crush

 
Reitings 5
Reģ: 31.07.2019
Sveikas ,lilit meitenes!
Problema sekojosa, man ir simpātija, kas ir divus gadus vecaks. Man nav nekada sakara ar viņu,bet man vins ļoti patik... ;/
Kā es varetu ar vinu sapaziities?
Sekoju vinam visos soc.medijos, bet viņam daudzi seko iespejams jau viņs nemaz nepamana. Kā es varētu pievērst viņa uzmanibu? Viņš nemaz nezina ,kas es vispār esmu. Man mazliet ari bail, ka viņš varetu but iedomigs..
jūtos mulkigi, pec vasaras būs jaatgriezas skolā, negribas bešā palikt. Esmu ļoti kautriga ari.
31.07.2019 20:00 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
moonshine @ 31.07.2019 20:42
kas par murgu!? Viņi pat nav pazīstami, uzreiz gultā liksies!? Vispār pusaudžu vecumā varbūt ir vērts pagaidīt, saieties kopā un tad tikai kaut ko uzsākt ?

Nu tā jau sanāk, tas kam viņa seko ir populārs (pēc rakstītā), atkal pareto princips 20/80%. 80% sieviešu tiecās ķert 20% vīriešu līdz 30 gadu vecumam kad dzemde sāk apžūt jau, tad nosēžās ar kādu tā saucamo 'lūzeru' ko atšuva agrāk.

Būs grūti sacensties ar kādām 100 meitenēm kas dara to pašu ko autore, konkurence ir ļoti liela uz tik mazu skaitu vīriešu, pēc gadiem būs tā ka būs 'bešā' jebkurā gadījumā, jo izvēle ir liela, un viņš izvēlēsies jau kādu ar augstāko seksuālo tirgus vērtību*.
Lieki laikam piebilst,ka skolaa nesmu nekāda populara meiča,bet vairāk tada,kurai nepievērš uzmanibu.

Nu tu esi The Becky gadījums.

*Kā aprēķināt savu SMV (sieviešu versija)
01.08.2019 01:21 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Es tavā vietā pamēģinàtu kaut kā pievērst viņa uzmanību - kaut vai “nolaiko” kādu vecāku bildi ig, domāju, ka viņš paskatīsies tavu profilu, tālāk jau skaties pēc situācijas - vari kaut kā nevainīgi sākt sarunu - caur soc tīkliem jau tas ir pavisam viegli, tad arī redzēsi viņa reakciju un varēsi domāt tālāk.
01.08.2019 02:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.07.2019
dzerveneee @ 01.08.2019 00:21

Ja ejat vienā skolā,neaizmirsti, ka mūsdienu jaunatne ir ļoti skarba un baumas pilsētā izklīst ļoti ātri. Ja nejūties pārliecināta, tad labāk to nedari.
Man blakus ir bijuši tādi draugi(puiši), kas atklāti stāsta:'' jāa, zini man rakstīja tā meitene no X skolas. Iedomājies, jēzus, paskaties uz viņu. Mazā laikam sacerējusies''
Mans padoms-ja neesi pārliecināta, tad nedari tā.
Ps. Izmanto tak snapchat. Sāc ar daily snapiem, vēlāk, kad atsūtīs kko interesantu, uzraksti viņam snapā. Lai izdodas?
Man liekas,ka vinš mani nav apstiprinājis snapchatā,kaut esmu pievienojusi. tādā gadijumā tur jau nevar aizsūtīt snapu??
Paldies jums par padomiem
01.08.2019 10:24 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
lietotājs @ 01.08.2019 01:21

Nu tā jau sanāk, tas kam viņa seko ir populārs (pēc rakstītā), atkal pareto princips 20/80%. 80% sieviešu tiecās ķert 20% vīriešu līdz 30 gadu vecumam kad dzemde sāk apžūt jau, tad nosēžās ar kādu tā saucamo 'lūzeru' ko atšuva agrāk.
Būs grūti sacensties ar kādām 100 meitenēm kas dara to pašu ko autore, konkurence ir ļoti liela uz tik mazu skaitu vīriešu, pēc gadiem būs tā ka būs 'bešā' jebkurā gadījumā, jo izvēle ir liela, un viņš izvēlēsies jau kādu ar augstāko seksuālo tirgus vērtību*.
Nu tu esi The Becky gadījums.
*Kā aprēķināt savu SMV (sieviešu versija)

Kas tas par tīņu testu, es atvainojos?
01.08.2019 13:54 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
lietotājs @ 01.08.2019 01:21

Nu tā jau sanāk, tas kam viņa seko ir populārs (pēc rakstītā), atkal pareto princips 20/80%. 80% sieviešu tiecās ķert 20% vīriešu līdz 30 gadu vecumam kad dzemde sāk apžūt jau, tad nosēžās ar kādu tā saucamo 'lūzeru' ko atšuva agrāk.
Būs grūti sacensties ar kādām 100 meitenēm kas dara to pašu ko autore, konkurence ir ļoti liela uz tik mazu skaitu vīriešu, pēc gadiem būs tā ka būs 'bešā' jebkurā gadījumā, jo izvēle ir liela, un viņš izvēlēsies jau kādu ar augstāko seksuālo tirgus vērtību*.
Nu tu esi The Becky gadījums.
*Kā aprēķināt savu SMV (sieviešu versija)
kas tas par testu? Tā, lai sevi mazvērtības kompleksos iedzītu? :D
01.08.2019 22:21 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
lady_bird @ 01.08.2019 10:24
Man liekas,ka vinš mani nav apstiprinājis snapchatā,kaut esmu pievienojusi. tādā gadijumā tur jau nevar aizsūtīt snapu??
Paldies jums par padomiem
snapu var aizsūtīt. Viņam tu parādīsies kā random cilvēks.
01.08.2019 23:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tas tests ir patiess, izņemot vienīgi dažus jautājumus, piem. anal un sex lietas, un kurš maksā rēķinu restorānā..
Autors ir Chateau Heartiste. Viņš jau kādus 15 gadus šajā sfērā nodarbojās, ir liela pieredze randiņu lietās un psiholoģijā, pēc ta visa viņš nonāca pie tiem secinājumiem, un tā apmēram arī sanāk, ka gala rezultāts izsaka to, cik sievišķīgi uzvedās sieviete, un cik pieprasīta viņa ir no vīriesu puses pēc tiem iepriekš atbildētajiem jautājumiem.
08.08.2019 00:55 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
lietotājs @ 08.08.2019 00:55
Tas tests ir patiess, izņemot vienīgi dažus jautājumus, piem. anal un sex lietas, un kurš maksā rēķinu restorānā..
Autors ir Chateau Heartiste. Viņš jau kādus 15 gadus šajā sfērā nodarbojās, ir liela pieredze randiņu lietās un psiholoģijā, pēc ta visa viņš nonāca pie tiem secinājumiem, un tā apmēram arī sanāk, ka gala rezultāts izsaka to, cik sievišķīgi uzvedās sieviete, un cik pieprasīta viņa ir no vīriesu puses pēc tiem iepriekš atbildētajiem jautājumiem.
Par sex lietām vis ir pareizi tajā testā.
Ja sieviete māk/grib/gūst baudu no anālā, tas ir ļoti liels +, advanced level imho.
08.08.2019 01:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits