Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauna darba meklējumi...

 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
Sveiki! Pēdējā laikā nomāc viena problēma, varbūt šeit kāds padalīsies vai kko ieteiks??. Lieta tāda, ka esmu jauna darba meklējumos, jo nesen aizgāju no vienas loģistikas firmas. Kārtējo reizi pārliecinoties , ka loģistika galīgi nav mans...? . Varbūt nebij pareizi neatrodot neko citu vietā tā vienkārši aiziet, bet man tā nepatika tā PSRS laiku atmosfēra. Esmu jauna 27 gadus veca meitene un netaisos savu veselību un nervus tur nobeigt. Jautāsiet, kāpēc tad gāju tur strādāt?! Tāpēc, ka nevarēju atlauties sēdēt mājās ilgi un vini man piezvanija nākamajā dienē pēc cv aizsūtīšanas. Nostrādāju mēnesi un čav!!!
Jautājums ir tāds, kur vislabāk meklēt vakances ? Visus standarta saitus esmu izgajusi 5 reizes cauri visam lapām. Vēlētos pamēģināt pavāra darbu. Pieredzes īstas nav, bet patīk gatavot ēst pašai. Gribu kardināli kko citu pastrādāt. Esmu apņēmīga un ja daru un patīk, stādāju ilgi :D
Paldies!?
09.07.2019 14:53 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Lai strādātu puslīdz labā restorānā ir jābūt gan pieredzei, gan zināšanām gan talantam. Bez pieredzes var tikt kādā no ātrās ēdināšanas restorānu ķēdēm (pavāra palīgs sākumā būs visticamāk), piemēram, Čilli Pica, Tokyo, Ganbei , utt.
Bet šo opciju iesaku apdomāt labi- jo pirmkārt, garas darba stundas (kā minimums 10-12 fiziska darba- padomā par veselību un sekām ko tas agri vai vēlu atstās). Otrkārt, alga vienmēr būs tuvu minimālajai (itin bieži no algas atvilks par pārtikas iztrūkumiem). Treškārt, šādos uzņēmumos vadības attieksme ir, maigi izsakoties, ne tā labākā, bieži vien darbinieki savā starpā tiek sanaidoti, intrigas, savstarpējas sūdzības, utt. Tiešām nezinu, kāpēc tā, bet kaut kāda iemesla dēļ vadībai ir izdevīgi šāda neveselīga atmosfēra kolektīvā. Zinu par ko runāju, esmu daudzus gadus nostrādājis šajos uzņēmumos , tiesa gan kā viesmīlis un administrators, bet viss iepriekš minētais bija kā uz delnas. Vai 400 EUR mēnesī ir tā vērts? Diez vai.
09.07.2019 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
garden34 @ 09.07.2019 15:32
Lai strādātu puslīdz labā restorānā ir jābūt gan pieredzei, gan zināšanām gan talantam. Bez pieredzes var tikt kādā no ātrās ēdināšanas restorānu ķēdēm (pavāra palīgs sākumā būs visticamāk), piemēram, Čilli Pica, Tokyo, Ganbei , utt.
Bet šo opciju iesaku apdomāt labi- jo pirmkārt, garas darba stundas (kā minimums 10-12 fiziska darba- padomā par veselību un sekām ko tas agri vai vēlu atstās). Otrkārt, alga vienmēr būs tuvu minimālajai (itin bieži no algas atvilks par pārtikas iztrūkumiem). Treškārt, šādos uzņēmumos vadības attieksme ir, maigi izsakoties, ne tā labākā, bieži vien darbinieki savā starpā tiek sanaidoti, intrigas, savstarpējas sūdzības, utt. Tiešām nezinu, kāpēc tā, bet kaut kāda iemesla dēļ vadībai ir izdevīgi šāda neveselīga atmosfēra kolektīvā. Zinu par ko runāju, esmu daudzus gadus nostrādājis šajos uzņēmumos , tiesa gan kā viesmīlis un administrators, bet viss iepriekš minētais bija kā uz delnas. Vai 400 EUR mēnesī ir tā vērts? Diez vai.
Njā...Es arī strādāju 2 gadus picērijā, Bet tur bij gan vadītāja super, gan kolektīvs. Viss pajuka, jo augstāk stāvošie nomainijās un viņiem bij izdevīgi tikt no veciem darbiniekiem vaļā, tikai kāpec, joprojam nesaprotu ???
09.07.2019 15:39 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Mana māsa sāka strādāt par parastu virtuves palīdzi ,pēc 2-3 gadiem un minimālās algas uzkalpojās par pavāru. Darbs grūts. Darba laiks no 11iem līdz 00:00. Ja esi tam gatava tad aiziet, bet rēķinies ar to ka dažiem tā nepaveicas kā manai māsai, kad kāds iet prom no darba labā pozīcijā un priekšnieki bija ar mieru ņemt viņu neizsludinot konkursu.
Ja skaties kad meklē tādas prestižas vietas kā Pagalms, Herbārijs, Vecrīgas resotrāni. Tur dažkārt meklē virtuves palīgus, kas nozīmē-mizot dārzeņus, spiest sulas, sagatavot zaļumus un veikt citus tādus darbiņus, dažkārt ļauj veikt ko nopietnāku atkarībā no noslogojuma.
Manai māsai paveicies ar kolektīvu, jo viņi pat brauc kopīgos ceļojumos. Viss ir atkarīgs no priekšniecības.
09.07.2019 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
Gamergril @ 09.07.2019 15:45
Mana māsa sāka strādāt par parastu virtuves palīdzi ,pēc 2-3 gadiem un minimālās algas uzkalpojās par pavāru. Darbs grūts. Darba laiks no 11iem līdz 00:00. Ja esi tam gatava tad aiziet, bet rēķinies ar to ka dažiem tā nepaveicas kā manai māsai, kad kāds iet prom no darba labā pozīcijā un priekšnieki bija ar mieru ņemt viņu neizsludinot konkursu.
Ja skaties kad meklē tādas prestižas vietas kā Pagalms, Herbārijs, Vecrīgas resotrāni. Tur dažkārt meklē virtuves palīgus, kas nozīmē-mizot dārzeņus, spiest sulas, sagatavot zaļumus un veikt citus tādus darbiņus, dažkārt ļauj veikt ko nopietnāku atkarībā no noslogojuma.
Manai māsai paveicies ar kolektīvu, jo viņi pat brauc kopīgos ceļojumos. Viss ir atkarīgs no priekšniecības.
Es saprotu))) Paldies!!!
09.07.2019 15:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja iet runa par sludinājumu portāliem tad laikam nekas labaķs nav kā tie visi zināmie. Vēl var mēģināt ierakstīt facebook kādā no darba meklēšanas/piedāvāšanas grupām vai skatīties tur ko piedāvā, bet tā arī ir laimes spēle.
09.07.2019 15:54 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Netiksi uzreiz gatavot. Kā jau iepriekš minēja sākumā ņem par pavāra palīgu, kas parasti mizo dārzeņus un mazākās kafejnīcās vēl mazgā traukus. Bez pieredzes par pavāru ņemt picērijās, ķīniešu bistro, kur liek ēdienu kārbiņās.Tur, tāpat alga būs minimālā vai tuvu tai.
Garas stundas, darbs karstumā, bieži vien vadība daudz kur rupji izturas (tā tajos pavāra šovos, filmās), var savainoties ar nazi. Kur visu algu maksā oficiāli, kur nē.
Ir arī, kas izsitās un saņem pāri 1000Eur.
09.07.2019 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
Gamergril @ 09.07.2019 15:54
Ja iet runa par sludinājumu portāliem tad laikam nekas labaķs nav kā tie visi zināmie. Vēl var mēģināt ierakstīt facebook kādā no darba meklēšanas/piedāvāšanas grupām vai skatīties tur ko piedāvā, bet tā arī ir laimes spēle.
Jā , facebook arī izskatiju visu. Atliek tik gaidīt ...uz 5 vakancēm aizsūtiju. Visur vienus pārdevējus pārsvara prasa vai viesmīļus.
09.07.2019 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
sniegpulksteniite @ 09.07.2019 15:58
Netiksi uzreiz gatavot. Kā jau iepriekš minēja sākumā ņem par pavāra palīgu, kas parasti mizo dārzeņus un mazākās kafejnīcās vēl mazgā traukus. Bez pieredzes par pavāru ņemt picērijās, ķīniešu bistro, kur liek ēdienu kārbiņās.Tur, tāpat alga būs minimālā vai tuvu tai.
Garas stundas, darbs karstumā, bieži vien vadība daudz kur rupji izturas (tā tajos pavāra šovos, filmās), var savainoties ar nazi. Kur visu algu maksā oficiāli, kur nē.
Ir arī, kas izsitās un saņem pāri 1000Eur.
Nu jā...visi jau cer uz labāko. Es ar savi tik mierinu ...sak jau uz depresiju vilkt))))
09.07.2019 16:02 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Visur vienus pārdevējus pārsvara prasa vai viesmīļus.

Tā jau nu gan nav, viss atkarīgs no Tavas izglītības, pieredzes un prasmēm. Pat tad, ja nav izglītība, var meklēt darbu administratīvajā jomā, piemēram, par asistentu, ofisa administratoru u.tml., ja gribas 8-17 ofisa tipa darbu.
Ja ir valodas zināšanas (kā minimums angļu), Rīga ir pilna shared service centriem, kur bieži vien nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas. Tieto, Tele2, Solvay, Atea Globas Services, Circle K un gan jau vēl kaudze citu.
Vakanču un iespēju ir tik daudz - kas ir tas, ko gribi, un kas ir tas, ko proti un vari sniegt darba devējam?
09.07.2019 16:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 26.06.2019
Esmu facebook grupās redzējusi, ka cilvēki uz pasūtījumu taisa visādus ēdienus un pārdod. Cik redzēju, tad pieprasījums bija. Kaut kas tāds neinteresētu?
09.07.2019 21:06 |
 
Reitings 332
Reģ: 10.04.2018
27 gados vairs neesi meitene, bet gan sieviete.
Ja tev ir meitenes uzvedība, varu ieteikt piestrādāt eskorta pakalpojumos. Tu vari pelnīt ap 100 EUR stundā, ja labi izskaties, ar ārzemju klientiem vel vairāk.
09.07.2019 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
lietotājs @ 09.07.2019 21:40
27 gados vairs neesi meitene, bet gan sieviete.
Ja tev ir meitenes uzvedība, varu ieteikt piestrādāt eskorta pakalpojumos. Tu vari pelnīt ap 100 EUR stundā, ja labi izskaties, ar ārzemju klientiem vel vairāk.
Nu jā...citu jau neko nevari ieteikt! Nē paldies, pašcieņu vēl nēsmu zaudējusi ?? . Bet tev laikam ir pieredze...vēlu veiksmi!
10.07.2019 13:32 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Kas tas par loģistikas uzņēmumu no kura aizgāji?
10.07.2019 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 102
Reģ: 12.05.2013
Breath99 @ 10.07.2019 21:37
Kas tas par loģistikas uzņēmumu no kura aizgāji?
PLG ?
10.07.2019 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!