IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
chiepinja @ 26.01.2023 19:57
kàds bija tas links, kur var apskatīt profilus, kas tevi bloķējuši?
kaut kā watcha anonymys ierakstī google
26.01.2023 20:47 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Raella @ 26.01.2023 20:03
Par tiem večiem paturpinot-man kaut kā uzrunā Zutis
Nezinu neko par viņu tikai to,ka ar boksu saistīts,bet pamanīju ģimene burkā
Man patīk tāds mazliet bad boy un arī vizuāli.
Tā draudzene Elīna gan, nu tā ne visai,īpatnējs pāris

Ļoti prasts, meitene gan jauka.
26.01.2023 21:00 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
domāju ka Kalmane tā pārveidojās lai varētu iekļūt amerikas tirgū...kā mēs zinam tur patik tāds fakery.Nedomāju ka viņai ir dizaineru viltojumi vnk ir vai nu sponsors vai sugar daddy, jo neizskatās ka viņa ir tik pieprasīta modele lai varētu atļauties lux dzīvi.Un parasti tadi piedāvajumi kaa Dan Bilzerian "kampaņa" neko diži nemaksā jo vnk vins vinju noreklamē
26.01.2023 21:33 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
pie bilzerian viņa tika caur Ignite models...viņi nodrošina naudas maisus ar "svaigu gaļu"
26.01.2023 21:39 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Nu vai tad neliekas,ka Kramińa pedeejaa savaa postaa ir ar iespiileetiem svaarkiem? Kas te runaaja par pregnancy
26.01.2023 22:11 |
 
Reitings 7763
Reģ: 09.09.2021
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija?😬
26.01.2023 22:46 |
 
Reitings 208
Reģ: 09.06.2015
Raella @ 26.01.2023 20:03
Par tiem večiem paturpinot-man kaut kā uzrunā Zutis
Nezinu neko par viņu tikai to,ka ar boksu saistīts,bet pamanīju ģimene burkā
Man patīk tāds mazliet bad boy un arī vizuāli.
Tā draudzene Elīna gan, nu tā ne visai,īpatnējs pāris

Nu,fuj! Nu,fuj.
Tiesi sodien noskatijos, kkadas serijas. Ieprieks ar neko nezinaju, tik asocejas ar Sabilu un boksu.
Sen nebija redzets tik prerigs tipiņs. Zemāka inteliģente,kā Magonei(neko sliktu par vinu nedomaju, tik cik forumā "noliek".). Tiesam liekas, ka beidzis palīgskolu. Draudzene likas tik jauka, mila, a šis- pretigs, prasts vepris. Ne ar miloto var aizbraukt iepirkties, ne pateikties par brokastim, kko uzdirš par fizisko, nosauc par kuci( jā, nu nejau vairākkart savus 2 sunus uzrunāja par savām kucēm un ierādot dīvānæ vietas, tās bija vairāk kā 2as.)
Skiet,ka vins ir 0 un tiesi caur meiteni grib tikt saulite.(ja ta ir ta pati,kura sarakstijusi gramatu, ir kkads blogs vai raidijuma vaditaja!? )
Pat mebelu veikala bija 0 emocijas, kad meitene uzgulas virsu- guleja kā valis. Ne acu skatiena, ne piezkariena. Tur nevajadzeja but nekam intimam, bet skiet,ka normalas attiecibas cajadzetu but fiziskam instinktam.
27.01.2023 00:03 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Danuta @ 26.01.2023 22:46
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija??

Nepratīšu neko atbildēt, jo par Virsnīti neesmu lietas kursā, bet man ļoti patīk šis ieraksts ⚡ Gaidīšu atbildes! :))))))))
27.01.2023 03:09 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
5G @ 26.01.2023 18:35

Es nebiju domājusi izteikties nicīgi par tām nodarbēm, jo tas viss tiešām ir forši! Pati esmu bijusi Nasā un ir ļoti, ļoti interesanti.
Bet tas viņas pasniegšanas veids ir kā lielīšanās, izrādīšanās, pat nemāku īsti izstāstīt, kā tas viss man, skatoties viņas storijus, no malas izskatās. Kā jau minēju iepriekš, ar Gintu viņa arī apceļoja tik daudzas valstis un storiji bija baudāmi, es pat viņai esmu rakstījusi, cik viss izskatās forši. Bet kopš izšķīrās, tiešām liekas, ka skatos uz 16 gadīgu meiteni, nevis nobriedušu sievieti ?

Nepiekrītu! Viņa tak ràda to, kas sekotājiem varētu interesēt, bet tu to sauc par lielīšanos.. ko tad viņai rādīt, lai tu nesauktu topar lielīšanos? Kā mazgā traukus, sēž uz poda, griež kājām nagus, savāc suņa izkārnījumus?Manuprāt, viņas ceļojumu saturs ir viens no interesantākajiem, bet redz’ cilvēks to sauc par lielīšanos.
Jā, piekrītu par to, ka viņa ārišķīgi šķiet nenobriedusi ar savu stilu. Bet ne jau ceļojuma atrādīšana ir lielīšanās! 🤷🏼‍♀️
27.01.2023 07:32 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Danuta @ 26.01.2023 22:46
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija??

Man šķiet, tur viss ir pilnīgā irsā, bet tiek uzburts skats, ka joprojām viss ir lieliski.
Par mazo puiku es jau pirms brīža jautāju te, man atbildēja, ka nav ko piesieties, normāls bērns ar normālu attīstību. Es gan saskatu dažādas autisma pazīmes.
Lielais Kaspars ir tāds urļiks, kurš neiederas īsti smalkās Kristīnes uzzīmētajā dzīves vīzijā. Nesadarīgāku pāri grūti atrast. Un tas viņu komunicēšanas stils… Mans vīrs jau būtu atrāvies pa muti, ja atļautos ar mani tik nievājoši runāt.
Pati Kristīne ir nervu kamols. Pavērojiet, kā viņa runā. Neiroze pie neirozes. Pie tam sevī pilnīgi nepārliecināta persona. Nespējīga pieņemt citādu viedokli. Viņa mani nobloķēja, jo komentāros uzdevu pilnīgi nevainīgu jautājumu par didriķa jakām, ko viņa senāk reklamēja.
Par Amēliju neko nezinu, manuprāt tur gan viss ir normāli. Pusaudzis vienkārši cenšas izlauzties no mammas ietekmes. Viņa ir klusa un kautrīga meitene, bet mammas “dīvošanās” un mūžīgās fotografēšanās viņai noteikti ir radījušas greizu priekšstatu par vērtībām.
27.01.2023 07:46 |
 
10 gadi
Reitings 6940
Reģ: 17.09.2009
Kur var redzēt Kalmani ar to briesmīgo veci?
27.01.2023 08:03 |
 
10 gadi
Reitings 6940
Reģ: 17.09.2009
isiite007 @ 27.01.2023 08:03
Kur var redzēt Kalmani ar to briesmīgo veci?
Jau atradu googlē. Pretīgi.
27.01.2023 08:06 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
NavNebusNekad @ 26.01.2023 18:20

Es nezinu kāda Juta ir dzīvē un tā, pa īstam.., BET muzeji, kempingi, trekings pa kalniem, safari, tas viss ir MANS! Jūs tā nicīgi izsakaties, ka viņa tēlo, ķipa, nevar viņai interesēt tādas lietas, bet, iespējams, ka viņa ir tāda pati kā es un tieši pretēji- ir sajūsmā par tādām ekskursijām. Lai nu kā, apmeklēt NASA centru, ehhh, kā es arī gribētu!

Šeit lielākā daļa nezin, kāda Juta ir dzīvē un pa īstam. Man jau liekas, ka viņa izskatās tiešām laimīga. Tāpēc brīžiem nesaprotu, kamdēļ te citas tik pārliecinoši kladzina, ka viņai tas viss noteikti vispār nepatīk utt.. Un ja man būtu tādi piedzīvojumi, es arī noteikti par tādiem "lielītos" savā instā. Bet par laimi, man seko tikai mani tuvie, un viņi visi priecātos par mani.. cerams.. :D
27.01.2023 08:22 |
 
Reitings 3772
Reģ: 30.01.2022
Karadžanas meitiņa bija Montessori nodarbībās un beidzot uzzināja, ka pasaulē ir arī citas krāsas, ne tikai rozā, balta un lillā 🥳
27.01.2023 08:37 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Linus @ 27.01.2023 08:37
Karadžanas meitiņa bija Montessori nodarbībās un beidzot uzzināja, ka pasaulē ir arī citas krāsas, ne tikai rozā, balta un lillā ?
ka tik nepieaug ātrāk par pašu mammīti 😀
27.01.2023 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 3216
Reģ: 29.01.2009
5G @ 26.01.2023 18:17

Es domāju, ka man vienai tā liekas, bet labi, ka citi arī to redz. Ar Gintu viņa taču tāda nebija. Visi ceļojumu storiji bija normāli. Kopš izšķīrās, tā ka tikai visiem atrādīt, cik beidzot ir laimīga un cik viss viņai forši, bet tas tik ļoti fake izskatās.

Ha, es tieši pirms pāris dienām par to nodomāju, ka visi storiji kliedz - paskat, cik es īpaša. Par vēsturi arī interesējos.
Un jā - ak, tu vella grābeklis 😃
Nez cik ilgi būs jāgaida, kad sāks ar Čikāgas piecīšu akcentu runāt. LOL, tā teikt.
27.01.2023 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 3216
Reģ: 29.01.2009
Kornēlija @ 26.01.2023 08:39
Es aizvakar Akropolē redzēju Stužuku ar kaut kādu pavecāku sievieti (mammu?). Negaidīju, ka Stužuka būs tiiik īsa. Tā jau uz riktīgajiem platformas apaviem, bet tāpat maziņa. Nav ne jausmas, cik viņai gadi, bet dzīvē izskatās stabili 5 gadus vecāka nekā bildēs. Droši vien filleru dēļ.

27 gadi 163 cm
27.01.2023 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Danuta @ 26.01.2023 22:46
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija??

Nez, kaut kā sāk šķist, ka tā laulība pastāv tikai iekš IG rāmjiem.
27.01.2023 09:36 |
 
Reitings 382
Reģ: 12.09.2022
Danuta @ 26.01.2023 22:46
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija??
Es sekoju viņai, bet no tā visa, ko tu uzskaiti es nesaskatu. Reizēm jau liekas, ka tā izdegšana varbūt ir par daudz pieminēta.
Par laulību tiešām tev liekas, ka 15 gadi laulībā ir rožu dārzs un visu laiku notiek čubināšanās, tad tā nav ir kāpumi un kritumi. Ir reizes , ka esi gatav sakrāmēt koferus. Man būs 10 gadi laulībā nu nav viegli un nevienmēr ir skaisti, romantiski. Ir bijuši tādi strīdi, ka domāju viss negribu, bet, tad tas tiek pārvarēts. Man škiet, ka viņi ir pat ļoti saderīgi.
Par bērniem vispār neizteikšos. No tā, ko mēs redzam mums nevajadzētu izdarīt secinājumus par bērnu normālību. Reizēm te lasu un brīnos, kur jums tās fantāzijas rodas.
27.01.2023 09:38 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
IceCream @ 27.01.2023 09:32

27 gadi 163 cm

Es 100% biju pārliecināta, ka viņai pāri 30! Nezināju, ka tikai gadu jaunāka par mani. Bet nu filleri jaunām sievietēm nereti pieliek klāt vairākus gadus diemžēl.
27.01.2023 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!