Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apgerbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Cik bieži jūs parasti perkat ko citu vieta ikdienas apģērba?
Draugs pārmet ka mīlu ik pēc 1.5-2 gadiem gandrīz visu apģērbu klāstu nomainīt.
Zinu cilvēkus kuri vispār liekas visu novalka līdz noplīst, es tā nevarētu, piemēram ja krekliņš zaudē jau biski krāsu es pērku jaunu vieta... Patīk smuki ģērbties ....labāk uz pusi samazināt izklaides tēriņus un pērku smuku un labu apģērbu nekā staigāju nevis ne tas.
Bet tas laikam ka kuram, tuvs pazina ziņu pelna 1500eur, braukā ar 2 mašīnām, es bieži ārpus mājas un dzīvo jaunajā projektā bet ģērbjas maigi izsakoties stipri nolietotos apģērba. Piemēram viens t krekls esmu ievērojusi viņam iet jau gadus 3-4 tocna.
10.06.2019 09:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Nu kas tur slikts ka tev patīk lupatas un citiem ne? Citi labāk iegulda naudu kāda lietā kas kalpos gadiem nevis pēc gada metamā ārā.
Neatbalstu fast fashion un arī nopērku labas kvalitātes krekliņus nevis kaut kādā newyorker pa 3 eiro un svied ārā pec pus gada.
Patērētāju kultūra vienkārši.
10.06.2019 11:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Manā skapī ir arī gandrīz 10 gadus senas drēbes. Es neesmu trendu un modīšu cilvēks, svarīgi kā pati jūtos un ar ko kombinēju. Starp citu, var nopirkt arī jaunu apģērbu, kurš izskatās stipri nolietots vai no omītes pūra lādes, tāda tagad mode.
10.06.2019 11:58 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Jāatzīst, ka nepelnu sevišķi daudz, bet apģērbu arī valkāju ilgi, ir paveicies ka apģērbi nezaudē savu izskatu vai tie ir pietiekoši daudz, ka netiek tik bieži lietoti.
Man ir svārki kuriem ir 5 gadi, ir kleitas kurām ir jau 5 gadi un nav nekas noticis, kādas bija tādas ir, jo netiek katru dienu valkātas, turklāt ir diezgan klasiskas lai nezaudētu savu aktualitāti.
Džinsi gan ātri izdilst, jeb krāsa izbalo, tos sanāk pirkt katru gadu un vecie nav metami laukā, bet gan tiek atstāti pa māju, āra darbiem, kādai talkai utml.
10.06.2019 13:01 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es cenšos virzīties uz to pusi, kad labāk mazāk kvalitatīvāk, nevis daudz un nekvalitatīvi, jo es domāju par dabas piesārņojumu, cik apģērbs un citas sadzīves lietas ko lietojam ietekmē dabu, vidi mums apkārt.
Neatbalstu pārmērīgu apģērbu pirkšanu, tas viss veido atkritumus, nevajadzīgus atkritumus, vienkārši rūpīgi izsveru ko pērku un cik ļoti tas ir nepieciešams, citkārt ieraugot kaut ko patiešām labu, pat iegādājos lietotu. Sadzīves preces - mana māja nav aizkrauta ar visādām iekārtām, jo ir tikai pats svarīgākais un tiek lietots līdz noplīst. Es gribētu lai cilvēki vairāk domātu par to mantu kultu kas tiek radīts!
10.06.2019 13:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Agrāk ''lupatu'' pirkšana bija mana vājība,un paldies Dievam, ka tā ir mazinājusi manu apetīti! Tagad pērku tikai to, kas man nav, un ir vajadzīgs (iešļūcenes) vai tiešām nolietojies (ādas jaka), 10 vienādas maiciņas nav vajadzības pirkt :)
kā arī šķiet, ka mūsdienās nav tik ļoti ko pirkt, jo tas pats H&M man atgādina humpalas, ka tur vairs pat iegriezties negribas, nekas neuzrunā.
New Feline jebkurā gadījumā tā ir tava izvēle, kā tu jūties ērtāk un labāk. :)
10.06.2019 13:25 |
 
Patīk
Reitings 1743
Reģ: 24.05.2019
Manā garderobē arī ir 10 gadus vecs apģērbs. Kvalitatīvs apģērbs pāris gadu laikā nemaz neiziet no ierindas, tikai mēdz morāli novecot. Man pat ir krekliņi, kuriem pēc 5 gadiem viss ir kārtībā. Bet ir arī tādi krekliņi, kas jau pēc pusgada uzskatās nolietoti, tādus gan nevelku cilvēkos.
Zinu arī cilvēkus, kas pelna krietni vairāk par 1500 un nestilo apkārt brendos un jaunā apģērbā, citas prioritātes. Lupatās var notērēt ļoti daudz.
10.06.2019 13:36 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ja alga ir pietiekoši laba un līdz ar to arī amats ir labs, es tomēr uzskatu, ka jāģērbjas ir puslīdz atbilstoši, man ir bijusi pieredze ar vadošu amata pārstāvi, alga 1000+ bet uz darbu iet t krekliņā un pludmales biksēs, pie izskata pilnīgi nepiedomā, manuprāt tā ir otra galējība, nevajag piepirkt pilnu skapi, pietiek daži labi, klasiski apģērbi un aksesuāri kas atsvaidzina tēlu, arī apaļīgi cilvēki to visu var saskaņot jauki, nav jāslēpjas aiz lētiem tkrekliem un smilškrāsas trenuškām.
10.06.2019 13:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Man ļoti ātri apnīk velkāt vienu un to pašu. Es sevi pazīstu un zinu, ka visticamāk pavelkāšu pāris mēnešus un man būs vietā citi, tāpēc es nepērku nekādos glaunos veikalos apģērbu, kur iztērētu 100 eiro par kleitu. Nē, man tā būtu naturāla naudas izmešana. Protams, ir gadījies, kad tiešām kaut kas tā patīk un sanāk nopirkt padārgi priekš manis, bet tomēr, tas ir reti. Daudz pērku un neuzskatu, ka tā ir citu darīšana.
Man gan ir problēma ar kosmētiku, nekad nav gana.. :D
10.06.2019 14:55 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Pārāk par garderobi nedomāju, galvenais, lai apģērbs vispār patīk un nav pārāk novalkājies.
Neuzskatu arī, ka ienākumi uzliek pienākumu indivīdam iespringt uz garderobi. Nav svarīgi, ka cilvēks ir vadošā amatā un labi pelna. Ļoti iespējams visa firma viņiem tur trenuškās sēž. Manā birojā arī pārsvarā visi ir ļoti brīvi ģērbušies, neatkarīgi no atalgojuma un pozīcijas.
10.06.2019 15:04 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kas tas par stulbu ieradumu skatīties citu makos? Ir cilvēki, kas pelna daudz reiz vairāk un tiešām izvēlas reti pirkt drēnes.
P.s Kas mūsdienās ir 1500 eur? Mazpilsētai ok,bet Rīgai, labam dzīvoklim centrā, 2 mašīnām, utt tā tikai pietiek.
10.06.2019 15:36 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
es bieži pērku, bet iepērkos tikai humpalās. skatos protams kādā stāvoklī ir tas apģērbs. pērku nevis tāpēc, ka vajag, bet tāpēc ka iepatīkas. man patīk ka man ir daudz drēbes un nav katru dienu jāvelk viens un tas pats. un ir drēbes, kas stāv skapī vairāk kā piecus gadus, un ārā nemetu, jo dažreiz uzvelku. drēbes , kas nav vairs labas atstāju novalkāšanai pa dārzu utml. ārā metu ja kautkas vairs nepatīk un neder pat dārzam.
10.06.2019 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Mans iekšējais wannabe zerowasteris neļauj man pirkt lupatas tik bieži, cik sagribas. Un arī maciņš ne. Atjauniju ik pa laikam, kad tiešām vajag. Darbā pludmales drēbēs nešļūcu.
10.06.2019 23:17 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Iepērkos bieži, bet nav daudz apģērba, gribētos vairāk ? vienkārši ātri apnīk, ja gadu nelietoju tad pārdodu andelē vai noziedoju.
Nesaskatu neko traku, ja kāds nēsā gadiem vienu kreklu vai bikses, ja ērti pašam tad tikai lūdzu,es skatos tikai uz sevi.
10.06.2019 23:28 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.05.2019
Es pērku bieži. Man patīk jaunas drēbes, ka katrai meitenei) Bet man nav pārāk dārgā apģērba. Jo ilgi velkat vienu to pašu nevaru, vienmēr gribas ko jaunu. Un tāpēc ne redzu iemeslu man pirkt dārgus drēbes. Apģērbus kurus vairs ne velku, atdodu labdarības organizācijai.
24.06.2019 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!