Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dilemma

 
Reitings 3
Reģ: 04.10.2019
Sveikas.
Izveidoju jaunu profilu tieši šim rakstam, lai mani nezobotu manā normālajā profilā.
Jau n-to nakti nespēju normāli gulēt, jo nevaru beigt domāt par savām attiecībU (jā, daudzskaitlī) klapatām.
Īsumā mēģināšu paskaidrot:
Šis stāsts iesākās 5 gadus atpakaļ, kas ar savu, nu jau bijušo draugu, iepazināmies interneta vidē - randiņu aplikācijā. Sākām satikties, un daudzas lietas man viņā šķita nepieņemamas, tāpēc pēc pāris nedēļām viņam pateicu, ka starp mums nekas nevar sanākt.
Pāris mēnešus vēlak iepazinos ar puisi - lielisks puisis un viņā bija visas tās īpašības ko nesaskatīju iepriekš minetajā vīrietī. Mēs ļoti visu sasteidzām (es mīlu steigties un nekad “6 reizes nenomērīt), ievācāmies kopā utt, neizplūdīšu sīkumos. Aptuveni pēc 2 kopā nodzīvotiem mēnešiem man viņš burtiski sāka riebties. Viss, ko viņš darīja bija slikti (lai gan viņš tiešām bija jauks cilvēks). Ta kā tas bija ziemassvētku laiks, no ne kurienes uzpeldēja sākot minētais, internetā iepazītais vīrietis, novēlot man priecīgus svētkus. Mēs sākām runāt, vairāk kā to būtu vajadzējis darit, jo es teorētiski biju attiecībās.
Kāpec tik garš ievads... JO tajā brīdī mani pēkšņi pāršalca kaut kādas mistiskas jūtas pret viņu. Lavījos prom no mājām viņu satikt, kad draugs ar ko dzīvoju kopā brauca ceļojumos, es paliku mājās lai varētu satikt otru vīrieti utt.. teorētiski es nevienu nekrāpu, bet realitātē - laikam tā sanāk.
Tas viss aizgāja tik tālu, ka es uz savu tā brīža draugu pat nevarēju paskatīties, mēs izšķīrāmies un tā tas beidzās.
Kad tas notika, ar sākotnēji minēto vīrieti sākām atkal mēģināt iet uz regulāriem randiņiem, kad viņš man paziņoja, ka nevēlas būt kopā. Un nu tad beidzot pie galvenā stāsta.. principā, mēs pec aptuveni 2-3 (manas “lūgšanās dēļ) sagājām kopā. Attiecības bija lieliskas aptuveni gadu, tad viss sagāja galīgā dimbā..
Un pirms es iedziļinos vel vairāk, gribu piebilst, ka esmu pieaugusi, IT KĀ ( kā man agrak likās) - racionāli domājoša sieviete, kurai prātu sagrozīt nav viegli, kā arī esmu visai veiksmīga dzīvē, arī bez vīriešiem.
Tad nu sākās mūsu gadiem ilgā liksta - viņam es vai nu biju maksimāls iekāres objekts vai arī nevajadziga - nu tā pēc noskaņojuma.
Kad es meģināju par ko aprunāties, viņš momentāli aizsvīlās un visbiežākajā scenārijā - aizbrauca prom (jo parasti palika manā mājā) un ignorēja manus zvanus/sms ut NEDĒĻĀM. Šo nedēļu laikā visbiežāk es biju sagrauta, kamēr viņš izklaidējās ar citām sievietēm. Kad es to uzzināju, viņš teica, ka mani nekad nav krāpis un mums bija pauze (kurai es pat nekad nebiju devusi ideju vai piekrišanu)..
Vienvārdsakot - tad sākās rinķa dancis - mēnesi es raudu, tad mēs dzīvojam kā iemīlējušies mēnesi, tad viņs nozūd... utt.
Pēc aptuveni 4 gadu stresa un mokām es visam pieliku treknu punktu. Man vienmēr likās, ka es viņu neprātīgi mīlu, bet toreiz bija par daudz.
Par cik man dzīvot bez attiecībām ir dzīvot kā bez ēdiena (jā, un es nezinu kāpēc es nekad nevaru būt viena), momentā atradu plāksteri.
Brīnišķīgs vīrietis, visi mani apskauž. Tikāmies apmēram pus gadu un viņš mani bildināja - es piekritu. Tad nu es sapratu (pēc neilga laika), ka esmu pieņēmusi šo bildinājumu, lai kaut kā sev apliecinātu, ka esmu tikusi pāri savai milzu mīlai. Brīdī, kad es to apjautu, man likās ka vazāju šo jauno vīrieti aiz deguna un nezināju ko darīt. Es, kā jau normālā meksikāņu seriālā ar vīrieti apzināti sastrīdejos un momentāli uzrKstīju bijušajam. Tagad, man ir visiem jāpaziņo ka mūsu kāza, kam
Bija jābūt Decembrī - atceļas, un man ir nepārvama vēlme mesties atpakaļ iekšā savā slimajā mīlas dēkā un atkal ticēti melīgajiem solijumiem..
Nav pat iespējams uzrakstīt visu, kas darās manā prātā, bet ie sajūta, ka šis vīrietis, “mana mūža mīla” ir man uzlicis kaut kādu lāstu, kas liek man rīkoties kā vājprātīgajai.
Ko man darīt? Kā nesabojāt sev dzīvi?
04.10.2019 04:58 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Izskatās ka esi mazohiste un pašai patik sevi mocīt.
Tas vispar redzi tās savas iepriekšējās attiecības no malas? Tas vīrietis tevi vazājas kā lapatu.
Ja negribi but kopā ar to kas tevi bildināja tas dzīvo viena vismaz pus gadu un saproti ko gribi, atrodi pašcieņu. Manuprāt tikai sieviete kurai ir zema pašcieņa un vai no bērnības radusies trauma ar vīriešu dzimumu var uzskatīt kā tādas attiecības kur vīrietis tevi " mīl" katru otro mēnesi par labām.
Pēc manām domām tu nedomā racionāli. Ja domātu racionāli tad saprastu kā tās nebija attiecības bet kaut kāds bullshitt. Nab tādu lietu kā lāstu... ?
Ko tev darīt? Pārstāt domāt par to kurš tevi tur mocīja, iet pie psihologa, izvērtēt kāpēc tu viņam gribi skriet pakaļ, atrast pašcieņu, sākt domat par sevi nevis par vīriešiem, atcelt bildinājumu un padzīvot sev.
04.10.2019 06:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tad jau labāk būt vienai, nevis čakarēt sevi un vēl citus. Tā tiešām ir kaut kāda slima vēlme, ja Tu esi tik nepastāvīga un nepatstāvīga attiecībās, tad priekš kam Tev viņas vispār.
Atvaino, bet man Tavs attiecību apraksts atgādina vīriešus , kas ir domāti vienas nakts sakariem, labākajā gadījumā.
04.10.2019 08:17 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Izskatās, ka tiešām galvā ir viens liels juceklis.
Ja neesi tikusi iepriekšējām attiecībām pāri, Tad nesāc jaunas. Ja Tu varēji tik daudz gadus ar viņu šādi ņemties, tad turpini, jo izskatās, ka tomēr nesaproti. Laikam vajag kārtīgi vilties, lai saprastu, ka šis cilvēks nebūs Tavs un Tu nebūsi laimīga ar viņu!
Man pašai bija toksiskas attiecības, bet man pietika ar pusgadu.
04.10.2019 10:31 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un varu derēt, ka Tavs tas vīrietis no randiņu aplikācijas ir babņiks, kas Tev vēl arī konkrēti pasaka, ka nevēlas nopietnas attiecības, bet Tu vēl beigās lūdzies, lai ir ar Tevi kopā. Nu un pēc kā tad izskatās??? Beidz pazemot sevi!
Un ja vīrietis nav izmainījis savas domas piecu gadu laikā, tad viņas arī neizmainīs, skaties nevis uz labajiem brīžiem, bet sliktajiem, kad Tev dara pāri un Tu jūties slikti.
04.10.2019 10:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2019
Speciali pieregistrejos lai atbildetu. Tu esi kljuvusi par Narcisa upuri. Viss ir daudz nopietnak un var beigties pavisam bedigi. Izlasi ludzu sho rakstu. Pati jau vairakus meneshu meginu savest sevi kartiba...pec identiska jaukuminja...
http://life-prophetic.blogspot.com/2012/10/kas-ir-narcisisms.html?m=1
04.10.2019 10:48 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2019
Visi tie cieni sevi no malas nelidzes kamer tu nesapratisi ar ko tev ir darishana..
04.10.2019 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Psihologa vai psihiatra apmeklējums? ,Silti iesaku meklēt profesionāļu palīdzību.
04.10.2019 13:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 04.10.2019
Kiskismau @ 04.10.2019 06:20
Izskatās ka esi mazohiste un pašai patik sevi mocīt.
Tas vispar redzi tās savas iepriekšējās attiecības no malas? Tas vīrietis tevi vazājas kā lapatu.
Ja negribi but kopā ar to kas tevi bildināja tas dzīvo viena vismaz pus gadu un saproti ko gribi, atrodi pašcieņu. Manuprāt tikai sieviete kurai ir zema pašcieņa un vai no bērnības radusies trauma ar vīriešu dzimumu var uzskatīt kā tādas attiecības kur vīrietis tevi " mīl" katru otro mēnesi par labām.
Pēc manām domām tu nedomā racionāli. Ja domātu racionāli tad saprastu kā tās nebija attiecības bet kaut kāds bullshitt. Nab tādu lietu kā lāstu... ?
Ko tev darīt? Pārstāt domāt par to kurš tevi tur mocīja, iet pie psihologa, izvērtēt kāpēc tu viņam gribi skriet pakaļ, atrast pašcieņu, sākt domat par sevi nevis par vīriešiem, atcelt bildinājumu un padzīvot sev.

Lāstu es nebiju domājusi burtiskā nozīmē. Saprotu, ka attiecības tās viennozīmīgi nebija normālas, bet pat loģiski visu apdomājot, es vienmēr domāju, ka pēc viņa ilgojos un sāp sirds, ja zinu, ka nav rokas stiepiena attālumā.
Paldies par viedokli. Es tiešām visam piekrītu.. iespējams ir vērts aiziet pie terapeita!
04.10.2019 13:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 04.10.2019
Azja @ 04.10.2019 10:48
Speciali pieregistrejos lai atbildetu. Tu esi kljuvusi par Narcisa upuri. Viss ir daudz nopietnak un var beigties pavisam bedigi. Izlasi ludzu sho rakstu. Pati jau vairakus meneshu meginu savest sevi kartiba...pec identiska jaukuminja...
http://life-prophetic.blogspot.com/2012/10/kas-ir-narcisisms.html?m=1

Paldies, noteikti palasīšu!
04.10.2019 13:33 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Sieviete, mīļā! Attopies!
Visu dzīvi esi gatava skriet viņam pakaļ? Un vēl būtu kam...
Aizejot pa vecajām sliedēm, tu vari pazaudēt spožu nākotni. Neesi lupata un nepazemo sevi. Tev viss labais vēl priekšā, koncentrējies uz šīm attiecībām un pagātni izsvītro-tikai tā tiksi uz priekšu. Lai izdodas!
04.10.2019 15:07 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Es arī iesaku meklēt profesionāļu palīdzību.
Mēdz būt vīrieši, kam ir grūti tikt pāri, vai nu jātiek pāri vai arī nevajag čakarēt normālus vīriešus. Vai arī tu nespēj dzīvot bez mīlas adrenalīna. Jebkurā gadījumā aizej pie psihologa.
04.10.2019 15:27 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
tam tavam"bijusajam" dzekam ir npd. tur nekad nekas nemainisies, mentali slims cilveks. vins to pats nesaprot un nekad nesapratis. zinu ka gruti, bet tiesam vienkarsi "tiec" no vina vala. savadak tas turpinasies lidz vins atradis kadu citu no ka "baroties" un tu bimbasi par "zaudeto".
palasi piemeram www.quora.com par npd. cerams sapratisi, ka vins tev nav labs. pati esmu bijusi tur un aizgajusi prom, ta ka zinu ko runaju.
runajot par to, ka nekad nespej but viena bez attiecibam, es uzskatu, ka tas parasti notiek tikai tados gadijumos, kad cilveks gaida, ka otrs vinu daris laimigu un neko negrib un nedara ar sevi, lai butu pats laimigs.
04.10.2019 17:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits