Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvot- kur?

 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Sveikas!
Esmu attiecībās 2 gadus.
Situācija tāda- abi esam attāluma attiecībās. Dzīvoju Rīgā, viņš ir 2h attālumā.
Esam sākuši runāt par dzīvošanu kopā un tur mums sākas strīdi. Viņš negrib pārcelties no savas pilsētas, bet es negribu īsti uz viņa pilsētu, jo neredzu īsti tur darba iespējas, ko es viņam arī teicu.
Piedāvāju zelta vidusceļu- tā teikt starppilsētu, kur es es būtu tikai stundas attālumā no Rīgas un viņam aptuveni tāds pats laiks ceļā uz darbu, bet viņš nepiekrīt. Tā kā ietiepies.
Un šeit es īsti nesaprotu kāpēc. Īsti viņu tur nekas netur, vienīgi mamma. Savādāk viņš nepaskaidro neko, tikai pasaka ka Rīga viņam nepatīk un nekur nepārcelsies.Pieņemu ka mamma arī ir tas lielākais iemesls kāpēc viņš nevēlas, viņas veselības dēļ un principā vienīgais no bērniem palīdz viņai.
Nav jau tā ka es nevarētu pārcelties, bet mani ļoti baida tas darba jautājums mazpilsētā, jo cik es pēdējos mēnešus esmu skatījusies sludinājumus, man tur īsti nebūtu ko darīt.
Kad iemininos ka nāksies tad man iegādāties mašīnu un braukt uz tālākām vietām strādāt, bet viņš noburkšķ "Vai tad tu katru dienu braukāsi?"
Es nezinu ko darīt (t) Visu viņš noraida (t) un man nolaižas rokas :-(
Savādāk mums strīdu nav un saskan viss, bet šis ir vienīgais :-(
Visi man saka ka mums ir jāšķiras, bet es nevēlos tik viegli padoties.
Varbūt ir kādi padomi?
16.04.2019 19:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pasaka ka Rīga viņam nepatīk

.
viņas veselības dēļ un principā vienīgais no bērniem palīdz viņai

šie ir ļoti spēcīgi argumenti tam, ka viņš nepārceļas.
16.04.2019 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Neizskatās, ka viņš ar tevi gribētu nopietnu kopdzīvi.
16.04.2019 19:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Savādāk mums strīdu nav un saskan viss, bet šis ir vienīgais
^ aha, vienīgais lielais mazais strīds, kas aizņem tik daudz laika, resursu un domu, ka jāmeklē risinājums forumā.
Visi man saka ka mums ir jāšķiras, bet es nevēlos tik viegli padoties.
un kādi ir vēl Tavi argumenti palikšanai ar viņu kopā bez šī 'nevēlos tik viegli padoties'?
16.04.2019 20:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neizskatās, ka viņš ar tevi gribētu nopietnu kopdzīvi.

Piekrītu. Viņam svarīgāki ir n-tie citi argumenti un paša vēlmes, tikai ne tavas vēlmes.
16.04.2019 20:03 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Varbūt viņš tīri principa pēc negrib pārcelties? Man arī Rīga nepatīk un gribētu dzīvot laukos, bet racionālu apsvērumu dēļ te jau dzīvoju vairākus gadus.
16.04.2019 20:07 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Es viņam nelieku uz Rīgu.
Šobrīd ir runa par Tukumu, ko viņš arī saka ka nē. Šobrīd viņš stundas attālumā dzīvo no Tukuma.
Vienīgais ka varbūt viņam vēl ir aizvainojums uz manu ģimeni un ar to viņam liekas ka viņam kaut kas manai ģimenei jāpierāda un to viņš netaisoties darīt. Bet tur vairāk gāja runa tīri par naudu.
16.04.2019 20:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Es arī nevēlētos pārcelties uz citurieni (+ katru dienu vismaz 2h veltīt ceļam), ja man būtu stabils darbs un tuvu ģimene (Tavam draugam mamma, kurai nepieciešama palīdzība), kā arī tuvāk dabai... Saprotu viņu. Tu tiešām neredzi nekādas darba iespējas tajā pusē?
__
Kāpēc Tev visi iesaka šķirties? Vai tiešām šī ir vienīgā problēma attiecībās?
16.04.2019 20:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Vienīgais ka varbūt viņam vēl ir aizvainojums uz manu ģimeni un ar to viņam liekas ka viņam kaut kas manai ģimenei jāpierāda un to viņš netaisoties darīt. Bet tur vairāk gāja runa tīri par naudu.

Kāds no Tavas ģimenes kaut ko tādu reāli pateica, vai viņš pats to no kaut kā izsecināja?
16.04.2019 20:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet kāpēc autorei būtu jāpiekāpjas? Viņai vai tad ģimene, darbs un ierastā patīkamā vide ir mazāk vērtīgi kā puiša darbs, mamma un ierastā vide?... Autore pareizi dara - piedāvā kompromisu, lai abi ir vienādās pozīcijās, bet puisis nepiekrīt. Vienīgais risinājums ir pakārtoties viņa vēlmēm, bet tas savukārt nav veselīgu attiecību pamats.
16.04.2019 20:17 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Ne pa tēmu - bet es tīri funkcionāli nesaprotu, kā var negribēt dzīvot Rīgā ( jeb kurā lielākā pilsētā ), kur viss pa lielam ir pa rokai. Veikals, kino, Teatris un viss ko velies. :-D bet tas tā.
Arī kādas ir veselības problēmas mammai? Var jau arī - ikdienā sarunāt sociālo cilvēku, bet brīvdienās braukt pie mammas uz pāris stundām.
Arī strādājot abi Rīgā - tomēr var nopelnīt tik, lai mammai uzturētu auklīti/aprūpētāju.
16.04.2019 20:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Bet kāpēc autorei būtu jāpiekāpjas? Viņai vai tad ģimene, darbs un ierastā patīkamā vide ir mazāk vērtīgi kā puiša darbs, mamma un ierastā vide?... Autore pareizi dara - piedāvā kompromisu, lai abi ir vienādās pozīcijās, bet puisis nepiekrīt. Vienīgais risinājums ir pakārtoties viņa vēlmēm, bet tas savukārt nav veselīgu attiecību pamats.

Nu, nē, es esmu tikai par kompromisiem. Es tikai teicu, ka saprotu to nevēlēšanos kaut ko mainīt, jo šobrīd viņam ir ērti.
16.04.2019 20:21 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Bez braukāšanas, nezinu. Nu nav tā ka tur pilnīgi nav darba, pārdevēji tur vienmēr ir vajadzīgi, bet es zinu ka tad es sevi padarīšu nelaimīgu. Un viņš arī tad nebūs laimīgs.
Tajās sfērās kur strādāju, piedāvājumus neredzu un tas baida. Ja ir, tad man pieredze nepietiek vai izglītība. Tā teikt mazā pilsētā reti kurš jau ies prom no darba, īpaši ja labs.
Nu ne visi, bet ģimene šad tad izmet ka es varot labāku atrast utt.
Nu konkrēti viņam neko neviens neteica. Man bija saruna ar omīti pa telefonu,biju ļoti sarūgtināta un sāpināta, tāpēc sāpi uzrakstīju draudzenei fb. Nebiju domājusi viņš ka viņš izlasīs.(Viņš nečeko manu profilu, esot palicis vaļā mans profils, jo pirms tam biju pie viņa)
16.04.2019 20:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pieņemu, ka viņš ir nolēmis dzīvot pie mātes (kuras veselība arī nav spīdoša), un meklēs (ja meklēs) tādu dzīvesbiedreni, kas būs ar mieru nākt dzīvot pie viņa (un mātes), ne vēlēsies vīt savu, atsevišķu un jaunu, ģimenes ligzdiņu - kā tad ir? Ko viņš par šo Tev teicis?
.
Kas tās par viņa mātes veselības problēmām un kāda tipa palīdzība viņai nepieciešama? - Šo jautā viņam, un apspried ar viņu, jo svešas likstas bez iesaistīto akcepta nav jāiznes publiskai apskatei.
Un kādas ir viņu ģimenes sastarpējās attiecības, ja 'principā vienīgais no bērniem palīdz viņai'?
varbūt viņam vēl ir aizvainojums uz manu ģimeni un ar to viņam liekas ka viņam kaut kas manai ģimenei jāpierāda un to viņš netaisoties darīt. Bet tur vairāk gāja runa tīri par naudu.
^ nezināju, ka lieliskās attiecībās, kurās 'strīdu nav un saskan viss', pastāv neskaidras un neizrunātas varbūtības.
16.04.2019 20:22 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
Mamma nav tik slima :)
Viņa ir žirgta utt., bet pēc 2 insultiem un ar viņa parējo ģimeni, kur daļai ir grupas, viņš baidās ka mammu iedzīs kapā.
Piemēram māsa māk bendēt nervus nost,pat man.
16.04.2019 20:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Bet vispār autore rakstīja, ka viņai nebūtu nekas pret pārcelšanos uz turieni, ja vien būtu darba iespējas. Vismaz tā es sapratu. Tātad nav tik svarīgi atrast tieši šajā jautājumā kompromisu. Veselīgās attiecībās normāli ir arī šad tad piekāpties (vienreiz viens, otrreiz otrs).
16.04.2019 20:26 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Izklausās, ka viņš negrib šobrīd ar Tevi dzīvot kopā.
16.04.2019 20:27 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.04.2019
nezināju, ka lieliskās attiecībās, kurās 'strīdu nav un saskan viss', pastāv neskaidras un neizrunātas varbūtības.

Es viņam teicu, ka ja ņemtu to vērā, tad būtu izšķīrusies, bet es viņā redzu ko vairāk. Tiesa, reizēm jau izsaka kaut ko "varbūt tev vajadzēja klausīt omīti".
16.04.2019 20:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..un ar viņa parējo ģimeni, kur daļai ir grupas..

Šo izlasot (ja pareizi sapratu), mana pirmā doma bija, ka es nevēlētos ar tādu cilvēku veidot nopietnas attiecības, ja viņa tuvos rados ir mentālas/fiziskas problēmas. Man būtu bail par mūsu kopīgiem pēcnācējiem...
16.04.2019 20:28 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Attiecībās ir dažas fundamentālas lietas, kuras jāpārrunā, vēlams, pirms vispār tās attiecības sākt. Šajā gadījumā abiem sakrīt viedoklis, ka attiecībās jādzīvo kopā, bet uzskats, kur, gan nesakrīt. Izbeigt šādas attiecības nozīmē nevis padoties, bet atbrīvot savu laiku, lai atrastu piemērotāku partneri.
16.04.2019 20:28 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Ai... Kamēr raksti no tel, tikmēr jau viss mainījies :-D
16.04.2019 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)