IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Vivian10 @ 09.06.2023 18:54
Sana ar Kristiānu bija izlikti no tā Āgenskalna dzīvokļa?! Atceros, ka Sana vienu brīdi nespēja klusēt un publiski nosauca sedokovu par mauku. Par kartēm bija tāda lieta. Bet, ka viņš izlika viņu ar bērnu no dzīvokļa … tāds mēsls
No kura dzīvokļa izlika es tiešām nezinu, par Sedokovu arī tagad atcerējos, bet pareizi visu viņa jau pateica😂 Tur jau tas viss vienā lavīnā viņai uzkrita pat šķiršanās caur IG, ar ko tikai viņš pats domāja, ja dzen sievu ārā no dzīvokļa un pie rezeizes vēl kartes nobloķē, laikam cerēja, ka mežā zem egles izdzīvos. Tādēļ arī saku karma viņam pelnīta! Kādēļ no dzīvokļa bija jādzen, pats tak tur arī nedzīvoja, karšu bloķēšana, tak būtu cilvēcīgi paziņojis, ka būs Tev limits tāds un tāds mēnesī. Vai tik tur nebija arī kāds Sedokovas pirksts?
09.06.2023 19:04 |
 
Reitings 2072
Reģ: 21.02.2015
Drausmas, tas Timma liels cūka! Par bērnu vismaz rūpējas?
09.06.2023 19:12 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Bordo @ 09.06.2023 19:12
Drausmas, tas Timma liels cūka! Par bērnu vismaz rūpējas?
Laikam kad Lv bija tad tikās, bet cik ta viņš te bijis un kas zina kā ir patiesībā. Viņš jau par Sedokovas dēlu rūpējās kurš pie viņa Amerikā dzīvo😂
09.06.2023 19:26 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Bordo @ 09.06.2023 19:12
Drausmas, tas Timma liels cūka! Par bērnu vismaz rūpējas?

Nu, ko sauc par rūpēm… Nezinu, vai viņš bērnam sniedz finansiālu atbalstu, bet Latvijā kopā ar dēlu viņš nav diži redzēts vai savā Instagram licis. Galvenais aiziet uz fotosesijām ar Sedakovas meitām 😄
09.06.2023 19:29 |
 
Reitings 350
Reģ: 31.12.2022
zebramežā @ 09.06.2023 17:32
Mums ar vīru sākuma stadijā divi zaudēti mazuļi. Trīs neveiksmīgas medicīniskās apaugļošanas. Izraudāta dvēsele un pieņemts fakts. Un šobrīd nebaidamies ziņkārīgajiem arī sejā atbildēt - mums divi zaudēti un medicīniski izmesti 9000 eiro. Un priekšdienām šo saku, lai iemācītos šādu jautājumu neuzdot, lai pasargātu kādu citu, kuram šāds jautājums ļoti sāpētu. Man izsāpēts, es varu arī atbildēt.

Un tādu stāstu ir pietiekoši daudz... Manai draudzenei līdzīgi, pie viena bērniņa tika, lai gan arī nāca ilgi un grūti, bet otru nesanāk- bija arī spontānais aborts, par kuru ļoti pārdzīvoja. Pa seju gribas uzšaut, kad kāds pajautā- kad būs māsiņa vai brālītis? Galvenais, ka vienmēr prasa random cilvēki, kam vispār nekādas daļas gar viņu bērniem un es nekad nevaru saprast, kādēļ tas jājautā??? Kādēļ cilvēkiem tas šķiet normāls jautājums? Gandrīz kā par laikapstākļiem pajautāt. Reāli būtu sabiedrība jāizglīto, ka šie nav ok jautājumi, tie ir ļoti privāti un intīmi…
09.06.2023 19:42 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
EmilijaArm @ 09.06.2023 16:03

Un tagad muļķītis rāda, ka modies 8:19 un dolāru žūksnis uz galda. Nu pilnīgs antiņš, ne pieaudzis vecis.

Pievilinās vēl kādu duru un atkal dzīvos uz aplīti nesaprotot kā viņam šitā neiet.
09.06.2023 19:44 |
 
Reitings 350
Reģ: 31.12.2022
Gardenia @ 09.06.2023 16:12
Vakar laikam speciāli bankā mainīja uz 1 dolāra paciņām lai papižonētu striptīza klubā uzliekot uz galda? Šorīt uz naktskapīša knapi 20 var saskaitīt? Ātri gan viņu tā karma aiz rociņas pavilka.

😀😀😀
Iedomājaties, ka mēs nofocetu 10 1 EUR monētas un ieliktu storiju 🤣 luxury life 😀😀😀
Bet nu tur pusim viss muskuļos sadzīts un smadzenītēm vietas nepalika… labāk nebūtu lepojies, ka tik stulbs.
09.06.2023 19:51 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
Arabesq @ 09.06.2023 19:29

Nu, ko sauc par rūpēm… Nezinu, vai viņš bērnam sniedz finansiālu atbalstu, bet Latvijā kopā ar dēlu viņš nav diži redzēts vai savā Instagram licis. Galvenais aiziet uz fotosesijām ar Sedakovas meitām ?

Ir bijuši storiji, kur Kristiāns (Timmas un Sanas dēls) ir kopā ar viņiem Amerikā un arī Eiropas ceļojumos, kad Timma ir Latvijā, kas ir diez gan reti, tad arī ir storiji ar dēlu. Nezinu, kā ir tagad, bet neilgi pēc šķiršanās viņš Sanai ļoti labus alimentus maksāja.
09.06.2023 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Es domāju, ka viņš pieklājīgi Sanai maksā un Sanai ir labs dzīvoklis Agenskalnā, gluži par briesmīgu nevar nosaukt, ja ir spējis nodrošināt tādu dzīvi Sanai, nestaigā viņa Siluets kleitās un Butterfly somās, tas ir acīmredzami, un viņa nestrādā, viņai bijušas daudz bildes no ekskluzīvā dzīvokļa pēc šķiršanās.
Jūs neziniet laikam ka lielākā daļa vīriešu atstāj sievas ne tikai tukšā bet mīnusos šķiroties, tukšā tas ir - tiec pati kā gribi galā un alimentus negrib maksāt pat minimālos.
No materiālā viedokļa Sana nav apdalīta, vinai vēl ir ļooooti ļoooti laba situācija
09.06.2023 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Emocionālās sāpes šķiroties ir looti daudzām sievietēm, bet ticiet man būt sāpinātai ļoti nodrošinātā dzīvē un būt sāpinātai izmestai uz ielas ir liela, liela atšķirība.
Esmu gājusi cauri 2 variantam, man NEBIJA NEKĀ, un bērna tēvs neuzskatīja par vajadzību pat maksāt minimālos alimentus, viņš uzskatīja ka nauda nav jādod, es aizgāju bez nekā, pilnīgi nekā, bet palīdzības no malas, labi ka biju strādājošā. Es labāk butu nodrosinata ar dzīvokli un naudu kaut liekiem 300eur mēnesī un sāpēs vaidētu par salauztu sirdi nekā piedzīvotu to būšanu ar NEKĀ
09.06.2023 20:05 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.05.2023
Gardenia @ 09.06.2023 18:28
Sana ir Timma sieva bijusī un bērna māte. Piekrītu Sana to ļoti pieklājīgi pārcieta un nekur neko nestāstīja. Izņemot to pašu sākumu, kad Timma pat viņai īsti nebija pateicis, ka viņi vairs nav pāris. To, ka sācis pīties ar Aņku viņai nojausma bija kaut kāda. Kamēr vienā jaukā dienā tas ķēms paziņoja instagramā, ka mīl Sedokovu un ar Sanu vairs nav kopā gādu pusgadu. Trakākais, ka padzina no dzīvokļa ar zīdaini un visas kartes nobloķēja? es vēl visu laiku brīnījos, ka viņa publiski visu to netirzā pa žurnāliem un šoviem?

Beidziet, dāmas - Timma ir diez gan infantils, bet kad Sana sāk savos storijos runāt, viss saprotams, ka viņi ir viens otra vērti - viņa nevar paspīdēt ar intelektu. Ja kāda ir dzirdējusi, tad noteikti man piekritīs. Ja salīdzina šis abas sievietes pēc IG, skaidrs, ka Sedakova ir daudz interesantāka, turklāt es nemaz nerunāju par vizuālo. Viņas dzīvē viss notiek - koncerti, reklāma, sava apģērbu līnija un vēl daudz citu lietu. Šādas sievietes vīriešiem vienmēr ir interesantas. Sana varēja par sevi parūpēties - gan studēt neklātienē, gan vēl visādos veidos attīstīties (lai gan tas noteikti nav viegli, jo bieži jāmaina dzīvesvieta), bet neizskatās, ka viņa kaut ko no tā visa būtu darījusi. Kāpēc šo rakstu - jo sievietēm ir svarīgi būt pašpietiekamām, tad nevajadzēs raudāt, ka vīrs nobloķē bankas kartes.
09.06.2023 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
Gardenia @ 09.06.2023 16:12
Vakar laikam speciāli bankā mainīja uz 1 dolāra paciņām lai papižonētu striptīza klubā uzliekot uz galda? Šorīt uz naktskapīša knapi 20 var saskaitīt? Ātri gan viņu tā karma aiz rociņas pavilka.

Dāmas, vai jūs esat bijušas kādā Amerikas strip club? Piem. Vegasā? 1$ banknotes ir tāds "Amerikas standarts", ko dod striptīzdejotājām. Tām, kas ir uz skatuves, tām parasti čaļi samet kaudzīti ar $1 dolāra banknotēm, bet lielos tipus dod par privātiem priekšnesumiem 😁 Ir tāds teiciens, ka neviena cita profesija neienīst inflāciju tik ļoti kā striptīzdejotājas. Tā kā Timmas $1 žūkšņi ir normāla Amerikas strip club etiķete 😁
09.06.2023 20:12 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Skatos ziņas un tur rāda kā Ukrainā applūdušajā teritorijā glābj dzīvniekus. :(
Bet ir cilvēki, kam nav empātija
09.06.2023 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 2275
Reģ: 27.02.2011
Tā sajūta kad Tev nav NEKĀ, ir skaudrāka kā salauztā sirds un ilūzija par dzīvi. Timma nav savu bijušo sievu apdalījis. Aiziet daudzi vīrieši, tāpat kā sievietes un ja aiziet tas reti kad nav necūciski, ļooti bieži uzrodas 3 persona. Tu vari teikt cūka, nelietis, tā ir cilvēka daba, pat tādu no kuriem vismazāk gaidīji, sakāpj jaunas jūtas, emocijas, mīlestība un širmis aizkrīt uz to cilvēku, tur ir pilnīgi loģiska prāta izpildījuma secība. Ja atstāj labus finanšu līdzekļus, Sanas gadījumā ļoti labus, tad tās sāpes ticiet man ir krietni pieņemamākas
09.06.2023 20:21 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Chikitita @ 09.06.2023 20:02
Es domāju, ka viņš pieklājīgi Sanai maksā un Sanai ir labs dzīvoklis Agenskalnā, gluži par briesmīgu nevar nosaukt, ja ir spējis nodrošināt tādu dzīvi Sanai, nestaigā viņa Siluets kleitās un Butterfly somās, tas ir acīmredzami, un viņa nestrādā, viņai bijušas daudz bildes no ekskluzīvā dzīvokļa pēc šķiršanās.
Jūs neziniet laikam ka lielākā daļa vīriešu atstāj sievas ne tikai tukšā bet mīnusos šķiroties, tukšā tas ir - tiec pati kā gribi galā un alimentus negrib maksāt pat minimālos.
No materiālā viedokļa Sana nav apdalīta, vinai vēl ir ļooooti ļoooti laba situācija
Protams emocionālas sāpes ir ļoti grūti izturamas kā Sana teica bijis pilnīgi negaitīti un vēl zīdainis klēpi. Tad jau labi, ka viņš dod viņai jumtu virs galvas un alimentus maksā, gan jau tādēļ viņa arī klusē un ja kaut ko saka tad tikai labu cik presē lasīts. Ar naudu jau vieglāk visu pārciest, labi, ka nesanāca kā Madarai. Es nekad nebiju iedziļinājusies kas tur tālāk notika, bet to sākumu gan labi atceros:) Tāpat Timma ir cūka un karma nāk viņam pelnīti atpakaļ.
Šaubu nav, ka vīriešiem neskatoties uz gadu starpību iekārojamāka liksies Sedokova kura ir apritē, pati pelna un vēl slavena atšķirībā no Sanas. Ir otrs mīnuss, ka Sedokova nekad nebūs ne mājsaimniece, ne pavarda uzturētāja, bet ballīšu princese. Tas, ka sākumā viņa tur kaut ko vairāk pa mājām tusēja ir tikai pateicoties kovidam pat it kā sasolija kā brauks līdzi uz USA. Nedzīvotu viņa nekad tur, viņai vajag slavu un visu tās spožumu.
09.06.2023 21:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Agrita story paziņo,ka 2 nedēļas nav bijusi dušā. Redz vainīgi esot apkārtējie. Nu nopietni?
cik saprotu viņa arī bij kautkādā psihoterapijas centrā ar bērniem pēc apkārtējo mobinga. Nu pati vainīga. Neko citu no apkārtējiem nevarēja gaidīt,ja tā izturās pret savu ģimenes locekli.
09.06.2023 21:35 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
user90586 @ 09.06.2023 21:35
Agrita story paziņo,ka 2 nedēļas nav bijusi dušā. Redz vainīgi esot apkārtējie. Nu nopietni?
cik saprotu viņa arī bij kautkādā psihoterapijas centrā ar bērniem pēc apkārtējo mobinga. Nu pati vainīga. Neko citu no apkārtējiem nevarēja gaidīt,ja tā izturās pret savu ģimenes locekli.
Kàds tur mobings, lai abas ar Kambalieni palasa kas vispār ir mobings! Viņām durām pat tas nepielec, ka tā ir pelnīta reakcija no apkārtējiem par saviem darbiem un rīcībām! Agrita vēl šodien kaut kādā storijā lielījās par jauniem projektiem😳 vai tiešām kaut kur vēl ņems? Iespējams no burkas paņems slavenībās bez filtra🙈 Tad man vispār nav ko teikt! Mums tagad visas poda birstes ir slavenības😢
09.06.2023 21:47 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Pievienojos par Beitiku teiktajam, meitene Ig uzrakatīja godīgu vēstuli par viņu.
Ābeļu Marra ceļ savu reitingu caur Beitiku.
Ābele pārņemta pā5spīlīeti ap mreitu, iedomigu purnu.
Monta liekas, jauniņa ļoti, jauka. Viņa vēl aug kā personība.
09.06.2023 22:04 |
 
Reitings 264
Reģ: 12.07.2022
Runājot par Timmu.
Nav jāiet uz banku mainīt cash pa 1$, lai izklaidētos striptīzklubā. Dzīvoju Asv, esmu kopā ar savu vīru bijusi Amerikas strip.klubā. Ejot iekšā klubā, Tev ir iespēja iegādāties banknošu paciņas. Paciņā ir 10-30 banknotes pa 1 dolāram. Šova laikā ir pat moments, kad visi vienlaicīgi uz skatuves met dolārus. Gribi met, gribi nemet. Attiecīgi arī vari dāsni uzdāvināt tikai tai, kura dejotāja patika vislabāk.
09.06.2023 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Anna un Jānis... Nez. Te der teiciens tāds tādu atrod.
09.06.2023 23:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits