IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1046
Reģ: 20.05.2013
sakuraszarins @ 18.04.2023 21:33
Kāda šeit seko jekaterina_jakovleva???
Viņi reāli izskatās, ka vectēvs ar mazmeitu. Tik ļoti neveikls un komisks pāris.
Kārtējais Fiļa un Jeļas attiecību modelis.
intereses pēc paskatījos. Nu viņa pārsit jebkuru influenceri. Tāds reklāmas stabs. Nezinu ar ko piesaista sekotājus, bet es nekad tādai nesekotu kura iestudē bildes un rīko konkursiņus un reklāmas.
18.04.2023 22:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10511
Reģ: 29.01.2009
Standby @ 18.04.2023 20:15
Spurava iet prom no MK. Nez kas būs vietā!? Varbūt vēl kāda influencere? Man šķiet Jana Medova tur iederētos.

Man viņa ilgu laiku patika, bet nu jau atsekoju, palika pārāk bravūrīga un iedomīga.
18.04.2023 22:18 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Nenopirku kambalieni uz vāka. Ietaupīju. Bet kāpēc kāds fano par sievieti, kas apprecējusi konkrētu alkoholiķi? Kādu piemēru tas rāda viņas meitām un citām jaunietēm. Kopdzīve kopā ar dzērāju kā tas var būt kas populārs?
18.04.2023 22:21 |
 
Reitings 92
Reģ: 31.10.2022
Mia6 @ 18.04.2023 22:17
intereses pēc paskatījos. Nu viņa pārsit jebkuru influenceri. Tāds reklāmas stabs. Nezinu ar ko piesaista sekotājus, bet es nekad tādai nesekotu kura iestudē bildes un rīko konkursiņus un reklāmas.

Es sākumā domāju, ka viņa ir māsa Ievai Jakovļevai, jo riktīgi līdzīgas. Izrādījās Ieva ir vīra dēla sieva. :D Ļoti interesants tur viņiem ģimenes modelis. Kā cilvēki simpātiski, bet IG saturs man arī nesaista. Tikai reklāmas vien.
18.04.2023 22:31 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Man tā Karadžana reāli sāk iepatikties😃 kurā šovā viņa tagad piedalās? Labprāt paskatītos. Savā ziņā ļoti gudra mamma jo bērnu izvēlējās dzemdēt LV, atkrīt problēmas, ka otrs vecāks var nepieļaut izbraukšanu no citas valsts. Tanī ziņā gudra meitene😃 Ig smukas bildes un ar bērnu ņemās utt. Meitiņa visu laiku ļoti skaisti sapucēta. Nesaprotu par ko viņu te noliek daža laba Dieviete?😔 viņa ir izveidojusi tādu pasaulīti kurā vēlās atrasties un viss. Plastika ir bijusi, bet skaistule īpaša nebija, tagad izdarīja ko gribēja. Sākumā pārforsēja pēc tam saprata, ka nav labi visu pārtaisīja dabīgāk, vismaz saprata, ka ir pārcentusies. Kādēļ te citas metās virsū, ka viņai visi zīmoli ir viltojumi, kā tad to var zināt? Tikai dēļ tā, ka vīrs turks? Viņai to mantu nav nemaz tik daudz, lai visas būtu pārliecinātas, ka viltojumi.
18.04.2023 22:46 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Skatos šovu ar Karadžanu un Buli teikšu forša jauna sieviete. Ja kādreiz domāju traka ar to plastiku tagad atjēgusies. Meitai pasakaina mamma, mazā tā sapucēta un aprūpēta👌
18.04.2023 23:17 |
 
Reitings 3124
Reģ: 29.12.2022
Gardenia @ 18.04.2023 22:46
Man tā Karadžana reāli sāk iepatikties? kurā šovā viņa tagad piedalās? Labprāt paskatītos. Savā ziņā ļoti gudra mamma jo bērnu izvēlējās dzemdēt LV, atkrīt problēmas, ka otrs vecāks var nepieļaut izbraukšanu no citas valsts. Tanī ziņā gudra meitene? Ig smukas bildes un ar bērnu ņemās utt. Meitiņa visu laiku ļoti skaisti sapucēta. Nesaprotu par ko viņu te noliek daža laba Dieviete?? viņa ir izveidojusi tādu pasaulīti kurā vēlās atrasties un viss. Plastika ir bijusi, bet skaistule īpaša nebija, tagad izdarīja ko gribēja. Sākumā pārforsēja pēc tam saprata, ka nav labi visu pārtaisīja dabīgāk, vismaz saprata, ka ir pārcentusies. Kādēļ te citas metās virsū, ka viņai visi zīmoli ir viltojumi, kā tad to var zināt? Tikai dēļ tā, ka vīrs turks? Viņai to mantu nav nemaz tik daudz, lai visas būtu pārliecinātas, ka viltojumi.
manuprāt, viņa rada tik lielas simpātijas pret sevi kā cilvēku ar savu mīlestību pret meitiņu,ka es pat neievēroju sīkumus kā viņas neizdevusies plastika vai fake brendi. Liekas ļoti gudra sieviete, uz heitu ļoti skaisti vienmēr atbild. Tāda nosvērta un mierīga. Ir savi mīnusi,bet kam viņu nav
18.04.2023 23:18 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Noskatījos Karadžanas šovu ar Buli, man ļoti patika, tik mīļi līdz asarām sirsnīgi👍 Ļoti inteleģenta jauna sieviete, manā skatījūmā. man vispār tagad patīk tikai zemīt paveries, kādreiz patika 4 uz koferiem, protams bez frīkiem Šomasēm, Amunām arī Samantām.
18.04.2023 23:55 |
 
Reitings 484
Reģ: 07.04.2022
Kaa jums Gunitas jaunumi, ka gaida 3.beerninu? Taa jau it kaa jauki, bet neizpratne, ja jau savu misiju par 2 beerniem vina izpildiija un nebija vairs domaajusi par tresho, tad kaapeec tik vieglpraatiigi pieiet kontracepcijas jautaajumam? Shitaa tak var iekrist un 4., 5x.... Ko tad dariis?
Ja es buutu paarliecinaata, ka vairs beernus neveelos, tad izveeleetos droshu kontracepciju vai pat dubulto, ja ne olvadu nosieshanu. Neliekas nopietnas visas shiis gimenes, kuraam it kaa nejaushi sanaak veel kaads beerns.
19.04.2023 00:05 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 18.04.2023 23:18
manuprāt, viņa rada tik lielas simpātijas pret sevi kā cilvēku ar savu mīlestību pret meitiņu,ka es pat neievēroju sīkumus kā viņas neizdevusies plastika vai fake brendi. Liekas ļoti gudra sieviete, uz heitu ļoti skaisti vienmēr atbild. Tāda nosvērta un mierīga. Ir savi mīnusi,bet kam viņu nav
Pilnībā piekritu💕 nobriedusi jauna sieviete, kurai ir savs viedoklos. Tiešām noskatījos video un man reāli tas bija baudāmi. Lai viss viņiem izdodās.
19.04.2023 00:12 |
 
10 gadi
Reitings 2864
Reģ: 17.03.2010
Standby @ 18.04.2023 20:15
Spurava iet prom no MK. Nez kas būs vietā!? Varbūt vēl kāda influencere? Man šķiet Jana Medova tur iederētos.
žēl, ka Beitika neiet prom! Tai bija jādod priekšroka!
19.04.2023 07:58 |
 
Patīk
Reitings 2901
Reģ: 30.04.2020
Palasīju pēdējās lapas un lai gan man liekās, ka HARDLUXURY ir galvā sista attiecībā pret Karadžanu, es tomēr piekrītu viņai, ka šeit tik daudzas tiek izķidātas, aprunāts ar ko guļ, kādas apenes velk, bet kad tiek pacelta Karadžana, tā sākās linča tiesa no fanēm.
Man arī viņa nepatīk, jo lai kā viņa smaidītu un kā tēlotu labestības iemiesojumu, var redzēt, ka tas ir uzspēlēts tāpat, kā viss viņas dzīvē :)
Kā mamma gan viņa ir tiešām fantastiska, nevar nepiekrist.
Tagad droši varat mani saukt par Jelgavas Elīnu nr.2, likt mīnusiņus, apdir*t, bet fakts ir fakts, ka visu ietekmeļi ir vienādi un nevienam nepienākās inunitātes kartiņa :)
19.04.2023 08:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Savva @ 18.04.2023 16:03
tiesi tapec es ari saciju, lai kada nosuta uz valsts policijas insta kontu. Neko neteiktu, ja vina vienkarsi man uz sosejas parskrietu garam uz tiem 130 km/h, koncentrejusies uz cela, bet likt insta ar merki lielities, cik atri brauc, sezot telefona - nu sorry, tam ir sekas. Par CSN parkapsanu jaatbild ar attiecigu sodu, ja to publiski izradi.
šeit sēž žurnālisti ,interesanti kāpēc par kaut kādām karadzžanam un viņu vīriem vai didrihsones jauno frizūru var uzcept rakstu ,bet te par miljonāra sievu kas pārkāpj likumu nevar . Ņemot vērā šībrīža Oļega situāciju sakarā ar ex sievu ,tad raksts par jauno sievu būtu tieši kā odziņa ,ņemot vērā ,cik pareizo viņa pati tēlo,noliekot Santu ...
A bet pareizi nav jau sieva viņa,bet gan vienkārši piepūšama lelle
19.04.2023 08:31 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Skatiens @ 18.04.2023 22:21
Nenopirku kambalieni uz vāka. Ietaupīju. Bet kāpēc kāds fano par sievieti, kas apprecējusi konkrētu alkoholiķi? Kādu piemēru tas rāda viņas meitām un citām jaunietēm. Kopdzīve kopā ar dzērāju kā tas var būt kas populārs?
un kā jutīsies dēls kad uzzinas ka viņa māte ir vieglas uzvedības nekopta sieviete ,kas nevienam nav vajadzīga?
19.04.2023 08:37 |
 
Reitings 1809
Reģ: 04.01.2022
Mi mi @ 19.04.2023 07:58
žēl, ka Beitika neiet prom! Tai bija jādod priekšroka!

Es tikai brīnos par Māmiņkluba raidījuma veidotājiem. Vai tiešām viņi neredz, ka Beitika traucē tam raidījumam?
19.04.2023 08:47 |
 
Reitings 10495
Reģ: 16.09.2022
sakuraszarins @ 18.04.2023 21:33
Kāda šeit seko jekaterina_jakovleva???
Viņi reāli izskatās, ka vectēvs ar mazmeitu. Tik ļoti neveikls un komisks pāris.
Kārtējais Fiļa un Jeļas attiecību modelis.
ak sausmas, tiesam pec teva izskatās. 😨😬
19.04.2023 09:06 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Enazenaz @ 19.04.2023 08:13
Palasīju pēdējās lapas un lai gan man liekās, ka HARDLUXURY ir galvā sista attiecībā pret Karadžanu, es tomēr piekrītu viņai, ka šeit tik daudzas tiek izķidātas, aprunāts ar ko guļ, kādas apenes velk, bet kad tiek pacelta Karadžana, tā sākās linča tiesa no fanēm.
Man arī viņa nepatīk, jo lai kā viņa smaidītu un kā tēlotu labestības iemiesojumu, var redzēt, ka tas ir uzspēlēts tāpat, kā viss viņas dzīvē :)
Kā mamma gan viņa ir tiešām fantastiska, nevar nepiekrist.
Tagad droši varat mani saukt par Jelgavas Elīnu nr.2, likt mīnusiņus, apdir*t, bet fakts ir fakts, ka visu ietekmeļi ir vienādi un nevienam nepienākās inunitātes kartiņa :)
fanēm derētu palasīt ne tikai forumu, bet arī visus tos komentārus, kuri ir facebook, Delfi, Twnet, Apollo utt zem rakstiem 😀 laikam,ka Jelena ja to izlasītu infarktu dabūtu, ja jau apvainojas tikai par to, kas tiek šeit rakstīts. Iesakam arī fanēm palasīt ko citu, ne tikai šo info 😀 Es pat nebrīnos, ka sēžOt vienai pašai bez draugiem , hobijiem, nodarbošanās, pie tā PC ar apple uzlīmi, tieši moš pati Jelenas kundze izveidoja tās IG lapas, kur apdirš Didrihsonus, sprieźot pēc visa ,Jelena pati ir Elinai Didrihsonei maigi sakot “uzēdusies “😀😀👌
19.04.2023 09:32 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
sakuraszarins @ 18.04.2023 21:33
Kāda šeit seko jekaterina_jakovleva???
Viņi reāli izskatās, ka vectēvs ar mazmeitu. Tik ļoti neveikls un komisks pāris.
Kārtējais Fiļa un Jeļas attiecību modelis.

Fiļa un Jeļa izskatās pat saderīgāk. Savādi, ko viņi viens otrā tā ir noskatījuši?
19.04.2023 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 3758
Reģ: 29.01.2009
HARDLUXURY @ 19.04.2023 09:32
fanēm derētu palasīt ne tikai forumu, bet arī visus tos komentārus, kuri ir facebook, Delfi, Twnet, Apollo utt zem rakstiem ? laikam,ka Jelena ja to izlasītu infarktu dabūtu, ja jau apvainojas tikai par to, kas tiek šeit rakstīts. Iesakam arī fanēm palasīt ko citu, ne tikai šo info ? Es pat nebrīnos, ka sēžOt vienai pašai bez draugiem , hobijiem, nodarbošanās, pie tā PC ar apple uzlīmi, tieši moš pati Jelenas kundze izveidoja tās IG lapas, kur apdirš Didrihsonus, sprieźot pēc visa ,Jelena pati ir Elinai Didrihsonei maigi sakot “uzēdusies “???
Ak jēziņ, kad tev beidzot pieleks. Te necepās par to, ka nodirš Karadžu (nu vismaz es), bet tieši ko tev viņa ir izdarījusi. Manis pēc kaut 100 lapas sarakstītas par viņu, bet tu uzrodies, lielakoties, kad runā par Karadžu, tev vienmēr ir viedoklis par viņu un vienmēr tikai slikts. Bet tu jau atbildi tikai tām, kas kaut ko sliktu saka par Karadžu, pārējās izliecies neredzam. Nesaprotu, kapēc tevi tik ļoti uztrauc viņas maka saturs. Klačas ir klačas, visas te tiek aprunatas, bet beidz tik ļoti ieciklēties uz vienu cilvēku. Tas tiešām izskatās slimi.
19.04.2023 10:45 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
kapriza__ @ 19.04.2023 10:45
Ak jēziņ, kad tev beidzot pieleks. Te necepās par to, ka nodirš Karadžu (nu vismaz es), bet tieši ko tev viņa ir izdarījusi. Manis pēc kaut 100 lapas sarakstītas par viņu, bet tu uzrodies, lielakoties, kad runā par Karadžu, tev vienmēr ir viedoklis par viņu un vienmēr tikai slikts. Bet tu jau atbildi tikai tām, kas kaut ko sliktu saka par Karadžu, pārējās izliecies neredzam. Nesaprotu, kapēc tevi tik ļoti uztrauc viņas maka saturs. Klačas ir klačas, visas te tiek aprunatas, bet beidz tik ļoti ieciklēties uz vienu cilvēku. Tas tiešām izskatās slimi.

Pilnībā piekrītu. Var teikt, ka pazīstu Elīnu jeb HARDLUXURY dzīvajā. Lai gan tur no Luxury ir stipri tālu 😂 Pati nodirš Karadžanu par #luxurylife, bet pati nēsā feikucīšus 😂 Tas viņas vīrs parasts krāvējs jūrā, nav augstos amatos. Alga stipri vidēja, bet visiem liek domāt, ka bagāta 😂 Pati dzenās pēc slavas un bagātības, bet pati plika kā baznīcas žurka, tāpēc ir skaudība uz citām, kuras ir kaut kripatu veiksmīgākas kā viņa. Kopumā drausmīgs cilvēks, vārdu krājumiņš zem ktras kritikas, un galviņas izglītotības līmenis zemāks kā pamatskolniekam.
19.04.2023 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits