Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmkursnieku nometne Rtu

 
Reitings 28
Reģ: 11.03.2017
Sveikas, varbūt kāda ir piedalījusies šajā pasākumā un var pastāstīt sīkumos kas un kā un ko darījāt? Mani māc šaubas pieteikties vai nē, jo nezini ko sagaidīt...
24.07.2019 10:43 |
 
Reitings 64
Reģ: 25.10.2016
Manā mazajā fakultātē šādas nometnes diemžēl nebija, bet ja būtu ,es droši vien būtu pieteikusies. Ir dzirdētas labas atsauksmes par SP rīkotajiem pasākumiem :)
Turklāt uzreiz brīvā gaisotnē varēsi iepazīties ar jaunajiem kursabiedriem.
24.07.2019 10:55 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Es tavā vietā nedomājot pieteiktos. Kāda starpība, kas tur būs, pret tavu gribu neko nespiedīs jau. Iepazīsi jaunos kursa biedrus, iegūsi kontaktus un būsi tikai ieguvēja
24.07.2019 11:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nezinu vai visās, bet dažās fakultātēs tiek speciāli (pēc anketām) atlasīti tie, kuri tiks uzaicināti piedalīties nometnē, kas, manuprāt, ir diezgan nožēlojami. Iespējams, tas tiek darīts ierobežotu līdzekļu dēļ, taču to noteikti varēja atrisināt savādāk.
Kas attiecas uz nometnes saturu, kā jau minēja, vārēsi iepazīties ar kursabiedriem, piedalīties aktivitātēs. Gan jau būs ciemos arī pārstāvji no nozares ar prezentācijām un tamlīdzīgi. Un visticamāk apkārt tiks lietots daudz alkohola.
24.07.2019 11:37 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Paziņa bija tiešu RTU šajā nnometnē kādus 2-3 gadus atpakaļ Ronīšu kempingā.
Tur bija daudz aktivitāšu. iepazīšanās ar kursa biedriem, spēles , vakarā sēdēšana pie ugunskura. Protams liels daudzums alkohola. Tā ir tava izvēle vai dzert, bet rēķinies ka visi būs ķirsī un labāk neļauties spiedienam un kontrolēt sevi.
Pasākumā no studenta bija jaiemaksā kaut kāda nauda atkarībā vai gribēji pa nakti gulēt teltī vai kempingā. Protams var iegūt draugus un pirmajā mācību dienā nebus tas tizlais moments kad nevienu nepazīsti.
Iespējams ka tagad kaut kas ir mainījies. Bet doma viena ka team bilding atrakcijas.
24.07.2019 11:57 |
 
Reitings 13
Reģ: 05.07.2019
Es esmu tas cilvēks, kurš parasti neiesaistās tādas avantūrās, bet pagājušajā gadā pieteicos, aizbraucu un nenožēloju ne mirkli, labākās 3 dienas pagājušajā vasarā un septembrī ierodoties jau bija pazīstamas sejas ne tikai kursabiedru vidū, bet arī fakultātes gaiteņos.
Aktivitātes bija pārdomātas un foršas, varēja gan pakustināt smadzeni, gan izlocīt kājas.
Pieņemu, ka katrai fakultātei tas ir savādāk, bet mums bija viss maksimāli nodrošināts, galvenais bija jāiet un jādara ?
Šogad nebūs sliktāk, jo nu jau zinu cilvēkus, kas rīkos un daļa no viņiem bija arī pērnā gada nometnē, tāpēc, ja gribi iesaistīties arī pašpārvaldes dzīvē, šis būs lielisks atspēriena punkts kur uzzināt daudz ko jaunu!
24.07.2019 12:58 |
 
Reitings 28
Reģ: 11.03.2017
Paldies par atbildēm, varbūt vēl kāda ir bijusi un grib pastāstīt kā gāja? :))
29.07.2019 10:35 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Sveika,
Kurā kursā mācīsies?
29.07.2019 14:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits