Krīze

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Runā, ka 2020. gads atnesīs finanšu un pārvaldes krīzi Latvijā, un ka šobrīd dzīvojam treknajos gados. Vai piekrītat? Vai baidāties no krīzes, vai / un kā uz savas ādas izjutāt iepriekšējās krīzes, piem. 2008.- 2010. gadā? Varbūt jau gatavojaties krīzei, piemēram veidojat uzkrājumus, nolemjat tomēr nepamest nepatīkamu, bet stabilu darbu? Neesmu ne no kāda kantora, vienk interesē.
24.07.2019 14:43 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tirdzniecības centri būvējas jo tas ir vērienīgs ilgtermiņa ieguldījums, kas tika analizēts un plānots pirms 3-5 gadiem. Tie jau izdzīvos jo tādu ieguldījumu nevar ļaut krīzē nogremdēt. Tikai krīze ietekmēs pakalpojumu un preču kvalitāti, darbinieku algas, pirmās lietas uz kā mēģina ietaupīt krīzes laikā.
Tas ka mazie veikaliņi un kafeinīcas centrā neizdzīvo tā ir realitāte, jo īres maksas ir debesīs, apmeklētība zema. Bezmaksas stāvvietas nav, speciāli neviens uz tiem neies lielus gabalus. Paļauties tikai uz apkārt dzīvojošiem un strādājošiem, ar to nepietiks. Ja nav Vecrīga vai pats centrs, tad tūristu arī nebūs.
Iedzīvotājiem nav arī tradīciju, darbdienu vakaros regulāri iet pasēdēt kafeinīcā un notērēt tur 5-10Eur, kā tas ir citur Eiropā. Daudziem ienākumu līmenis to neļauj.
Var jau teikt ka TC stāvvietas ir pilnas un viss rullē, bet realitātē jau ir jāizvērtē katra pirkumu grozs.
Par humpalām, es no daudziem esmu dzirdējis ka tur, pēc pieveduma, var atrasat daudz un oriģinālu preču, bieži vien ar visām birkām. Pa normālām cenām. Var jaut iet uz "normālu" veikalu kur preces ir ar +300% un sortiments daudz mazāks.
26.07.2019 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
2010. gadu min dēļ ES struktūrfondiem. Šobrīd visa LV labi sēž uz ES struktūrfondu adatas. Arī tie, kuriem liekas, ka viņiem ar šīm naudām nav nekāda sakara, gūst nepastarpinātu labumu no tām. Savukārt 2020. beidzas šis plānošanas periods un pastāv iespēja, ka jaunajā periodā naudas mums tiks daudz mazāk (prioritāšu maiņa, brexit u.t.t.).
26.07.2019 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits