Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārgulēt ar citu pēc pirmā randiņa - nav krāpšana, bet vai tiešām nesāpinātu?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Sveikas,
Jautājums ir par to pelēko zonu attiecībās - randinosanu pirms monogāmijas.
Iepazinos ar savu mīļoto vīrieti un biju kā pa debesīm. Pavadījām brīnišķīgu pirmo randiņu, jau bijām ieplānojuš otro, bet mums bija abiem jādodas atvaļinājumā pirms otrā randiņa. Runājām katru dienu, tad bija atkalredzēšanās un sākās lileā mīlestība, kurai sekoja bildinājums un kāzu plānošana. Gadu pēc iepazīšanās, uzdoroties vecām ziņām ar draugu, uzzināju, ka viņa atvaļinājuma laikā viņam ir bijis vienas nakts sakars. Mani nevēloties zaudēt, viņš man bija teicis , ka kopš iepazināmies viņam nekā neesot bijis. Saprotams, kāpēc viņš to teica, jo tajā jautjumā esmu ļoti stingros un tradicionālos uzskatos un viņš zināja , ka nebūtu turpinājusi ar viņu tikties.
Protams, mēs vēl nebijām monogāmās attiecībās, bet tas tik un tā mani tik ļoti sāpināja, iedomājoties, kā pēc mūsu tikšanās, runājot ar mani katru dienu, viņš pārveda pēc ballītes mājās citu... bet viņš ir bijis tik ideāls vīrietis pēc tam, ļoti nožēloja, atvainojās un raudāja, kad to uzzināju. Man tas bija trieciens attiecībām un iedragāja manu uzticību. Bet es viņu ļoti mīlu un saprotu - viņš bija iznācis no kārtējām neizdevušajām attiecībām un mīlestībai vairs neticēja, negirbēja man uzreiz pieķerties, jo es sākumā biju diezgan vēsa. Domāja , ka mani nedabūs..
Viņš arī nekādu gadsimta pārkāpumu nav izdarījis, jo tajā brīdī mēs bijām bijusi tikai uz vienu randiņu (izņemot to, ka to slēpa, bet to arī saprotu, jo viņš tajā brīdī , kad jautāju, bija mani ļoti iemīlējis). Bet sāp tik un tā. Kā lai tam tiek pāri un neļaut bojāt šo brīnišķīgo kāzu plānošanas laiku ? Kā lai piedod UN aizmirst?
Varbūt kādai ir līdzīga pieredze, vai varbūt kāda ir bijusi mana mīļotā pusē? Kā jūs justos? Vai jūs tiešām tajā situācijā raiconāli reaģētu, sakot , ka tajā brīdī tas vēl nebija jūsu mīļais vīrietis?
Liels paldies par uzmundrinājumiem un ieteikumiem.
25.09.2019 12:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ak... Tu jau pati raksti, ka nebijāt monogāmās attiecībās, tātad viņš tevi nekrāpa un tavai uzticībai nekur nevajadzētu pazust. Tas ka bijāt uz vienu randiņu nenozīmē, ka esat exclusive.Tavm var tikt pāri tikai strādājot ar sevi un saprotot to ko tu pati teici. Noliec drama queen pie malas un sāc domār par laimīgu laulību.
Mūsdienu sabiedīrībā, kur cilvēki sēž tinder un reizē raksta vairākiem cilvēkiem, tādas situācijas gadās, jo neviens negrib iestrēgt uz viena cilvēka, bet pamēgināt vairākus reizē. Tavā gadījumā jūs arī vēl nebijāt pāris. Tev tas ir jāsaprot un jādomā loģiski, nevis ar "aizvainoto " sirdi.
Un ko tu darīji tajā laikā, kad jūs vēl nebijāt oficiāli pāris?
Un kā tu šis sarakstes atradi?
25.09.2019 13:00 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Es tam nepiešķirtu nekādu uzmanību, jo tad bija pirms nopietnu attiecību sākuma. Viens randiņš nav nekas.
Arī es savā laikā tikos ar vairākiem, lai vienkārši aizietu vakariņās, parunātu, padzertu kafiju, bet starp mums nekā nebija, tā teikt randiņu periods, lai vienkārši saprastu, kas un kā.
Es ieteiktu jums kopā pavadīt brīvdienas, aizbraukt uz kaut kādu Jurmala Spa Hoteli, vai kādu līdzīgu. Ieiet vannās, masāžas. Romantiskus vakarus. Lai viss izdotos, vienkārši atklāti pasaki, ka vēlies pavadīt romantiskas brīvdienas un vai viņš nevarētu pacensties un uzrūpēt ko īpaši skaistu. Un viss. Viss aizmirsīsies. Būtībā ir vajadzīgs tikai laiks un vēlreiz laiks. Tas vienkārši nosēdīsies, sapratīsi ar prātu nevis sirdi.
Un kā jau pati teici, viņam bija šķiršanās un neticēja mīlestībai. Bet cilvēki taču mainās un viņš neprecētu tevi ja nemīlētu.
Un jā, kā tu atradi tādas sarakstes? Tikai nesaki, ka rakies pa viņa telefonu pa vecām sarakstēm?
25.09.2019 13:35 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es esmu pilnībā tava vīrieša pusē. Man ir bijusi tieši pretēja pieredze, kad čalis, ar kuru es pat neesmu bijusi ne uz vienu randiņu un ar kuru es vienkārši sarakstījos un sazvanījos (ne pārāk gribējās, bet viņš uzstāja uz sazvanīšanos), rīkoja man greizsirdības scēnas. Es biju uz pauzes un pārtraucu ar viņu kontaktus, viņa vārdiem "pametu viņu". Pametu savu virtuālo čali :D
Vēl jo vairāk, es uzskatu, kamēr mēs neesam viens otram solījuši mūžīgu mīlestību un uzticību, es varu būt "meklējumos". Pārstāt gulēt ar citiem ir ok pēc pirmā seksa. Pirmais randiņš ar tikko iepazītu dūdu vispār ir nekas, un, ja man gadu pēc tam sāktu par to kompostēt smadzenes, sakot kaut kādus murgus par iedragāto uzticību, es smagi aizdomātos par tā cilvēka adekvātumu un veselo saprātu.
25.09.2019 13:42 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Precizēšu , ka uzticība iedragāta tikai tāpēc, ka viņš man slēpa. Es viņam reiz tā nenopietni jautāju, vai viņam kaut kas bija tā atvaļinājuma laika. Saprotu, ka nevēlējās atklāt, jo zināja, ka tas mani lieki sāpinātu. Bet tieši tādēļ es biju sev uzbūvējusi šo vīziju.. un es tiešām neciešu , ka man melo.
Par ziņām, viņš man bija lūdzis sameklēt vienu saraksti savā profila un es ieraudzīju ļoti dīvainu adresētu (tā it kā viņš pats sev ziņas rakstītu).. izrādījās, ka tas viena viņa drauga dzēstais profils. Bet jā, nenoliegšu, ka akmens manā dārziņā (lai gan esot attiecībās , domāju, ka 99% ir uzmetuši aci partnera sarakstēm neveselīgas intereses vārdā).. zinu, ka arī viņš ir kādreiz skatījies manas sarakstes, man ,godīgi, vienalga.
Par to, ko es darīju randiņu laikā - man pirmo reizi pēc ilgiem laikiem bija sajūta, ka šoreiz viss izdosies, tāpēc apzināti nevēlējos neko sabojāt un pārtraucu romantisku kontaktu ar citiem.
Bet tiešām liels paldies jums par uzmundrinājumu. Zinu, ka šī problēma no malas bez emocijām šķiet pašas radīta, un man prieks, ka palīdzat uz šo visu paskatīties ar šādu skatu. ❤️
25.09.2019 14:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja Jūsu attiecības tad vēl nebija nopietnas, tad nepiešķirtu tam nozīmi. Neļautu,lai tas1 nakts sakars visu sabojā.
25.09.2019 14:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja viņš tev toreiz būtu pateicis vai jus vel būtu kopā? Padomā labi un atbildi sev godīgi. Vai tā viena lieta ko viņš nepateica ir tik svarīga lai iznīcinātu visus labos brīžus, kas jums bija kopā?
25.09.2019 14:35 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ar to atklātību attiecībās arī ir neviennozīmīgi. Tu viņam joka pēc prasīji, vai ir kas bijis, bet, ja būtu saņēmusi uz to joka jautājumu nopietnu atbildi - jā, ir bijis vienas nakts sakars, tev tas tiešām patiktu vairāk, nekā tā atbilde, ko sagaidīji?
Cita lieta, ja jums būtu bijusi atklāta nopietna saruna par jūsu attiecībām un uzskatiem par krāpšanu utt.
25.09.2019 15:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nevajag celt vētru ūdens glāzē.
Viens randiņš ir nekas.
Gudrs vīrietis, ja nestāsta par savu īso romāniņu. Ko stāstīt, ja nopietnas attiecības nav un tādā veidā var aizbaidīt sievieti ar kuru vēlas vēlreiz tikties? Jūs vēl tad nebijāt viens otram nekas.
25.09.2019 16:44 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Kiskismau - īstenībā Tev taisnība, iespējams, ja to no paša sākuma būtu zinājusi, nebūtu turpinājusi tikties ar puisi, kas nevar paturēt bikses ciet , kamēr vismaz izdomā - jā vai nē ar mani vēlas turpināt (tieši tā es reaģētu). Bet varbūt arī pareizi viņš darīja, ka noklusēja, tagad man ir brīnišķīgas attiecības ar lielisku līgavaini. Viņš nav tas pats cilvēks, kas bija , kad iepazinu. Toreiz viņš bija no attiecībām un dzīves noguris, pēc smagas depresijas , ar kuras sekām mēs kopā tikām galā. Viņš bija pazudis un nezināja, ko vēlas. Bet tad manī iemīlējās un manu dzīvi padarīja tik skaistu, cik tā nebija nekad bijusi. Pareizi teicāt - vai tiešām tās tizlās fāzes dēļ, no kuras viņš bija iznācis, viņš būtu pelnījis, ka viņu noraksta un izmet kā vecu drēbi, par spīti visam tam skaistajam, ko viņš darīja mūsu attiecību laikā.
Wow šis manī bija jau pāris mēnešus sēdējis, bet jūs man tiešām palīdzējāt sakārtot domas un jūtas! jūs esat lieliskas! ?
25.09.2019 17:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Veiksmi tev attiecības un lai viss izdodas!
25.09.2019 19:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 23.09.2019
Get over it, viss būs oki doki.
25.09.2019 19:19 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Jelgavnieks ir lietotājs Ritss? ?
25.09.2019 20:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 23.09.2019
nā, neesmu tevis minētais cilvēks. :)
agrāk šeit biju reģistrējies ar nez kādu lietotājvārdu, tagad neatceros. Vakari gari un garlaicīgi, tāpēc nolēmu piereģistrēties atpakaļ.
25.09.2019 22:56 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Monogāmās attiecības, naivās zosis?
25.09.2019 22:57 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Ja problēma ir tikai tajā, ka viņš to no tevis slēpa... vot tieši šī iemesla dēļ arī slēpa, jo tu tā pārdzīvo. Es domāju viņam to tad vajadzēja noslēpt kārtīgāk. Vai arī tev, lai cik interesanti būtu, nav jārakājās vecās vēstulēs. Tur neko nevar mainīt, bet sāp tāpat, saprotams :/
26.09.2019 04:12 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
@MGTOW101
Kas ir slikts monogāmām attiecībām???
26.09.2019 10:46 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Vai nav tā, ka Tu ļoti pieķeries cilvēkiem?
26.09.2019 12:16 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Jasmean vispār esmu diezgan vēsa attiecībās ar cilvēkiem, bet tā kā šīs attiecības man ir ļoti īpašas un cilvēku mīlu, esmu patiešām pieķērusies.. biedē doma par to, kā es sabruktu, ja kaut kas slikts notiktu... bet tieši tāpēc sāpēja, ka stāsts, ko biju savā prātā noglabājusi kā ideālu, tika aptraipīts... bet dzīve jau nav ideāla, pēc tam jātiek galā kā var. Es dzīvē nekad neesmu bijusi tik emocionāla kā šajās attiecībās ?
26.09.2019 13:07 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Tā kā es ļoti ilgi sev nevienu tuvu nelaidu un viņš ir pirmais, ko es tik tuvu sev esmu pielaidusi, ar kuru esmu saderinājusies, esmu kļuvusi ļoti jūtīga jautājumos , kas skar šīs attiecības.. bieži arī aiz bailēm visādas problēmas izdomāju ? dažkārt grūti, kad mīl par daudz ?
26.09.2019 13:11 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Var jau būt, ka pēc 1.randiņa Tu ļoti samīlējies viņā, tāpēc tagad ir sarūgtinājums.
26.09.2019 13:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits