IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Ainulai @ 02.02.2023 07:39

A kā lai citādāk naudu nopelna? Uzbliež manifestācijas kursikus un pelna piķi. Un aitas pērk.
ja tikai aiz tām visām guru slēpjas vīrieši ,kas smagi strādā. Tai pašai Jolantai no Francijas ieraksts ka nevajag par sevi aizmirst ,īsta apziņa atnāks pati pie tevis uttt . Reāli viņa strādā priekš ig,ja labi saka smagi lai izveidotu to kontentu,bet nu tāpat tas nav 8 h darbs vai vēl vairāk ,pa lielam ja nebūtu vīrieša kam jau ir kaut kāds iekrajums nemaz tā nevarētu
02.02.2023 08:48 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Virsnīte galīgi sajukusi. Nebiju, protams, klāt, bet tā situācija bija 1:1 starp viņu un sievieti. Kāds sakars darbam? Riebjas visas šīs “birokrātiskās skaidrošanās”, nezinu, pat kā lai nosauc pareizi. Ja tevi nosauc uz ielas kaut kādā rupjā vārdā, tak atbildi pretī. Neviens jau neliek iet kauties. Labāk papinkšķēt instagramā un uzrakstīt sūdzību. Kad uzņēmums atbildēja, ka uzsāka administratīvo lietu, šī droši vien snobiski smaidīja “he, redz, ko es varu panākt”. Ja svešinieces rupjie vārdi ir emocionālā vardarbība… girl, tad tu neesi piedzīvojusi emocionālo vardarbību savā rozā mākoņu pasaulītē.
02.02.2023 08:48 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Arahne @ 02.02.2023 08:14
Tā Dzenīte vispār ir reti kaitinoša. Kas tā par tendenci apaļos degunus kompensēt ar filleriem lūpās. Tagad vēl grūtnieču tūska un kopumā tas ģīmis izskatās max sapampis.
Tie pēdējie storiji vispār bomba ?? mugurā kaut kāds triko, ģīmis sapampis un vēl kaut kāds jancīgs akcents viņai.

Es skatījos to raidījumu, kur viņa gatavo vakariņas. Es biju tiešām nelielā šokā, par to, kā viņas seja TV izskatās bez filtriņiem! Nu tik tūskaina!!! Žēl, tiešām. Sākās tas viss ar to matu griešanu/balināšanu/pieaudzēšanu/krāsošanu. Tad krūtus, visbeidzot filleri vai citas injekcijas, augšlūpa kā pīlei un seja uzblīdusi kā pēc trīsdiennieka.. Man arī pēc otrās grūtniecības mati izkrita ar čupām, ka priekšā ataugot izveidojās pat čolka. Bet tagad (pēc 2 gadiem) visi jau atauguši un man ir mati līdz pus mugurai. Viņa nemāk apstāties! Būs didras variants..
02.02.2023 08:50 |
 
Reitings 6144
Reģ: 04.12.2022
Altra @ 02.02.2023 01:05
Skolas gados noteikti skrēja pie skolotājiem par skolasbiedriem sūdzēties. Runa par emocionālu vardarbību,it ka tā sieviete tā pat vien būtu pienākusi klāt uz ielas un sākusi apsaukāties. Virsnite pati izprovocēja šo situāciju. Varbūt tiešām attālums bija pietiekošs,lai normāli varētu pabraukt garām,plus viņas laipnais lūgums varbūt bija uzstājīgs un pamācošs,pat pieklājīgi izteikts. Tas,ka pie darba devēja aizskrēja sūdzēties, neliecina neko labu par Virsniti.

Ko nozīmē izprovocēja šo situāciju? 😂 Sanāk, ka nevar vairs otram palūgt, lai pabrauc tālāk, jo tā būtu izprovocēšana? 😂 Hallo? Ja, viņa būtu ar beisboleni izdauzijusi tai sievietei logu, tad es saprastu izprovocējusi, bet vnk palūgt, lai pabrauc tālāk, cik garīgi nelīdzsvarots cilvēks sēž pie stūres, ja no tāda lūguma var uztaisīt drāmu? Un ļoti labi, ka ziņoja, ja cilvēks braukā ar uzņēmuma mašīnu, tad tas uzliek zināmu atbildību par uzvedības kultūru kā tādu, jo tas prezentē uzņēmumu. Tapēc jau tās mašīnas aplīmē- reklāma uzņēmumam. Un ja tur pie stūres sēž nelīdzsvarots cilvēks, tad reklāma bēdīga. Tieši tik vienkārši.
Mani arī reiz “iesprostoja” stāvvietā. Nepakautrējos izsaukt policiju, gaidiju apm 3 stundas, kamēr atbrauca, uzlika sodu tai mašīnai. Un ko man vajadzēja darīt, lai neizprovocētu situāciju? 😂 Saprotu, ka tā ir pavisam savādāka situācija, bet kopumā sabiedrībā ir problēmas ar savstarpējo cieņu.
02.02.2023 09:12 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Es esmu soka par virsnites uzvedibu.
Kads sakars darba devejam iet sudzeties? Noskatijos storijus un riktigi uzvilkos ka vispar pieeaigusi sieviete ta var iztureties. Pati piemajas mego nekad neatbild uz pardeveju sacito “labdien” un tagad gvelz sava ig par kaut kadu pieklajibu. Divkose. Tagad speciali verosu un fotografesu ka vina pati parkojas un pa taisno uz rpp sutisu. Fuj. Unfollow
02.02.2023 09:12 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
pupoliite12 @ 02.02.2023 09:12
Es esmu soka par virsnites uzvedibu.
Kads sakars darba devejam iet sudzeties? Noskatijos storijus un riktigi uzvilkos ka vispar pieeaigusi sieviete ta var iztureties. Pati piemajas mego nekad neatbild uz pardeveju sacito “labdien” un tagad gvelz sava ig par kaut kadu pieklajibu. Divkose. Tagad speciali verosu un fotografesu ka vina pati parkojas un pa taisno uz rpp sutisu. Fuj. Unfollow

Labs!
Latvija un īpaši Rīga ir tik maza, ka jāuzmanā, ko saka, hehehehe. Daudzas "slavenības" par šo nepadomā.
02.02.2023 09:23 |
 
Reitings 1352
Reģ: 01.08.2021
pupoliite12 @ 02.02.2023 09:12
Es esmu soka par virsnites uzvedibu.
Kads sakars darba devejam iet sudzeties? Noskatijos storijus un riktigi uzvilkos ka vispar pieeaigusi sieviete ta var iztureties. Pati piemajas mego nekad neatbild uz pardeveju sacito “labdien” un tagad gvelz sava ig par kaut kadu pieklajibu. Divkose. Tagad speciali verosu un fotografesu ka vina pati parkojas un pa taisno uz rpp sutisu. Fuj. Unfollow

Nu viņa ir totāla sniegpārsliņa, vīrs šad tad viņu ar saviem rupjajiem jociņiem novelk līdz parasto mirstīgo līmenim, bet tā viņa dzīvo savos mākoņos.
02.02.2023 09:25 |
 
Reitings 7395
Reģ: 13.04.2022
Ainulai @ 02.02.2023 07:39

A kā lai citādāk naudu nopelna? Uzbliež manifestācijas kursikus un pelna piķi. Un aitas pērk.

bet lielās manifestētājas taču skandina, ka nereāli daudz pērk viņu kursus, uresina tak vispār taisās palīdzēt 100k sievietēm un pusei jau ir palīdzējusi. tad rodas loģisks jautājums, kur visas bagātās beibes, kas uzmanifestējušas sev sapņu dzīves?
02.02.2023 09:29 |
 
Reitings 7395
Reģ: 13.04.2022
es arī paskatījos to virsnīti, nu tik gudra, ka dirst nepasūtīs. :D administratīvā lieta uzņēmumā par vardarbīgu uzvedību. kurā brīdī atklāsies, ka otra sieviete kā assasins ir lidojusi pāri sešām mašīnām un ar kāju iebraukusi virsnītei tieši sejā? vai izvilkusi savu 3 metrus garo zobenu un izsaukusi uz dueli? nometusi cimdus un izsaukusi uz kauju pēc MMA noteikumiem? :D :D :D nezināju, ka nosaucot otru par suku kļūsti par vardarbīgu personu :D
uzņēmums ierosinājis ADMINISTRATĪVO lietu par vardarbīgu uzvedību. virsnīte nez zina, kas var LV ierosināt administratīvās lietas? un tas noteikti nav kāds privāts uzņēmums :D
02.02.2023 09:34 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
Es diemžēl nevaru paskatīties virsnīti jo tā augstprātīgā slavenība mani ir bloķējusi 😂
Bet esmu bijusi lieciniece viņas augstprātīgajai uzvedībai kādā kafejnīcā. Kad ar apkalpojošo personālu tika komunicēts kā ar kaut kādiem otrās šķiras cilvēkiem.
Es pilnīgi pieļauju, ka viņa tai sievietei izkliedza “vai jūs vispār zinat, kas es esmu? Jums būs lielas nepatikšanas!”
Rakstīt darba devējam tiešām ir maigi sakot jocīgi.
02.02.2023 10:22 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kurpīte @ 02.02.2023 09:12

Ko nozīmē izprovocēja šo situāciju? ? Sanāk, ka nevar vairs otram palūgt, lai pabrauc tālāk, jo tā būtu izprovocēšana? ? Hallo? Ja, viņa būtu ar beisboleni izdauzijusi tai sievietei logu, tad es saprastu izprovocējusi, bet vnk palūgt, lai pabrauc tālāk, cik garīgi nelīdzsvarots cilvēks sēž pie stūres, ja no tāda lūguma var uztaisīt drāmu? Un ļoti labi, ka ziņoja, ja cilvēks braukā ar uzņēmuma mašīnu, tad tas uzliek zināmu atbildību par uzvedības kultūru kā tādu, jo tas prezentē uzņēmumu. Tapēc jau tās mašīnas aplīmē- reklāma uzņēmumam. Un ja tur pie stūres sēž nelīdzsvarots cilvēks, tad reklāma bēdīga. Tieši tik vienkārši.
Mani arī reiz “iesprostoja” stāvvietā. Nepakautrējos izsaukt policiju, gaidiju apm 3 stundas, kamēr atbrauca, uzlika sodu tai mašīnai. Un ko man vajadzēja darīt, lai neizprovocētu situāciju? ? Saprotu, ka tā ir pavisam savādāka situācija, bet kopumā sabiedrībā ir problēmas ar savstarpējo cieņu.
un kur teikts ka viņa pieklājīgi palūdza? Varbūt izmeta kādu riebigu komentāru savā iedomigaja tonī? Varbūt pateica kaut ko un turpināja uzbrukt tai sievietei .mēs tur nebijām un zinām tikai vienu pusi . Zinot ,kadu drāmu viņa taisa no visa ,es domāju realitātē tur situācija bija pavisam cita
02.02.2023 10:23 |
 
Reitings 7395
Reģ: 13.04.2022
es virsnītei nekad neesmu sekojusi, tikai tagad ieskatījos viņas IG, un man ir tieši 0 ticības, ka viņa šajā situācijā bija svētule un uzvedās kā dievgosniņa kamēr otra sieviete bija vardarbīga :D
virsnīte savā IG postā raksta - "mēs citu dzīvē redzam vien virskārtiņu un bieži vien neiedziļinoties, garām ejot, uzrakstām vai pasakām kaut ko, kas droši varēja palikt pie mums".
Kā tad virsnīte zina, ka tai otrai sievietei bija lieliska diena un viņa to mašīnu nolika tā kā nolika vienkārši tāpēc, ka ir bezkaunīga kuce? kad es tesos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu ožamo spirtu, jo labākajai draudzenei nomira tēvs - es pat neatceros kā es vispār nometu mašīnu, un ja man tāda virsnīte būtu sākusi kaut ko braukt augumā - es ne tikai par suku viņu nosauktu.
man reāli nav ticības tik fake cilvēku vārdiem. ja viņai kaut ko dirst - lūdzu, padomājiet, jo varbūt jau tā ir slikti. ja viņa dirš citiem - HOW DARE YOU BOJĀT VIRSNĪTES KUNDZEI GARĪGO?
02.02.2023 10:42 |
 
Reitings 3863
Reģ: 27.06.2014
Nu, nopietni?! Deimone lepojās ar savu neaudzināto dēlu. Var jau redzēt pašas Deimones kultūru, bērni tiek audzināti tādi paši. https://failiem.lv/u/xutc5hvca
02.02.2023 10:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10511
Reģ: 29.01.2009
Šī situācija ar Virsnīti man atgādina ko no Ērkšķu šova. Tur arī bija viena intelektuāle, kas ar vārdiem un apsaukāšanos izprovocēja, lai viņai iesit. Pēc tam no tā mazā “pļek” sitiena tā bija cietusi, ka nu tikai. Ja nebūtu nofilmēta situācija, kas notika pirms, upurim varētu arī ticēt, ka varmāka vienkārši ņēma un sita.
Šādas sievietes kā Virsnīte netiek galā ar savu dzīvi, staigā pie terapeitiem, studē psiholoģiju, lai ārstētu sevi un manipulētu ar citiem.
02.02.2023 10:50 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Meitenearputniem @ 02.02.2023 08:48
ja tikai aiz tām visām guru slēpjas vīrieši ,kas smagi strādā. Tai pašai Jolantai no Francijas ieraksts ka nevajag par sevi aizmirst ,īsta apziņa atnāks pati pie tevis uttt . Reāli viņa strādā priekš ig,ja labi saka smagi lai izveidotu to kontentu,bet nu tāpat tas nav 8 h darbs vai vēl vairāk ,pa lielam ja nebūtu vīrieša kam jau ir kaut kāds iekrajums nemaz tā nevarētu

mani viņa sāk tracināt ar savu haotiskumu. Vispār tik dīvainas visas šīs dzīves jēgas meklētājas ntos tkst km attālumu ceļojumos, ja mājās jau ir daļa no Tavas dzīves jēgas- Tava ģimene. Viņa uzkrauj savus 3 bērnus, suni, kaķi, siltumnīcu utt vīra vecākiem un adios- pāris nedēļas Tibetā vai tmldz pameklēšu dzīves jēgu. 😁
Un tagad ir psihAloģe. Atvainojos, bet viņai pašai vajag.
02.02.2023 10:55 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Virsnītei vispār nav normāla kontenta, viss ir viena liela reklāma, nesaprotu, kāpēc cilvēki seko viņai, ja no patiesa info tur nav ne smakas. Būsim godīgi - esam kādreiz redzējuši apmaksātā reklāmā negatīvu info par preci? 😃
02.02.2023 11:34 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Un Virsnīte vēl iestarpina, ka “blakus bija Kukītis!!! un viņam viss tas bija jādzird!” Well, es domāju, ka viņam ne to vien dzīvē sanāks dzirdēt un ne ar to vien nāksies saskarties. Tā ir dzīve. Viss nav rozā un pūkains. Labāk redzēt, kā mamma tiek galā ar tādām situācijām. Bet nu nez vai pareizais variants bija uzpūsties un rakstīt sūdzību sievietes darba vietai.
02.02.2023 11:37 |
 
Reitings 484
Reģ: 07.04.2022
Sofija123 @ 02.02.2023 11:34
Virsnītei vispār nav normāla kontenta, viss ir viena liela reklāma, nesaprotu, kāpēc cilvēki seko viņai, ja no patiesa info tur nav ne smakas. Būsim godīgi - esam kādreiz redzējuši apmaksātā reklāmā negatīvu info par preci? ?

Viņai vajadzēja turpināt to, kas visvairāk padevās, pat, ja aizgāja no MK. Blogot par bērnu audzināšanu, attīstību, apskatīt dažādas izklaides, izglītojošās vietas pa Latviju. Ja patīk ceļot, tad arī ceļojumos pieskarties šai bērnu audzināšanas, izglītības tēmai, pastāstot kā tas ir citās zemēs. Ņemot vēl vērā to, ka pašai 2 bērni un varētu tik daudz ko rakstīt un rādīt gan par tiem mazajiem, gan jau pusaudžu vecumam atbilstošo.
02.02.2023 11:47 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Nesen Virsnīte tika minēta pie top iedvesmojošākajiem influenceriem 😁
02.02.2023 11:59 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
Nu vot sitiet mani nost bet es neticu, ka atkalformā neko sev nešpricē! Tā seja izskatās pārāk gluda viņas vecumam. Un vaigi tādi nedabīgi kā ar filleri salaisti. Noteikti ka pa kluso kaut ko dara un tikai tēlo svēto naturālo sievieti 😂
02.02.2023 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits