Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Garo matu problēmas

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Meitenes, kurām ir gari mati, nu tādi vismaz līdz viduklim, padalieties ar savu pieredzi!
Visu mūžu tādus gribēju, gadiem ilgi audzēju, nu man tādi ir: dabīgi mati līdz viduklim.
Bet ir problēmas... Godīgi sakot, man ir jāsanemas, lai tis izmazgātu, jo pēc tam tā ķemmēšana ir murgs. Agrāk, kad bija īsāki mati, neatceros, ka mati būtu pinkojušies. Bet tagad pēc katras mazgāšanas ir pinkas.
Otra lieta ir krišana ārā. Visur manā iedzīvē ir mati, vīrs sūdzas, un arī man pašai besī atrast matus tējas krūzē, piemēram.
Līd ar ko staigāju visu laiku bizē, lai nekristu apkārt tik daudz un lai nevajadzētu mazgāt tik bieži. Bet kāda tad ir jēga no šiem garajiem matiem, ja visu laiku savākti...
Tādas man pārdomas. Kā ir jums?
02.05.2019 12:11 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Nogriezu :)
02.05.2019 12:57 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Man ir līdz pusmugurai.
1) krīt ārā, tādēļ mājās parasti esmu copītē. Jo īpaši, gatavojot ēst.
2) labi kopjoši līdzekļi un pinku nekad nav.
Garākus par pusmuguru man ir grūti saveidot, kā rezultātā skats nav estētisks. Tādēļ no tās domas emsu atkāpusies.
02.05.2019 13:06 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Drostala, man ķemmēšanai palīdz elvital pūšamais, pranža pudele ar sarkanu korķi. Pirkts sen, bet varbūt var atrast ko alternatīvu.
02.05.2019 13:13 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja baigi pinkojas, tad kādu gabalu noteikti vajag nogriezt. Man arī mēdz pinkoties, bet tieši bojātie mati visvairāk savērpjas. Lietoju spreju pēc matu mazgāšanas, pirku, ja nemaldos Multilukss veikalā. Sapūšu un tad viņus vieglāk atšķetināt.
Matu krišanas jautājumā esmu pro, laikam esmu izmēģinājusi visu, ko piedāvā veikali un aptiekas.
Tagad beidzot man miers, jo es atradu dabīgu veidu, kā palīdzēt matiem. Lietoju eko šampūnu bez ķimikālijām + pēc mazgāšanas pūšu iekšā nātru vai bērzu lapu destilātu, ko iegādājos no vienas tantes tirdziņā. Viņa taisa ziedūdeņus gan matiem, gan ķermenim un es uz priekšu sapērkos viņas produkciju. Rezultātā man beidzot no galvas lien ārā mazie matiņi un ar krišanu arī nav problēmas.
Bet man arī palīdzēja aptiekā nopērkamais Vichy šampūns tieši pret matu izkrišanu + placentas ampulas.
02.05.2019 16:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Mati krīt ārā visiem, bet ja tie ir gari tad tos vairāk pamana.
Man agrāk arī bija gari mati pāri dibenam, kad tādi bija likās krīt ārā šausmīgi, bet plikpaure tai pat laikā nebiju ? Nogriezu līdz pleciem un mati tā pat krīt ārā, bet tos mazāk redz.
Ja pinkojas tad jāgriež vai arī nevajag ar dvieli berzēt pēc mazgāšanas, bet vajag spiest starp dvieli.
Izskatās ka tu ar sviem garajiem matiem nejūties laimīga. Labāk mazliet aplīdzini, līz pus mugurai un būs vieglāk gan pašai gan foršāk vīram.
dzīve ar gariem matiem ir grūta un nav tik rožaina, jo sapņa vietā ka tev viņi plīvos vējā un būs perfekti ka filmās un instagram pāri paliek tikai mati mutē un lielas pinkas ?
02.05.2019 18:25 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Riot, lūdzu konkrēti padalies, kur tādu nātru destilatu nopirkt, utt. Kas par placentam. Ko vēl lai dara...
Man ir matu izkrišanas problēma. Ļoti gribu vērst par labu!
02.05.2019 20:00 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Gari mati ir dzīve♥ par tiem izkritušajiem, es piemeram, katru dienu izsūknēju māju + irobots, tāpēc reti, kad manu matus, bet tie krīt, ļoti.
Lai vieglāk ķemmēt liec eļļiņas un matu maskas, kondicionieri man nepadara ķemmēšanu vieglāku + man viņi neptīk. Galus ik pa laikam apgriez un pa nakti guli ar plāni sapītā bizē, es gan mazgāju katru dienu, lai nebūtu problēmas ar pinkošanos. Jo kopš man ir gari mati, no rītiem tie nav viegli izķemmējami, ātri sapinkojas. + es matus ļoti bieži ķemmēju, ik pa stundai noteikti, arī mazāk sapinkojas.
Vai iesaku ielikt keratīnu. Mati būs zīdaini, viegli ķemmēsies un augs vēl ātrāk, kas nozīmē biežāk varēsi apgriezt un mati būs veselīgāki. (tas no manas pieredzes ar keratīnu)
03.05.2019 00:33 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Riot pievienojos - padalies ludzu ar kontaktiem kur perc visus to ziedudenus utt.
Paldies
03.05.2019 13:44 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Es savējos izmazgāju, ieziežu ar kondicionieri un tad izķemēju, izskaloju un ļauju izžūt dabiski. Kāda ir tava matu struktūra? Taisni vai cirtojas? Eļļas likt neieteiktu, tās matus bojā jo nosedz matus, izžūst un saraujoties sabojā matu struktūru un tad arī pinkojas. Eļļa ir slidīga un rada tikai efektu kā vieglāk ķemmējas un eļļa spīd un rodas efekts ka mati izskatās veseli. Eļļas var likt ja nu vienīgi mati pēc dabas ir cieti, biezi nevis plāni. Indieši var lietot eļļas matiem, bet viņiem matu struktūra ir savādāka nekā eiropiešiem. Mājās matus ieteiktu savākt bizē, astē vai copē vai apsiet ar lakatiņu vismaz ēst gatavošanas laikā. Un tad arī mazāk pinkojas. Gari mati ir rota tikai izejot no mājas, bet mājās esot rada tikai neērtības. Mani mati piemēram cirtojas, atklāju ka jo mazāk ķemēju jo mazāk pinku. Mazgāju reizi 3-4 dienās, dušā izķemmēju un pirmo dienakti vispār neķemmēju. Otrajā dienā izbraucu ar ķemmi un vairs nav problēmu ar pinkām un mezgliem. Vienkārši jāekperimentē kas taviem matiem patīk.
.
03.05.2019 23:02 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Sveikas! Padalīšos sīkāk ar informāciju par matu produkciju, ko esmu lietojusi:

(tieši šīs ampulas bija vislabākās, no citām man taukojās mati)
Ziedūdeņus var meklēt FB šajās divās vietās:
https://www.facebook.com/DabasPerles/
https://www.facebook.com/SaulesRasa/
04.05.2019 13:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits