Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss notiek pārāk ātri..

 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Puisis pats izrāda uzmanību, interesi, dod mājienus par nākotni. Pēkšņi pasaka, ka lai arī ir interese tomēr attiecības ir atbildība un viss notiek par ātru.. ietur distanci.
Pats sasteidza, pats nobijās.
Šis lieks ir diezgan biežs scenārijs. Kas notiek tālāk? Vai jums ir bijušas šādas situācijas, vai komunikācija pazuda vai tomēr vēl ir iespējams izveidot attiecības? Tas pārbijies vīrietis tomēr var saņemties? :D
17.09.2019 16:21 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Uzskatu, ka tāds par ātru nav. Vai nu ir vai nu nav.
Gan jau viņa rīcību kas attur, ir kāds iemesls.
17.09.2019 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja tev nav baigi ko zaudēt pavēro attieksmi un rīcību tālāk.
17.09.2019 16:27 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Nav jau ko zaudēt. Tikai tāds aizvainojums un ko man tagad darīt, vnk sēdi gaidi. Tai pat laikā saka, ka interese par mani ir. No otras puses nu tā varētu būt, ka nobīstas no nopietnā attiecību statusa, ja pēkšņi to vārdu izrunā skaļi un par to sāk runāt, ja bijis brīvs kadus 4-5gadus. Tas liekas normāli, ka baidas pazaudēt brīvību.. man no tā vieglāk nepaliek. Bet pēc šīs sarunas esmu vai nu to visu pavisam apstadinājusi vai.. likusi sākt domāt, tikai ko izdomās nav skaidrs
17.09.2019 16:58 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
nu.. mans viedoklis.. Tu esi viņam rezerves variants, viņš vēl cer dabūt labāku..
Tāpēc mētājās no viena grāvja otrā. It kā gribētu mest mieru meklējumiem, un nodibināt kaut ko ( stabilas att, ģimeni ) , dibināšanas pēc . vai tomēr pacensties dabūt tādu, pilno komplektu..
17.09.2019 17:03 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
protams, mans viedoklis var būt pilnīgi nepareizs .. Tikai, tas tā tiešām mēdz būt. Ja cilvēks ar entuziasmu piedāvā kopīgu nākotni, bet citā dienā, ir piesardzīgāks. Kopumā, tas ne par ko labu neliecina.
Pasūti viņu pirmā. Uzlabo sevi, un pacel latiņu, ja spēj
17.09.2019 17:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man arī izskatās, ka viņam ir kāds rezerves variants, un ka runas nebija diezko nopietnas, varbūt gribeja tikai pierunāt Tev ausis, lai tiktu līdz gultai ( ja tas vēl nav bijis)..
Man reiz ātri sākās, ātri beidzās, bet tapēc, ka nebijām viens priekš otra piemēroti.
17.09.2019 17:23 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Tu vari nonākt nelāgā situācijā. Bet vari arī nenonākt. Un nekas slikts nenotiks.
Vnk, tiecies ar citiem , jo esi unikālā mind set ( iespējams ) . Pat ja Tev negribas, izmanto situāciju, kad Tev neko nevajag no džekiem , domā par citu. Un paskaties kas notiek . Iemācies spēlēties ar puišiem pa īsto , ja spēj.
17.09.2019 17:38 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Iemācies spēlēties ar puišiem

Citus nevajag čakarēt.
17.09.2019 17:57 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
woman_wonderland @ 17.09.2019 17:23
Man arī izskatās, ka viņam ir kāds rezerves variants, un ka runas nebija diezko nopietnas, varbūt gribeja tikai pierunāt Tev ausis, lai tiktu līdz gultai ( ja tas vēl nav bijis)..
Man reiz ātri sākās, ātri beidzās, bet tapēc, ka nebijām viens priekš otra piemēroti.

Es nedomāju, ka te bija situàcija ar ausu aizrunāšanu. Iepazīstināja ar meitiņu, daudzi randiņi, kopīga laika pavadīšana. Gulta bija, pat vairakas reizes kopā gulējām bez seksa. Pēc tam, protams, bija arī tas dažas reizes, abi bijām sajūsmā. Un Teica, ka meklē ko vairāk par seksu. Tāpēc viss kopā tomēr liecināja, ka vēlas nopietni. Bet laikam baidās pazaudēt brīvību, to ka kāda ievāksies viņa mājās.. Vismaz tā izskanēja tāds variants, nu ja kopā, tad ari dzivo kopā. Un tās jau ir kardinālas izmaiņas pēc 3nedēļu tikšanās.
Nu jā, neminēju to periodu - apmeram 2-3nedēļas un pēc tā tik sarakste.. tas kādēļ sāku uzdot jautājumus
17.09.2019 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nav jau ko zaudēt. Tikai tāds aizvainojums un ko man tagad darīt, vnk sēdi gaidi.

Fordš ka nav ko zaudēt. Bet sēdēt un gaidīt gan nevajag. Sooo...sakarā ar to,ka attiecību stauss ir nenoteiks ,tad jau tādu nemaz nav īsti, līdz ar to var prezumēt, ka nav aspektu, kas liegtu tev tikties ar kādu citu.?
Tikmēr kamēr viņš kaut ko smadzeņo un domā, iespējams fona darbības liks viņam izdomāt ātrāk.
17.09.2019 19:25 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Negribās rakstīt pesimistiskas domas utt. Tiešām ceru, ka Tev būs skaistas attiecības , tādas kādas vēlies !
17.09.2019 22:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.09.2019
Čau. Komā vienmēr ir bijušas problēmas tikai viņa jau pati negribēja būt ar mani kopā ledus aukstā puiša sirds vai ne pret neko nejūtīgu vai ne... Koms? Attiecībās tikai vārdi mētējās ha ha ha kā vienkārši samaitātas dvēseles un bez jūtīgi rādījumi mētājās pa gaisu un mūsos iekšā un tiešām domājiet ka vārdiem ir kāda nozīme vispār a? Padomā vēlreiz jo tik pat labi mēs mētājamies ar vārdiem un tiem jebkad bijusi kāda nozīme vispār, tev zini, jums jau liekas ka šeit drīzāk kopā būšana ir svarīgāka par vārdiem... Beidz vienreiz to teikt viņam tas ir apnicis jau sāc beidzot saprast viņam tikai samaitātas doms galvā un nekas vairāk par šo nav.. Bērni ja? Un? Ko viņi saka par to a? Mēs esam tik dažādi un vārdi ja? Smejies ja? Pasaki kaut ko tajā visā būs pilnīgs tukšums no dzīves liekas ka ledus sirds ir kaut kur aizgājuši neceļos bet ne jau tāpēc tas notiek vienkārši esam tādi cilvēki bla bla bla vārdsākot ja vārds pa vārdam un patiesībā aizdomājamies tikai par sevi un ziniet ka mūsu attiecībās ir tikai tā teikt kopā būšana kaut kas ja tur bet kas vispār tikai tukši vārdi...
Mīli ko? Sevi ja.. Bērnu? Koms? Tukšums ne koms, izrādiet to savādāk, izdomājiet kā to to izdarīt pie joda Jūs visas un visus vienkārši beidziet to praktisko daļu sāciet to darīt beidzot pārāk paši ziniet kādi esiet nu laiks būtu domāt savādāk a?
Domā, ka ne par to ir runa, kā tad ja, vecie labie Jūs. Nu padomājiet par to kādreiz mūžā...
18.09.2019 00:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Santuks.. ak dievs no tā teksta vispār neko nesapratu ??? vai tas bija dzejā domāts?
andie, Ary.. jā, protams, kāreiz atvaļinājumā esmu, nositu domas uz visām citām pusēm, izbaudu uzmanību un negaidu. Tikai no savām domām jau neaizbēgt.
Pati jau zinu, ka jāieņem pilnīgi neitrālu pozīciju.
Interesēja citu pieredze, vai ir tā bijis, ka pēc tāda “neesmu gatavs” pēc laiciņa tomēr “gribu ar tevi”. Tā teikt iedvesmoties no kāda romantiska stāsta ☺️
18.09.2019 01:16 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.09.2019
Čau nu piedod lūdzu man lūdzu. Ak romantiska stāsti ko tu neteiksi a iz dzīves ja. Jauki ka smejies varbūt pasmiesimies kopā a?
18.09.2019 01:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits