IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 12072
Reģ: 06.07.2022
Saulietim šīvakara storijā kaut kāda jauna smuka dāma pazib. Katrīnes tips izskatās :)
09.02.2023 16:59 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
cmykk @ 09.02.2023 16:12
https://failiem.lv/u/7eeeu6dds
es zinu, ka Jelinskas tēma ir booring, bet nu nebūs. ne life style, ne izskats nebūs kā Nicolei, lai kā censtos un pat Dubai nepalīdzēs :))

Jā, kopē viņu. Izskatās, ka viņai viņa ir kā iedvesma stilam un vēl daudzas citas. Skumji, ka nav pašai savas personības un stila, ka katru gadu jākopē cita sievietei. Absolūti boring. Bet nu vismaz Santas kopēšana ir beigusies😂
09.02.2023 17:16 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
zsvegle @ 09.02.2023 17:16

Jā, kopē viņu. Izskatās, ka viņai viņa ir kā iedvesma stilam un vēl daudzas citas. Skumji, ka nav pašai savas personības un stila, ka katru gadu jākopē cita sievietei. Absolūti boring. Bet nu vismaz Santas kopēšana ir beigusies?

Manuprāt, komentāri nevietā! Kas tur slikts, ka iedvesmojās no kādas citas ietekmeles. Uzreiz ..”skumji un blā blā blā”. Tāpēc jau tās ir ietekmeles, no kurām gūst iedvesmu! Es arī esmu guvusi iedvesmu no Kitijas Spilas un veidoju savus garos matus kā viņa. No sophie murray aizguvu ģērbšanās stilu, endosfēras veicu, jo iedvesmojos no Rozītes Krištopanes un ceļoju, iedvesmojoties no Virsnīšiem. Es arī skumja?? 🤦🏼‍♀️ katram ir tiesības aizgūt iedvesmu un stilu no kā gribās, jaunu velosipēdu izgudrot nevar!
Un, vispār, Jelinskai labāk tas autfits izskatās, tā nnnllllsss ir tiiiiiik sasodīti nepievilcīga.
09.02.2023 17:23 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
NavNebusNekad @ 09.02.2023 17:23

Manuprāt, komentāri nevietā! Kas tur slikts, ka iedvesmojās no kādas citas ietekmeles. Uzreiz ..”skumji un blā blā blā”. Tāpēc jau tās ir ietekmeles, no kurām gūst iedvesmu! Es arī esmu guvusi iedvesmu no Kitijas Spilas un veidoju savus garos matus kā viņa. No sophie murray aizguvu ģērbšanās stilu, endosfēras veicu, jo iedvesmojos no Rozītes Krištopanes un ceļoju, iedvesmojoties no Virsnīšiem. Es arī skumja?? ??‍♀️ katram ir tiesības aizgūt iedvesmu un stilu no kā gribās, jaunu velosipēdu izgudrot nevar!
Un, vispār, Jelinskai labāk tas autfits izskatās, tā nnnllllsss ir tiiiiiik sasodīti nepievilcīga.

iedvesmoties un kopēt ir diezgan dažādi procesi :)
Nicole ir cita līmeņa cilvēks, viņai neinteresē citu komentāri un viņa ir pašpietiekama un patiesībā ļoti skaista!
09.02.2023 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 6933
Reģ: 17.09.2009
Jelinskai ir tik garlaicīgs saturs. Visulaiku viens un tas pats. Jahta, slēpošana, ēdiens, viesnīcas, šampanietis, Nurmuiža.
Ko nez viņa tajā Dubaijā dara? Tempj šampi, iet uz restorāni, sauļojas un filmē viesnīcas? 😁
09.02.2023 17:38 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
cmykk @ 09.02.2023 17:32

iedvesmoties un kopēt ir diezgan dažādi procesi :)
Nicole ir cita līmeņa cilvēks, viņai neinteresē citu komentāri un viņa ir pašpietiekama un patiesībā ļoti skaista!

Precīzi!! Iedvesmoties ir VIENS, bet kopēt jau ir next level! Sorry, NĒ! Garām! Ja nav savas personības, tad jāveido, taču ne jākopē citas. Tas nav normāli.
09.02.2023 17:48 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Ariete @ 09.02.2023 17:38
Jelinskai ir tik garlaicīgs saturs. Visulaiku viens un tas pats. Jahta, slēpošana, ēdiens, viesnīcas, šampanietis, Nurmuiža.
Ko nez viņa tajā Dubaijā dara? Tempj šampi, iet uz restorāni, sauļojas un filmē viesnīcas? ?

Es nodomāju - ko tur var darīt, bet varbūt caurlidojot... pāris dienas patusēs un tad tālāk...
Bet jā - viens un tas pats. Tu vēl nepieminēji gym un bērnu treniņus. Un lepošanos ar ātrumpārkāpumiem (tas gan laikam pēdējā laikā nav manīts)
09.02.2023 17:50 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Ko sakat par Deimones storijiem? Jūsuprāt būtu vai nebūtu jāatgriež nauda?
09.02.2023 17:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.01.2023
Jelinska jau arī īsti nav nekāds satura veidotājs.Viņa vnk dažreiz parāda vai palielās ar savu ikdienu.Un izmanto to,ka visi tajā grib ielūrēt,lai pareklamētu to Nurmuižu.Viņas atpazīstamība gan ir Oļega nopelns.To,ka īpaši gudra viņa nav,varu spriest pēc studiju izvēles.Ar Oļega maku varēja tak atļauties studēt ārzemēs
09.02.2023 18:45 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Mare33 @ 09.02.2023 18:45
Jelinska jau arī īsti nav nekāds satura veidotājs.Viņa vnk dažreiz parāda vai palielās ar savu ikdienu.Un izmanto to,ka visi tajā grib ielūrēt,lai pareklamētu to Nurmuižu.Viņas atpazīstamība gan ir Oļega nopelns.To,ka īpaši gudra viņa nav,varu spriest pēc studiju izvēles.Ar Oļega maku varēja tak atļauties studēt ārzemēs

es viņu ielūrēju tikai tāpēc, ka Fiļa draudzene. būtu kaut kada random meiča pat nerunātu par viņu. bet es piekrītu, ka attiecības ar Oļegu varēja izmantot sev labvēlīgākā veidā. un nevajag tagad te rakstīt par bankas problēmām un izrādīšanos ar naudu. pie katras mazākās izdevības viņa izrādās ar katru Oļega peso :)
09.02.2023 18:50 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Undiya @ 09.02.2023 15:23
tad kad notika tā viņu pirmā krīze ,Krievija daudzi teica ,ka viņiem ir vispār baigā noruna ,jo nav jau noslēpums,ka Oksana agrāk esot meklējusi tikai bagātos ,atrada geegun un saprata ka pati spēj viņu izveidot . Daudzi uzskata ka viņiem bez maz vai līgums ir un ta visa ģimene ir tikai smuks tēls prieks ig
Jā, tas nekas, ka viņiem abiem nebija naudas un dzīvoja īrētā dzīvoklī, kad piedzima viņu vecākā meita. Tikai pēc tam lēnām Dzhigans kļuva atpazīstams un sāka kaut ko pelnīt, kā arī viņa pati jau pirms tam bija šuvusi un tirgojusies ar lupatām internetveikalā.
tāpēc sāku ka Ox izdomāja ka viņu bīdīt iekšā biznesā. Jo būsim godīgi viņš nav ne labs ne atpazīstams mūziķis savu dziesmu ziņā apt tajā pašā Krievijā,bet nauda pelnas ļoti labi .
Es nevaru tagad atrast to rakstu par viņu iepazīšanos,bet tur bija bilde kur dž ,oxana un vēl kaut kāda meitene džakuzi kaili sēž.un abas ap dž aptinušas un komentāros bija pietiekami daudz ziņu ,ka viņa bija perkama tajā laikā
09.02.2023 20:01 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
NavNebusNekad @ 09.02.2023 17:23

Manuprāt, komentāri nevietā! Kas tur slikts, ka iedvesmojās no kādas citas ietekmeles. Uzreiz ..”skumji un blā blā blā”. Tāpēc jau tās ir ietekmeles, no kurām gūst iedvesmu! Es arī esmu guvusi iedvesmu no Kitijas Spilas un veidoju savus garos matus kā viņa. No sophie murray aizguvu ģērbšanās stilu, endosfēras veicu, jo iedvesmojos no Rozītes Krištopanes un ceļoju, iedvesmojoties no Virsnīšiem. Es arī skumja?? ??‍♀️ katram ir tiesības aizgūt iedvesmu un stilu no kā gribās, jaunu velosipēdu izgudrot nevar!
Un, vispār, Jelinskai labāk tas autfits izskatās, tā nnnllllsss ir tiiiiiik sasodīti nepievilcīga.
neviens nesaka ka kaut kas slikts aizņemties ,šeit vairāk par to ka 1:1 viss kā vienam konkrētam cilvēkam. Atgādina pusaudzes kas savus elkus kopē veidojot tāpat matus un gerbjoties. Nekas slikts nav aizņemties no visiem pa biju,bet smieklīgi,kad pilnībā visu vienadi
09.02.2023 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 960
Reģ: 23.04.2014
Ai, nu kura tad ir satura veidotāja .. visas insta mammas neko neveido, tikai rāda savu ikdienu, bet skaitās satura veidotājas? Nu tādu “neko nedara, garlaicigi skatīties” es vēl gribētu sameklēt 😁 Tak interesanta dzīve viņai, vismaz man tā šķiet, neesmu gan fanāts.
Mare33 @ 09.02.2023 18:45
Jelinska jau arī īsti nav nekāds satura veidotājs.Viņa vnk dažreiz parāda vai palielās ar savu ikdienu.Un izmanto to,ka visi tajā grib ielūrēt,lai pareklamētu to Nurmuižu.Viņas atpazīstamība gan ir Oļega nopelns.To,ka īpaši gudra viņa nav,varu spriest pēc studiju izvēles.Ar Oļega maku varēja tak atļauties studēt ārzemēs
09.02.2023 20:30 |
 
Reitings 4963
Reģ: 23.08.2022
Arahne @ 09.02.2023 17:55
Ko sakat par Deimones storijiem? Jūsuprāt būtu vai nebūtu jāatgriež nauda?

vispār Deimon man nepatīk, bet šoreiz viņai piekritīšu
klientu visatļautībai nav robežu, ir tāda klientu daļa, kas uzskata, ka ja viņi maksā, tad var atļauties da jebko
bez garām diskusijām - drošības nauda tieši tam ir domāta, šajā gadījumā kā garants, ka tu ieradīsies, ja tu neierodies, tad, loģiski, ka to neatgriež. neesmu dzirdējusi, ka drošības nauda darbotos tā, ka tu to iemaksā un tad vari regulēt pakalpojuma sniedzēju pēc savām iegribām 😀
09.02.2023 21:10 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
be.beta @ 09.02.2023 21:10

vispār Deimon man nepatīk, bet šoreiz viņai piekritīšu
klientu visatļautībai nav robežu, ir tāda klientu daļa, kas uzskata, ka ja viņi maksā, tad var atļauties da jebko
bez garām diskusijām - drošības nauda tieši tam ir domāta, šajā gadījumā kā garants, ka tu ieradīsies, ja tu neierodies, tad, loģiski, ka to neatgriež. neesmu dzirdējusi, ka drošības nauda darbotos tā, ka tu to iemaksā un tad vari regulēt pakalpojuma sniedzēju pēc savām iegribām ?

Tā ir pilnīgākā bezkaunība un necieņa. Es savai meistarei esmu pastāvīgs klients, kas nekad nekavē uj vienmēr ir precīzi laikā. Viņa man nesūta atgādinājuma sms par pieraksta laiku un nekādu priekšapmaksu neveicu. Vienu reizi es neierados, jo sajaucu pierakstu dienas, man pirmo reizi kas tāds gadījās. Meistare man pateica, ka pieraksts jāatceļ vismaz 24 stundas pirms procedūras, ja nē, ir jāmaksā 50% no procedūras. Bez vārda runas to naudu pārskaitīju, par savām kļūdām ir "jāmaksā". Un es cienu citu cilvēku laiku. Bet te kaut kāda dīvaina kliente, attaisnojas ar saviem ģimenes apstākļiem.
09.02.2023 21:33 |
 
Reitings 1510
Reģ: 01.11.2022
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
cmykk @ 09.02.2023 17:32

iedvesmoties un kopēt ir diezgan dažādi procesi :)
Nicole ir cita līmeņa cilvēks, viņai neinteresē citu komentāri un viņa ir pašpietiekama un patiesībā ļoti skaista!

Nerunājot vairs par KJ, ļoti skaista??? Ja kaimiņu staļļa iemītnieks arī skaitās skaists.. bet tā jau ir, skaistums mūsu katra izpratnē ir ļoti subjektīvs. Šis 🐎 nu nezinu gan.. 😬
https://failiem.lv/u/hcpewb77p
Un piebilde- ar ko viņa nodarbojās, kā iepriekš spriedāt, dzīvojot garlaicīgajā Dubai? Kārtējā krievu papiku eskortniece?
09.02.2023 22:09 |
 
Reitings 35
Reģ: 07.06.2022
Stužuka ar Antonu precēsies. Kāda vēl šķiršanās?
09.02.2023 22:10 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Mare33 @ 09.02.2023 18:45
Jelinska jau arī īsti nav nekāds satura veidotājs.Viņa vnk dažreiz parāda vai palielās ar savu ikdienu.Un izmanto to,ka visi tajā grib ielūrēt,lai pareklamētu to Nurmuižu.Viņas atpazīstamība gan ir Oļega nopelns.To,ka īpaši gudra viņa nav,varu spriest pēc studiju izvēles.Ar Oļega maku varēja tak atļauties studēt ārzemēs

Laidīs viñš viñu uz ārzemēm? Lai viña tur gulētu ar citiem? Un bērniem Latvijā ir skola, nav viña bezbērnu sieviete.
09.02.2023 23:06 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
cmykk @ 09.02.2023 17:32

iedvesmoties un kopēt ir diezgan dažādi procesi :)
Nicole ir cita līmeņa cilvēks, viņai neinteresē citu komentāri un viņa ir pašpietiekama un patiesībā ļoti skaista!

Zirgs vulgārā kostīmā, īpatnēja izpratne par skaistumu. Tādas skaistules bordełos noteikti ir daudz.
09.02.2023 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits