Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ielūgums uz kāzām no bijušā

 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sveikas meitenes (un puiši), gribējās uzklausīt kādu viedokli, jo pagaidām ar visiem ko runāju, šķiet, ka man vienīgai tā liekas kā man liekas.
Tātad, situācija sekojoša, saņēmu uzaicinājumu uz kāzām, no puiša ar kuru esmu bijusi attiecībās. Labi, attiecības bija pusaudžu gados (15-17), bijām kopā gadu, pēc tam ilgi palikām friends with benefits.. Neteiktu, ka esam baigie draugi, bet kontaktus uzturam, tādus vairāk ja vajag izpalīdzēt kādā situācijā, varbūt reizi vai divas gadā. Vienkārši dzīvojam vienā pusē un paziņas daudz mums kopīgi. Bet saņemot ielūgumu uz viņa kāzām, es sajutos mazliet jocīgi, nav man jūtu pret viņu, esmu jau vairākus gadus attiecībās, jūtos laimīga, tur viss kārtībā. Bet man tāpat liekas ļoti dīvaini kāpēc viņš mani aicina uz savām kāzām. Jo es piemēram savās kāzās nevēletos redzēt sava puiša pusaudžu gadu draudzeni, nu galīgi nē, man tas liekas nepareizi.
Šobrīd ar visiem ko runāju, saku, ka neuzskatu, ka man būtu pareizi tur atrasties. Ņemot vērā, ka tās būs tādas lielas jauniešu kāzas(līgavainim 24, līgavai 21), tusiņa kāzas, pamatā visi viesi, kas būs, visi zin mani un ka esmu bijusi kopā ar līgavaini. Es kaut kā visu laiku domāju, ka no manas puses nebūtu korekti tur atrasties. Lai gan arī mans draugs ir aicināts, itkā dotos kopā. Vai tikai man ir paranoja? Vai tikai man tas liekas stulbi? Jo es piemēram skaidri zinu, ka ja nu es precētos, manās kāzās nebūtu ne manu, ne mana puiša bijušo, tā tam nebūtu jābūt. Kādi ir jūsu viedokļi par šo? Tās ir tikai manas iedomas un tas viss ir tikai man galvā par to, ka tas nav pareizi un ka man nevajdzētu doties uz kāzām? Vai mūsdienās tas ir tā ir normāli?
10.08.2019 12:54 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja reiz jums ir kopīgi paziņas un draugi, tad neredzu problēmu. Turklāt jums attiecības bija nenopietnas. Ja attiecības būtu nonākušas līdz bildinājumam, tad gan būtu neērti, bet tagad jūs pat praktiski nevar saukt par bijušajiem. Necepies.
10.08.2019 13:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es vienkārši skatos no tāda viedokļa, ka ja precētos es, man būtu vienalga cik gados kaut kas ir bijis, bet es sava puiša bijušo negribētu redzēt savās kāzās. Es nezinu kā tai meitenei ir, nepazīstu viņu vispār, bet still, liekas jocīgi.. Arī uzskatu, ka pusaudžu gados attiecības īsti neskaitās nopietnas, bet man kaut kā baigi dīvaini tas liekas, jo ikdienā netiekamies ne pasākumos, ne pat uz ielas.
10.08.2019 13:25 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Kad es precēšos, nebūtu pret uzaicināt savu bijušo, nešķīrāmies ar naidu. Kāda vairs atšķirība, ja tu precies ar citu cilvēku, nedomāju, ka jaunais pāris tādā dienā domās par to, ka viesos ir puiša jaunības gadu draudzenīte.
10.08.2019 13:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Varbūt puisis uzaicināja tevi pieklājības pēc un nepiešķir tam tik lielu nozīmi, jo pazīstami tomēr esat. Ja turklāt kāzas notiek ar daudziem viesiem un ballītes veidā, tad vēl jo vairāk.
10.08.2019 13:28 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tad laikam tikai man tāda kaut kāda paranoja, par visu vienmēr baigi domāju, kas būs, kā būs, ko kāds padomās utt.. tāpēc arī vēlejos šeit dzirdēt vēl kādu viedokli, jo cik runāju ar paziņām, itkā visiem liekas daudz maz ok, pāris cilvēku tikai bija tādi, kam arī nelikās īsti pieņemami tas.
10.08.2019 13:29 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tieši tā arī ir viena no domām, ka varbūt pieklājības pēc esmu aicināta, jo manu puisi aicinātu jebkurā variantā, tur caur radu rakstiem aiziet. Iedomājos, ka mani moš tad pieklājibas pēc piemeta klāt.
10.08.2019 13:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Man arī tas liktos nepareizi un dīvaini doties uz tām kāzām. Kā arī ja dabūtu uzaicinājumu tad liktos ka bijušais mēģina palielīties cik labi viņam ir ar to meiteni.
Kā arī ja mans draugs uzaicinātu uz kāzām savu bijušo vienalga, kas starp viņiem bija, tad es precēties ar to cilvēku vairāk negribētu. Esmu diezgan greizsirdīga un uzskatu ka bijušajiem nav ko darīt tagadējās attiecībās. Tieši tāpēc tie ir bijušie un tas paliek pagātnei.
Bet nu tas paliek tavā ziņā vai iet un kā tu tur jutīsies. Kā ari vai viņa meitene zin, kas starp jums bija? Vai nevar sanākt neērta situācija, dēļ tā ka nezin?
10.08.2019 13:34 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Ja tavi principi neļauj tev nākt uz bijušā kāzām, tad tā arī pasaki un neej.
Ņemot vērā tavu apgalvojumu, ka tavs tagadējais jebkurā gadījumā tiktu aicināts, rodas iespaids, ka tu esi no tiem cilvēkiem, kas uztaisītu drāmu jebkurā gadījumā (tas ir arī, ja tagad tavs puisis tiktu uzaicināts, bet tu nē).
10.08.2019 13:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es ietu un izklaidētos, turklāt ar tevi būs tavs puisis. Nu bet tās ir pusaudžu gadu attiecības, ne jau nu tur kāds ieciklēsies uz autori.
10.08.2019 13:37 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Gamergril @ 10.08.2019 13:34
Man arī tas liktos nepareizi un dīvaini doties uz tām kāzām. Kā arī ja dabūtu uzaicinājumu tad liktos ka bijušais mēģina palielīties cik labi viņam ir ar to meiteni.
Kā arī ja mans draugs uzaicinātu uz kāzām savu bijušo vienalga, kas starp viņiem bija, tad es precēties ar to cilvēku vairāk negribētu. Esmu diezgan greizsirdīga un uzskatu ka bijušajiem nav ko darīt tagadējās attiecībās. Tieši tāpēc tie ir bijušie un tas paliek pagātnei.
Bet nu tas paliek tavā ziņā vai iet un kā tu tur jutīsies. Kā ari vai viņa meitene zin, kas starp jums bija? Vai nevar sanākt neērta situācija, dēļ tā ka nezin?

Man arī visu laiku liekas tas kaut kā nepareizi, jo skatos pēc sava viedokļa, ka savās kāzās nevēlētos redzēt kādu ar ko mans puisis ir bijis kopā, vienalga cik gados, bet es negribētu redzēt to cilvēku savās kāzās.
Par to vai meitene zin, man nav ne jausmas, pagaidām esam nolēmuši doties tikai uz dzimtsarakstu nodaļu, apsveikt ar ziediem un nelielu aploksnīti, bet viesu nama svinībās nepiedalīties.
10.08.2019 13:39 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Doublechoco @ 10.08.2019 13:35
Ja tavi principi neļauj tev nākt uz bijušā kāzām, tad tā arī pasaki un neej.
Ņemot vērā tavu apgalvojumu, ka tavs tagadējais jebkurā gadījumā tiktu aicināts, rodas iespaids, ka tu esi no tiem cilvēkiem, kas uztaisītu drāmu jebkurā gadījumā (tas ir arī, ja tagad tavs puisis tiktu uzaicināts, bet tu nē).

Šis tik ļoti jā, ka es pat nenoliegšu, esmu ļoti dramatisks cilvēks :D
10.08.2019 13:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Ja reiz tavs draugs tiktu aicināts tapat, tad varbit tu vnk vinam esi kā +1, bet tgd taisi drāmu uz līdzenas vietas un nez ko fantazē. Jo ja jūs tik reti sazinaties un tu thd nebūtu kopā ar savu draugu, tad nemaz tevi neviens neaicināti un noteikti viņam nav nekādu slēpto nodomu kāpec tevi aicina uz savām kāzām. Nevajag iedomāties ka visa pasaule griežas ap tevi.
10.08.2019 15:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Lotte @ 10.08.2019 15:40
Ja reiz tavs draugs tiktu aicināts tapat, tad varbit tu vnk vinam esi kā +1, bet tgd taisi drāmu uz līdzenas vietas un nez ko fantazē. Jo ja jūs tik reti sazinaties un tu thd nebūtu kopā ar savu draugu, tad nemaz tevi neviens neaicināti un noteikti viņam nav nekādu slēpto nodomu kāpec tevi aicina uz savām kāzām. Nevajag iedomāties ka visa pasaule griežas ap tevi.

Nu nevajag jau pārspīlēt, viss ko es šobrīd domāju ir, ka es nejustos forši precoties ja mans puisis aicinātu savu bijušo un vienalga cik tas bija sen vai ne sen. Tāpēc domāju diez kā ir līgavai. Un nav +1, ielūgums ir katram atsevišķi:)
10.08.2019 15:47 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nu man arī tas liktos dīvaini iet uz kāda sava bijušā puiša kāzām.
Lai gan bijušais puisis noteikti neko ļaunu nedomā, vnk skaities kā paziņa.
Tev taču ir visas tiesības neiet!! Tikai uz ielūgumu ir jāatbild, ka neieradīsies, citādi nesmuki.
Ko tavs draugs par to saka?
10.08.2019 18:29 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Ja es būtu bijušā līgava, gribot negribot dažādi jociņi spertos ārā esot ar draudzenēm. Nekas ļauns, bet no manas puses būtu kaut kāda greizsirdība kā līgavai. ? Varbūt tas ir stulbi, bet zinot sevi kopā ar draudzenēm būtu :'' aaa, jaa viņa ir bijusī. Hahha. Paskaties kāds viņai tagad draugs. Ojj jaa.'' Nekas ļauns tas nebūtu, bet tev pašai neērti nav? 15 gados kaut kādas '' attiecības un tagad iet uz kāzām? Nu nezinu.
Ja tev tad ir nepatīkami-neej. Tas nav jādara. ?
10.08.2019 19:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
A kur problēma? Pati saki, ka draugs aicināts šā vai tā, ka daudz kopīgu draugu, ar attiecībām jums viss ok. Ja es būtu līgava, tad man vispār būtu poh (ja attiecības starp jums tiešām ir kā apraksti). Arī pašai iet uz bijušā kāzām tādā situācijā nebūtu problēma.Gribas teikt to klasisko ''eh...sievietes'''... No ne kā drāma. Burtiski.
Bet Teds Mosbijs mācīja bijušos uz kāzām neņemt. Tā kā domā tu. Tak tev zināms labāk kas un kā. Un to ko citi padomās vispār vajadzētu beigt ikvienam domāt. Lai domā, ko grib, kāda šķirba. Tava dzīve.
10.08.2019 21:51 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
viņš zemapziņā grib un cer, lai tu ceramonijas vidū ieskrien un kliedz "apturiet kāzas, es mīlu šo vīrieti kopā 15 gadu vecuma un mums jābūt kopā!" :D
ja nopietni, neredzu problēmu,vēl jo vairāk, jo tavs draugs ir radinieks un tā pat tiktu aicināts. tad tu kā pazīstams cilvēks saņem savu ielūgumu, tas taču ir foršāk, nekā būt drauga +1, kaut gan jauno pāri pazīsti.
10.08.2019 22:38 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man liekas, ka pati sevi jau esi nostādījusi, ka nav ok. Tad arī neej. Es neietu. Viens ir, ko domā tu pati un ex/līgavainis. Bet kāzās, manuprāt, nav vietas divdomīgām situācijām. Ja ir liela varbūtība, ka tavai klātbūtnei varētu tikt pievērsta pastiprināta uzmanība, un pastāv varbūtība, ka notiks klačošanās un kāds domās sliktas domas, tad nebojā svinības un neej. Neizklausās, ka tev tas cilvēks ir baigi svarīgs šajā dzīves posmā, tāpēc zaudējums tas nebūs ne viņiem, ne tev. Izballēsies citreiz, citā kompānijā.
10.08.2019 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Kur ir problēma? Ja Tev kāzu apmeklējums sagādā šādas milzu pārdomas un nervu patērēšanas, neej. Es gan neredzu iemesla, kādēļ neapsveikt savu bijušo puisi. Jums ir bijuši forši laiki kopā, bet Tev ir jauns vīrietis, jauna dzīve, pret bijušo 0 emociju. Ej, izballējies. Ko pārējie domā, laikam ir tik svarīgi 20.gadu sākumā :) , bet reāli tam vispār nav nozīmes. :)
11.08.2019 12:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ehh, kā daudzām šeit patīk pārspīlēt, dažreiz šķiet, ka tiek izlasīts tikai virsraksts, nevis pats teksts. :))
Nav jau tā, ka te būtu mega super drāma, es vienkārši domāju par to no sava skatupunkta, ka es nevēlētos savās kāzās redzēt puiša bijušo, kaut pirms desmit, divdesmit gadiem būtu bijuši kopā, es negribētu un viss. Tāpēc visu laiku domāju diez kā ir līgavai šobrīd, lai gan pieļauju, ka viņa nezin. Bet zinot visu kopīgo draugu čupu, iespējams, ka zin. Man laikam šis liekas jocīgi, jo tas ir ielūgums uz kāzām. Gadu gadiem neviens nevienu nav pat uz dzimšanas dienām aicinājis un te hops uz kāzām. Un protams, ka nav problēmu atteikt utt, esam jau pateikuši ar draugu, ka būsim tikai uz sarakstīšanos, kas notiks dzimtsarakstu nodaļā, pēc tam būs pasākums viesu namā,uz to esam nolēmuši nedoties.
11.08.2019 13:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)