IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
HARDLUXURY @ 14.02.2023 09:53
tāda mele? tā Jelena, par dzīvokli, par vīru , par finansēm? ganjau pati sev tos grabošos sūdus arī pērk?

Ko tieši viņa ir samelojusi ?
Tev ir 100% info, ka dzīvoklis nav viņas?
Viņa nav teikusi, ka vīram pieder viesnīca, vai strādā bankā. Viņa ir teikusi, ka vīram ir ļoti labs darbs. Katrs “ļoti labu darbu” interpretē pa savam.
Man arī viņa liekas drusku jocīga, bet tikai tāpēc, ka viņa ir savādāka un ar tik traku tieksmi sevi visiem rādīt.
Bet neko sliktu viņa nedara, nevar salīdzināt ar daudzām citām, kuras vienmēr neapmierinātas, par visu sūdzas, mēģina notirgot visādus mēslus, vai vnk runā bulšitu un rij burkānus!
14.02.2023 10:00 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Apskatījos tās Karadžanas bildes beidzot, vidējas klases pirkumi tiek atrādīti kā wooooooow - pa visiem tiem gadiem MK pulkstenis un TH somiņa, sale laikā MK pulsteni pa sotaku var nopirkt un TH someli pa 50-70. Victoria’s Secret tās dažas lietas ieliktas vairākas reize spēc kārtas, nu tāds wooooow. Pati nesen sūtīju VS no mājaslapas, ar atlaidēm apenes nepilni 4 eiro gabalā, nevis padsmit kā lidostā utt. Par kādu luxus tur tiek vispār runāts? Mēs neesam ne miljonāri, ne influenceri, bet nu tā, augstāk par vidējo, un nekādi MK vai TH man nav woooooow, ko atrādīt, bet standarta pirkums, ja iepatīkas. Šaneļi visi šai feikie no Turcijas. Tad kaudze ar turku spīguļiem bez jebkādas vērtības. Tā anorektiskā būtne smuki safotografē rozā-baltos paltrakus kombinācijā ar saldumu kaudzēm - un tā būtu influencere? Tur naudas trūkums lien pa visām vīlēm ārā. Vīrs? Lauku uzņēmējam, kad brauc uz pilsētu, glaunākas štātītes, kāds, pie velna, menedžeris. Es nerunāju, ka uz pieres būtu jābūt Gucci, bet par to, ka tās šmotkas vnk ir lētas un no lēta auduma/materiāla. Diora vai tamlīdzīgas smaržas man arī ir vnk nepieciešamība, nevis wooooow - jāieliek instagramā. Nē, nu es vnk ņirdzu, sūds iesaiņots rozā kastītē, bet Latvijā tik stulba sabiedrība, ka tas ir wooooooow. Mazas meitenes, kam rozā bārbijas patīk, varētu kaut ko tādu skatīties.
14.02.2023 10:05 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Miuce @ 14.02.2023 10:05
Apskatījos tās Karadžanas bildes beidzot, vidējas klases pirkumi tiek atrādīti kā wooooooow - pa visiem tiem gadiem MK pulkstenis un TH somiņa, sale laikā MK pulsteni pa sotaku var nopirkt un TH someli pa 50-70. Victoria’s Secret tās dažas lietas ieliktas vairākas reize spēc kārtas, nu tāds wooooow. Pati nesen sūtīju VS no mājaslapas, ar atlaidēm apenes nepilni 4 eiro gabalā, nevis padsmit kā lidostā utt. Par kādu luxus tur tiek vispār runāts? Mēs neesam ne miljonāri, ne influenceri, bet nu tā, augstāk par vidējo, un nekādi MK vai TH man nav woooooow, ko atrādīt, bet standarta pirkums, ja iepatīkas. Šaneļi visi šai feikie no Turcijas. Tad kaudze ar turku spīguļiem bez jebkādas vērtības. Tā anorektiskā būtne smuki safotografē rozā-baltos paltrakus kombinācijā ar saldumu kaudzēm - un tā būtu influencere? Tur naudas trūkums lien pa visām vīlēm ārā. Vīrs? Lauku uzņēmējam, kad brauc uz pilsētu, glaunākas štātītes, kāds, pie velna, menedžeris. Es nerunāju, ka uz pieres būtu jābūt Gucci, bet par to, ka tās šmotkas vnk ir lētas un no lēta auduma/materiāla. Diora vai tamlīdzīgas smaržas man arī ir vnk nepieciešamība, nevis wooooow - jāieliek instagramā. Nē, nu es vnk ņirdzu, sūds iesaiņots rozā kastītē, bet Latvijā tik stulba sabiedrība, ka tas ir wooooooow. Mazas meitenes, kam rozā bārbijas patīk, varētu kaut ko tādu skatīties.
AMEN!
14.02.2023 10:06 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
zsvegle @ 14.02.2023 09:17

Jebkurā gadījumā diezgan nožēlojams dzīvesveids. Naudu mīl visas, bet naudad dēļ pazemoties? Fui!

Tas tā nosacīti. Ja šugardedijs ir kāds papiks, no kura smiltis krīt un kurš pasaka, ka Dior somiņu dabūsi, ja atsūkāsi, stāvot tiltiņā, piekrītu, ka pazemojoši. Taču, ja tā madam' tiekas ar sev fiziski pievilcīgu veci, kurš apmaksā štātes un izklaides un viņiem ir labs sekss, tikai nav lielās mīlas un plānu par iešanu pie altāra, tad nu, sorry, kāds pazemojums. Tad jau vairak pazemotas ir tās pielaulātās sievas, ar kurām varat iepazīties Cālī, kuras dāvanu vietā saņem lamas par to, ka ir par resnu un par ilgu mazgajas dušā. Ja man būtu tāds laulenis, par kādiem raud cālī, tad nu, sorry, es labāk būtu šugarbeibe.
14.02.2023 10:31 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Miuce @ 14.02.2023 10:05
Apskatījos tās Karadžanas bildes beidzot, vidējas klases pirkumi tiek atrādīti kā wooooooow - pa visiem tiem gadiem MK pulkstenis un TH somiņa, sale laikā MK pulsteni pa sotaku var nopirkt un TH someli pa 50-70. Victoria’s Secret tās dažas lietas ieliktas vairākas reize spēc kārtas, nu tāds wooooow. Pati nesen sūtīju VS no mājaslapas, ar atlaidēm apenes nepilni 4 eiro gabalā, nevis padsmit kā lidostā utt. Par kādu luxus tur tiek vispār runāts? Mēs neesam ne miljonāri, ne influenceri, bet nu tā, augstāk par vidējo, un nekādi MK vai TH man nav woooooow, ko atrādīt, bet standarta pirkums, ja iepatīkas. Šaneļi visi šai feikie no Turcijas. Tad kaudze ar turku spīguļiem bez jebkādas vērtības. Tā anorektiskā būtne smuki safotografē rozā-baltos paltrakus kombinācijā ar saldumu kaudzēm - un tā būtu influencere? Tur naudas trūkums lien pa visām vīlēm ārā. Vīrs? Lauku uzņēmējam, kad brauc uz pilsētu, glaunākas štātītes, kāds, pie velna, menedžeris. Es nerunāju, ka uz pieres būtu jābūt Gucci, bet par to, ka tās šmotkas vnk ir lētas un no lēta auduma/materiāla. Diora vai tamlīdzīgas smaržas man arī ir vnk nepieciešamība, nevis wooooow - jāieliek instagramā. Nē, nu es vnk ņirdzu, sūds iesaiņots rozā kastītē, bet Latvijā tik stulba sabiedrība, ka tas ir wooooooow. Mazas meitenes, kam rozā bārbijas patīk, varētu kaut ko tādu skatīties.

Man vislielākā rēka par to, ka viņa ar saviem paltrakiem un saldumu kaudzēm ir tikusi iečekota kā Slavenība 😂 Nē, nu kāda valsts, tādas slavenības. Es ja godīgi sākumā domāju ka tas ir smalks trollings. Bet nē, Bulis pilnīgā nopietnībā pie šīs brauc kā pie slavenības. Sviests!
14.02.2023 10:54 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ainulai @ 14.02.2023 10:54

Man vislielākā rēka par to, ka viņa ar saviem paltrakiem un saldumu kaudzēm ir tikusi iečekota kā Slavenība ? Nē, nu kāda valsts, tādas slavenības. Es ja godīgi sākumā domāju ka tas ir smalks trollings. Bet nē, Bulis pilnīgā nopietnībā pie šīs brauc kā pie slavenības. Sviests!
tak Bulis ierēca un šokā bija pats . Tas viss sejā nolasāms bija 😀 domāju,ka Karadžlady pati uzbāzās visiem, neviens nemeklēja
14.02.2023 11:09 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Nika varēja palūgt kādam pārlasīt sava mega pasākuma prezentāciju, citādi tie neieliktie komati par pasākuma prestižu galīgi neliecina. Lai gan pieņemu, ka viņas auditorijai par to nospļauties.
14.02.2023 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 6857
Reģ: 17.09.2009
Jauns vīrietis un nerunā angliski. Nu neticu ka viņam ir baigi labais darbs. Ja būtu izglītojies, tad angļu valodu arī iemācītos. Pat kebabu cepēji runā angliski.
Ganjau Jeļena pavilkās uz viņa tumsējo pievilcīgo izskatu un tas arī viss. Man liekas ka viņa pati arī sev apmaksā lidojumus uz Parīzi un viesnīcu. 😁
14.02.2023 11:25 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Meitenes, jautājums… Jūs taču apzinaties, ka JŪS esat tās, kas padara Jeļenu un visas citas par “slavenībām”?
Viņas jau neskrien pakaļ ar saviem acountiem un nepavēl piesekot 😀
Pāris gadus atpakaļ, es nezināju, kas ir Didrihsone. Pēc frizētavā dzirdētas sarunas, kā kaut kāds skuķis, kas tirgo šmotas, visur skrien ar bībeli padusē, iegūglēju un atradu šo forumu.
Tad arī uzzināju par Nlšņicām, Jeļenu un visām citām “slavenībām”, nebūtu jūs, ļoti daudzi, tā arī neuzzinātu par tādu eksitenci!
Ja jums no sirds riebjas, cencelojiet, nesekojiet un nerunājiet.
14.02.2023 11:35 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Foruma lezbes un bomzes, beidziet fantazēt!
Jeļena nav teikusi, ka viņi nerunā angliski. Viņa vairākkārt uzsvēra , ka angļu valoda nav viņu dzimtā un labi to nepārvalda , tāpēc iemācījās turku valodu.
Un kebabi cepēji kādam arī ir jāmīl!
14.02.2023 11:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ainulai @ 14.02.2023 10:54

Man vislielākā rēka par to, ka viņa ar saviem paltrakiem un saldumu kaudzēm ir tikusi iečekota kā Slavenība ? Nē, nu kāda valsts, tādas slavenības. Es ja godīgi sākumā domāju ka tas ir smalks trollings. Bet nē, Bulis pilnīgā nopietnībā pie šīs brauc kā pie slavenības. Sviests!

Viņa jau nav slavena ar savām kūkām. Vēl pirms 10 gadiem Delfos jau par viņu rakstīja kā par LV Bārbiju, un pirms tam vēl stipri iepriekš bija samērā populāras abas ar māsu. Un no face.lv laikiem arī atceros. Nu, manos laikos viņa jau tad bieži pavīdēja kā "slavenība".
14.02.2023 11:38 |
 
Reitings 141
Reģ: 12.10.2022
dzenla @ 14.02.2023 09:18
Karadžanas vīrs noteikti nav pelnošākais. To taču var redzēt paskatoties uz viņu. Drēbes ļoti vienkāršas, cigaretes lētas smēķē, meitai drēbītes un dāvanas, ko Jeļena radījusi no turku lētā gala. Normāli pelnošs vīrietis vestu pie sevis uz mājām, tāpēc sliecos piekrist iepriekšējam komentāram, ka, iespējams, dala ar kādu dzīvokli/izīrē istabu. Arī cik man zināms, dzivoklis, ko Karadžana sauc par savu tiek īrēts. Man vienkārši liekas, ka Jeļena grib parādīt viņu labāku /pelnošāku nekā viņš ir. Izskatās vienkārša darba darītājs, nāk no vienkāršas lauku ģimenes(jo modernā turku ģimenē 7 bērni nebūs nekad). Ari anglu valodas trūkums liek saprast, ka nu nekāds menedžeris vina tur nav lielā kompānijā.
Pēc LinkedIn viņš ir Team Lead Manager at Kellogg Company, tā ir vidēja līmeņa pozīcija, paskatoties indeed.com, atalgojums labs.
14.02.2023 11:48 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Kāpēc vispār tas bezstils šeit tiek apspriests😀😀😀
14.02.2023 11:55 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Agrita Bindre tajā sarkanajā pūku mētelī un totāli stilam nepiestāvošām sarkanām saulenēm izskatās pēc kaut kādas rumāņu ielenes :D
14.02.2023 12:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ainulai @ 14.02.2023 08:57

Viņa sportu pasniedz? Nopietni? Viņa taču ir diezgan apaļa, kā viņa var strādāt par treneri?

Viņa ir kaut ko tur izmācījusies, pasniedz kaut ko par sportu. Nemāku precīzi pateikt.
14.02.2023 12:44 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
EmilijaArm @ 14.02.2023 12:36
Agrita Bindre tajā sarkanajā pūku mētelī un totāli stilam nepiestāvošām sarkanām saulenēm izskatās pēc kaut kādas rumāņu ielenes :D

Agrita principā izskatās lēti un skumji. Tieva vai resna, bet stila izjūta un sava vecuma apzināšanās kā nav tā nav. Rumāņu ielene, man šķiet, ir kompliments priekš viņas.
14.02.2023 12:52 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Raella @ 13.02.2023 17:24

Es es arī nesaprotu, ok var labi pelnīt,bet nu sorry māja+5 cilvēku ģimene,kurā ir 3 mazi bērniņi un sieva tikai uz sadarbības,kas te ir,te nav. Nezinu vai īrē to māju vai nopirka, bet maksājumos noteikti mēnesī aiziet liela summa un, lai nesaka,ka iepērkas tikai humpalās un ēd lētu desu diena un vakarā. Nu,protams,ja būtu jāmaksā privātais dārzins 2 meitenēm vēl ap 600 eur klāt.
Pirms bērniem viņi par kāzas uztaisīt nevarēja, kolēģe bija uzaicināta tikai uz baznīcu,pie galda bija tikai ļoti šaurs loks,jo negribeja tērēties. Un tas jau nebija 10g gadi atpakaļ.
sūtiet savus večus IT jomā strādāt. Ar būs 3k ikmēneša ienàkumi
14.02.2023 13:56 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Brendija @ 14.02.2023 11:38

Viņa jau nav slavena ar savām kūkām. Vēl pirms 10 gadiem Delfos jau par viņu rakstīja kā par LV Bārbiju, un pirms tam vēl stipri iepriekš bija samērā populāras abas ar māsu. Un no face.lv laikiem arī atceros. Nu, manos laikos viņa jau tad bieži pavīdēja kā "slavenība".
baudi labāk Parīzi!!
14.02.2023 14:14 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Karadžana vismaz normāli apģērbusies priekš pastaigas pa Parīzi, nevis kā iepriekš - garā vakarkleitā ar spīguļiem un papēžkurpēs.
Ja jau paliek viesnīcā, tad jau viņas vīrs nedzīvo viens. To uzreiz var saprast.
14.02.2023 14:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Elvīra458 @ 14.02.2023 14:25
Karadžana vismaz normāli apģērbusies priekš pastaigas pa Parīzi, nevis kā iepriekš - garā vakarkleitā ar spīguļiem un papēžkurpēs.
Ja jau paliek viesnīcā, tad jau viņas vīrs nedzīvo viens. To uzreiz var saprast.
Karadžana, laižam uz Zaru, Reservedu?? Apgērbsim Tevi kā dāmu!🙃
14.02.2023 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits