Palidzesana viens otram!

 
Reitings 15
Reģ: 27.02.2019
Sveikas damas!
Lieta sekojosa, uzsaku jaunu darbu blakus eka kur strada mans puisis . Es beidzu darbu 12:30 un darbs atrodas arpus Rigas uz majam dotos ar sabiedrisko transportu lidz autobusam sanak 2-2,5km iet. Prasiju draugam lai mani aizved lidz autobusam lai katru dienu nav jastaiga un ari japaspej pa 15min aizskriet savadak nakosais nak pec pustundas.
Vakar draugs mani aizveda lidz pieturai un vins man saka ta-Es tevi katru dienu netaisos vest uz pieturu - savadak man nepietiek laika pecpusdienas pastaigai laiks ar darba kolegi . Nice...
Es domaju ja esam kopa jau 1,5gadu mums viens otram japalidz un jaatbalsta nevis sadi jauzvedas.
Varbut es kaut ko parspileju vai tas ir normali!
Ka jus vertejat so situaciju?
09.04.2019 09:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es saprotu drauga nevēlēšanos vest pusdienlaikā (pati laikam to nebūtu prasījusi), bet tā pastaiga ar kolēģi kā galvenais arguments pret vešanu gan manās ausīs skan jocīgi (šī gan varētu būt viena no situācijām, kura liekas saprotamāka dzīvē). Saprotu arī autores nevēlēšanos iet 2 km uz pieturu (es arī negribētu darba apģērbā to darīt). Līdz ar to - neuzskatu, ka pārmetums tam puisim ir pamatots, ja nu vienīgi viņš gan varēja to pateikt kaut kā jaukāk, bet autores vietā domātu par sava auto iegādi, lai dzīve būtu ērtāka.
10.04.2019 22:30 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
bet tā pastaiga ar kolēģi kā galvenais arguments pret vešanu gan manās ausīs skan jocīgi

tas iestarpinājums viņas poustā skanējā, kā provokācija ar trol-lol-lo efektu. Apmēram, uzrakstīja postu, un tad meklēja, kur tekstā iestarpināt šo izdomāto problēmu - kolēģis. Kurš visticamāk, ja attīstītu jautājumu, būtu kolēģe. Un tad viņa priecātos, kā visi šausminās par to :-D
Nu tā man salikās lasot poustu.
11.04.2019 08:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
RedJasper, Tev varētu būt taisnība.
11.04.2019 09:08 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
savadak man nepietiek laika pecpusdienas pastaigai laiks ar darba kolegi

Bet te jau nav teikts, ka ar kolēģi - vīrieti :-D Viņa nekur neminēja, ka tas ir vīrietis, un šajā locījumā var būt gan sieviete, gan vīrietis.
11.04.2019 11:01 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Bet te jau nav teikts, ka ar kolēģi - vīrieti

Nu ja ka nav noteikts, jo īpaši piedomāts un izvēlēts vārds, lai nonāktu līdz rezultātam, ka beigās tā ir sieviete.... Tāpēc jau saku, ka lasot poustu bija sajūta, ka tā vieta ir iestarpināta intrigai.
11.04.2019 11:05 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
RedJasper Jā, Tu esi troļļu pazinējs un atmaskotājs! (l):-D:-D
11.04.2019 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits