Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PIN kods

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nu arī mani ir piemeklējusi problēma, kas liek sajusties stulbai. Esmu aizmirsusi PIN kodu SEB bankas kartei, kuru lietoju 2 gadus (DIVUS, KARL), un kas tāds notiek pirmo reizi.
Tātad ko tagad darīt? Bankā kodu nemainīs, vai ne? Atliek tikai pasūtīt jaunu karti?
09.04.2019 16:17 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Tu vienkārši aizmirsi vai jau paspēji nobloķēt karti? Ja pirmais variants, nesteidzies ar jaunu karti, atslābsti, padomā. Varbūt kods vēl pats pie Tevis atnāks.
09.04.2019 16:25 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Zvani uz banku un izstāsti situāciju. Ja atmiņa neviļ, būs jāierodas uz banku klātienē.
Man bija tāda pati situācija, tikai stipri trakākā versijā, pirms pāris gadiem. Biju viena ārpus Latvijas, un pēkšņi aizmirsu pin kodu kartei, kas jau man bija gadus 4. Dari, ko gribi, neatceros. 2x uzspiedu nepareizi, ja uzspiestu trešo reizi, viss, paliec bez kartes un naudas. Zvanīju uz banku, un toreiz man teica, ka, ja nevaru ierasties klātienē, viņi man neko nevar palīdzēt. Man, protams panika, skaidra nauda bija praktiski.. necik :-D
Pēdējais salmiņš - pirms laika biju savu karti devusi bijušajam draugam, un uz lapiņas uzrakstīju savu pin. Jau kādu pus gadu nebijām komunicējuši, bet šādā situācijā jau vienalga, pajautāju, vai gadījumā mans pin kods nav aizķēries, man krīzes situācija. Un - Tavu laimi, bija!! (l):-D
09.04.2019 16:32 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tiešām - ja neesi vēl paspējusi nobloķēt, ievelc elpu, uz kādu brīdi par to nedomā, padari citas lietas un tad mierīgi mēģini vēlreiz.
Man tā ir gadījies gan ar kartes kodu, gan ibankas loginu - nemainīgi jau ilgu laiku, ikdienā pie tiem cipariem nepiedomāju, pirksti paši uzspiež pareizās pogas, un tad vienā jaukā dienā pirksts paslīd, kods nepareizs, no "autopilota" esmu izsista un tad sākas tāda viegla panika "...pag... a kāds bija kods?" Un pirksti arī vairs nezina kā tur bija :-D Parasti palīdz vnk atiešana no tā, nomierināšanās un atkārtota mēģināšana pēc kāda brīža.
09.04.2019 16:40 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
^ protams, ja vien tas nav pēdējais mēģinājums pirms karte tiek norīta un situācija ir steidzama/kritiska :D
09.04.2019 16:41 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Jebkurā gadījumā jābrauc uz banku pašai ar pers.apliecinošu dokumentu. Neviens cits tavu pašreizējo kodu nezina un atgādināt nevarēs (ja neesi nevienam to devusi), arī bankas darbinieki ne.
09.04.2019 16:44 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nē, karti vēl neesmu nobloķējusi, palika 1 mēģinājums. Biju bankā, nāksies pasūtīt jaunu karti un gaidīt to. Nu, jā, mēģināšu atcerēties kodu (jau pāris dienas daru to). :-D Nākotnē jāmācās no tādām kļūdām. :-D
09.04.2019 16:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Man vienmēr kods stāv kaut kur uzrakstīts. Bet man ir viltīgi jo ir vēl citas ciparu kombinācijas uz tās lapiņas un tad ja aizmirstu kodu tad paskatos to lapiņu un zinu kura ir īstā, jo pārejie cipari ir krasi atšķirīgi. Kā arī bankomātā ir iespēja nomainīt to pinkodu uz citiem cipariem, kas labāk patīk.
09.04.2019 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits