav NEKAS.. kāda vēl Karadzana un kas te vel...ne sekotaju ne satura..
un tad vel mana miilaakaa
sadaļa ir atseviska kategorija “pļavu unfluenceres” -ar bildēm lavandu/rapšu laukos,pie ezeriem utt puķainās kleitās?kautkad atceros viena krievu blogere ar 2milj.auditoriju par sho iereeca,ka shis sen jau pat nav trendaa?nu nopietni?
Pasaules merogaa neviens lielais “brends” ar nevienu no shim nestraadaa, paskataties apkart, aarpus Latvijas,kas notiek pasaulee,kaadi ir trendi un ka straadaa arzemju influenceri..un ari tiesam reali labi pelna un musu Latvijas pljavu influenceres vnk nobaal.
te visas kuras jus ikdiena aprunajat pat naudu ar to nepelna..tik vien kaa pashas sevi deeve par influencereem, labakajaa gadijumaa noreklame kautko ko kads latviesu uznemums uzdavinajis un pashas baigi priecigas?ar savam “Drogas” & “Maxima” sadarbibaam??
Nakamaa kategorija-taaas,kas pardod kursus.. un pasham nav ne skatijumu, ne “likes” ..bet maaca kaa piesaistit klientis..vai tad sakumaa pashai nebutu jabut ka piemeram pirms kko paardod?
Man liekas tas kam zem 50k followeru vispar varetu sedet un muti nevert valja ,kur nu vel kursus paardot un kur vel deevet sevi par eksperteem..un cik mums taadu ir?
tagad katrs mulkis ar 1000sekotajiem deve sevi par eksepertu..pisdec kur taa pasaule iet.?

Nevar īsti salīdzināt mūsu pīļu dīķi ar amerikas un krievu influenceriem. Man arī neviens no tiem nepatīk, jo tā ir pavisam cita kultūra - skaļa, šausmīgi mākslīga, bezpersoniska, nu pavisam citādāka par mūsu vidējā latvieša dzīvi, ar pilnīgi citiem finanšu apgrozījumiem un ienākumu līmeņiem, tāpēc arī tādiem nesekoju, jo nu man tiešām tā amerikāniskā dzīve vispār nesaista un nav arī vēlme no tādas ietekmēties.
Mums te iedzīvotāju ir tik, cik ir un esam tik lieli jeb mazi, cik esam, un nesaprotu, kāpēc būtu jāskrien pakaļ kaut kādiem amerikāņu vai krievu influenceriem:) Mums te realitāte un ikdienas dzīve pavisam citādāka. Un diez vai es atsekošu kādam latvietim, jo viņam nav sadarbība ar kaut kādu "lielo" pasaules brendu, pff, pilnīgi pofig.
20.06.2023 09:43 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
jana.te @ 20.06.2023 08:49
Te taas visbiezak apspriestas ir vairaak “wannabe” influenceres,nekaa reaali tur kkas no vinaam tiesaam ir.. 10k followeri sobrid vispar nav NEKAS.. kāda vēl Karadzana un kas te vel...ne sekotaju ne satura..
un tad vel mana miilaakaa
sadaļa ir atseviska kategorija “pļavu unfluenceres” -ar bildēm lavandu/rapšu laukos,pie ezeriem utt puķainās kleitās?kautkad atceros viena krievu blogere ar 2milj.auditoriju par sho iereeca,ka shis sen jau pat nav trendaa?nu nopietni?
Pasaules merogaa neviens lielais “brends” ar nevienu no shim nestraadaa, paskataties apkart, aarpus Latvijas,kas notiek pasaulee,kaadi ir trendi un ka straadaa arzemju influenceri..un ari tiesam reali labi pelna un musu Latvijas pljavu influenceres vnk nobaal.
te visas kuras jus ikdiena aprunajat pat naudu ar to nepelna..tik vien kaa pashas sevi deeve par influencereem, labakajaa gadijumaa noreklame kautko ko kads latviesu uznemums uzdavinajis un pashas baigi priecigas?ar savam “Drogas” & “Maxima” sadarbibaam??
Nakamaa kategorija-taaas,kas pardod kursus.. un pasham nav ne skatijumu, ne “likes” ..bet maaca kaa piesaistit klientis..vai tad sakumaa pashai nebutu jabut ka piemeram pirms kko paardod?
Man liekas tas kam zem 50k followeru vispar varetu sedet un muti nevert valja ,kur nu vel kursus paardot un kur vel deevet sevi par eksperteem..un cik mums taadu ir?
tagad katrs mulkis ar 1000sekotajiem deve sevi par eksepertu..pisdec kur taa pasaule iet.?

Nu nevar salīdzināt Krievijas blogerus ar Latvijas blogeriem. Cik iedzīvotāji ir Krievijā? 140miljoni vai cik? Latvijā knapi 2.
Loģiski, ka uz to iedzīvotāju skaitu ir pilnīgi ok, ka viņai ir 2 miljoni sekotāju. Un gan jau, ka ne tikai no Krievijas, jo daudz kur saprot un runā krievu valodā.
Tā pati Sedokova ar vairāku miljonu sekotājiem. Vai viņai ir labāks saturs nekā, piemēram, Nīmanei? Ļoti subjektīvi, bet, manuprāt, noteikti nē.
20.06.2023 09:46 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Interesanti, tajā bildē ar kontrolieri viņai zods nemaz neizskatās tik spics kā savās bildēs un storijos- gan jau arī to bildēs pielabo, bet dzīvē čušš. Vispār tāds lauku meitenes kopskats, Fix Price maisiņš kā ķirsītis uz kūkas.
20.06.2023 09:52 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
HiacinteBurkaa @ 20.06.2023 09:52
Interesanti, tajā bildē ar kontrolieri viņai zods nemaz neizskatās tik spics kā savās bildēs un storijos- gan jau arī to bildēs pielabo, bet dzīvē čušš. Vispār tāds lauku meitenes kopskats, Fix Price maisiņš kā ķirsītis uz kūkas.
beidzot viss ir atklājies 🙏 vairāk man piebilst nav ko “IT IS WHAT IT IS”
-skumji
20.06.2023 09:53 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Te gan daudzām prasās jauns telefons :D Ja es zinātu, ka manējais ātri lādējas laukā, tad nēsātu līdzi powerbank vai lādētāju. Volā! Baterija vienmēr pilna :)
20.06.2023 09:57 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
HiacinteBurkaa @ 20.06.2023 09:52
Interesanti, tajā bildē ar kontrolieri viņai zods nemaz neizskatās tik spics kā savās bildēs un storijos- gan jau arī to bildēs pielabo, bet dzīvē čušš. Vispār tāds lauku meitenes kopskats, Fix Price maisiņš kā ķirsītis uz kūkas.

Nu zini, lai spriestu par cilvēka izskatu, ir jāredz viņš tuvplānā un kvalitatīvi. Piemēram, raidījums Īečeko slavenību, visu labi parādīja, un neizskatās viņa nemaz tik slikti,. un pat labāk, nekā savās bildēs. tas, ka tālums un nekvalitatīvs formāts "noēd"" aprises, nenozīmē, ka tā izskatās realitātē.
20.06.2023 09:58 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ivy Blanks @ 20.06.2023 09:58

Nu zini, lai spriestu par cilvēka izskatu, ir jāredz viņš tuvplānā un kvalitatīvi. Piemēram, raidījums Īečeko slavenību, visu labi parādīja, un neizskatās viņa nemaz tik slikti,. un pat labāk, nekā savās bildēs. tas, ka tālums un nekvalitatīvs formāts "noēd"" aprises, nenozīmē, ka tā izskatās realitātē.

Jā, jā sapratām. Zods un mati ir tādi paši kā IG un runā ar savu draudzeni kontrolieri kaut kur Ķīpsalā starp pieturām ar oriģinālo Chanel somiņu no aļika.
20.06.2023 10:06 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Arahne @ 20.06.2023 09:46

Nu nevar salīdzināt Krievijas blogerus ar Latvijas blogeriem. Cik iedzīvotāji ir Krievijā? 140miljoni vai cik? Latvijā knapi 2.
Loģiski, ka uz to iedzīvotāju skaitu ir pilnīgi ok, ka viņai ir 2 miljoni sekotāju. Un gan jau, ka ne tikai no Krievijas, jo daudz kur saprot un runā krievu valodā.
Tā pati Sedokova ar vairāku miljonu sekotājiem. Vai viņai ir labāks saturs nekā, piemēram, Nīmanei? Ļoti subjektīvi, bet, manuprāt, noteikti nē.
ne par to stasts..prottams ka nevar salidzinat auditorijas un tas ir cits tirgus, bet taja pat laikaa Lv ar to nevar nopelnit neko..kapeikas..ja vien neizej uz arzemju tirgu un nestrada ar lielakiem arzemju uznemumiem..
Kas museejam trauce izsisties?
Mums lv vispr ir kads kam ir vismaz pusmiljona sekotaju?
Nekaa te nav,bet iedomajas no sevia nez ko🤣
20.06.2023 10:07 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Ivy Blanks @ 20.06.2023 09:58

Nu zini, lai spriestu par cilvēka izskatu, ir jāredz viņš tuvplānā un kvalitatīvi. Piemēram, raidījums Īečeko slavenību, visu labi parādīja, un neizskatās viņa nemaz tik slikti,. un pat labāk, nekā savās bildēs. tas, ka tālums un nekvalitatīvs formāts "noēd"" aprises, nenozīmē, ka tā izskatās realitātē.

Ā, tas raidījums, kur viņa stāsta, kā vīrs visu laiku smagi strādā un pelna naudiņu, bet pati tikmēr laiž par zaķi? 😁
20.06.2023 10:11 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ivy Blanks @ 20.06.2023 09:58

Nu zini, lai spriestu par cilvēka izskatu, ir jāredz viņš tuvplānā un kvalitatīvi. Piemēram, raidījums Īečeko slavenību, visu labi parādīja, un neizskatās viņa nemaz tik slikti,. un pat labāk, nekā savās bildēs. tas, ka tālums un nekvalitatīvs formāts "noēd"" aprises, nenozīmē, ka tā izskatās realitātē.
😀😀 u made my day
20.06.2023 10:11 |
 
Reitings 735
Reģ: 07.04.2022
jana.te @ 20.06.2023 08:49
Te taas visbiezak apspriestas ir vairaak “wannabe” influenceres,nekaa reaali tur kkas no vinaam tiesaam ir.. 10k followeri sobrid vispar nav NEKAS.. kāda vēl Karadzana un kas te vel...ne sekotaju ne satura..
un tad vel mana miilaakaa
sadaļa ir atseviska kategorija “pļavu unfluenceres” -ar bildēm lavandu/rapšu laukos,pie ezeriem utt puķainās kleitās?kautkad atceros viena krievu blogere ar 2milj.auditoriju par sho iereeca,ka shis sen jau pat nav trendaa?nu nopietni?
Pasaules merogaa neviens lielais “brends” ar nevienu no shim nestraadaa, paskataties apkart, aarpus Latvijas,kas notiek pasaulee,kaadi ir trendi un ka straadaa arzemju influenceri..un ari tiesam reali labi pelna un musu Latvijas pljavu influenceres vnk nobaal.
te visas kuras jus ikdiena aprunajat pat naudu ar to nepelna..tik vien kaa pashas sevi deeve par influencereem, labakajaa gadijumaa noreklame kautko ko kads latviesu uznemums uzdavinajis un pashas baigi priecigas?ar savam “Drogas” & “Maxima” sadarbibaam??
Nakamaa kategorija-taaas,kas pardod kursus.. un pasham nav ne skatijumu, ne “likes” ..bet maaca kaa piesaistit klientis..vai tad sakumaa pashai nebutu jabut ka piemeram pirms kko paardod?
Man liekas tas kam zem 50k followeru vispar varetu sedet un muti nevert valja ,kur nu vel kursus paardot un kur vel deevet sevi par eksperteem..un cik mums taadu ir?
tagad katrs mulkis ar 1000sekotajiem deve sevi par eksepertu..pisdec kur taa pasaule iet.?

nez, man šķiet, ka influenceriem ar 10k sekotājiem, nav ne vainas. pati sekoju dažiem tādiem. viņiem ir sava publika, 100% mazāk fake sekotāju..
20.06.2023 10:18 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Arahne @ 20.06.2023 09:46

Nu nevar salīdzināt Krievijas blogerus ar Latvijas blogeriem. Cik iedzīvotāji ir Krievijā? 140miljoni vai cik? Latvijā knapi 2.
Loģiski, ka uz to iedzīvotāju skaitu ir pilnīgi ok, ka viņai ir 2 miljoni sekotāju. Un gan jau, ka ne tikai no Krievijas, jo daudz kur saprot un runā krievu valodā.
Tā pati Sedokova ar vairāku miljonu sekotājiem. Vai viņai ir labāks saturs nekā, piemēram, Nīmanei? Ļoti subjektīvi, bet, manuprāt, noteikti nē.

No tiem pusmiljoniem sekotāju, lielākā daļa ir PIRKTIE FEIKI!
Nu paskrollē taču tālāk un pārliecinies pati! Proporciju ziņā gan sanāk tas pats kā viņām no lielākām valstīm iedzīvotāju skaita ziņā pirktie, tā arī Latvijas spīdeklēm arī ir tie pirktie, tikai mazāk.
Par Nīmanes saturu var pastrīdēties, kas tad tur ir tik iedvesmojošs skatīties uz parastu ģimenes fotoalbūmu ar katru otro reklāmas ierakstu. Tāpat kā tu viņu salīdzināji ar Sedakovu, tāpat var salīdzināt ar jebkuru citu, kaut vai ar Loginu, kurai satura ziņā sekot ir stipri interesantāk par tādu Nīmani.
20.06.2023 10:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits