Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvot- kur?

 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Sveikas!
Esmu attiecībās 2 gadus.
Situācija tāda- abi esam attāluma attiecībās. Dzīvoju Rīgā, viņš ir 2h attālumā.
Esam sākuši runāt par dzīvošanu kopā un tur mums sākas strīdi. Viņš negrib pārcelties no savas pilsētas, bet es negribu īsti uz viņa pilsētu, jo neredzu īsti tur darba iespējas, ko es viņam arī teicu.
Piedāvāju zelta vidusceļu- tā teikt starppilsētu, kur es es būtu tikai stundas attālumā no Rīgas un viņam aptuveni tāds pats laiks ceļā uz darbu, bet viņš nepiekrīt. Tā kā ietiepies.
Un šeit es īsti nesaprotu kāpēc. Īsti viņu tur nekas netur, vienīgi mamma. Savādāk viņš nepaskaidro neko, tikai pasaka ka Rīga viņam nepatīk un nekur nepārcelsies.Pieņemu ka mamma arī ir tas lielākais iemesls kāpēc viņš nevēlas, viņas veselības dēļ un principā vienīgais no bērniem palīdz viņai.
Nav jau tā ka es nevarētu pārcelties, bet mani ļoti baida tas darba jautājums mazpilsētā, jo cik es pēdējos mēnešus esmu skatījusies sludinājumus, man tur īsti nebūtu ko darīt.
Kad iemininos ka nāksies tad man iegādāties mašīnu un braukt uz tālākām vietām strādāt, bet viņš noburkšķ "Vai tad tu katru dienu braukāsi?"
Es nezinu ko darīt (t) Visu viņš noraida (t) un man nolaižas rokas :-(
Savādāk mums strīdu nav un saskan viss, bet šis ir vienīgais :-(
Visi man saka ka mums ir jāšķiras, bet es nevēlos tik viegli padoties.
Varbūt ir kādi padomi?
16.04.2019 19:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es lielos vilcienos līdzīgā situācijā izšķīros. Kaut arī mums kopumā ļoti labi saskanēja, ar pārvākšanos būtu bijis sarežģīti - lai arī kurš pie kura pārceltos, jaunajā vietā nebūtu iespējams atrast līdzvērtīgu darbu, nebūtu ģimenes vai draugu utt.
Dzīve sastāv no dažādām jomām. Attiecības ir svarīgas, bet arī darbs ir svarīgs, sociālā dzīve ir svarīga, iespēja realizēt savas intereses ir svarīga, citi pienākumi dzīvē ir svarīgi. Nevienam nav jāziedojas un jāmet pie malas visas pārējās dzīves jomas, lai tikai noturētu attiecības.
Manā gadījumā mēs abi nonācām pie secinājuma, ka pārējo lietu saglabāšana tomēr bija svarīgāka par attiecību (lai arī ļoti labu, kaislīgu un saskanīgu) saglabāšanu.
Ja viens negribīgi piekāpjas, tas tāpat beigtos ar rūgtumu un neapmierinātību.
17.04.2019 18:49 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Attaisnojumus viņš tiešām meklē.
Ar varu jau nevienam nepiespiedīsi, tas arī jārespektē un jāņem vērā.
17.04.2019 21:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja viens negribīgi piekāpjas, tas tāpat beigtos ar rūgtumu un neapmierinātību.
Tas gan. Ja ne beigtos, tad iespējams būtu tā “es Tevis dēļ to un šito, bet Tu...” vai “ziedoju savus gadus” utt. Ja izlemj, tad izlemj, katrs pats nes atbildību par savām izvēlēm (protams, viegli pateikt, grūtāk izdarīt). Bet iespējams, protams, arī, ka tā var izrādīties labākā dzīves izvēle, tikai negaidīta.
17.04.2019 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits