IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Inna86 @ 10.03.2023 14:56
https://jauns.lv/raksts/zinas/548880-olegs-fils-no-bijusas-sievas-piedzen-gandriz-divus-miljonus-eiro
Jelinskai nav nemazākās sajēgas ar ko viņa ir sapinusies. No tādiem žīdiem pa gabalu jāmūk. Nabaga Santa.
Vai tad viņai ir pamats lielam satraukumam? Ir saņemtas dāvanas pāris miljonu apmērā? Tak nekā nav pāris auskariņi un lupatas kas nav nekādas mega dārgās. Nav pat viena tāda jauna laba auto kāds bija Santai. Pat saderināšanās gredzena nav.
10.03.2023 16:36 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
maire @ 10.03.2023 16:33

Jap, tāda tipa. Var būt dažādu stilu, bet tur jūtams, ka ir pielikta mākslinieciska vīzija uz satura radīšanu. Nē, nu tur, kur pa traku apstrādā, tas man arī nepatīk, piem. ja zaļu dabu pataisa par pelēku vai brūnu, lai tikai iederētos kopējā feedā. Patīk pieklusināts zaļais, pieklusināts zils, bet noteikti tām krāsām jābūt, nevis visu novāc. ? Vai arī cita galējība, visas bildes pataisa moody un rodas sajūta, ka dzīvo kaut kādā aizkapa pasaulītē, kur saules un gaismas nav. Bet kopumā satura ziņā tie mākslinieciskie profili ir tā vērti lai arī piesekotu, jo var sajust to dzīves atmosfēru, nevis aplūkot kārtējos plikos pupus un izgāztās pakaļas.
aaa vēl Agnese pļāveja+ viņai ir arī ieteikumi kur ko stilīgu nopirkt iekš AliExpress vai zara home ,visaid izdevīgi stilīgi ieteikumi
10.03.2023 16:44 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Gluzunova story stàsta, ka augusi ar audžutēvu. Lūk arī ir tas Artjoma izvēles tips
10.03.2023 16:45 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Gan jau te ir gudras jaunās mamiņas😉 man kāda varētu pastāstīt par to bērna danēsāšanas 4. Trimestri par kuru Stužuka murgo?😳 IG uz jautājumu gādēļ neģērbj bērnu atbildēja priekškam? Tas no visiem esot top jautājums! Nu labi Mazie melnie arī aug lupatās, bet priekš kam viņa viņu visu laiku nēsā rokās? Ne rokās, bet vienā rokā jo ar otru tak filmēt vajag. Vai tiešām tas bēbim ir labi? Ir kāda tos storijus redzējusi kur viņš miegā guļ, bet ar to taskāšanu plivinās plikas rociņas, kājiņas? Baro klēpī pēc maniem ieskatiem arī bēbim neērtā pozā. Nu tas bēbis tak nevar normāli pagulēt uz vienas rokas kad plikas rociņas un kājiņas tiek plivinātas pa gaisu😳
10.03.2023 17:12 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Gardenia @ 10.03.2023 17:12
Gan jau te ir gudras jaunās mamiņas? man kāda varētu pastāstīt par to bērna danēsāšanas 4. Trimestri par kuru Stužuka murgo?? IG uz jautājumu gādēļ neģērbj bērnu atbildēja priekškam? Tas no visiem esot top jautājums! Nu labi Mazie melnie arī aug lupatās, bet priekš kam viņa viņu visu laiku nēsā rokās? Ne rokās, bet vienā rokā jo ar otru tak filmēt vajag. Vai tiešām tas bēbim ir labi? Ir kāda tos storijus redzējusi kur viņš miegā guļ, bet ar to taskāšanu plivinās plikas rociņas, kājiņas? Baro klēpī pēc maniem ieskatiem arī bēbim neērtā pozā. Nu tas bēbis tak nevar normāli pagulēt uz vienas rokas kad plikas rociņas un kājiņas tiek plivinātas pa gaisu?

Es arī jaunā māmiņa, pirmos pāris mēnešus ir ļoti pat ieteicami turpināt miesas kontaktu ar zīdainīti. Tas mazajam palīdz adaptēties jaunajā vidē, veido drošības piesaisti, jūtās mierīgāks. Bet pusgarās zeķītes gan varēja uzvilkt. Var jau cerēt, ka vienkārši tā sagadās, ka viņa filmē tad, kad ir tikai plediņā. Par Stužuku nefanoju un pat nesekoju, paskatoties storijus, tā balss liekas auksta un nemīļa. Vēl tā atbild savai meitai "po pope ne hotite"? Džīzas.
10.03.2023 17:29 |
 
Reitings 317
Reģ: 03.11.2019
Meitenearputniem @ 10.03.2023 16:11
tādas mākslinieciskās bildes ir "milumsone" ,bet šķiet privāts profils un laikam nemaz nav ietekmele ?
Bet bieži vien šis mākslinieciskās bildes nes tādu fake sajūtu ,jo bildes tik daudz apstrādā ka pazūd viss dabiskums .
"Vasigne"
"Rasa Novicka"
"Ilona Bogdane"
Patīk uz stilistiski skaistiem profiliem paskatīties
Forši profili, arī tā Agnese!
10.03.2023 17:34 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
karenmil @ 10.03.2023 17:29

Es arī jaunā māmiņa, pirmos pāris mēnešus ir ļoti pat ieteicami turpināt miesas kontaktu ar zīdainīti. Tas mazajam palīdz adaptēties jaunajā vidē, veido drošības piesaisti, jūtās mierīgāks. Bet pusgarās zeķītes gan varēja uzvilkt. Var jau cerēt, ka vienkārši tā sagadās, ka viņa filmē tad, kad ir tikai plediņā. Par Stužuku nefanoju un pat nesekoju, paskatoties storijus, tā balss liekas auksta un nemīļa. Vēl tā atbild savai meitai "po pope ne hotite"? Džīzas.
Pilnībā piekrītu, kontakts ir vajadzīgs, bet nu šis neizskatās tāds veselīgi adaptējošs kontakts bēbim, manā iespējams aizspriedumainajā skatījumā. Kaut man tà negribētos domāt😃 kopš piedzima katru dienu noskatos, ne kā sekotājs, bet drīzāk ar šausmām. Veselīgs kontakts būtu ja tas bēbis būtu kaut tādā kā autiņā ietīts, kā vecos laikos😂 ideāli, zeķīte kāds krekliņš un tamlīdzīgi, nēsāt rokās būtu sakarīgāk abās lai var rociņas kājiņas savākt galviņu mīļi pieturēt. Es redzu patstāvīgi pliku bēbi, taskātu padusē kā zeķi kurš mēģina gulēt, vai turētu nejēdzīgi neērtā pozā, tak var noguldīt normāli pati klāt piespiesties, paglāstīt. Nu iespējams man vienīgajai tās ir šausmas. Jo es pati gribu gulēt gultā ne teiksim vīram klēpī, guļu plika, bet no tak apsedzos pilnībā ar segu vai vasarā ar palagu.
10.03.2023 17:41 |
 
Reitings 12180
Reģ: 06.07.2022
Hallo, dāmas, Stužukai bijušas 5 grūtniecības un ir četri bērni - tiešām nav normāli tagad ļečīt, ka viņa ne tā bēbjus auklējot... Tik stulbi.
10.03.2023 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Inna86 @ 10.03.2023 14:56
https://jauns.lv/raksts/zinas/548880-olegs-fils-no-bijusas-sievas-piedzen-gandriz-divus-miljonus-eiro
Jelinskai nav nemazākās sajēgas ar ko viņa ir sapinusies. No tādiem žīdiem pa gabalu jāmūk. Nabaga Santa.

Šis ir tik antiseksīgi.. ja neprot dāvināt otram, aizmirstot par iztērēto, tas ir tik skumji.
Man drauga mamma arī visu ko dāvina, bet pēc tam zvana un prasa, kā patīk, katru reizi aizejot norāda, vai labi der, arī par sen dāvinātām lietām. Tāda sajūta, ka viņa barojas no tās kontroles sajūtas, ko dod otram ko uzdāvināt.. ar citu savu dēlu sastrīdējās, un pēc tam bija šokā, aizvainota un kaunināja, kad andelē ieraudzīja tās dārgās, bet godīgi sakot jauniešiem liekās un krāmiem līdzīgas lietas.. un teica, ka tad jādod atpakaļ, ja nepatīk, bet pārdot tik lēti nedrīkst, jo maksāja tik un tik 😅
10.03.2023 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
karenmil @ 10.03.2023 17:29

Es arī jaunā māmiņa, pirmos pāris mēnešus ir ļoti pat ieteicami turpināt miesas kontaktu ar zīdainīti. Tas mazajam palīdz adaptēties jaunajā vidē, veido drošības piesaisti, jūtās mierīgāks. Bet pusgarās zeķītes gan varēja uzvilkt. Var jau cerēt, ka vienkārši tā sagadās, ka viņa filmē tad, kad ir tikai plediņā. Par Stužuku nefanoju un pat nesekoju, paskatoties storijus, tā balss liekas auksta un nemīļa. Vēl tā atbild savai meitai "po pope ne hotite"? Džīzas.
visforšāk būtu maziņo plikiņu nēsāt slingā pie sevis klāt.
10.03.2023 17:54 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
EmilijaArm @ 10.03.2023 17:50
Hallo, dāmas, Stužukai bijušas 5 grūtniecības un ir četri bērni - tiešām nav normāli tagad ļečīt, ka viņa ne tā bēbjus auklējot... Tik stulbi.
Jā man tā rīcība pret bērnu izskatās neadekvāta! Čigāniem un Āfrikāņiem arī bērnu varza izaug🤔 Stužuku jau pati īsti neaudzina, aukle ņemās visu laiku. Pati tikai storijus skaistus saliek.
10.03.2023 17:57 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kaut kādu līdzība Stužukai drusku ir ar Elīnu visu pašas, tikai pašas. Aha un dzemdējusi pēkšņi arī tikai ar Antošku diviatā. Tikai storijs bija uz īsu mirkli IG kur stāstīja nakts laikā vecmāte uz dzemdībām atbraukusi palīgā. Tad pēkšņi tikai Antons 😂 Tāpat arī bērnus tikai pati, aukles viņai ir. Abas muld vienādi. Didriksonei aš ģīmis sašķiebās, ka Tv Nauris izmuldējās par aukli. Tā bija tikai viņi abi uz maiņām😳
10.03.2023 18:05 |
 
Reitings 196
Reģ: 06.02.2023
Meitenearputniem @ 10.03.2023 16:11
tādas mākslinieciskās bildes ir "milumsone" ,bet šķiet privāts profils un laikam nemaz nav ietekmele ?
Bet bieži vien šis mākslinieciskās bildes nes tādu fake sajūtu ,jo bildes tik daudz apstrādā ka pazūd viss dabiskums .
"Vasigne"
"Rasa Novicka"
"Ilona Bogdane"
Patīk uz stilistiski skaistiem profiliem paskatīties

Paldies par ieteiktajiem profiliem! Prasās instagramā daudzveidību, kaut kā nedaudz atšķaidīt visus cukur rozā vienādos profilus.
Varbūt ir vēl kāds profils , citèju “Man patīk tur, kur ir mikslis - rāda sadzīvi, dārzu, interjeru, nepiespiestas bērnu bildes” stilā? 🙃👍
10.03.2023 18:07 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Gardenia @ 10.03.2023 17:41
Pilnībā piekrītu, kontakts ir vajadzīgs, bet nu šis neizskatās tāds veselīgi adaptējošs kontakts bēbim, manā iespējams aizspriedumainajā skatījumā. Kaut man tà negribētos domāt? kopš piedzima katru dienu noskatos, ne kā sekotājs, bet drīzāk ar šausmām. Veselīgs kontakts būtu ja tas bēbis būtu kaut tādā kā autiņā ietīts, kā vecos laikos? ideāli, zeķīte kāds krekliņš un tamlīdzīgi, nēsāt rokās būtu sakarīgāk abās lai var rociņas kājiņas savākt galviņu mīļi pieturēt. Es redzu patstāvīgi pliku bēbi, taskātu padusē kā zeķi kurš mēģina gulēt, vai turētu nejēdzīgi neērtā pozā, tak var noguldīt normāli pati klāt piespiesties, paglāstīt. Nu iespējams man vienīgajai tās ir šausmas. Jo es pati gribu gulēt gultā ne teiksim vīram klēpī, guļu plika, bet no tak apsedzos pilnībā ar segu vai vasarā ar palagu.
pirmos 3 mēnešus ir ceturtais trimestris,kad bērns turpina dzīvot ar domu,ka viņš vēljoprojām ir ar mammu divi vienā un jo vairāk mamma būs blakus un dos sevi visu ,jo vairāk jo labāk .
Nevelti ir tautas kur agrāk kad piedzima bērns ,mamma gulēja gultā un tikai apkopa bērnu un neko citu vairāk nedarīja,bija tikai 100% bērnam blakus ...
10.03.2023 18:17 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
EmilijaArm @ 10.03.2023 17:50
Hallo, dāmas, Stužukai bijušas 5 grūtniecības un ir četri bērni - tiešām nav normāli tagad ļečīt, ka viņa ne tā bēbjus auklējot... Tik stulbi.
Ja tā padomā tad Lenkai to bērnu tik pat cik Stužukai.
10.03.2023 18:28 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Meitenearputniem @ 10.03.2023 18:17
pirmos 3 mēnešus ir ceturtais trimestris,kad bērns turpina dzīvot ar domu,ka viņš vēljoprojām ir ar mammu divi vienā un jo vairāk mamma būs blakus un dos sevi visu ,jo vairāk jo labāk .
Nevelti ir tautas kur agrāk kad piedzima bērns ,mamma gulēja gultā un tikai apkopa bērnu un neko citu vairāk nedarīja,bija tikai 100% bērnam blakus ...
Šim modelim es ar abām rokām par🙏 Guļ blakus apķer paglauda pamīlē, var jau arī gandrīz pliku, bet maza zeķīte un pavisam maza maiciņa prasās tomēr. Vai viņas modelis bēbis uz vienas rokas zviļņājās miegā, kājiņas rociņas kaut kur karinās kā lupatu lellei. Vai tad tā mazais jūtās komfortabli? Var normāli izgulēties? Nu tak mēs tā nevarētu izgulēties, mums tak gribās ērtu gultiņu vismaz man. Būtu pat interesanti vai te ir redzējušas tos storijus?
10.03.2023 18:34 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Blanche @ 28.10.2019 19:19

Mēs jau labprāt rakstītu, bet tad mūs nobloķētu. ??
Tieši arī ir tā kā Tu saki pode birstei uzjautāju par nošļukušo aci nobloķēja un baigo palagu uzrakstīja debīliķe, slimā nogribējusies lauķe un ko tik vēl nesarakstīja. 😂😂😂 man vairs nav kam pajautāt🤔
10.03.2023 18:55 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
Kas Sprogai noticies,ka ar drenām staigā? Storijos esmu palaidusi garām…👀
10.03.2023 19:01 |
 
Reitings 11043
Reģ: 16.09.2022
Villanelle @ 10.03.2023 11:23
Tie, kas heito Vizlu, kuri ir tie profili/influenceir kas jums tiešām patīk?
man nepatīk vizla. Vinai ir tads fashion nova, shein vibe, lai cik dargs apgerbs nebutu mugura. Izskatas visai leti it visa - gan apgerbs, gan visas pozas ar izbosto dibenu. Man pasai no rigas sievietem loti patik juliamalahov, kristinpatrice. Veiksmīgas sievietes ar saviem pelnosiem uznemumiem, skaisti dabiskas (skaidrs, ka visiem ir uzlabojumi, bet seit tik kvaliativi ka nemanami), veiksmigas. Nav paraziti kaa vizla kas nespej optimizet, radit savus neatkarigus ienakumus dzive, nokerot bagatu virieti pie saniem. Nevis smotkas sev japerk, bet jaizdoma ka ar viriesa sakumkapitalu iegut sev kadu biznesu vai pasivos ienakumus.
10.03.2023 19:47 |
 
Reitings 11043
Reģ: 16.09.2022
Atvainojiet, bet Stuzhuk tas jaundzimusais berns izskatas kaa nomiris likitis, kur vina vinu paduse iegrudusi ka kaut kadu lupatu. Nu traki izskatas, tiešām tur viss karajas kaa nedzivs. 😵
10.03.2023 19:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits