IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3500
Reģ: 30.01.2022
Atvēru Sudrabkaijas instagramu un man viss tur liekas tik netīrs 🤢 Sākot ar viņu pašu, apkārtējo vidi… saprotu, ka tas ir tā saucamais aesthetic, bet nu fui
13.02.2023 15:52 |
 
Reitings 4397
Reģ: 23.08.2022
HARDLUXURY @ 12.02.2023 22:21
Kazanovskis FB pie kkāda posta par Kalmani šo nosaucis par eskortnieci??hmmm un paša sieva taču arī no slampām tām pašām cēlusies. It is what it is ?

kas tas par fb postu?
13.02.2023 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 2345
Reģ: 29.01.2009
pupoliite12 @ 13.02.2023 15:03

Perfekts piemers ka visas vinas izskatas pec viena sablona taisitas.
Annai protams afigennais augums un izskatas jau loti labi, bet… visas sitas meitenes izskatas vienadas. Visas pec viena sablona.
Jelinskai ir tada rociba pa Olega maka, bet nu piedodiet.. vina izskatas svaki. Kas tas par peldkostimu? Kas tas par apenem? Pie vinas rocibas un zinot ka vinai patik iztaisities jau vajadzeja jaunaja Gucci peldkostima gorities, nevis peldkostima ko jau divus gadus redzam vinas profila? kopuma slikti, jo pie tada rocibas vajadzeja izskatities vismaz 3x labak par pasu Annu kura tik veel mekle savu papiku.

Es būtu piedzērusies, ja dzertu šotu katru reizi, kā pasaki ''rocība'' :D
Bet jā, tās pamperbikses neizskatās labi.
13.02.2023 16:03 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Nemaku seit pievienot bildi bet paskatieties Annas H. un Jelinskas profila ievietotas bildes pie ta aplja diivana😀😀
Jelinska kaa sliktaa kopija Annai😀😀
Es tikai nesaprotu vienu lietu taa Jelinska trenejas kaa traka katru dienu bet kur ir rezultati? Es saprotu ka katram sava vielmaina bet sporto vina katru dienu un ari edienu savu atrada diezgan veseligu, tapec liekas neticami ka vinai nav neka uztreneta. Ne kajas, ne presite, ne rokas.. loti divaini.
13.02.2023 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 5639
Reģ: 17.09.2009
Krizdole @ 13.02.2023 13:29
Nu re, arī Anna satikta ? Tas par Jelinsku. Un izskatās, ka krūtis un lūpas abām pie viena doka taisītas
Ļoti garlaicīga viņa ir. Tiešām tipiskas sugar beibes bildes. Nekādi interesanti ceļojumi, apraksti. Tikai pupi, baseini, šampji.
13.02.2023 16:14 |
 
Reitings 92
Reģ: 31.10.2022
kumelite15 @ 13.02.2023 12:54
Bet tad kads jusuprat ir tas idealais viduscels? Jo luk shi sieviete parak nododas karjerai un pashrealizacijai, bernus pametot novarta, tachu tikko paris lapas atpakal jus norakstijat veselu rindu ietekmelju, kuras izvelas palikt majas ar berniem un stradat kkadus side jobs, taa ‘sezhot viriem uz kakla’, jo redziet vajag iet un stradat normalu darbu, kaut gan lielaka dalja no tam meitenem ir reali ir ar berniem zem divu gadu vecuma

Nav pareizi, protams, pārmest par "mājās sēdēšanu vīrietim uz kakla", ja ir vairāki mazi bērni. Tam es nudien piekrītu, ka šie komentāri ir arī ar sagrozītu attieksmi. Tā tam arī jābūt, ja ģimene izvēlas radīt vairākus bērnus, tad kādam no ģimenes ir jābūt tam "mājās sēdētājam", lai bērniem tiktu nodrošināta kvalitatīva ikdiena ar mammu/tēti, uzmanību un nodarbēm.
Cita lieta šajā sakarā, kāpēc man liekas ir vairāk tā negativitāte pret šīm Influencerēm, jo ir aizdomas, ka rada bērnus haipa dēļ Instagramam. Lai tikai paildzinātu savu ego feimu ar sadarbībām un reklāmām. Esmu arī 99% pārliecināta, ja nebūtu Instagrama un feima, liela daļa šo daudzbērnu Influenceru nemaz neizvēlētos ikdienā dzīvi ar vairākiem bērniem. Tieši tāpēc arī ir tā skepse.
Un pretēji, nav saprotams, kāpēc mamma-karjeriste izvēlas radīt daudzus bērnus, ja iekšās viņai ir degsme pēc piepildītas ikdienas ar citu, nevis rotaļām ar bērniem, pampermaiņām, pastaigām laukumiņos un ēst gatavošanu uz riņķi. Tādām mammām max pietiktu ar 1 bērnu, tad vēl +- var kaut ko samenedžēt, ka ir gan uzmanība bērnam, gan pa starpam papildus izglītības, grāmatas un hobiji.
13.02.2023 16:16 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Valdet @ 12.02.2023 22:21
Diez kapec Sandija pardod savu apgerbu biznesu? Pat isti neieskrejas, loti atri atmeta ar roku. Pielauju, ka bizness prasa daudz vairak laika kaa bija iedomajusies? Un noteikti neierekinaja daudzos brakjus utt, pircejs suta atpakal apgerbu utt. Jusu versijas?

Sandija pati nezina, ko viņa grib. Ar sevi nevar tikt galā, mētājās no viena projekta uz citu. Vienīgi ar gultām stabili, bet tas jau gadiem viņiem.
13.02.2023 16:24 |
 
Reitings 902
Reģ: 23.04.2014
Neatšķiru Jelinsku no viņas draudzenes. Šķīru atpakaļ, lai sazīmētu pēc peldkostīma. Pārāk līdzīgas.
Bērni paaugsies un leposies ar savu mammu, kas tik daudz ko dara. Nenovērtē bērni tos laukumiņus un zupas. Negalvoju par visiem, protams. Bet padsmit gados kāds lepni sauks, kas ir viņa mamma, bet citam mamma.. mājās bija visu laiku. Nevajag ziedoties bērnu dēļ. Vajag balansu. Neticu, ka bērni ir pamesti un needuši.
13.02.2023 16:32 |
 
Patīk
Reitings 10755
Reģ: 18.09.2021
pupoliite12 @ 13.02.2023 16:05
Nemaku seit pievienot bildi bet paskatieties Annas H. un Jelinskas profila ievietotas bildes pie ta aplja diivana??
Jelinska kaa sliktaa kopija Annai??
Es tikai nesaprotu vienu lietu taa Jelinska trenejas kaa traka katru dienu bet kur ir rezultati? Es saprotu ka katram sava vielmaina bet sporto vina katru dienu un ari edienu savu atrada diezgan veseligu, tapec liekas neticami ka vinai nav neka uztreneta. Ne kajas, ne presite, ne rokas.. loti divaini.

Jā, Jelinskai it kā ir puslīdz trenēts augums, bet tas vairāk izskatās ar pozu un filtru palīdzību. Jo ir arī bildes, no kurām var secināt, ka nepiespiestā pozīcijā nav viss tik smuki.
Bieži tiem, kas bieži liek gym storijus, ir viena kopīga lieta - trenējas neregulāri. Un kad nu patrenējas, tad pašiem prieks, ka ir saņēmušies, un tas noteikti jāatrāda.
Otrs - nekad nevar zināt, cik ilgi tā pati Jelinska tur trenējas. Piemēram, 20 min. uz skrejceliņa neko daudz nedos.
Un vēl par Jelinsku man ir radies iespaids, ka viņa ir tāda nestabila un varbūt mēdz norauties uz ēdienu vai saldumiem. Vai viņa to pati kkad neminēja? Un vēl jau taču vinčuki un alko ir šķidrās kalorijas
13.02.2023 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Ariete @ 13.02.2023 16:14
Ļoti garlaicīga viņa ir. Tiešām tipiskas sugar beibes bildes. Nekādi interesanti ceļojumi, apraksti. Tikai pupi, baseini, šampji.

Un es nebeidzu brīnīties,kāpēc Fiļam viņu vajag vai tad tiešām labu seksu(ja viņi interese tikai tas) nevar dot arī kāda gudra un normāla sieviete?.....
13.02.2023 16:53 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
Raella @ 13.02.2023 16:53

Un es nebeidzu brīnīties,kāpēc Fiļam viņu vajag vai tad tiešām labu seksu(ja viņi interese tikai tas) nevar dot arī kāda gudra un normāla sieviete?.....

Ārprāts, šitā dzert alkoholu no rīta līdz vakaram KATRU dienu!!! Bail domāt, kāda Jelinskai būs veselība pēc gadiem 10. Jau tagad sūdzas, ka mati krīt laukā. Traki, traki, traki. Galīgi nodzers veselību. Un nekāds sports katru dienu nepalīdzēs aknām.
13.02.2023 17:04 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Nesaprotu , kur Nīmanes vīrs ņem to lielo naudu, ka var visu ko atļauties un uzturēt savas dāmas.
Izskatās ka šiki dzīvo.
13.02.2023 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Enerģija @ 13.02.2023 17:12
Nesaprotu , kur Nīmanes vīrs ņem to lielo naudu, ka var visu ko atļauties un uzturēt savas dāmas.
Izskatās ka šiki dzīvo.

Es es arī nesaprotu, ok var labi pelnīt,bet nu sorry māja+5 cilvēku ģimene,kurā ir 3 mazi bērniņi un sieva tikai uz sadarbības,kas te ir,te nav. Nezinu vai īrē to māju vai nopirka, bet maksājumos noteikti mēnesī aiziet liela summa un, lai nesaka,ka iepērkas tikai humpalās un ēd lētu desu diena un vakarā. Nu,protams,ja būtu jāmaksā privātais dārzins 2 meitenēm vēl ap 600 eur klāt.
Pirms bērniem viņi par kāzas uztaisīt nevarēja, kolēģe bija uzaicināta tikai uz baznīcu,pie galda bija tikai ļoti šaurs loks,jo negribeja tērēties. Un tas jau nebija 10g gadi atpakaļ.
13.02.2023 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Pastāstiet man muļķim,kas ir tas Polhem kur iepriekš strādāja Paula Roze?
Skatos tagad sasutitas dāvanas no dažādiem zīmoliem. Zīmoli iesūta savas dāvanas un viņi sapako kārbā un izsūta influenceriem?
13.02.2023 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 5639
Reģ: 17.09.2009
Raella @ 13.02.2023 16:53

Un es nebeidzu brīnīties,kāpēc Fiļam viņu vajag vai tad tiešām labu seksu(ja viņi interese tikai tas) nevar dot arī kāda gudra un normāla sieviete?.....
ganjau viņam vajag tikai trofeju. sievas jau izbaudījis. bet nu skaidrs kāpēc viņš viņu neprec. jo zina ka viņai interesē tikai 💸
13.02.2023 17:31 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
. Pirms bērniem viņi par kāzas uztaisīt nevarēja, kolēģe bija uzaicināta tikai uz baznīcu,pie galda bija tikai ļoti šaurs loks,jo negribeja tērēties. Un tas jau nebija 10g gadi atpakaļ.

Jā, paskatījos kāzu video , googlē atradu. Nebija ne īstas kleitas, nekā šika. Bija svārki un topiņš. Pat izskatījās, ka tās nav kāzas. Bet nu baznīcā.
13.02.2023 17:43 |
 
Reitings 902
Reģ: 23.04.2014
Nu kā kā. Vīrs droši vien audzis kā speciālists un labi pelna. Varbūt kāds mežs piederējis, pārdevuši, mantojumu no bagātām tantēm dabūjuši utt.
Oi,dieva dēļ, visi atvaļinājumos atlaiž ar alkoholu! Pēc tam atkal pievērsīsies diētām. Kaut kas viņā noteikti ir, kāpēc tieši viņa Fiļam blakus.
13.02.2023 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Enerģija @ 13.02.2023 17:12
Nesaprotu , kur Nīmanes vīrs ņem to lielo naudu, ka var visu ko atļauties un uzturēt savas dāmas.
Izskatās ka šiki dzīvo.

Kas tieši viņu dzīvē ir šiks?😄
13.02.2023 18:10 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.06.2022
Raella @ 13.02.2023 17:24

Es es arī nesaprotu, ok var labi pelnīt,bet nu sorry māja+5 cilvēku ģimene,kurā ir 3 mazi bērniņi un sieva tikai uz sadarbības,kas te ir,te nav. Nezinu vai īrē to māju vai nopirka, bet maksājumos noteikti mēnesī aiziet liela summa un, lai nesaka,ka iepērkas tikai humpalās un ēd lētu desu diena un vakarā. Nu,protams,ja būtu jāmaksā privātais dārzins 2 meitenēm vēl ap 600 eur klāt.
Pirms bērniem viņi par kāzas uztaisīt nevarēja, kolēģe bija uzaicināta tikai uz baznīcu,pie galda bija tikai ļoti šaurs loks,jo negribeja tērēties. Un tas jau nebija 10g gadi atpakaļ.

Dzīvo normālu dzīvi. Mājas kredītmaksājums ļoti bieži ir zemāks nekā citiem dzīvokļa īre (vismaz mums tā ir). Un viņa taču bka, kko jau saņem pabalstos (pat ja strādā,tad saņem samazinātu pabalstu, bet saņem), nav jau tā,ka neienes nekādu naudu ģimenē.
Es arī bka (otrajā), bez manas bka naudas mēs nevaretu atlauties ne māju, ne auto.
13.02.2023 18:11 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
Raella @ 13.02.2023 17:24

Es es arī nesaprotu, ok var labi pelnīt,bet nu sorry māja+5 cilvēku ģimene,kurā ir 3 mazi bērniņi un sieva tikai uz sadarbības,kas te ir,te nav. Nezinu vai īrē to māju vai nopirka, bet maksājumos noteikti mēnesī aiziet liela summa un, lai nesaka,ka iepērkas tikai humpalās un ēd lētu desu diena un vakarā. Nu,protams,ja būtu jāmaksā privātais dārzins 2 meitenēm vēl ap 600 eur klāt.
Pirms bērniem viņi par kāzas uztaisīt nevarēja, kolēģe bija uzaicināta tikai uz baznīcu,pie galda bija tikai ļoti šaurs loks,jo negribeja tērēties. Un tas jau nebija 10g gadi atpakaļ.

Nu musdienaas smiiknjaat, ka jaunieshi negrib tereties lielaam kaazaam visam dzimtas kokam jau nu gan ir bad news, ja tava kolegje par to tev sudzejas, tad droshvien labi vien ir, ka neviens vinju pie tuvinieku galda nelaida :D Mes ar viiru precejamies jau diezgan pieaugushaa vecumaa, abi bijaam labos amatos un mums ari lidzekli atljava pashikot, bet mes apzinati aicinajam tikai tuvakos un iekrajumus terejam medusmenesim
13.02.2023 18:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!