IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
nenotika tas vienas dienas laikā. tas nabaga suns kādu nedēļu kā minimums pie tās ķēdes un netīrās bļodas sēdēja. un līdz tam Agrita bija pilnīgi veianlga. tagad tā ir "radusies situācija, kura tiek labota". pretīgi un vēl reiz pretīgi. kas ir jādara, lai tās pabiras vairs nerādītu tv?
saprotu, ka cirka dīvaiņi vienmēr ir saņēmuši visvairāk klikšķus, bet c'mon...publiski pazemot bērnus, ņirgāties par dzīvniekiem, zagt
02.06.2023 12:51 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Kāds ir pārbaudījis to ģimeni, kura 1 dienas laikā jau ir traumējusi suni līdz asinīm? Kāda iespēja, ka tā ģimene nepaņems citu suni? Vai, nedod Dievs, jau kāds cits suns ir miris no cietsirdības pie ķēdes?

kinderbueno @ 02.06.2023 12:47

Raidījumu nefilmē un nemontē iepriekšējā dienā, tas ir nedēļu atpakaļ filmēts un suns tur tika mocīts nedēļu!

Vēl trakāk, suns nedēļu mocījies. Un Agrita laimīgi dzīvo. Briesmīgs cilvēks. Aizņemti zoomiņi bija, nebija laika pajautāt, kā sunim iet?
Kā nu kā, viņai var likties, ka visi ne par ko uzbrūk, un viss ir kārtībā?
02.06.2023 12:53 |
 
Reitings 3943
Reģ: 08.09.2015
Gan jau tas tāpēc, ka suns tomēr ir bijis kā ģimenes suns, nevis sargsuns, viņš tak nav radis būt pie ķēdes, pie tam viņš ir aktīvs, un tagad viņu piesien pie ķēdes. Nabadziņam noteikti iestājās panika un bija plosījies pie tās ķēdes😟 Drausmas, bet vispār izlasot to rakstu linkā, gandrīz apvēmos, šausmas cik cilvēki ir pretīgi.
Bet jā, es esmu šokā, ka mediji kopumā popularizē šos pagrimušos ļautiņus, vot tev Latvijas slavenības, dzērāji, alimentu nemaksātāji, dzīvnieku mocītāji, bērnus audzina kā maugļus, meļi, sievu sitēji, sociopāti, un tā varētu turpināt. Vai tiešām sabiedrība kaut ko iegūst, ka šādu sabiedrības daļu reklamē?
Vispār, ja par dzīvniekiem, jautājums tiešām vēl ir, kur un kādos apstākļos Kiviči atbrīvojās no sava suņa?!
02.06.2023 13:05 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Pats labākais,ka tā resnā kuce savas domas nemainīs un vainīga nejutīsies. Vienīgais es ceru,ka šis naids viņu iedzīs depresijā un dziļās veselības problēmas dēļ stresa,jo kuce ir pelnījusi visu to sliktāko. Tāpat kā viņas meita
02.06.2023 13:06 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Izlasīju ĶepuĶepā ierakstu. Jā, viņš nedēļu bija tur, kakls savainots.
Debilā Agrita tikmēr : paldies tiem, kas saprot, situācija atrisinājusies!
Un to pašu 360TV privātās sarakstēs.
02.06.2023 13:08 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Dalia @ 02.06.2023 12:44

Kāds ir pārbaudījis to ģimeni, kura 1 dienas laikā jau ir traumējusi suni līdz asinīm? Kāda iespēja, ka tā ģimene nepaņems citu suni? Vai, nedod Dievs, jau kāds cits suns ir miris no cietsirdības pie ķēdes?
Kā Agrita var uz šo noskatīties un domāt, ka viss ir normāli. Un jaunajam mājas īpašniekam vajadzētu kārtīgi apdomāt pirms laiž Agritu iekšā, jo visa māja būs sadirsta.

Tu blondīne? 😂 Kādas 1 dienas laikā? Vakar sižetu parādīja, to filmēja vismaz pirms nedēļas, ja ne senāk!
Ļoti labi, ka Mailo ir izglābts! Agrita ir vnk necilvēks, man vārdu nav…
02.06.2023 13:09 |
 
Reitings 207
Reģ: 09.06.2015
Āā, aita! Man nav mājdzivnieku, jo apzinos, ka nevarēšu par viņu parupēties. Ne tāpēc,ka esmu bezatbildīga, bet gan tāpēc, ka pietrūks laiks priekš sevis, bērniem, kur nu vel majdzivniekam.
BET, lai ari nezinu, kā ir,ja ir majdzivnieks,tomer sirds luzt! Asiņo!
Labi, ja esi gatava atbrivoties no sava mīluļa, tad varbūt nedēļu atsakies no sava čogana, laiviņiem, lai savus resursus ieguldītu tajā,lai atrastu sunitim labakas majas, ne atdod pirmajam pretimnacejam!
02.06.2023 13:47 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Varbūt es kļūdos, bet nav tā, ka viņiem šovs vēl bonusiņus izmaksā, ja viņi uztaisa haipu?
Zinot kā darbojas šovbizness, tad viņiem nekas nav svēts un šeit šova varone noteikti cīnītos par katru kapeiku, lai tikai uz normālu darbu nebūtu jāiet.
Domāju atteikšanās no suņa gāja roku rokā visiem un ko tik naudas dēļ neizdarīsi.
02.06.2023 13:53 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Pirmo reizi esmu vienās domās ar Saulieti, viņa pat raud dēļ šī Agritas un viņas meitas nežēlīgā izgājiena.
02.06.2023 14:02 |
 
Reitings 8072
Reģ: 13.04.2022
Nitaris @ 02.06.2023 14:02
Pirmo reizi esmu vienās domās ar Saulieti, viņa pat raud dēļ šī Agritas un viņas meitas nežēlīgā izgājiena.

Es paskatījos Saulietes storijus un arī noraudājos. Manam sunim gan viss, paldies Dievam, ir kārtībā, tādēļ nezinu kā tieši viņa jūtas par saviem kaķīšiem, bet es iedomājos to sajūtu, ja man viņu atņemtu, ja man viņa pēkšņi vairs nebūtu. Es visu esmu gatava atdot, tikai, lai viņš man ir vesels. Te pāris dienas atpakaļ viņš no rīta bija "tāds, nekāds" bet nebija ne temperatūras, ne sliktumi, nekā, ēda un dzēra, vienkārši tāds nekāds. Es ar viņu nesos kā traka uz klīniku, kur man pateica, ka viss ok, bet es vēl visu dienu un nakti gulēju blakus un klausījos vai viņš elpo, bet tā jobanā kuce Agrita, resnā dura, vienkārši paņem un veselu sunīti atdod dzīvei pie ķēdes.
PALDIES tiem cilvēkiem no Ķepu Ķepā, kas aizbrauca viņam pakaļ un paņēma pie sevis.
Kaut, tu kuce, mirtu viena pati piesieta pie ķēdes, kad beidzot vairs nevienam nebūsi vajadzīga.
02.06.2023 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Es neesmu Saulietes fane, bet nu šie storiji bija emocionāli un ļoti labi, ka viņa pauda viedokli, ka tas nav normāli vai pieņemami. Un nosodot par rīcību nevis vnk tikai uzdirst vecu kašķu dēļ, bet tiešām dēļ izdarītās rīcības.
Es tiešām gribētu, lai TV Agritai pārtrauc līgumu dēļ šī. Lai vismaz ir kādas sekas par rīcību, jo nekādu citu seku jau noteikti nebūs. Starp čogan reklāmiņām patēlos upuri, kā sabiedrība viņu mobingo un cik visi ļauni un nesaprot... un viss.
02.06.2023 14:31 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Ja es dzīvotu tuvāk Jelgavai, es goda vārds, katru nakti viņu terorizētu. Es apmētātu māju ar jeb ko, ar visu, es mestu sūdus pagalmā, da jeb ko, es gribu,lai viņa tiek terorizēta. Es ceru viņas meitai nav palicis neviena drauga,es ceru,ka viņas abas cieš no pamatīga mobinga,es ceru,ka viņas tiek terorizētas 24/7, ka viņas abas kuces vakaros raud,jo netiek galā ar uzbrukumiem. Es ceru viņas sajuks prātā no naida,ko saņem. Es tām kucēm novēlu visu to sliktāko, es ceru,ka visa Latvija viņas ienīst. Es ļooti ceru,ka viņa saņems sodu, ka dienesti pievērsīsies un,ka viņa tiks aizliegta televīzijā
02.06.2023 14:31 |
 
Reitings 350
Reģ: 31.12.2022
amoreamore @ 02.06.2023 14:16

Es paskatījos Saulietes storijus un arī noraudājos. Manam sunim gan viss, paldies Dievam, ir kārtībā, tādēļ nezinu kā tieši viņa jūtas par saviem kaķīšiem, bet es iedomājos to sajūtu, ja man viņu atņemtu, ja man viņa pēkšņi vairs nebūtu. Es visu esmu gatava atdot, tikai, lai viņš man ir vesels. Te pāris dienas atpakaļ viņš no rīta bija "tāds, nekāds" bet nebija ne temperatūras, ne sliktumi, nekā, ēda un dzēra, vienkārši tāds nekāds. Es ar viņu nesos kā traka uz klīniku, kur man pateica, ka viss ok, bet es vēl visu dienu un nakti gulēju blakus un klausījos vai viņš elpo, bet tā jobanā kuce Agrita, resnā dura, vienkārši paņem un veselu sunīti atdod dzīvei pie ķēdes.
PALDIES tiem cilvēkiem no Ķepu Ķepā, kas aizbrauca viņam pakaļ un paņēma pie sevis.
Kaut, tu kuce, mirtu viena pati piesieta pie ķēdes, kad beidzot vairs nevienam nebūsi vajadzīga.

Es šoreiz arī 100% piekrītu Saulietei! Un arī apraudājos, skatoties tos storijus. Es tiešām uzskatu, ka tā ģimene ir jāizmet no šova, jo neko vērtīgu no viņiem sabiedrība iemācīties nevar. Ja pieaudzis cilvēks šādi spēj rīkoties un pat uzskatīt, ka šāda rīcība ir normāla, tad viņai vnk jātaisa cancel. Ļoti ceru, ka šoreiz šova veidotāji nedomās tikai par reitingiem, jo tie noteikti ir auguši- pat tie, kas šovam neseko, noskatījās šo sēriju, bet tomēr ņems vērā sabiedrības viedokli.
Vienīgais labums šajā situācijā, ka suņuks visdrīzāk tomēr tiks pie gādīgākiem un mīlošākiem saimniekiem un manabalss.lv savāks parakstus stingrākiem sodiem pret nežēlīgiem “necilvēkiem”.
02.06.2023 14:39 |
 
Reitings 8072
Reģ: 13.04.2022
EmilijaArm @ 02.06.2023 14:42
https://www.delfi.lv/izklaide/televizija/suna-pamesana-tv-sovam-nav-iemesls-partraukt-sadarbibu-ar-bindru-gimeni.d?id=55625222 - nu, atlaista no šova viņa par šo nav

Ceru, ka sabiedrībai šis ir iemesls vairs neskatīties viņu šovus
02.06.2023 14:44 |
 
Reitings 22035
Reģ: 16.04.2023
EmilijaArm @ 02.06.2023 14:42
https://www.delfi.lv/izklaide/televizija/suna-pamesana-tv-sovam-nav-iemesls-partraukt-sadarbibu-ar-bindru-gimeni.d?id=55625222 - nu, atlaista no šova viņa par šo nav

Pretīgs kantoris!😤
Neskatīšos vairs NEVIENU sēriju!
02.06.2023 14:46 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Pilnīgs sviests. Nevienu sēriju vairs nekad neskatīšos, tādu pašu kropļu bars kā pati resnā sapuvusī krople
02.06.2023 14:47 |
 
Reitings 350
Reģ: 31.12.2022
amoreamore @ 02.06.2023 14:44

Ceru, ka sabiedrībai šis ir iemesls vairs neskatīties viņu šovus

100%. Vemt gribēsies jau ieraugot vien to mātīti…
02.06.2023 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 1718
Reģ: 26.03.2010
EmilijaArm @ 02.06.2023 14:42
https://www.delfi.lv/izklaide/televizija/suna-pamesana-tv-sovam-nav-iemesls-partraukt-sadarbibu-ar-bindru-gimeni.d?id=55625222 - nu, atlaista no šova viņa par šo nav

"Mēs neesam vienaldzīgi un iestājamies par šo problēmu, nenoslaukot to zem paklāja, bet skaļi par to runājot un meklējot cilvēcīgus, un pareizus risinājumus. Medija pienākums bieži vien ir atspoguļot lietas, kas var radīt rezonansi, nepatiku un sašutumu, bet tas liek mums aizdomāties par to, kas notiek mums apkārt, izkāpjot ārā no paša veidotiem burbuļiem," teikts paziņojumā."
Tā ir plika diršana. Neko šovs negribēja izcelt, tikai skatījumus. Viņuprāt, tas suns arī varējis sapūt pie tās ķēdes un ne pirkstu nepakustinātu. Tik pat bezatbildīgi kā viņu šovu varoņi! Tā nav mana sabiedrība, tas nav mans burbulis! Es bērniem mācu atbildību par saviem lēmumiem!
Ja šovs būtu nepieļāvis, ka suns tiek pamest, tad viņo varētu tikai kaut ko pļūtīt, ka aktualizē problēmu un meklē risinajumus. Līdz šim viņi tikai reklamēja, ka var darīt ko grib, kā grib, kāpt pār citu galvām un par to nekas nebūs!!!
02.06.2023 14:55 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.05.2023
Mani gan vairāk satrauc tas zoofils, es izlasīju un man vnk fiziski palika slikti, kā man tā sunīša žēl, ko viņš ir izcietis 🥺🥺🥺
Es šokā, ka te cepjas tikai par Agritu.
02.06.2023 15:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits