Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Facebook braucēju grupas

 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
Čau! Feisbukā ir tās grupas, piemēram, Liepāja - Rīga, Rīga - Liepāja, kur cilvēki ieraksta, kad, uz kurieni un cikos brauc, un tad var viņiem pievienoties, braukt līdzi uz attiecīgo vietu. Esat tā braukušas kaut kur? Ko domājat par tādām grupām? Kāda ir jūsu pieredze?
06.04.2019 10:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Čau!
Esmu braukusi, un arī pati veidojusi ierakstus, tas ir ērti, nav tā, ka vari mājās vai uz darbu braukt tikai tad,kad autobuss to piedāvā.
+ar auto ir ātrāk
+un cena lētāka
man viss pozitīvi, vienu laiku regulāri pati tā braukāju, un kad bija savs auto - arī citiem piedāvāju, parasti trijatā braucām uz vienu vai otru galu.
06.04.2019 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Studiju laikos tikai tā vien pārvietojos :) autobuss šobrīd maksā čut zem 9€ vienā virzienā un tās ir 3,5-4,5 h, ar domubiedru auto - max 2,5 h un 6€.
Pirmajā kursā braucu gandrīz katru nedēļu, tā kā bija pieredze izveidojusies. Un man bija "baltais" un "melnais saraksts" :D jo daži šoferi bija ļooti forši (lielākoties gan centos ar pazīstamiem braukt), daži tādi, ka viņu mašīnā vairs otrreiz nekāpu (vai nu pārgalvīgi braucēji, vai nu kaut kādā ziņā lašaras)
06.04.2019 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tāpat izvēlētos nebraukt ar jauniem čaļiem, kas tikko dabūjuši tiesības un tikuši pie veca bembja (stereotips, ne stereotips, bet pieredze rāda, ka tādi īpaši nedomā par drošību un "jūra līdz ceļiem")
06.04.2019 11:27 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Pirms vairākiem gadiem braucu divreiz ar dažādiem šoferiem un sapratu, ka es labāk braucu ar sabiedrisko un palasu kādu žurnālu mierā. Vienā reizē bija pilna mašīna paņemta ar dažādiem nepazīstamiem cilvēkiem un visi bija ļoti komunikabli un gribēja runāt, jautāja visādas lietas utt, tā kā miera nebija. Bet cilvēkiem, kam gribētos draudzēties, tas noteikti šķistu forši. Otro reizi aizmugurē biju viena un mani neviens netraucēja ar jautājumiem, bet mašīnu vadīja puisis, kam blakus sēdēja meitene. Tā meitene glāstīja puiša roku, kāju un beigās sāka laizīt viņa ausi. Jutos tā, it kā iekāpu viņu gultasvietā. :-D
06.04.2019 12:01 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Tajā pirmajā gadījumā mēs aizmugurē bijām 3. Mašīna nebija maziņa, bet nu tāpat.. (t)
Bet ticu, ka var būt arī normāli šoferi, man draudzene ik pa laikam liek sludinājumu tīri tāpēc, lai nebūtu garlaicīgi pašai braukt un uzņem 1 cilvēku. Viņai gan arī patīk parunāties ceļā.
06.04.2019 12:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
1x šitā braucām ar draudzeni pie citas, uz Daugavpili, pa to šoseju čalis gribēja mums pazīmēties, iespieda gāzi grīdā un pēc pāris metriem policija jau viņu sagrāba, protokola sastādīšana protams aizkavēja mūsu visu laiku, atpakaļ ar viņu nebraucām :-D bet ir daudz prātīgu šoferīšu arī !
06.04.2019 12:08 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
No Rīgas pie vecākiem cenšos braukt tikai tā,galvenokārt tāpēc,ka man besī braukt ar autobusu tās garās stundas,ja ar auto ir 1h ātrāk. Bieži pieved arī pie mājām, kas arī ir super. Tādā veidā ir braukts arī uz dažādām pilsētām.
Un jā, pirms piesakos ar kādu braukt, izčekoju FB profilu, ar zaļiem guŗķiem nebraucu.
izvēlētos nebraukt ar jauniem čaļiem, kas tikko dabūjuši tiesības un tikuši pie veca bembja
06.04.2019 12:57 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Lielas pieredzes ar šādu braukšanu man nav, bet cik nu ir sanācis vairākas reizes - viss ok! :D Vienīgā problēma vienā reizē bija ar mazliet pārgalvīgu šoferi, bet citādi tiešām sanāk stipri ērtāk par starppilsētu autobusiem.
06.04.2019 13:13 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es savulaik łoti daudz esmu braukusi, katru nedēłu vairāku gadu garumā. Pieredze liela :-D ja esi brīva, łoti viegli iepazīties ar puišiem. Man bijuši łoti daudzi piedāvājumi uz randińiem utt, bet neizmantoju iespēju, jo bija draugs. :-D
Beigās vispār bija viens puisis ar kuru łoti izdevīgi bija, prasīja maz naudińas un veda līdz darbam, jo netālu strādāja. Ietaupīju gan naudu, gan łoti daudz laika.
Parasti pirms tam čekoju profilu, vai ir kādi kopīgi draugi.
Ir bijuši arī briesmīgi braucieni, tuvu avārijas situācijām.. bet laikam tikai 2x. Viena bija załknābis un otra meitene. Un vēl ierastās 1,5 h vietā vismaz pēc 2,5h biju tikai mājās, jo pa cełam tur un tur bija jāiebrauc, biju dusmīga, jo tad būtu braukusi ar autobusu un ātrāk mājās.
06.04.2019 14:12 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Esmu bieži izmantojusi iespēju šādi braukt, no mana skatupunkta plusi un mīnusi:
+ātrāk kā autobuss
+cena parasti zemāka, kā autobusam
+Ja brauc uz vietu ārpus Rīgas, parasti pieved pie mājām
+Man parasti sanāca ērtākas tikšanās vietas kā braucot ar autobusu
+/-Var interesanti parunāties ar braucēju (dažreiz gan ir gadījies, ka labāk klusētu :D )
-Ir braucēji, kas nemāk saplānot laiku, iesēžas kaut kur, un ilgi jāgaida
-Nepatīk, ja mazā mašīnā jāsēž 3 cilvēkiem aizmugurē (ja mazs bagāžnieks un daudz mantu, ir diezgan nepatīkami)
-Jau minētās "piestāšanas" var baigi aizkavēt ceļu, man nav tā gadījies, bet draudzenei tā par 1+h aizkavējās pa ceļam
-Var gadīties agresīvi braucēji
Kopumā man ar šo braukšanu laba pieredze, ja būtu aktuāli, sākumā skatītos grupā un tikai pēc tam autobusu :)
06.04.2019 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Man ir pieredze gan kā pasažierei, bet vairāk tomēr kā šoferei. Vērtējot pēc savas pasažieres pieredzes, cenšos pieredzētos citu trūkumus novērst un būt laba šofere, lai cilvēki, ko vedu, justos komfortabli, tāpēc aizmugurē nekad nespiežu trijatā, savācu no mājām un arī nogādāju līdz mājām. Iebraucot Rīgā, cilvēki parasti ir izbrīnīti, prasa, vai tiešām līdz mājām, sakot, ka ir šoferi, kuriem nemaz neinteresē, kur tev vajag, un izmet, kur pats grib :D īsāk sakot, cenšos nedarīt to, kas pašai ir nepaticis. Citreiz braucu viena, ja zinu, ka pa ceļam gribēšu piestāt kādā pļavā vai avotā ūdeni uzpildīt, vai vienkārši skaļi klausīties savu mūziku un braukt, kā pašai tīk. Kā pasažierei +/- jau augstāk ir uzskaitīti, paveicas, ja ir laba kompānija, bet lielākoties, cik esmu novērojusi, daži ir tikai baigi runīgie, pārsvarā pasažieri sēž savā nodabā, guļ vai spaida telefonu.
06.04.2019 20:32 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Paši nesen arī pieteicāmies šādā grupā un piedāvājam braukt ar mums. Lai pasažieriem ērtāk un nav jāspiežas, tad uzreiz liekam, ka brīvas 2 vietas.
Uz kaut ko tādu parakstījāmies, jo pēdējā laikā sanāk biežāka braukšana un tādējādi vismaz kaut kāda naudiņa, plus kādam vismaz nav jākratās ar autobusu, bet ar mums :-D Cilvēkiem neuzbāžamies ar runāšanu, arī paši savā starpā nerisinam un nerunājam bez apstājas :-D Bet ja gadītos kāds runīgāks pasažieris , arī nesūdzētos. :-)
06.04.2019 20:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Esmu brauksi bieži. Protams sanāk ātrāk un ērtāk. Vienreiz gadījās tāds fishy. Skatījās uz mani visu laiku, laizīja lūpas, un vispār tāds creepy . Likās ka jau aizvedīs mežā un nolaupīs tāpēc somā turējos pie gāzes baloniņa, bet tomēr viss bija Ok. Vienreiz bija sieviete, kas pa šoseju nebrauca ātrāk kā uz 60. Visi viņai dzina garām vai aiz viņas veidojas rinda. :-D tad arī nodomāju, ka ātrāk būtu ar autobusu. Pārsvarā viss ir bijis labi.
06.04.2019 22:14 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kamēr pašai nebija tiesību braukāju gan ar svešiem cilvēkiem.
Nebija ne vainas. Ievērojami lētāk un ātrāk.
Bet man tas bija liels murgs psihiski, jo nepatīk šausmīgi sveši cilvēki un vēl man kā introvertam cilvēkam atrasties vienā šaurā telpā ar svešiem cilvēkiem. Par laimi neviens nav ar mani neko runājis :-D
07.04.2019 14:07 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Studiju gados bieži tā braukāju.
+ Galamērķī varēja nonākt ātrāk, nekā ar starppilsētu autobusu, un arī nedaudz lētāk.
+ Ir bijuši jautri, interesantu sarunu ceļa biedri.
- Vienreiz ieslīdējām grāvī, bija ziema, slidens, un šofere jauna. Mēs, trīs līdzbraucēji, paķērām paniku, bet viņa neko, skaļi nopriecājās, ka viss kārtībā, pat nešķita, ka jūtas neērti.
- Lielākoties bijuši šoferi, kas Rīgā nepieved pie mājām. Vienreiz izlaida pie Spices, sastrēgumu laiks, bet man jānokļūst Juglā. Un iepriekš nepabrīdināja, ka tālāk par Spici nebrauks.
Un vienreiz es pati nofeiloju. Sarunājām izbraukšanas vietu, punktu A Rīgā, bet es, tolaik vēl Rīgu tik labi nepazīdama, aizkūlos uz pavisam citu rajonu. Pagāja kopumā apmēram stunda, kamēr atrisinājām šo situāciju. Lieki teikt, ka pārējie pasažieri bija nogaidījušies un ne pārāk priecīgi.
08.04.2019 00:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits