IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Miuce @ 31.01.2023 09:06
Viņa pat sekretāre nebija īsti, bet gan recepcijas darbiniece lejā, saņēma sūtījumus un apmeklētājus pieteica, viss. Sekretārēm tur bija 3 atlases kārtas un bij jābūt nedaudz gudrākām kā Jelinska. Un kolēģes besījās par viņas tupumu. Tā ka var tēlot Nurmuižas vadīšanu, taču, ja tā nebūtu papikam, viņa vnk strādātu kaut kur kaut kādā recepcijā vai veikalā un tur smagi būtu ar īri un 2 sīkajiem.
Es to pavāra apdiršanu IG neaizmirsīšu ??? Nez kā tam čalim tagad tur ir - palikt strādāt, smaidīt un gatavot šai rijamo uz specpasūtījumu pēc tā, ka publiski tika nodirsts, it kā visu nebūtu varējusi privāti izrunāt.
Viņa tak FB ieraksts, ka publiski neko sliktu nerunā par nevienu ēstuvi, bet par Nurmuižu tad var?
31.01.2023 12:06 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Karadžana un Danenbergsone nervozi pīpē stūrī, visa dieviešu uzmanība tikusi Jeļinskai! 😂
Es Kristīnei sekoju un turpināšu sekot, jo viņas IG saturs ir vizuāli ļoti baudāms un skaists. Man pilnīgi pie kājas, ko un kā viņa dara ikdienā un ar ko guļ.
31.01.2023 12:15 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Raella @ 31.01.2023 11:32
Tā Brigita Dambe, visu laiku tikai ceļo vai kaut ko strādā arī????

Viņa tak strādā par iedvesmotāju tajā Amoralle level up projektā. Nu un vēl Salcēviču fotografē ik pa laikam.
Bet mani vairāk interesē kā Salceviča var tik bieži braukāt apkārt. Kas pieskata bērnus?
31.01.2023 12:18 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Kate666 @ 31.01.2023 08:16
- Jā, zinu, ka viņa sāka krāpt vīru, bet tikai pēc vairāku gadu ilgstošiem pazemojumiem viņas virzienā un pat rokas pacelšanu. Saprotu, ka ja Jelinska aizietu pie maximas apsarga, nevis Oļega Fiļa, neviens viņu te neaprunātu.
- Mīts, ka Santa “kaut kas bija”, bet Jelinska nē… :D nopietni? Jelinska no 18 gadiem dzīvoja privātmājā Mārupē un braukāja ar porsche turbo un jaunāko S klases LONG mersi, kamēr Santa spēlēja kā DJ veikalu atklāšanā un brauca ar 2-durvju mitsubishi pajero. :D ehhh
- Par to, cik Santa ir trausla utt. :D OMG. Viņa ir tāda mauka un dzērāja, ka viņa nezin sava pirmā bērna tēvu. Bērnam dzimšanas apliecībā ir tukšums – svītriņa, jo viņa neatceras. Zinu arī, ka Oļegs vairākas reizes ir viņu atkačājis no alko, bet viņš ir tik inteliģents, ka nekad neko sliktu par ex neteiks, kaut arī nauda pasūtījuma rakstiem viņa noteikti ir.
- Un visbeidzot. Kādēļ nenotiek zīmēšanās un tiek filmēti tikai šarāni, nevis dāvanas, briljanti utt!!!! IDIOTI!!! Notiek bankas likvidācija! Notiek cīņa par naudu un viņi nevar rādīt, ka viņiem vispār kaut kas ir kamēr tiesas nav beigušās. Nu kur tik TUPAM var būt.
Laikam visu pateicu, ceru, ka nepateicu par daudz. Lai Jums mierīga dzīve savā žultī, lūzeri!
Šajā tekstā tik ļoti var redzēt, ka pati ir teksta autore.. Kuru gan citu tik sīki interesētu pierādīt cik kruta bijusi, rakstot ar kādām mašīnas markām agrāk ir braukusi (vēl uzsverot S klasi un LONG :D), tas arī pierāda viņas vērtību skalu.
31.01.2023 13:09 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Zāmule vispār kaut kad bija kaut ko teikusi par Jelinsku publiski? Neesmu manījusi. Jelinska gan regulāri gānījās un plātījās, ka ar Poršu braukājusi, kad Zāmule strādājusi par dīdžeju. Te tak vēl kaut kad sen bij pavīdējis, ka Jelinska kontrolējot Fiļa telefonu un, ja pēc viņas domām SMS ārpus darba laika un no sievietes, tad atbildot Fiļa vietā 🤣🤣🤣
Un skaistās attiecības, kā saprotu, sākušās ar to, ka Fiļs samaksāja par seksu? 🤣🤣🤣 oi, nevaru 🤣🤣🤣 Pat to samaksu naudā pēc seksa nezināju. To, ka šī dabūja Fiļa numuru un pati uz drāzienu uzprasījās, kad Zāmule uz jahtas ar jauno mīlu tusēja, to gan zinu 🤣🤣🤣
Tagad distonijas, mati krīt un anksiolītiķi jātriec iekšā, protams, nav jau patīkami, ka mīļotais papiks limitē tēriņus, neprec un deleģē vadāt šķīvjus uz muižu. Tādu dzīvi var nodrošināt jebkurš puslīdz veiksmīgs biznesmenis, miljonāru tur nevajag.
31.01.2023 13:13 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Bet kā jau viena te minēja, neskatoties uz Jelinskas pirkumiem MyTheresa, viņas gaumes izjūta bezgala švaka 😅
31.01.2023 13:14 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Vienīgais es nesaprotu kā Fiļš pavilkās uz visu šo, zinot, ka viņa ir precējusies? Šķiet, diezgan inteliģents un noturīgs iepriekšējās attiecībās, bet tāda neglīta rīcība no vīrieša puses, lai pavilktos uz vienas nakts sakariem par naudu, ar precētu sievieti. Turklāt viņš bija brīvs - kā tas bija abiem pa kluso tikties viesnīcās, lai slēptos no viņas vīra. Gan jau tur bija kārtējie meli par to, ka attiecībās viss slikti un drīz šķirsies..
31.01.2023 13:24 |
 
Reitings 882
Reģ: 31.01.2023
Taa kaa sis forums uznem kartigu apgriezienu un paliek aizvien jautraks tad ir laiks ari man pieregistreties nevis tikai to lasit :D
Nedaudz arpus Jelinskas teemas bet.. es personigi ari domaju ka Dzelzitim ar Asnati milasstasts beidzies. Jo biju ar beerniem rudeni (septembri) uz izradi Dailes teatri un pec izrades kopa ar Asnati panemam virsdrebes un devamies viena virzienaa projam. Vina ar mazu puiku pie rokam gaja mums nedaudz pa prieksu un es redzeju ka vinus sagaida viens gara auguma virietis ar ziediem rokas. Vel toreiz nodomaju- aatri gan viss cauri. Varbut tagad saligusi?
31.01.2023 13:26 |
 
Reitings 882
Reģ: 31.01.2023
Par Jelinsku zinu pastarpinati caur draudzenem un varu pateikt uzreiz- neviena no vinas tris draudzenem nenaktu saja foruma vinu aizstavet, tas ir vairak ka skaidrs.
Un tas ka pati sakolija Olegu ari ir visiem zinams. Un ka jau te meitene rakstija - nebija tur nekadas vardarbigas attiecibas, ex uzzinaja ka regulari vinu kraapj un dabuja plaukas par dir***. Nav vinai ne uzkrajumu, ne te pieminetie sleptie dimanti utt.Vina uzrauga vina telefonu un pati liek bildes vina ig, lai butu ari kads publisks izgajiens no pasa Olega puses.
31.01.2023 13:33 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
Laavii @ 31.01.2023 11:52

Interesanti? Galīgi nēeeeee :D

Ak dievs, ko trakojat sarkano īkšķīšu fanes.. :D Vai ta es forumā nevaru pateikt, ka man kaut kas nesķiet interesanti.. brrr 😖
31.01.2023 13:40 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
Lizavay @ 31.01.2023 13:24
Vienīgais es nesaprotu kā Fiļš pavilkās uz visu šo, zinot, ka viņa ir precējusies? Šķiet, diezgan inteliģents un noturīgs iepriekšējās attiecībās, bet tāda neglīta rīcība no vīrieša puses, lai pavilktos uz vienas nakts sakariem par naudu, ar precētu sievieti. Turklāt viņš bija brīvs - kā tas bija abiem pa kluso tikties viesnīcās, lai slēptos no viņas vīra. Gan jau tur bija kārtējie meli par to, ka attiecībās viss slikti un drīz šķirsies..

Domājams, prasmīga kā plāksteris bija. Mērķtiecīgs darbs.
31.01.2023 13:42 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Laavii @ 31.01.2023 13:40

Ak dievs, ko trakojat sarkano īkšķīšu fanes.. :D Vai ta es forumā nevaru pateikt, ka man kaut kas nesķiet interesanti.. brrr ?
man arī ir tāda "nolicēja"
😅 iekomentēšu dajebko un būs sarkans īkšķis 😅
31.01.2023 13:43 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
chiepinja @ 31.01.2023 13:43
man arī ir tāda "nolicēja"
? iekomentēšu dajebko un būs sarkans īkšķis ?

haha, man ir veselas (pagaidām) 3 fanītes.. :D:D
Viss bija mierīgi, līdz brīdim, kad pateicu, ka tēma par fiļu piļu and co ir galigi neinteresanta! :D
un tagad, lūdzu, man vēl pāris sarkanos īkšķīšus! pliiiiiiiiz
31.01.2023 13:49 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
IG jau var redzēt, kur Oļegs, kur Kristīne pati likusi bildes, Oļega anglene traki pieklibo, tie apraksti viņam tādi pasmieklīgi sanāk, pieņemu, ka pašmācības ceļā apguvis, diez vai viņa laikā skolā bij. Un pirmajā drāzienā (oi, randiņā) pieņemu, ka šī pielēja pilnas ausis par slikto, vardarbīgo vīru un naudas trūkumu, Oļegs kā īsts vecis ņēma mazo putniņu savā paspārnē, nometa naudas žūksni utt 🤣🤣🤣 Bet vispār uzķēra īsto momentu, kad Oļegs trakoja par Zāmuli, lai iespītētu pagrāba pirmo skuķi, kurš pagūlās apakšā, viss tā smuki salikās, cepums Jelinskai par stratēģijas izstrādi 🤣🤣🤣 Tikai mazāk Minhauzena murgus vajadzētu publicēt, kuros sev piedēvē svešus īpašumus un muld par saskatīšanos un iemīlēšanos bankas koridoros.
31.01.2023 14:06 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
pavasarazieds @ 31.01.2023 13:33
Par Jelinsku zinu pastarpinati caur draudzenem un varu pateikt uzreiz- neviena no vinas tris draudzenem nenaktu saja foruma vinu aizstavet, tas ir vairak ka skaidrs.
Un tas ka pati sakolija Olegu ari ir visiem zinams. Un ka jau te meitene rakstija - nebija tur nekadas vardarbigas attiecibas, ex uzzinaja ka regulari vinu kraapj un dabuja plaukas par dir***. Nav vinai ne uzkrajumu, ne te pieminetie sleptie dimanti utt.Vina uzrauga vina telefonu un pati liek bildes vina ig, lai butu ari kads publisks izgajiens no pasa Olega puses.
Šis aprakstītais sāk līdzināties Kivičienei konrole pār vīra telefonu un izdomātās dāvanas no vīra utt. 😂Tas, ka Oļegu nokoļīja pati man gan ir jaunums. Nav jau grūti vecim tādā brīdī uzlīmēties par plāksteri😀 Tad skaidrs kādēļ viņš viņu neprec, viņš pats sen kas viņa par zeltraci🙈 Nevienai no trim iepriekšējām sievai tik ilgi nebija jāgaida bildinājums! Ar to telefona un Ig uzraudzību beidzot sāk kļūt par personīgo sekretutku. To, ka viņai pieder NĪ, uzkrājumi un izdomātie diManti tic tikai naivais. Oj ar steigu būs jāsāk pirkt rotas lietu imitācijas lai izrādītu, ka tomēr ir🤔 par bankas tiesvedībām, viņas protams ir tikai visi kuriem ir tādas naudas brauc ar labiem auto kuri pastarpināti "aizlienēti" no draugiem par maksas pakalpojumu!
31.01.2023 14:35 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Tanja170 @ 31.01.2023 10:52
Kate666 ir pati Jelinska, jo viņai nav tādu draudzeņu, kas viņu tik neaizliedzīgi aizstāvētu, rakstot tādus palagus?
Mūžīgs aizvainojums un upura loma, kā nabadzīte tikusi sita un pazemota iepriekšējās attiecībās. Pati taču zini, cik riebīgs cilvēks esi un zini to, ka vīrs nesita, bet dabūji pļaukas, ka pi**** apkārt, kamēr viņš audzināja bērnus.
Pie Oļega arī aizskrēji, pasakot, ka no ex neko nevajag, atsūtot bildi ar naudas kaudzīti, ko Oļegs atstājis pēc kopā pavadītās nakts.
Labāk domā, ko runā par citiem. Man vēl daudz neglaimojošas informācijas ?lai gan forumnieces ir lieliski atspoguļojušas Jelinskas personību un nekas no tā nav melots.
Par to naudu grandiozi, tad sanāk ka šo bildi Kaspars bija domājis kad rakstīja, ka Kristīne neko nav teikusi, bet tikai paziņojusi visu ar īsziņas starpniecību? Aj kā gribētos zināt vēl kaut ko par Kristīnes izdarībās. Savādāk tā sevi liela un slavē, bet redz cilvēki tomēr daudz ko zin, tā arī prātā paliek no visa pa kripatai, un saliekās visa puzle par viņu.👍
31.01.2023 15:12 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
HARDLUXURY @ 31.01.2023 11:01
Milionāra līgava ( kā pati sevi dēvē) anonīmā klaču forumā lielās ar svešiem īpašumiem,naudu , apsaukā bijušo O sievu, un nosauc visus par bomžiem. Āmen. Nav vairs ko piebilst
kas tas ir par forumu?
31.01.2023 15:16 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Gardenia @ 31.01.2023 15:16
kas tas ir par forumu?
šeit !
31.01.2023 15:24 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Tanja170 @ 31.01.2023 11:17

Jelinskai visi citi ikdienas sarakstē ir bomži, beidzot te arī savu patieso dabu parādījusi. Tikai IG tēlo baigo dāmu, kas patiesībā tā nav.
Pašai nekā nav, tikai no mātes iegūtais mantojums un nemitīgi prasa naudu Oļegam un ex, noteikti sakot, ka ex neko nemaksā, nedot, nepalīdz ar bērniem, lai gan pati, Oļegam nezinot, karas kaklā. Laikam jau grib, lai ir drošības spilvens. Visas ex draudzenes arī vajā, vērpj intrigas, rakstot bijušajam, cik viņas slinkas, stulbas, nerūpējas par viņu bērniem, kādas resnas un neglītas??‍♀️viņām raksta, kā ex viņu sitis. Slimi.
paldies par desertu, viņa tak ir viena velna bāba! Vēl Kasparam karās kaklā🙈 nu tā jau piedirsa viņam dvēseli tomēr, priekš kam vēl tur ar svina zābakiem bradāt😢 pirms tam nesita, nu pēkšņi trešā acss atvērās, ka atcerās, ka sista esot. Nez šo Kaspars vispār zin?
31.01.2023 15:25 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Kas Sabīnei Kalējai ar lūpām? Saprotu,ka tie fileri palīdz pret asimetriju,bildēs viss ok,bet tie storiji..
31.01.2023 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits