IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2758
Reģ: 08.05.2022
Care Cat @ 13.11.2022 16:47

Viņa nav vienīgā tāda ? Es arī esmu pieskatījusi bieži un daudz sīko, kamēr vecāki daudz un ilgas stundas strādāja ?

Protams, bet forumniecēm viss ko dara Elīna ir slikti, traģiski un nepieļaujami. 🙂
13.11.2022 17:40 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
Care Cat @ 13.11.2022 16:47

Viņa nav vienīgā tāda ? Es arī esmu pieskatījusi bieži un daudz sīko, kamēr vecāki daudz un ilgas stundas strādāja ?
strādāja ir atslēgas vārds,bet viņi ceļo,atpūšas,šoreiz viņa saskumusi,ka izskatās nāksies pastrādāt,bet nebija plānojusi.
13.11.2022 18:07 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
Lorra @ 13.11.2022 17:40

Protams, bet forumniecēm viss ko dara Elīna ir slikti, traģiski un nepieļaujami. ?
un tev tas liekas normāli,piedzemdēt un mētāt 4 mēnešus vecu zīdainīti kamēr paši izceļosies un atpūtisies! Apsveicu,tev ir tik pat tukša galva kā Didrihsonei! Bērns domāts,lai pieliktu jaunu bildīti Tauriņā pie sienas,kā reklāmu.😀
13.11.2022 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 3225
Reģ: 29.01.2009
krixis3 @ 13.11.2022 11:20
Vispār jau diezgan bieži. Ja paskatās IG viņa tur reizes 6/ 7 jau bijusi. Jo bilžu intervāli lieli. (ziņu zinuxka var nebūt īstajā laikā) Plus vienu brīdi viņa tur pavadīja vairākus mēnešus, kad sākās kovids un nevarēja izceļot. Varbūt arī tas dienas jau Ir pārsniegtas vai tūlīt tūlīt tiks pārsniegtas. Bet tas par nav svarīgi. Gribēja un apprecējās.

Nebija tāda gadījuma par kovidu, to Tu tagad izfantazēji.
Bet reizes daudzas, jā. Protams, viņa jau pie Jurčika vienmēr tesa, viņš tikmēr 1x Latvijā bijis. Lielais patriots un tā. Savos 40+ nebija atradis iemeslu atbraukt.
Sāk viņa garlaicīga palikt ar savu amerikāņu housewifes dzīves atspoguļojumu.
13.11.2022 18:23 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Labāk tad lai Didrihsone savu bērnu atstāj mājās nevis kā Itālijā bija,ka krēsli aizmugurē salaizti lai tik šmotkām vieta un bērna autokrēsla ir praktiski atstutēts pie koferiem,labākajā gadījumā vispār piesprādzēts. Bet bērna jau sen pierādījis ka ir tikai kā projekts,ķeksītis listē - viss idiotiskākais ir tas,ka viņa vēlas lielu ģimeni. Bet kamdēļ? Lai bērns tiktu nogrūst visiem radiem - jo bērns ne tikai ceļošanas laikā tiek kādam aiztransportēts,bet arī nedēļas laikā,vairākas naktis prom.
Par laimi es savā lokā nezinu tādu māti kas šādi rīkojas. Vienkārši wtf!
13.11.2022 18:30 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Sarma1986 @ 13.11.2022 17:30

Muitnieku standartiñš - uzdot jautājumus uzbrūkošā tonī, ātrā tempā utt - kur, cik, kāpēc, ar ko. Tādi ir arī šengenā sastopami, ja uztrāpās uz kontroli. Nemelot un nelekties, lai kā besītu, tas arī viss. Štatos gan jau vairāk papurina. Bet tāpat šī ir sacepusies par neko, ja nekas nav pārkāpts, nav par ko cepties. Savukārt, ja limits tuvojas atłautajam, tad ar to jārēkinās, nevis jāpīkst par to, ka muitnieka dēł precējās.
P.S. Laimes zeme tā ir mexikānim no būdiñas ne eiropietim vidējam, bet amerikāñiem savas nācijas varenības pārspīlētajā apziñā tas nepielec.

To, cik amerikāņi ir kulturāli nekādi, lieliski parāda seriāls Gilded Age. Galds no Versaļas pils, lampa no Venēcijas un visa NY bučo tev kājas.
13.11.2022 18:35 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
JERSIKA @ 13.11.2022 18:30
Labāk tad lai Didrihsone savu bērnu atstāj mājās nevis kā Itālijā bija,ka krēsli aizmugurē salaizti lai tik šmotkām vieta un bērna autokrēsla ir praktiski atstutēts pie koferiem,labākajā gadījumā vispār piesprādzēts. Bet bērna jau sen pierādījis ka ir tikai kā projekts,ķeksītis listē - viss idiotiskākais ir tas,ka viņa vēlas lielu ģimeni. Bet kamdēļ? Lai bērns tiktu nogrūst visiem radiem - jo bērns ne tikai ceļošanas laikā tiek kādam aiztransportēts,bet arī nedēļas laikā,vairākas naktis prom.
Par laimi es savā lokā nezinu tādu māti kas šādi rīkojas. Vienkārši wtf!
pēc iepriekšējā celojuma viņa atbraukusi mājās stāstija, cik ļoti noilgojusies pēc mazā,bet sēž mājās un liek storijus,kamēr Nauris brauc pēc bērna uz Ventspili. Varēja redzēt cik ļoti noilgojusies.
13.11.2022 18:49 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Es šito nekad nesapratīšu, kad suņus vai kaķus pielīdzina cilvēkiem. Sēdināt pie galda, dot laizīt šķīvi un taisīt viņiem svētkus!!
Sunim tak pilnīgi pie dirsas vai tur stāv baloni, ir uzklāts galds un desas vietā dot kēksiņus.
Tas ir suns nevis cilvēkbērns.
13.11.2022 21:24 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Tad sanāk,ka Juta nevar kādu laiku vai uz visiem laikiem izbraukt no ASV?!
13.11.2022 22:16 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Kateviet @ 13.11.2022 21:24
Es šito nekad nesapratīšu, kad suņus vai kaķus pielīdzina cilvēkiem. Sēdināt pie galda, dot laizīt šķīvi un taisīt viņiem svētkus!!
Sunim tak pilnīgi pie dirsas vai tur stāv baloni, ir uzklāts galds un desas vietā dot kēksiņus.
Tas ir suns nevis cilvēkbērns.

Taču loģiski, ka sunim vienalga, tie svētki nav sunim, bet gan suņu vai kaķu saimniekiem. Var paskatīties nedaudz brīvāk uz to visu.
13.11.2022 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 3392
Reģ: 25.05.2009
JERSIKA @ 13.11.2022 22:16
Tad sanāk,ka Juta nevar kādu laiku vai uz visiem laikiem izbraukt no ASV?!

Kamēr tiks pie savas “sievas” vīzas, pēc tam varēs mierīgi ceļot iekšā un ārā no ASV.
14.11.2022 02:48 |
 
Reitings 560
Reģ: 24.05.2014
Kāda skatījās šodien re baltica raidijumu par Kubasovu? Interesē, kad viņu paņems pie dziesmas par visiem tiem līdzekļiem, kuru izcelsme ir neizskaidrojama.😀
14.11.2022 05:21 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Lycia @ 14.11.2022 05:21
Kāda skatījās šodien re baltica raidijumu par Kubasovu? Interesē, kad viņu paņems pie dziesmas par visiem tiem līdzekļiem, kuru izcelsme ir neizskaidrojama.?

Esmu visus raidījumus noskatījusies. Zini, neaizstāvu Kubasovu, bet man viņa liekas mazākais no ļaunumiem un viņas finanses jau te forumà pirms laika tika ķidātas 😃
14.11.2022 08:49 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
jenna @ 14.11.2022 08:49

Esmu visus raidījumus noskatījusies. Zini, neaizstāvu Kubasovu, bet man viņa liekas mazākais no ļaunumiem un viņas finanses jau te forumà pirms laika tika ķidātas ?

Man šķiet, ka Nekā Personīga arī bija sižets par Kubasovas ex vīru.
14.11.2022 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 10932
Reģ: 15.03.2012
Lai vai kā tur Kubasovai ar līdzekļiem, bet "četri uz koferiem" parāda sevi no labās puses, jo, ja pirms tam likās tāda vīzdegunīga, iedomīga skaistule, tad te ir skaistule, kura gan traukus nomazgā, gan citu vietā lietas kārto un ar humoru arī viss ok
14.11.2022 09:08 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Es tikai tagad skatos Karmas latviešus. Bet pirms tam bija,ja nemaldos "Zilonis studijā", kur bija arī Sprinģe un vēl citi viesi, kas runāja par šo tēmu. Un,manuprāt,pats galvenais,ko tur minēja - kritiskas domāšana. Daudziem gan,diemžēl, tā nav stiprā puse. Jo nu, sit tu mani nost,mūžam nepirktu neko no tādas Kubasovas. Ko viņa man var iemācīt,mums ir pilnīgi radikāli atšķirīgi dzīvesveidi, ne viņai bērnu,ne vidusmēra latviešu dzīve.
Tiesa gan, 100% piekrītu,ka neskaitot to kur atplūst un aizplūst vusas viņas finanses,cik tas lijumīgi un cik ne, viņa tiešām ir mazākais ļaunums. Vismaz neliek neko darīt ar savu veselību un dzert visādus sū***, kā pirmajā sērijā tas čalis (aizmirsu vārdu) vai tā pati Miglāne,kas pēkšņi ir mediķis😀
14.11.2022 09:26 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
LielāsJutas aizstāves ,lai aiziet palasa Jutas atbildes uz jautājumiem,kad teicām,ka var redzēt,ka kāzas bijušas vienkarshi uz fikso ,tad teica ,ka nav un slavēja Jutas nobriedušo pratu ar nezīmēšanos standarta kāzu kleitā un neiznesot to tik loti uz āru,jo abiem tomēr nav pirmās laulības!
Bet pēc Q&A jau viss skaidrs ,ka būs gan lielas kāzas ,gan gara balta kleita,ks tika uzsvērts vairākas reizes!Nu būs kāzas arī priekš IG un prata nav neko tur baigi nobriedusi!
Vel interesanti likās par tiem hobijiem 😀
Gan jau kāda forumniece uzdeva -izrādās Jutas hobijs ir vecu lietu restaurēšana ,vel tur ir citi hobiji,bet pa istam liekas nav neviens vinas ,vina dara to ko visi citi grib ,aizgūtie hobiji!
Vel pieminot,ka klausas audibooks kopā ar Juri,kas galigi vairs nepārsteidz!
Un par to gērbšanās stilu arī jau esot mēginājusi gėrbties parastā,Lai “IEDERETOS!
14.11.2022 09:40 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Becinjja @ 13.11.2022 12:08
Man tā arī likās, ka Dzenītei būs zēns, apstiprināja to puišu mammas vaibu. :D Pat prieks par to, jo ziniet, tas ir tik nepareizi, kad iepriekš saka, ka grib kādu konkrētu dzimumu vai saka "brālīšiem vajag māsiņu" un otrādāk. Pierādījums visiem, ka dzimumu veikalā neizvēlas, to nevar pasūtīt iepriekš, pat, ja vairāk gribētos meiteni vai zēnu. Nedrīkst sevi arī iepriekš noskaņot uz kādu konkrētu dzimumu. Ko tad, nemīlēs vai atteiksies no meitenes vai zēna, ja gribēja pretējo?

Didrihsone ir pierādījums, ka, ja nav cerētais dzimums, tad bērniņš vairs nav vajadzīgs. 😕
14.11.2022 10:48 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 14.11.2022 09:40
LielāsJutas aizstāves ,lai aiziet palasa Jutas atbildes uz jautājumiem,kad teicām,ka var redzēt,ka kāzas bijušas vienkarshi uz fikso ,tad teica ,ka nav un slavēja Jutas nobriedušo pratu ar nezīmēšanos standarta kāzu kleitā un neiznesot to tik loti uz āru,jo abiem tomēr nav pirmās laulības!
Bet pēc Q&A jau viss skaidrs ,ka būs gan lielas kāzas ,gan gara balta kleita,ks tika uzsvērts vairākas reizes!Nu būs kāzas arī priekš IG un prata nav neko tur baigi nobriedusi!
Vel interesanti likās par tiem hobijiem ?
Gan jau kāda forumniece uzdeva -izrādās Jutas hobijs ir vecu lietu restaurēšana ,vel tur ir citi hobiji,bet pa istam liekas nav neviens vinas ,vina dara to ko visi citi grib ,aizgūtie hobiji!
Vel pieminot,ka klausas audibooks kopā ar Juri,kas galigi vairs nepārsteidz!
Un par to gērbšanās stilu arī jau esot mēginājusi gėrbties parastā,Lai “IEDERETOS!

Man liekas par tām lielajām kāzu svinībām un kleitu- viss tiks taisīts tikai mums par prieku, tikai dēļ mums un tikai dēļ IG :) Ticu, ka viņa pati redzēja,ka cilvēki nedaudz vīlušies, ka nekas tāds nav bijis, un izdomāja, ka tomēr laikam mums par prieku jāpasaka, ka būs "īstās" kāzas. Kaut kad. Tikai, kāda jēga? Vai tiešām precas tikai kādam par prieku, nevis tikai priekš sevis? Laulība ir tik "intīms" process starp abiem, ka man būtu nospļauties, ka cilvēki no IG gribēja redzēt lielās kāzas. Galvenais, ka abi laimīgi. Veru derēt, ka, ja viņa nesaskartos ar komentāriem, ka cilvēki gribēja redzēt lielās kāzas, tad ne par kādu otro svinēšanu un otro kleitu, domas i prātā nebūtu. Žēl tomēr, ka viņa prātā vēl tomēr dzīvo IG, nevis priekš sevis un vīra.
14.11.2022 11:08 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
Krizdole @ 14.11.2022 09:08
Lai vai kā tur Kubasovai ar līdzekļiem, bet "četri uz koferiem" parāda sevi no labās puses, jo, ja pirms tam likās tāda vīzdegunīga, iedomīga skaistule, tad te ir skaistule, kura gan traukus nomazgā, gan citu vietā lietas kārto un ar humoru arī viss ok

Viņa bija labiņa tādēļ,lai nesabojātu savu r&b vai kā to rezervēšanas platformu sauc,reitingu. Jo mājvietas šovam rezervēja viņa. Tas raidījumā arī tika teikts. Ja tā nebūtu,droši vien pasistu zem pakaļas krēslu kā Klintsons un tā dziedātāja un skatītos kā Frīdis rukā.
14.11.2022 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits