Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Labrīt,meitenes:-)
Gribètu dzirdèt Jūsu domas par sieviešu draudzību.
Es laikam esmu nonākusi pie slèdziena,ka tāda neeksistè.....nu vairāk gan tā ka draudzība exsistè,bet uzticèties nevar nevienai,jo tāpat ,lai cik tuvas jūs nebūtu viss var tikt izmantots pret tevi.ko jūs domājat:-D?
05.04.2019 10:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nu ilgtermiņā man ir tikai viena draudzene jau 10gadus, agrāk saucu par labāko, bet ar gadiem gan atnāca jēdziens, ka tādas labākās nav. Vienkārši ilgi draudzējamies.
Ir citas, kurām uzticos, un kontakts vēl jo projām, bet lielākā daļa novērsās, kad izveidoja savas ģimenes, tad tur ir citas intereses utt ,tā tas loks samazinās.
Bet ar gadiem arī nāk apjēgšana, ka viss nav jāstāsta, pat ja tā ir ļoti laba draudzene, ja tev izstāstīšana liek justies labāk - ok. bet es labi tieku galā arī pati, padomi man nav vajadzīgi :)
05.04.2019 11:00 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Nu nav viegli draudzēties ar sievietēm, piekrītu, ka piesardzība jāievēro vienmēr, ja runa ir par kādu īpašu nodomu vai noslēpumu izpaušanu. Ir lietas, ko nekad nevajag stāstīt pat BFF. Pati neesmu bijusi tas labākais piemērs, bet tāpēc jau mēs augam.
05.04.2019 11:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Vai jūs uzturētu draudzību, kurā jums uzskati būtiski atšķiras, nav pieņemama draudzenes uzvedība (teiktu pat amorāla jūsu ieskatā)?
05.04.2019 11:07 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Man ir divas labākās draudzenes, kurām es uzticos, jā, pilnībā uzticos jau gadu gadiem. Pārējās ir vienkārši draudzenes, paziņas, kuras satieku, padzeram kafiju, parunājam, bet savā dzīvē ļoti tuvu nelaižu.
05.04.2019 11:08 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Besame, šobrīd man ir tāda situācija, ka nezinu, ko iesākt ar vienu draudzeni. Viņa ir superīgs cilvēks, bet dzer pārāk daudz.
05.04.2019 11:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
besame teikšu kā bija, viena no mums 3 bijām uz naudu tendēta ar mau*iskiem izgājieniem, līdz ar to visi domāja, ka mēs visas tādas :-) nodalījāmies, vairs ne tik bieži tusējāmies kopā, bet kontaktu uzturēt jau tas netraucē. protams, dažreiz ir zb klausīties, bet tā nebija tā informācija,kas man bija jāpatur galvā, tāpēc uzklausīju - pa vienu ausi iekšā,pa otru ārā
05.04.2019 11:18 |
 
Reitings 11
Reģ: 15.03.2019
Laikam tiešām skaidrība nāk ar gadiem.Man visu laiku ir bijusi viena draudzene,vińai tiešām stāstīju visu un uzticèjos,bet nācās vilties....apdedzinājos....tā mūsu ik dienas 2 stundu sarunas pa telefonu palika arvien mazāk un mazāk......par cik esmj dekrètā:-)laika man pietiek,bet saprotu ka vairs nevarèšu uzticèties un daudzas savas dzīves nianses paturèšu pie sevis.Kautgan ir pagājis laiks.....viss izrunāts.Meiģinam atjaunot kontaktu....bet tas vairs nav tas8-)uzticība zudusi uz visiem laikiem,kautgan meitene ir superīga,jauka un pozitīva:-)
05.04.2019 11:23 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
vai var pastāvēt -šaubos. Mana 10 gadus ilgā draudzene veinu dienu vienkārši pārstāja ar mani kontaktēties un viss. Neko nebiju izdarījusi, vienkārši mainījās dzīves standarti un es priekš viņas klases biju par zemu. Visādi gadās un sievietes ir impulsīvas un emocionālas tāpēc vienu brīdi viss ir labi un citu atkal draudzībai beigas.
05.04.2019 11:25 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Besame, nē, jo ir teiciens, ka parādi man savus draugus un es pateikšu, kas esi Tu.
Bija man viena draudzene. Sākām draudzēties darbā. Likās feins cilvēks. Iesaistījās labdarībā, vāca ziedojumus utt. Es viņu iepazinu arī caur šiem ziedojumiem. Noziedoju ģimenei lietas. Pēc kāda pus gada sākām strādāt kopā, draudzēties. Tad sāku ciemoties pie viņas. Un ieraudzīju rotu lādītē auskarus, kurus biju noziedojusi daudzbērnu ģimenes meitenēm. :-/Es negribu ar tādiem cilvēkiem būt draugos.
Ar divām citām pajuka, jo vienu iekārtojums pie sevis darbā. (mūžīgā mācība - nekad citus neiekārto darbā). Un tad arī sapratu, ka mani aiz muguras noliek un tā.
---
Tgd manas draudzenes var saskaitīt uz vienas rokas. :-)
05.04.2019 11:29 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
KristīnA, lūk tā ir pretīga rīcība no tavas draudzenes puses. Gan jau dzīve viņu izmācīs.
05.04.2019 11:37 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Saka jau, ka nav nekā indīgāka par draudzīgu sieviešu kolektīvu. Un sava taisnība jau ir. Sievietes dzīvo caur emocijām, ir impulsīvas, reizēm egoistes. Bet draudzības stiprums jau laikam atkal atkarīgs no daudz kā. Sākot jau ar to, ko no tās draudzības vēlas.
Piemēram, man ir īpatnēja draudzība ar vienu meiteni, ko zinu tikpat ilgi, cik sevi atceros. Dzīvo citā valstī vairākus gadus, redzu pāris reizes gadā (patiesībā bija 2 gadi, kad dzīvē nesatiku), Dienu dienā intīmas detaļas nepārrunājam, patiesībā pat tajā pašā whatsapp reizēm mēnešus nekomunicējam. Bet tad viena vai otra uzraksta un sajūta it kā laiks nebūtu pagājis, runājam par visu, ko sirds vēlas. Viņu uzskatu par vienu no tuvākajiem cilvēkiem. Kaut arī klasiski no malas noteikti neizklausās nu itin nemaz...Ir cita draudzene ar ko sazinos dienu dienā. Dinamika pilnīgi cita un ir bijuši visādi nesmukumi, protams, bet arī jau tuvas gadus desmit vismaz. Kā ikvienas attiecības, arī draudzība jākopj.
05.04.2019 11:38 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Galvenais, no draudzenes negaidīt pārāk daudz, tad arī nebūs vilšanās, ja cilvēks neatbildīs cerētajam. Mēs visi esam dažādi, bet par draugiem gribam domāt, ka visi uzskati un vērtības sakrīt, lai gan patiesībā bieži nemaz tā nav, un, kad tas atklājas, ir kā ar bomi pa pieri. Kā man tēvs vienmēr teicis, draugi var būt tādi cilvēki, kuriem vienam no otra nekā nevajag, un tad viss būs labi. Otrkārt, cilvēkiem laiku pa laikam dzīvē notiek izmaiņas, kuras var pamainīt (vai samazināt) draugu loku, jo ar kādu vienkārši vairs nav pa ceļam.
05.04.2019 13:19 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Besame, jā, piemēram, man ir draudzenes, kuriem ir citi uzskati par politiku, reliģiju, ēšanas paradumiem, ētiskiem dabas jautājumiem. Vienkārši nerunājam par tām tēmām un runājam par citām vai runājot neuzbāžam savu viedokli.
Bet ar zagšanu, apmelošanu, nodevību uc nevarētu samierināties.
05.04.2019 13:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vai jūs uzturētu draudzību, kurā jums uzskati būtiski atšķiras, nav pieņemama draudzenes uzvedība (teiktu pat amorāla jūsu ieskatā)?

Nē. Man bija viena tāda draudzene, kuru interesēja viss, kas man nebija interesants un pat pieņemams. Vienkārši beidzu ar viņu kontaktēties.
05.04.2019 13:55 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man šķiet, ka vispār tāds jēdziens kā "labākās draudzenes/draugi" pastāv tikai agrā jaunībā - bērnībā, pusaudžu gados un studiju gados... Pēc tam, kad visi ir pieauguši un aizņemti ar savām dzīvēm (karjera, ģimene), tādas super draudzības manuprāt zaudē gan saturu, gan jēgu. Jā, draugi jau nekur nepazūd, tāpat satiekas un satusē, bet dzīve ar viņiem nav sasaistīta. Līdz ar to es nelietu gaužas asaras par to, ja kāda draudzene kaut kādā ziņā izrīkotos nesmuki - nebūtu problēmu komunikāciju samazināt vai likvidēt vispār.
Bet par to, ka visas sievietes ir čūskas un riebekles un ka draudzība vispār nav iespējama... Kāds laikam vienkārši spriež pēc sevis :D
05.04.2019 14:11 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Draudzība ir. Tikai jāprot to saskatīt. Daudzi jauc paziņas ar draugiem. Viena no draudzības patiesuma pazīmēm- tu nekad, nekādos apstākļos nelūgsi aizdot naudu un draugs nekad to nelūgs tev. Visādi citādi stāvēs, kritīs un celsies tevis dēļ.
05.04.2019 14:35 |
 
Reitings 52
Reģ: 10.05.2016
Man arī ilgu laiku bija draudzene, tā vismaz likās. Diezgan daudz viņai uzticējos,likās ka arī viņa man. Abas audzinājām tajā laikā bērnus, tikāmies, gājām uz meža takām staigāt ar ratiem, bet viņai vienmēr vajadzēja līdzi kādu kokčiku. Ok, vienu reizi, bet tas palika viņai jau kā norma un pateicu, ka mēs ar bērniem ejam staigāt, nevis kā pusaudži pa krūmiem dzerstīties!!!apvainojas, un tā pamazām juka ārā mūsu draudzība,jo man vēl daudzas lietas nebija pieņemamas. Gan iešana uz bāru un bērna atstāšana mājas vienu uz nakti, gan vīrieša rokas pacelšana. Kad sākām draudzēties šķita sakarīga meitene, bet gadu gaitā palika tāda kāda ir.
Šobrīd vispār nerunājam, ja kaut kur satieku,tad paveicinu, bet pa ceļam mums vairs galīgi nav.
Un tāda īsta draudzene,kuru tiešām varu saukt par draudzeni ir viena,tā pati dzīvo ārzemes,bet jau taisās atpakaļ un mājām pavisam. Par to ļoti liels prieks. Sazināmies katru dienu, kaut vai instegrama apspiežam kaut ko, bet konteksts ir. Es viņai palīdzu, viņa man
05.04.2019 14:59 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja man būtu draudzenes es šitajā foruma nesēdētu :D
05.04.2019 21:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ir dažas mīļas draudzenes.. tātad, ticu sieviešu draudzībai. Turklāt mums diezgan atšķiras uzskati un rīcības dažādās situācijās, kas tieši padara komunikāciju interesantāku.
05.04.2019 22:16 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tina90- ar weee tusēji? :D
05.04.2019 22:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits