Motivācija attiecībām

 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Es pat nezinu ko gribu dzirdēt, kādu motivējošu vārdu par to, ka pēc 30 tikai sākas dzīve :D esmu tuvu tam slieksnim un nolaižas rokas ar vien vairāk un vairāk.
Kur lai meklē motivāciju,un cerību, ka kādreiz būšu ilgstošās laimīgās attiecībās? Nē, man nav pašvērtējuma problēmas, tieši otrādi, es apzinos, ka esmu izskatīga un jautra un gudra un viss ir kārtībā. Bet tā laikam arī ir problēma nr.1, tas, ka arī citi mani tikai uztver, kā smuku sejiņu, jautra laika pavadīšanu un viss. Es nezinu, es nesaprotu vai es vienkārši vīriešiem apnīku pēc kāda laika, bet pēdējos 6 gados ilgākās attiecības kas man bija bija pusgads un tālāk jau par 3 mēnešiem, mēnesi. Vienmēr kāds atrod ko citu, kādu citu. Kā lai saprot, kas ir tas, kas man trūkst, kura vērtība ir pazudusi, kad citi nespēj mani uztvert kā nopietnu attiecību materiālu? Visiem esmu plāns B, plāksteris, bija jautri, paldies. Nē, es nelecu ar visiem uzreiz gultā. Es esmu par to runājusi ar citiem vīriešiem, visiem kā viena atbilde – ar Tevi viss ir kārtībā, tiešām, tā vienkārši notiek, neveidojas tālākas jūtas.
Bija laiks, kad par to centos nedomāt, un tad atkal, iepazinos, viss bija super, skaisti, es jau tiešām domāju, ka beidzot, nu tik laimīgi un viegli viss un puff, sabruka kārtējais kāršu namiņš. Nejūtos izmisusi, uzmanības netrūkst, bet kā lai rod motivāciju tikties, atvērties un atkal kādam pieķerties, bez bailēm, ka tas būs kārtējais, kurš pēc kāda laika atkal salauzīs sirdi.
26.09.2019 10:45 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Randinus var atlauties jaunie un kuriem darba nav daudz :D
Ja darbs no 4:00-18:00 ar brivu svetdienu, paretam pirmdienu, tad randiniem laika nav daudz.
26.09.2019 16:37 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Manprāt vienkārši nav īstie.
Zinu tik daudz foršas tiešām sievietes, bet nu neviena paša vīrieša nav ar ko kaut kas nopietnāks veidojas.
Es piemēram uzskatu , ka visam savs iemesls. Vienmēr jāstrādā ar sevi, tad arī attiecības izveidosies, kad pati būsi gatava.
26.09.2019 16:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Čau. Izskatās ka tev ir pašai problēmas ar dzīvi un nevari tās atrisināt, kādēļ jūk attiecības, gribētu zināt, citādi jau tu šķiet viens pie otra nevar noturēties, tu ļauj sevi izmantot, tu jau varēji pa to laiku sakārtot dzīvi un saprast kas ar tevi noticis vispār ir, jo šķiet ka vīriešiem ir svarīgi tikai bērns un tu esi vienalcīga jo vienkārši tu visu laiku mēģini atrast savu laimi, saproti ka skrien pakaļ un atpakaļ neskaties beidz šito, tu pameti viņu un vēlies atrast savu laimi. Vienkarsi tev vajag padzīvot vienai varbūt vai uzturēt attiecības ar kādu kas tev ir tiešām piemērots, bet izskatas ka tu paļaujies otrai pusei kā vienkārši neko nevari sev līdzēt, kādēļ jāļauj to darīt un nodarīt sev vienkarsi moki nost. Drīzāk jāsaprot kas noticis ar tevi un bijušajam attiecībām un kāpēc tas notiek ar tevi, a?
26.09.2019 18:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu no sevis jūti, ka nevēlies tajā attiecībās veidot ģimeni?

Neliekas izauguši līdz tēva lomai.
26.09.2019 19:14 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Nevēlies veidot ģimeni tad kāpēc bojā dzīvi kāds tev ir mērķis to darīt, a? Padomā, tu čkarē dzīvi un viņu dzīvi bez mērķa un nekad ne izdomājis ko dari, tu vienkārši, kādēļ tu vispār sagāji kopā, dzīvo vienā pati un negribi ģimeni jeb tam neesi gatava, tu kā vairākums sieviešu domā tikai par to, mūsu dzīvēs notiek a? Padomā par to, ko gribi savā dzīvē sasniegt, skriešana pakaļ vīriešiem nav tas, ko tu vēlies un tu arī izbeidz attiecības ar savējo, jautājums, kas tevi apturēja to darīt, pati esi visai tāda sieviete, kas vēlās neatkarību un dzīvi vienai tā izskatās, tomēr nepadodies un mēģini iet uz priekšu, tas ir pozitīvi, tomēr, atkal, nāc un šeit, un, sūdzies par dzīvi jo tu jau atkal iegrābies savā dzīvē, to sapni, saproti un nekad nekad nedabūsi atpakaļ, tādēļ, padomā, kam īsti čakarē visu savu dzīvi, sev un saviem neskaitāmiem vīriešiem. Pašlaik ir skaidrs, ka ar tevi kaut kas nav īsti.... Turpinājums sekos...
26.09.2019 19:49 |
 
Reitings 10
Reģ: 23.09.2019
vīrieši vienkārši ir stulbi, tas arī viss
27.09.2019 16:42 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Punkts.
27.09.2019 17:48 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.08.2019
Es domāju ka visam savs laiks.
Mūsdienās ir tik ļoti sačakarēta sabiedrība. Daudzi vīrieši ir diezgan sačakarēti tāda ziņā ka uzskata sievietes par vieglu mērķi, jeb neko nopietnu nevēlas, īpaši ja meklē tinder vai tamlīdzīgas vietnes, tur ir ļoti jāmeklē ja vēlies atrast ko nopietnu. Jo lielāka daļa arī tur no meitenēm uzvedas diezgan vieglprātīgi, līdz ar to vīrieši pierod pie tā un uzskata to par normu. Nesaku, ka visi tādi tur, bet nu liela daļa kas tur sēž ir tādi.
Bet nu būtībā nevajg uz to iecikleties, lai arī cik ļoti gribētos atrast kādu un nebūt vientuļai. Uzskatu, ka 30 gados vēl var izbaudīt dzīvi, un viss tev būs un atradīsi savu.
Pievērs daudz vairāk uzmanību sev, velti laiku sev, sakārto savu dzīvi un tad arī atnāks tev piemērots vīrietis. Un piedomā pie tā ko tu vēlies redzēt otrā cilvēka un kādu tu vēlies viņu redzēt, jo lai atrastu kādu ar ko izveidot kaut ko stabilu, ir jazin kādu vīrieti tu sev vēlies vispār blakus, jo nejau tikai vizuālais ir svarīgs, bet arī cilvēks kā tāds, viņa raksturs un tā. Ja īsti nezini ko sagaidi no otra, tad arī dabūsi to - neko. Ir jābūt arī pārliecinātai par to ko meklē.
Liec saprast jau sākumā, kad iepazīsties par saviem mērķiem, un ja vīrietim nav līdzīgi mērķi, tad neko.
28.09.2019 00:57 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Man (vīrietis) ilgstošas attiecības nekad nav īsti biedējušas un tādas ir bijušas arī vairākas, bet sievietes, kuras es satieku un kuras it kā būtu labs sievas materiāls - viņām nav daudz ko dot priekš ģimenes, iedzīves, tādēļ viss tiek novelts uz mani un eventuāli tās attiecības arī beidzās. Uzturēt es varu un man ir savs miteklis, bet tomēr pagātnē šķita, ka vienīgais ko meitenes grib dot ir pāris bērni un tad viņas ar to tikai dzīvē nodarbosies.
Un tagad (pēc gadiem 5) mēģinot ar kādu iepazīties ir atkal otra galējība. Meitenes strādā no rīta līdz vakaram + vēl mācās un viņām nav brīva laika un šķiet, ka arī nepietiek laika emocijām, tad nu nemaz īsti iepazīties nevar. Izskatās, ka sievietes ir ideāls verga materiāls darba devējiem ?
28.09.2019 10:26 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Es Tavā tekstā varētu pat saskatīt sevi pirms pārus gadiem, vienīgi - es nevienu nelaidu klāt, lai būtu kopā, vnk. Satikos bez pieķeršanās, bet otra puse arī bija tāda pati....
Principā - domāju, ka jāmaina puišu hmm gaume?! Moš Tev patīk tie “sliktie džeki”, kas paši nevēlas neko nopietnāku kā vnk. Satikties .... jo nevarētu teikt, ka mani tajā laikā nelenca džeki, kas negribētu nopietnas attiecības, es vnk. Uz tādiem neskatījos, viņi mani nesaistīja :D jo nopietnāk džeks uz mani skatījās un jo vairāk vēlējās būt kopā, jo mazāk interesants viņš man kļuva ....
Bet nezinu, tomēr pēc laika sastapu savu, nu, jau vīru - ar viņu bija kaut kā tomēr savādāk, protams, sàkumā arī skatījos vnk. Kā vīrieti, bet ar laiku sapratu, ka viņam ir augstākas vērtības, viņš vairāk nekā jebkurš agrāk par mani satraucas, uztraucas, rūpējas, mums kopīgas vērtības, intereses, dzīves mērķi, plāni un tā, nu, negaidīti, tomēr “piezemējos”....
tas viss notiek negaidot, necerot, neplānojot un varu apgalvot, ka tas notika brīdī, kad tieši sāku saprast, cik labi un laimīgi es jūtos esot viena, bez attiecībām, bez vīrieša pie sāniem :D ilgi, diemžēl, to neizbaudīju...
28.09.2019 12:56 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Sveika un čau visām. Jā, mūsdienās mūsu sabiedrībā ir nočakarēta, taisnība, katrai kādas dzīves problēmas, ziniet, šis portāls kļuvis par tādu kā sūdzamo vietu, kur ha ha ha, proti, šeit nākam katru reizi lai varētu beidzot to visu izlabot, bez kāpēc mēs domājam, ka tai pašā laikā, šeit varēsim atrisināt jebkādu problēmu, tas sastāv tikai no izrunāšanās, pārējā daļā paliek jau aizmirstībā. Ko šeit darīt, a, es jau uzrakstīju, nu, ja tu neesi sapratuši, ka dzīvē sākas no 30 gadiem tad ko a? Kur biji visus šos gadus a? Skaidrīti pa Rīgu domāji pa dzīvi, bet ja? Dzēri alu un bļāvi pa saviem puišiem ja? Kuri tevi pameta ja? Mežģīņu ceļā un tunika, biksēm, melnām, ja? Tev smuka melna jaciņa un smuks dupsis, jau paspēji, ja? Mežģīņu mei4a, ka tu uz kurieni brauc, a?
28.09.2019 13:12 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Saviem čaļiem neesi uzticīga, jo ietusēji ar citiem, kuriem bija alus kaste, nē nu, zini, viņi pirmie sāka runā un pārējie pēc tam tu sāki čakarēt dzīvi un aicināt čaļus līdzi, sist kanti, ja reiz tusē ar draudzenēm, tad, kāpēc un kām tas ir vajadzīgs vispār, aizvilkties kārtējo reizi uz klubu un nodzerties? Pati jau ierāvi pa ceļam, tomēr, zeķubikses uzvilkti un citas kā mežģīņu nevarēji atrast citas ja? Atkal ar kailu dupsi, ja? Tu tā katru dienu, ja? Atstāj sīkos mājās, ir nu gan mamma, kura visu laiku skrien pa brīvdienām piedošanu, bet maukoties...
28.09.2019 13:40 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Čau. Vēlējos vispār saprast kāpēc tu gribi vispār sajiet kopā ar tiem čaļiem, a? Tiešām domā, ka tas ir gaumes jautājums, drīzāk pašā ir kāda vaina. Kur ieskrējies meitēn, vajadzētu uzsist pa plecu un paņem uz pratināšana, a? Negribēs vairāk skriet pakaļ visiem pēc kārtas..
28.09.2019 14:28 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Ak dievs kā es tevi saprotu ? Man tieši ras pats. Jau skaits nojucis tādiem attiecību sākumiem, kad it kā viss forši, vīrietis pats runā par nākotni un pēkšņi kkad notiek un nākamajā dienā BAMS es neesmu gatavs nopietnām attiecībām. Nu kā tā var būt??
Tāpēc sāk likties, ka vaina ir manī. Kaut gan liekas nu mman taču visās jomās ir viss kārtībā.
13.10.2019 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Esmu baaaiagi ievērojusi,ka tie kas uz šo kaut kā ieciklējas, tiem vnm ir sarežģijumi. Man ir zināmi vairāki cilvēki,kuri tik ļoti vēlas nopietnas/stabilas attiecības, pilnīgi tā velme spurdz ārā no viņiem. To baigi pēc sarunām un uzvedības var manīt,tas pat nedaudz atbaida.
Otrs variants , tu vnk izvēlies ne to tipu.
14.10.2019 19:37 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Ha, beidzot kāda atklāta diskusija, kur vairums necenšas izlikties ideālas..
Man ir tāda pati problēma pēdējos 2,5g. Dīvaini, bet agrāk nekad nav bijis tā.. Tāda sajūta, ka kaut kas manī ir mainījies.. dīvaini, ka tieši agrāk daudzos aspektos biju mazāk attīstīta.. uzmanību pievērš, bet parasti ne tie, kas interesē. Tie kas interesē, ar tiem aplaužos. Ar visu to, ka uzsāk attiecības otra puse un mēģina ko nodibināt, bet arī kaut kas notiek. Agrāk briesmīgi pārdzīvoju. Nožēloju zaudētos nervus.. tagad arī pārdzīvoju, bet ne tik slimīgi. Bet jā, tāpēc, ka mazāk gaidu un ceru, bet līdzīgi kā tev,jau sāk parādīties slinkums un visvairāk besī, ka apkārtējie interesējas un mierina, kaut man to nevajag, jo citā ziņā dzīve sakārtota iespējams labāk par tiem žēlitājiem..
elle jā, vīriešiem ar mazu algu tiešām vairāk skatās ko sieviete var sniegt "iedzīvei". Bet pēc tava stāsta pretrunīgi, gribi labi nodrošinātu sievieti, bet lai arī padaudz brīva laika :D nuuu, gribi vien tālāk :D btw, no kādas algas sākot izskati sievietes kandidatūru attiecībām?
14.10.2019 20:36 |
 
Moderators
Reitings 3698
Reģ: 13.11.2016
Man pašai savos 30+ šī tēma par laimi vairs sen kā nav aktuāla?
Taču daudzām man pazīstamām meitenēm ap 30 tas ir bijis vai ir aktuāli. No viņu pieredzes tad arī iezīmējas dažas likumsakarības.
Pirmkārt, neveicas tām meitenēm, kurām, izvēloties vīrieti, primāras ir ārišķīgas un /vai matemātiski nomērāmas kvalitātes. Turpretī, pie diezgan labiem vīriešiem tiek tās, kurām prioritāras ir vīrieša saturiskās kvalitātes.
Otrkārt, gandrīz visos veiksmīgajos piemēros manā apkārtnē tie nopietnie ņēmēji ir izrādījušies kaut mazliet, bet vecāki vīrieši, visbiežāk apmēram 3-8 g. vecāki vīrieši.
14.10.2019 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu elle viedoklim, svarīgi ir, ko sieviete var dot šīm attiecībām. Un pat ne materiālā ziņā, bet emocijas (prieku), uzslavas, atzinību, to sajūtu, ka viņš ir vislabākais, visstiprākais. Arī māju, svētku , omulības sajūtu, ko vīrietis pats nu nekādi nevar izveidot. Un tad vīrietis gribēs attiecības ar šo sievieti.
Jo sekss un ārējais skaistums mūsdienās ir tik pieejams, ka tas vairs nav nekas īpašs.
15.10.2019 09:24 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Laila2 - kur tu redzēji, ka "iedzīve" elles viedoklī ir tik "gaisīgi" domāts kā emocijas, prieks, uzslavas? Viņš taču skaidri un gaiši pateica, ka arī pāris bērni nav nekas īpašs, ja neko vairāk iedzīvei nevar dot, kādas vēl tur emocijas?:D
Un arī neesi tik aprobežota, iespējams, tevis uzskaitīto autore var dot vairāk kā daža laba aizņemta sieviete. Reizēm vīrieši ir kopā ar sievietēm, kuras daudz laba nemaz nedod. Ja tev ir vairāk kā 18-20gadi, tad laiks beigt melnās un baltās krāsās visu skatīt.
15.10.2019 10:13 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
K.28Elles teiktajā arī atkal nevajag pārspīlēt un ieiet otrā galējībā. Liekas, ka asi uztvēri viņa teikto par naudas pelnīšanu no sievietes puses.
Es piekrītu tam, ka sievietei ir jāieguldās materiāli un nē, nevis jāuztur, bet sievietei vajag nodarbi, kas arī nesīs ienākumus ģimenes budžetam.
Cik ir redzēts, kad sievietei ir ģimene, bet viņa ir negatīvi noskaņota, zāģē vīrieti, jo pašai nav ar ko ikdienā nodarboties. Bērni aug, iet uz b/d un Tev ir daudz laika, kas atliek sevis pilndveidošanai, ne tikai uzkopt un uztaisīt vakariņas, kad ir daudz brīva laika, tad galvā sāk līst visādas stulbas domas.
Man ir 27gadi, vīrs, bērns un trīs pusslodzes nodarbošanās, kas man ļoti patīk un ar ko es pelnu naudu, protams, ne miljonus, bet visam pietiek. Un pats galvenais, ka pēc tam ir gandarījums un negribas nevienu zāģēt.
.
Runājot par tēmu, pēc pieredzes varu teikt, ka tiešām nevajag iespringt, kad būsi pašpietiekama un sāksi domāt par to cik forši ir būt vienai, viņš pats pie Tevis atnāks :D:)
15.10.2019 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits