Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Myfitness

 
Reitings 3
Reģ: 23.10.2019
Sveikas!
Vai kāda zin vai ir iespējams apmeklēt Myfitness grupu nodarbības bez abonamenta, un ja jā, tad cik viena nodarbība maksātu?
Un vēl, meitenes, kas apmeklē grupu nodarbības, tieši kuras esat iecienījušas? Esmu iesācēja un negribu nomirt pirmajā treniņā ? vajag kaut ko ne tik grūtu uzreiz
23.10.2019 17:41 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Viena nodarbība 10 eur, tā kā iesaku tomēr to abonementu paņemt.
Nenomirsi nodarbībās, kas ir atzīmētas zaļā krāsā.
23.10.2019 17:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.10.2019
Jā, bet piemēram Brazilian Butt ir melnā krāsā, bet tas arī man varētu interesēt. Un piemēram Joga ir zaļā krāsā, taču mēģinot atkārtot jogu no YouTube video, tas ir nemaz nav viegli, dažas pozas prieks manis ir neiespējami izpildīt ?
23.10.2019 17:50 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Apmeklēju my fitness grupu nodarbības. Krāsa nenozīmē grūtības pakāpi, bet gan veidu - zaļā krāsā.body and mind, melna streght, sarkana cardio.
Pati esmu gājusi uz trx, interval tr, body toning, power, balance and stretching, apļa treniņu, pilates, abs back and legs, gan.jau vēl kaut kas. Tāda, kas būtu piemērora sakumam varētu būt powe balance and stretching, body toning. Bet viena nosaukuma nodarbības pie dažādiem treneriem atšķiras. Vienkārši skaties kas interesē un mēģini. Ja liekas ka par.treku, ņem lielākas pauzes starp vingrinājumiem, nav jau sevi jāpārmoka pašā sākumā.
24.10.2019 06:25 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Uz kuru Myfitness filiāli plāno iet?
24.10.2019 09:56 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nu ja tevi interesē, tad ej. Jogā ja kaut kas nesanāk, tad nesanāk un viss, bet ja ir kardio+spēks, tad esi nomocījies sarkans, sirds dauzās un 3 dienas pēc tam viss sāp. Mans subjektīvais viedoklis, varbūt kādam ar lielisku kardio formu joga liksies nu tik sarežģīti, ka uz miršanu, bet kaut kā šaubos. Tāpēc ieteicu zaļās nodarbības iesākumam, it sevišķi pilates, tur iemāca pareizu elpošanu un kustības.
24.10.2019 10:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits